середи жінок

студентів ВНЗ з класичного пауерліфтингу, в яких взали участь і шестеро закарпатських атлетів, котрі всі повернулись з медалями.У кубкових змаганнях серед жінок срібною призеркою у ваговій категорії до 63 кг стала Катерина Пліс з Мукачева, котра була єдиною представницею прекрасної...Zaholovok

які чинники пов'язані зі швидкістю старіння і тривалістю життя, а також зі здатністю народжувати дітей у пізньому віці. Встановлено, що серед жінок, які обзаводилися дітьми пізніше 33 років, було більше тих, чиї хромосоми містили довгі тіломери. Враховуючи зв'язок між віком...Еспресо TV

Рейтинг чоловіків, якими цікавилися українці, очолив Сергій Лазарев. На другому місці опинився Леонардо Ді Капріо, а на третьому – Дональд Трамп. Серед жінок найбільшої слави зажила акторка Марго Роббі, яку користувачі полюбили після прем’єри фільму «Загін самогубців». Другу та третю сходинки...mResearcher

У командному фінальному раунді серед жінок у категорії олімпійський лук перемогла збірна Сумської області.Щоденний Львів

Нагадаємо, чемпіонат Європи- 2017 серед жінок пройде в Чехії в липні наступного року.Чемпион

У Бердичеві відбувся Всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам

віковій категорії 65-69 років став Валерій Гелекта з Києва, а серед найстарших учасників (70+) перемогу здобув також киянин Олександр Кушнір. Серед жінок переможницею стала Олена Кузнець з Вінниці.РІО Бердичів

У Броварах одночасно пройшли всеукраїнський чемпіонат серед чоловіків та Кубок України серед жінок з вільної боротьби, на яких виступали й наші спортсмени. Про це інформує «SportBuk». У категорії до 125 кг серед чоловіків...0372.ua

Результати першого туру

У Рівному стартував чемпіонат України з шахів серед чоловіків. Олександр Арещенко (Львів) - Юрій Кузубов (Львів) - 0,5:0,5 Чемпіонат України серед жінок розпочинається також сьогодні, 7 грудня.Галичина спортивная

Команда ЛДУФК чемпіони України з пауерліфтингу серед студентів

змаганнях взяло участь понад 130 спортсменів з 27 вищих навчальних закладів 19 областей України. У ваговій категорії до 52 кг серед жінок змагалася представниця факультету фізичної реабілітації Герило Руслана, яка зібравши суму триборства 235 кг (87,5 кг+37,5 кг+110 кг) посіла...Галичина спортивная

Закінчився перший етап Кубка світу з біатлону. У Загальному заліку Кубка націй Україна посідає десяту сходинку серед чоловіків та сьому серед жінок. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

вартістю 70 тисяч фунтів, передає Depo.ua з посиланням на Life. Але він не очікував, що він буде викликати такий ажіотаж серед жінок. Це здорово змінило спосіб життя звичайного охоронця. "Мені постійно приходить безліч повідомлень від різних жінок, які пропонують мені...ДеПо

Бейонсе стала лідером за кількістю номінацій на "Греммі"

дев'яти категоріях. Як підкреслює Associated Press, Бейонсе вже є власницею 20 статуеток "Греммі" і рекордсменом за кількістю номінацій (62) серед жінок. Номінації співачки включають в себе, в тому числі, "Альбом року" (Lemonade) і "Пісня року" (Formation). За кількістю номінацій...Зеркало недели (газета)

змагань було всього лише 15 років. Щодо командної першості, то серед чоловічих збірних усі три призових місця були за киянами, серед жінок - золото дісталося спортсменкам зі Львова, які у фіналі перемогли Київ-ШВСМ, бронзу ж завоювали харків'янки. Нагадаємо, Ягодка та...Чемпион

В пятницу станут известны соперники сборной Украины на ЧЕ-2017

Усього в фінальному турнірі виступить 20 команд. Усі учасники фінального турніру ЄвроБаскета-2017 серед жінок Спорт.ua

з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху. Змагання відбувалися у приміщенні регіонального центру «Інваспорт». Підведення підсумків проводилось окремо за нозологіями, серед жінок, чоловіків, юнаків та дівчат.ОГО.ua

Кропивницькі скелелази стали переможцями на Кубку України

Друге місце посів його брат Сергій Побережець, третє місце серед жінок виборола Євгенія Чернявська.Златопіль

складність, болдеринг) став вихованець КДЮСШ № 1 МС України Юрій Побережець. Друге місце посів його брат Сергій Побережець, третє місце серед жінок виборола Євгенія Чернявська.   В командному заліку серед регіонів Кіровоградська область стала чемпіоном в складності і в...Новини Кіровоградщини

У середу, 7 грудня, там же розпочнеться 76-й чемпіонат України серед жінок, в якому виступлять десять учасниць - Інна Гапоненко, Юлія Осьмак, Ольга Бабій, Наталія Букса, Олена Мартинкова, Єлизавета Малахова-Соловйова, Ольга Іваненко...Newsru.ua