середи жінок

Вирішальною в матчі стала перевага суперниць у першій та третій чвертях. Молодіжний чемпіонат Європи серед жінок пройде 8-16 липня в Ізраїлі.Чемпион

Зовсім нещодавно вщухли футбольні баталії на полях у рамках перехідного чемпіонату України з футболу серед жінок у Вищій лізі сезону 2017 року, в якому чернігівська Легенда здобула бронзові нагороди. А вже сьогодні, 29 червня, в столичному...Online.ua

Полтавка у Буковелі встановила рекорд з підйому 100-метровою мотузкою

мотузкою на 100 метрів. Про це повідомили журналісти «ТСН». Рекорд був встановлений під час так званого «Тролей-фесту». Полтавка стала найспритнішою серед жінок у підйомі. Її рекорд зафіксували експерти Національного реєстру рекордів України. Довідково. Тролей — навісна мотузкова переправа. Її фіксують...Интернет-издание «Полтавщина»

Черкащанин зібрав найбільшу в Україні колекцію жіночих прикрас (фото)

прикраси були різноманітні монети, медалі, а також корали. Такі прикраси носили кілька сотень років тому, а у ХІХ столітті дукачі серед жінок були однією з наймодніших прикрас. "Я пізніше зясував, що дукачі були найбільш розповсюджені у Чернігівській та Полтавській областях.Online.ua

Ятранm-Берестівець Пантери 0:0 Чемпіонат України з футболу серед жінок Online.ua

Чернігівська "Легенда-ШВСМ" завоювала "бронзу" перехідного чемпіонату України з футболу серед жінок. Про це Високому Валу повідомили у Федерації футболу України. Доля медалей вирішувалася в останньому турі. Чернігівкам для завоювання "бронзи" достатньо...Online.ua

УНН. Закінчилися командні чемпіонати світу 2017 року серед чоловіків та серед жінок, які проходили у Ханти-Мансійську, передає УНН з посиланням на Федерацію шахів України.1NEWS

На Миколаївщині - гарні стрибуни.

чоловіків на Чемпіонаті України  Миколаївська команда також зайняла  2-е місце в складі: Стаценко Микита, Святинчук Валентин, Стаценко Станіслав, Чудаков Костянтин. Серед жінок наша команда зайняла 3-е місце в складі: Алексєєва Дарина, Абрамова Софія, Карпенко Вікторія, Луценко Єлизавета. У індивідуальному заліку...Миколаївська правда

Житлобуд-2 вдруге поспіль став чемпіоном України серед жінок

У серпні харківська команда вперше в історії візьме участь у відбіркових матчах Ліги чемпіонів. Ua-football

Збірна України програла команді Росії в останньому турі командного чемпіонату світу з шахів-2017 серед жінок. Повідомило видання Чемпіон.Гал-info

Збірна України програла команді Росії в останньому турі командного чемпіонату світу з шахів-2017 серед жінок. У разі перемоги наша команда могла претендувати навіть на золоті медалі, але поступилася з рахунком 1:3. Перед останнім туром росіянки...1NEWS

Що відбувається на UA Суми після від

Суспільне мовлення стоїть на тому, що менеджмент не впливає на роботу журналістів. Ми цими нормами не користуємось, адже стрімко змінилися технології і обсяг роботи журналістів. Online.ua

Житлобуд-2 - чемпіон України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017 року. 1NEWS

Збірна України відпустила команду Росії перед останнім туром на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок. Гал-info

Онук перемагає у турнірі пам

здобула Катерина Табашник із Харкова, друге (з таким же результатом) Юлія Чумаченко з Миколаєва. А переможницею цьогорічного Меморіалу Віталія Лонського серед жінок стала Ярослава Магучих із Дніпра з результатом 189 сантиметрів. Серед чоловіків змагалися 12 спортсменів з України та Ізраїлю.Online.ua

23-25 червня в Сумах пройшов пятий (фінальний) тур чемпіонату України з хокею на траві серед жінок, пише Данкор. Ігри пройшли в дитячому парку Казка. Чотири команди зіграли по колу по три матчі. Відкривали фінальний тур дві...Online.ua

У Бердичеві завершився Міжнародний турнір зі стрибків у висоту "ХІV Меморіал В.О.

є одним із найпотужніших в Україні. В змаганнях взяли участь спортсмени з різних куточків України та гість з Ізраїлю. Перемогу серед жінок святкувала Ярослава Могучих з Дніпропетровська, серед чоловіків найкращим виявився Віктор Лоньский (онук Віталія Лонського), який здолав переможні 225...Online.ua

Збірна України відпустила команду Росії перед останнім туром на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок. У 8-му турі українки зазнали поразки від збірної Грузії. Вирішальною стала поразка Юлії Осьмак, яка грала чорними.1NEWS

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

В Чехії завершився чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок. Нагадаємо, збірна України покинула турнір на стадії чвертьфіналу. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

срібло на чемпіонаті України з петанкуСьогодні в Харкові індивідуальними змаганнями закінчився чемпіонат України з петанку.Успішно виступили ужгородки в індивідуальних змаганнях серед жінок. Ужгород представляли Олена Колодій та Олександра Шевченко. Обидві учасниці від Ужгорода пройшли відбіркові ігри з перемогами над своїми...Online.ua