середи жінок

Серед жінок перемогу на IV-й легкоатлетичному пробігу Поліська осінь, який відбувся 24 вересня, здобула житомирянка Ольга Толстова. Вона не є професійною спортсменкою, але займається бігом у вільний час для задоволення. Раніше займалася легкою атлетикою в університеті, ходила в секцію до...Спортивний Житомир

отримати звання найстарішої жительки планети. Для цього потрібно зібрати і подати усі документи. Наразі офіційно зафіксований світовий рекорд з довгожительства серед жінок належить француженці Жанні Кальман. Вона померла у 1997 році, коли їй було 122 роки і 164 дні.НОВА Тернопільська газета

Померла лідер рейтингу Forbes серед жінок

У 1963 році компанія вийшла на IPO, але Л. Бетанкур зберегла мажоритарний пакет. Бизнес UA

стати свідками хай не зовсім звичного, але чудового спортивного дійства під назвою Відкритий чемпіонат України з алтимату. Початок ігор: фінал серед жінок - 14:00 фінал серед чоловіків - 15:30. Подія у Facebook Також планується трансляція ігор у Facebook. Чекайте на...Спорт.ua

Черкаські стрільці завоювали шість нагород чемпіонату України

чемпіоном, Дима Омельяненко – срібним призером, а команда разом з Яном Водоп’яном виборола бронзу змагань! Тетяна Тарасенко також виборола срібло серед жінок, а команда Куліш-Тарасенко у новій вправі ГП-50 – бронзу. У цій же вправі команда у складі Дар’ї Шаріпової...Нова доба

Білорусь з бігу на лижероллерах і кросі. Спортсмени змагались в кросі серед чоловіків та юніорів на дистанції 10 км і серед жінок та юніорок на дистанції 5 км. У всіх категоріях українські спортсмени стали переможцями та призерами. А саме, шосткинці...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Львів

Вихованка Львівського училища фізичної культури, яка представляє армійський спорт, виявилася кращою на дистанції 10 кілометрів серед жінок. Галичина спортивная

свого первістка від Алексіса Оганяна Вільямс сказала, що пологи нарешті зроблять її справжньою жінкою. Ці її слова викликали неоднозначну реакцію серед жінок у мережі. Фото з Facebook Вільямс...ТаблоID

глядачі знову побачать акторський дует Шварценеггера та Гамільтон "Є 50-річні, 60-річні чуваки, котрі вбивають поганих чуваків. Але немає подібного прикладу серед жінок", - зазначив Камерон, котрий має намір цю несправедливість виправити. Лінда Гамільтон зіграла Сару Коннор у найпершому "Термінаторі" 1984-го...ТаблоID

Гройсместери змагалися у Чорнявці

Після напруженої боротьби в особистому заліку місця розподілилися наступним чином. Нова доба

Львів

Студентка другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, яка представляє армійський спорт, була кращою на дистанції 10 кілометрів серед жінок. Про це повідомили сьогодні, 19 вересня, в управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.Щоденний Львів

скарбничку Збірної України виграли Петро Пахнюк у вільних вправах та на брусах, а також Ігор Радівілов в опорному стрибку. Також серед жінок відзначилася Діана Варінська, яка виграла бронзову нагороду на брусах та у вільних вправах. Нагадаємо, українські стрибуни у висоту...Високий замок

Бронза на World Triathlon Grand Final

(гайд) Роман Король. Таке представництво є свідченням цілеспрямованої роботи регіонального центру Інваспорт і високого рівня спортсменів Київщини. У класі РТS5 серед жінок взяли участь 8 найбільш рейтингових спортсменок з різних країн світу. Наша юна Аліса Колпакчи в компанії титулованих суперниць...Багнет

?st? nad Labem, який входить до серії IAAF Gold Label Road Race. Про це інформує Федерація легкої атлетики України. У змаганнях серед жінок була спортсменка з Херсонщини  Юлія Шматенко, яка  фінішувала дев’ятою з часом 1:12.45. Особистий рекорд українки на цій дистанції...Любимый Херсон

Починаємо «Добу»

протокольних заходах використовувати синьо-жовтий прапор. 2006 - запуск із космодрому «Байконур» російського космічного корабля «Союз ТМА-9» із першою космічною туристкою серед жінок - американкою перського походження Ануше Ансарі. Сучасне життя. День Незалежності Чилі, День працівників лісу. Церковне свято. Кончпророка Захарії...Нова доба

Судо не вперше отримує почесне звання у змаганнях зі швидкісного поїдання продуктів. Минулого місяця вона стала чемпіоном з поїдання хот-догів серед жінок, встигнувши з’їсти 41 хот-дог за 10...Газета "Наш ДЕНЬ"

Уперше на Миколаївщині відбувся Чемпіонат з триатлону

Сергій Моторний, який виграв тур до Франції – батьківщини триатлону. Срібло виборов Павло Гаврух, а ІІІ місце посів Дмитро Юзенко. Серед жінок першість здобула майже 70-річна Людмила Бондаренко – майстер спорту по велоспорту. ІІ місце посіла Олена Дяченко, а бронзу...Миколаївська правда

Через жіночий забіг київський автобус №62 змінить маршрут

узвіз – Володимирський узвіз, далі за діючим маршрутом. Як повідомляв УНН, в столиці 17 вересня на Подолі відбудеться легкоатлетичний пробіг серед жінок "Біжи як...Unn.com.ua

У ньому візьмуть участь команди з України, Литви, Польщі, Молдови. Радіо Трек

України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області. У підсумку змагань Національна збірна команда України посіла друге місце на Чемпіонаті світу серед жінок і третє місце серед чоловіків, поступившись грузинам (друге місце) та росіянам (перше місце). Всього спортсмени від Житомирської області...Спортивний Житомир