середи жінок

Ю.Джима посіла шосте місце у мас-старті чемпіонату світу з біатлону

У Хохфільцені (Австрія) відбулася остання гонка серед жінок на чемпіонаті світу з біатлону, що носила назву мас-старт, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.Кольори України захищали двоє спортсменок...Unn.com.ua

Жінки і чоловіки.

чемпіонаті світу з біатлону в австрійському Хохфільцені відбудуться завершальні гонки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. О 12:30 розпочнеться гонка з масовим стартом серед жінок. Україну у ній представлять Юлія Джима та Анастасія Меркушина.О 15:45 на старт вийдуть чоловіки, котрим і випала честь...Sportanalytic

Марія Васильчук та Дмитро Шепюк, повідомляєRakhivnews. Родзинкою змагань стала також боротьба за першість у слаломі-гіганті серед ветеранів гірськолижного спорту. Так серед жінок переможні місця вибороли тренер-викладач Ясінянської СДЮСШОР Марія Ковбаснюк та ветеран спорту Світлана Суховія. Абсолютним лідером серед чоловіків із...Голос Карпат

влаштовуються на більш перспективну роботу, ніж люди з пересічною або непривабливою зовнішністю. Подібна залежність існує як серед чоловіків, так і серед жінок, і змушує багатьох людей, особливо представниць слабкої статі, міняти зовнішність за допомогою пластичних операцій. Однією з найпопулярніших операцій,...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Найкращі кульовики України у Львові змагаються за чемпіонство

вправи, такі як: стрільба з пістолета (60 пострілів) на 10 метрів, стрільба на 50 метрів із гвинтівки, на 25 метрів серед жінок і стрільба по рухомій мішені.Галичина спортивная

10 лютого в столиці Ірану Тегерані стартував чемпіонат світу FIDE серед жінок, в якому за нокаут-системою виступають 64 шахістки, в тому числі 5 українок: Анна Музичук, Наталя Жукова, Анна Ушеніна, Інна Гапоненко...Мост

Дві українські біатлоністки кваліфікувались до мас-старту на чемпіонаті світу

Повний список учасниць останньої особистої гонки серед жінок на чемпіонаті світу опублікував офіційний сайт IBU.Галичина спортивная

офіційний сайт Федерації сучасного п'ятиборства України. Срібну та бронзову нагороди серед чоловіків завоювали відповідно Денис Павлюк та Олександр Коваль. А серед жінок - Катерина Шуплякова та Наталія Левченко відповідно. Зауважимо, що срібний призер Олімпіади-2016 Павло Тимощенко залишився без медалі.Чемпион

Спортивні сім

А ще у шахи грають його дружина Мирослава та донька Аня. Міжнародний гросмейстер серед жінок Мирослава Грабінська на шахи потрапила випадково. Їхня активна і непосидюча донька Аня шахи полюбила не одразу.Галичина спортивная

кубок імені Т. Александровської серед старшої вікової категорії від 50 років. У день святкування, 21 лютого, відбудуться гірськолижні та сноуборд-змагання, серед жінок та чоловіків за Кубок Протасового Яру. Нагородження переможців обидвох категорій змагань відбудеться 21 лютого о 16.00 на території...In Kyiv

У Винниках відбудеться зимовий чемпіонат України з футболу серед жінок

У Винниках з 16 по 23 лютого відбудеться зимовий чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів. Галичина спортивная

У Винниках з 16 по 23 лютого відбудеться зимовий чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів. Гал-info

Львів

На чемпіонаті світу з шахів серед жінок у Тегерані відбулися перші партії 1/16 фіналу. Двоє з чотирьох українок, які представляють нашу країну на цій стадії, перемогли, одна...Щоденний Львів

р.н. Марія Васильчук та Дмитро Шепюк. Родзинкою змагань стала також боротьба за першість у слаломі-гіганті серед ветеранів гірськолижного спорту. Так серед жінок переможні місця вибороли тренер-викладач Ясінянської СДЮСШОР Марія Ковбаснюк та ветеран спорту Світлана Суховія. Абсолютним лідером серед чоловіків із...Голос Карпат

Українські шахістки вийшли до другого кола ЧС-2017

На чемпіонаті світу з шахів серед жінок у Тегерані визначилися усі учасниці другого кола змагань. З п'яти представниць України, які стартували в іранській столиці, боротьбу за світову...Галичина спортивная

На чемпіонаті світу з шахів серед жінок у Тегерані визначилися усі учасниці другого кола змагань.Гал-info

яких відтак змагалися у фіналі за золото, а ті, хто посів другі місця, за бронзу. Прикметно, що фінальні пари як серед жінок, так і поміж чоловіків склали представникиприродничо-гуманітарного коледжу та факультету здоровя і фізичного виховання. Напружені підсумкові поєдинки не порушили...Голос Карпат

Двадцятирічна львівська шахістка обіграла екс-чемпіонку Європи на чемпіонаті світу

Львів'янка Наталія Букса вийшла до 1/16 фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок, що триває в Ірані. На стадії 1/32 фіналу світової першості 20-річна українка виявилась сильнішою за 34-річну представницю Угорщини Хоанг Тхань...Галичина спортивная

Биковський Олег, друге місце посів учень-спортсмен шахової школи - Лукіянчук Владислав, та третє місце зайняв директор школи - Микола Боднар. Серед жінок перше місце завоювала Журавель Аліна - учениця МДЮСШ №6, друге місце - Біляк Вікторія, також учениця шахової школи,...Моя Вінниця