середи дівчат

з плавання «Meteor Open-2017», який тривав впродовж трьох днів у Палаці водних видів спорту «Метеор» у місті Дніпрі. Змагання проводилися серед дівчат та юнаків 2003, 2004, 2005, 2006 років народження та молодших. У турнірі брали участь понад 500 спортсменів з...Газета "Наш ДЕНЬ"

Юрій Ковальчук переміг на юнацькому чемпіонаті України

Юрій набрав 891 очко і на 9 пунктів випередив Іллю Шаматіна з Житомира та на 18 — харків’янина Артема Дрофу. Серед дівчат-триборок 4 місце посіла учениця 8 класу Ольга Клуннікова, 9е — семикласниця Юлія Федун. У командній першості дівчата разом...Галичина спортивная

У Франківську відбудуться фінальні ігри Обласного чемпіонату з баскетболу серед школярів

3 і 4 місця — команди Снятинського району та ДЮСШ №2 м. Івано-Франківськ. О 9:00 за 1 і 2 місце серед дівчат будуть боротися франківські команди ОДЮСШ та ДЮСШ №2, в 11:00 за 3 і 4 місця - «Говерла 2003»...Галичина спортивная

В смт. Ворохта Івано Франківської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання першості ВФСТ Колос АПК України з футзалу серед дівчат 2004-2005 років народження. На фінал приїхало пять команд, переможці зональних змагань це команди Колос Івано Франківської області, Лідер Хмельницької області...Спортивний Житомир

всеукраїнських змагань Ігор Поцелуйко та майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу, чемпіон Європи з пауерліфтингу Олександр Шаповалов. Перше місце серед дівчат посіла Ірина Ткаченко, друге - Надя Терещенко, третє - Катерина Чорна. У першій ваговій категорії до 75 кг...Рідний Кіровоград

У Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області серед дівчат з міні-футболу серед Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях взяли участь шість команд: Житомирський агротехнічний коледж, Малинський коледж...Спортивний Житомир

Черкаси приймали чемпіонат зі спортивної гімнастики «Дніпровські хвилі»

ГО ФСТ «Україна», Федерація гімнастики спортивної Черкаської області та за підтримки відділення НОК України в Черкаській області. В особистому заліку серед дівчат чемпіонками стали: МСУ дорослі – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.; МСУ юніори – Гідерінська Вікторія...Нова доба

Олександр Кривич - переможець юніорського Гран Прі Мінська

— одинадцятим, Валерій Романенков — дванадцятим. 6 місце у кейріні (гонка за мотоциклом) посів Назар Гудзь, Сергій Білий тут дев’ятий. Серед дівчат бронзовою медалісткою у гонці з вибуванням стала учениця 11 класу Христина Бубняк. Однокласниця Христини Богдана Солтис на восьмому...Галичина спортивная

Блискуча перемога Марії Томищ на історичному чемпіонаті Європи

перший в історії чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед школярів-спортсменів віком до 15 років. У ваговій категорії до 37кг серед дівчат блискучу перемогу на історичному чемпіонаті здобула учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Марія Томищ. На початках Марія...Галичина спортивная

Cезон-2017 чемпіонату UASBK почався першим етапом у Полтаві

Разумова на п’ятому місці. Перші три місця за загальним підсумком заїзду посіли Анатолій Єфімов, Сергій Сорокін та Юрій Михальчик. Найшвидшою серед дівчат зі старту до фінішу була Дар’я Разумова, чемпіонка минулого року серед дівчат. Вона здобула беззаперечну перемогу, якою підтвердила...Спорт.ua

Студентки Бердичівського педагогічного коледжу - Чемпіонки Житомирської області з міні-футболу

У Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області серед дівчат з міні-футболу серед Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях взяли участь шість команд: Житомирський агротехнічний коледж, Малинський коледж...РІО Бердичів

Рівненська команда з баскетболу в Боярці, що на Київщині вирішальні матчі фінального етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2003 року народження. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ". Вихованки нашої ОСДЮСШОР (тренер Максимчук Марина) успішно провели...Все

чемпіонками України з вільної боротьби. Дві золоті медалі вибороли хустянки Марія Томищ та Едіта Чемердовська на чемпіонаті України з боротьби серед дівчат віком до 17 років, який з 11 до 13 травня проходив у Чернівцях.Закарпаття онлайн

бігу на 1500 метрів (4:17.24 хв). Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені (2.11 м). У змаганнях серед дівчат українки оформили переможний дубль: Ілона Заскалько перемогла (1.79 м), а Анна Пилявець була другою (1.73 м). 21 травня...Чемпион

Ілона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФ

років — національний відбір для участі учнів у XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який влітку пройде у м.Дьор (Угорщина). Серед дівчат-бойдарочниць перемогу у відборі здобула учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук. Ілона перемогла у заїздах одномісних...Галичина спортивная

спортсменам вдалося подолати забіг з перешкодами. Анастасія Сластьонова, яка з Кропивницького, найпершою впоралася з дистанцією «Сила духу» на 20 кілометрів серед дівчат, фінішувала одна з перших команда «Fightbagateam 1». «Це найкраща гонка у якій я брав участь за все життя.Рідний Кіровоград

Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені

бігу на 1500 метрів (4.17,24 хв). Вадим Кравчук виграв змагання зі стрибків у висоту у Дебрецені (2,11 м). У змаганнях серед дівчат українки оформили переможний дубль: Ілона Заскалько перемогла (1,79 м), а Анна Пилявець була другою (1,73 м). 21 травня...Спорт.ua