середи жінок

Українські біатлоністи стали першими на паралімпійському Кубку світу

комітету України. В скарбничці нашої команди 33 нагороди 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей. В останній день змагань серед жінок з порушенням зору перемогу отримала Оксана Шишкова, бронзу здобула Ольга Прилуцька. Серед чоловіків у цій категорії українці вибороли...Еспресо TV

18 та 19 березня відбулися ігри Відкритого чемпіонату Кременчука з волейболу. 8 і 9 тур чемпіонату серед жінок традиційно відбувся у стінах КДЮСШ-2. Кращі дівчата та хлопці змагалися у Кременчуці Результати ігор: КДЮСШ-2(1) - КДЮСШ-2(2) - 3:0 Медколедж...Кременчугский Телеграф

захід проекту проводиться як благодійний. Частину коштів від продажу квитків перераховують в онкоцентри для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Цього року у день пам'яті Квіткі Цісик, 4 квітня, на концерті передадуть 100 тис. грн. для придбання...Ukraine Art News

Волейболістки "Хіміка" встановили рекорд чемпіонатів України

Суперліги та встановив рекорд України, передає УНН з посиланням на прес-службу ВК "Хімік".Южненська команда стала першою в історії чемпіонатів України серед жінок, яка набрала максимально можливу кількість очок в регулярному чемпіонаті - 84 з 84-х - з того моменту, коли...Unn.com.ua

дитини замість жінки, якщо цього хочуть обоє з подружжя.Цікаво, що серед чоловіків тих, хто вважає ці причини поважними, менше, ніж серед жінок. Проте, на думку представників сильної статі, рішення піти в декрет здається більш обґрунтованим у випадку, якщо чоловік –...Обрії Ізюмщини

Українка Наталія Морквич узяла золото на етапі Кубка світу з фехтування серед паралімпійців

Українка Наталія Морквич здобула перемогу в італійській Пізі на етапі кубка світу з фехтування серед паралімпійців. "Наталія Морквич у рапірі серед жінок категорії А завоювала свою першу в історії золоту нагороду", - повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України. Президент...Интерфакс-Украина

Львів

проходить у місті Піза в Італії. Про це повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України. «Наталія Морквич у рапірі серед жінок категорії А завоювала свою першу в історії золоту винагороду», - зазначено у повідомленні. У змаганнях у шпазі серед...Галичина спортивная

пауерліфтингу пройшли в атмосфері спортивного братертства, а переможці отримали призи у вигляді кубку, медалей та тематичних футболок від Карпатської Січі. Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг з результатом 45 кг перемогла Олександра Тиводар, а у категорії до 63...Голос Карпат

Відповідно, у чвертьфінальному етапі плей-офф зіграють наступні пари команд: Водночас, 21 березня відбудеться церемонія жеребкування півфіналів Кубку Ук раїни серед жінок і Фіналу чотирьох Кубку України серед чоловіків.Чемпион

Представники армспорту Львівщини здобули 8 медалей чемпіонату України

200 спортсменів із 22 областей України, розіграли 17 комплектів медалей в 11 вагових категоріях серед чоловіків та в 6 — серед жінок. Про це повідомляють в управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Збірна команда Львівської області змагалася у складі 11...Галичина спортивная

команді завоювати максимальну квоту учасниць на наступний сезон - 6 біатлоністок. Чоловіча збірна України посіла 6 місце Перемогу на Кубку серед жінок здобула збірна Німеччини (7951 очок), "серебро" - у француженок (7646 очок). Джерело...Високий замок

200 спортсменів із 22 областей України, розіграли 17 комплектів медалей в 11 вагових категоріях серед чоловіків та в 6 – серед жінок. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.Гал-info

У Львові вдруге відбувся екуменічний шаховий турнір

15 березня 2017 року, у CoMMuna (м. Львів, вул. Галицька, 1, 2-й поверх (на розі Площі Ринок) відбувся другий поспіль шаховий турнір серед студентів львівських духовних семінарій. Подібна інтелектуальна ініціатива вже стала хорошою традицією у нашому  місті.  Нагадаємо, 4 березня...Католицький оглядач

Ford презентує технологію, яка допоможе автоматично гальувати у нічний час

проїзну частину. 81 відсотків водіїв з багатьох тисяч опитаних по всій Європі зізнались, що бояться виїжджати на дорогу вночі, а серед жінок цей показник склав ще більше 87 відсотків. Понад половина учасників опитування заявила, що джерелом стресу є поганий зір...Багнет

ініціатива вже стала хорошою традицією у нашомумісті, адже минулого року вперше відбувся аналогічний захід в рамках чемпіонату світу з шахів серед жінок. На турнірі побував і привітав семінаристів міський голова Львова Андрій Садовий. У цьогорічному заході участь взяли семінаристи духовних...Львівська міська рада

Федерації хокею України. Фінальний матч у підсумку завершився перемогою Королев Дніпра (4:3), які і стали першими чемпіонами України з хокею серед жінок. Світлина ФХУ...Чемпион

В Херсонській області зі спортивного орієнтування підвели підсумки

За результатами виступів місця серед жінок та чоловіків розподілилися наступним чином.Голая Пристань

В Умані відбулися змагання з жиму лежачи і тяги

«Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманського міськвиконкому. Переможцями та призерами у своїх вікових та вагових категоріях стали: З жиму лежачи: Серед жінок – Сокуренко Наталія та Усик Ірина. Серед чоловіків – Лукьянов Павло, Ревуцький Олег, Євдєєв Олексій, Цицонь Андрій, Ізотков...Нова доба

На Херсонщині відбулись змагання з футзалу серед жінок

11 - 12 березня в місті Берислав в спорткомплексі "Юність" відбулися фінальні змагання обласної Колосіади 2016/2017 років «Ліга сільських чемпіонів Херсонщини» з футзалу серед аматорських команд жінок. Сайт города Херсона