середи дівчат

Санжари), Антон Гудзенко (Решетилівка), Денис Кійко (Дмитрівка); 20072008 р. н. Данило Гирман, Артем Лашко і Віктор Єременко усі з Козельщини. Серед дівчат 20032004 р. н. Яна Зарівчацька та Владислава Вібла з Козельщини; 20052006 р. н. Юлія Баран з Решетилівки, Жанна...Тижневик «ЕХО

В УДПУ імені Павла Тичини визначили кращих гравців з настільного тенісу

команди університету з цього виду спорту. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі УДПУ. За результатами напружених поєдинків призові місця серед дівчат посіли: I місце – Анастасія Бадяка (факультет фізичного виховання); II місце - Вікторія Члек (НН інститут економіки та...Нова доба

Минулими вихідними в Житомирі відбувся обласний чемпіонат з баскетболу серед дівчат, в якому взяли участь всього три команди з Житомира і Хорошева. На думку дитячого тренера з баскетболу Олексія Мазура, така...Спортивний Житомир

Минулими вихідними, 13-14 жовтня, в спортивному залі Житомирського технологічного коледжу відбувся чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2001 року народження та молодше. Це найстарша вікова категорія дівчат, серед яких проводяться подібні змагання. У "чемпіонаті" взяли участь всього...Спортивний Житомир

Шість золотих та одну срібну медалі бердичівськ кікбоксери привезли із Всеукраїнського турніру

вперше виступав на змаганнях. Незважаючи на відсутність досвіду, він показав гарну підготовку та бажання перемогти, але перемогу віддали його опоненту. Серед дівчат Бердичів представляли троє спортсменок: Анна Малевич, Крістіна Півень та Катерина Госман. Усі наші спортсменки стали Чемпіонами турніру, але...Спортивний Житомир

Причому обидві наші спортсменки виступали на дистанції 1000 м серед дівчат 2001-2002 років народження.Херсон Daily

Представники Львівщини поїдуть на літні Юнацькі Олімпійські ігри

Серед дівчат ліцензію на участь у Олімпійських іграх виборола Жанна Наумова. Серед хлопців ліцензію виборов Олександр Панцир. Він увійшов до 16 кращих спортсменів турніру. Львівські

Як виглядає конкурс краси у Кенії серед дівчат plus-size

Конкурси краси завжди привертають увагу серед дівчат та хлопців, але у Кенії ця подія виглядає не зовсім так, як у світі.Ta4ki.net

діти отримали відмітку щодо здобуття навичок у певній професії. До слова, серед хлопців популярністю користувалися професії поліцейського, рятувальника та будівельника. Серед дівчат пекаря та перукаря. Професія будівельника сьогодні, можливо, не така популярна серед молоді, але вона беззаперечно потрібна. Адже якісно...Бліц-інфо

У Варшаві обирали «Міс світу в інвалідному візку» (відео)

«Міс світу в інвалідному візку». Під такою назвою у Варшаві пройшов перший міжнародний конкурс серед дівчат з обмеженими можливостями. Учасниці виступили в національних костюмах і вечірніх сукнях, а також виконали танцювальні номери. Корону «Міс світу» завоювала...Телерадіокомпанія РАІ

спортсменів до 14-ти років виборов Єгор Редька (U14). Дмитро Денисенко (U16) став двічі «срібним». У кроці від п’єдесталу пошани зупинились Ліза Мірошниченко та Анастасія Ковтун, які змагались серед дівчат до 14-ти...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

7 жовтня у Варшаві (Польщі) пройшов фінал першого світового конкурсу краси серед дівчат, які пересуваються на інвалідних візках — Miss Wheelchair World. Цей титул відстоювали 24 представниці із 15-ти країн світу. Україну на...Новини Ірпеня

В Польщі вибрали «Міс Світу» серед дівчат, які пересуваються на інвалідних візках (відео)

У Варшаві відбувся фінал першого світового конкурсу краси серед дівчат, які пересуваються на інвалідних візках - Miss World Wheelchair. Інформує «Є!», з посиланням на Вголос.Україну на конкурсі представляли телеведуча і громадський...Єдність

Конотопа. Господарка траси Марія Насико стала «срібною» призеркою. Серед спортсменок 2000-2001 років народження «золото» завоювала Марина Ковальова зі Свеси. Катерина Муса з Краснопілля стала кращою серед дівчат 2002-2003 років народження. За підсумками трьох етапів Кубка України з лижоролерів (в Тисовці, Конотопі та Шостці) перемогу святкували...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Хотині відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу

нагороджено тренера Хотинської дитячо-юнацької спортивної школи Ігоря Кондратюка. Ігор Олексійович є одним з натхненників та організатором Всеукраїнського турніру з гандболу серед дівчат 2005 – 2006 р.н., який днями відбувся у Хотині. Традиційні змагання юних гандболісток цього разу були присвячені пам’яті...Погляд

В одеській Академії спорту пройшов фінал чемпіонату України з регбі-7 серед дівчат до 16 років.Івано-франківський портал новин "Репортер"

4 вересня в Івано-Франківській області розпочнуться матчі Чемпіонату України з футболу серед дівчат до 17 років у Вищій лізі. Вісім колективів розділені на дві групи по чотири команди. Учасники проведуть по три гри...Жіночий футбол України

футболу серед жіночих команд Першої ліги. Напередодні цієї події представниці цього клубу здобули перемогу на обласному рівні. Чемпіонат Вінницької області серед дівчат 2002-2003 р.н. відбувався на стадіоні школи № 35, в якому взяли участь чотири команди. Виступали дві команди і...Жіночий футбол України

турніру, крім фіналістів, виступали команди Німеччини, Австрії, Англії, Іспанії, Франції, Швеції. Збірні цих країн домінують в Європі і у змаганнях серед дівчат різних вікових категорій. На жаль, не було нашої збірної і серед учасників фіналу європейського чемпіонату серед дівчат до...Жіночий футбол України