середи дівчат

Краща тенісистка України Еліна Світоліна стала переможницею першого розіграшу виставкового турніру "Open Feminine Calvados" у французькому Кані. У фіналі змагань серед дівчат, які вперше в цьому році проводяться в рамках виставкового турніру, Еліна Світоліна обіграла француженку Одрі Альбі з рахунком...Високий замок

Світоліна тріумфувала на виставковому турнірі у Франції

у Кані (Франція) в жіночому розряді, тріумфувала наша Еліна Світоліна, повідомляє УНН з посиланням на сайт btu.org.ua. У фіналі змагань серед дівчат шоста ракетка світу Світоліна за 69 хвилин обіграла француженку Одрі Альбі з рахунком 7:5, 6:2.Зазначено, що свій виступ...Unn.com.ua

10 грудня у спорткомплексі "Спортивна арена "Тячів", за сприяння народного депутата України Василя Петьовки, вперше на Тячівщині пройшов турнір на першість Тячівської ДЮСШ з гандболу серед дівчат. Закарпаття онлайн

Саме Вікторію було визнано найкращим гравцем зональних змагань чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2005 року народження.Українська газета ЧАС

Волейбольна першість в ДЮСШ № 2

За підсумками турніру у хлопців перше місце вибороли волейболісти педколеджу, друге – команда з Долинської, третє – вихованці ДЮСШ №2. Серед дівчат перше та третє місце посіла команда ДЮСШ №2, а другими стали гості з Пантаз...Новости Александрии

Шестеро черкащан змагаються за звання найкрасивіших людей України

шестеро черкащан. Із чоловіків: співак Олег Винник, лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, а також телеведучі Володимир Остапчук і Олександр Скічко. Серед дівчат у голосуванні бере участь співачка та дочка заступника голови Черкаської ОДА Альона Омаргалієва, а також психолог і телеведуча...Про Все

У залі дівчачі команди демонстрували не меншу точність і міць удару, ніж команди хлопців. Дівчата в ті кілька хвилин жили єдиним грою, і були єдиним командою. Зеркало Обухова

На майданчику сумського ФОК “Динамо” відбулись ігри чемпіонату України з хокею на траві в приміщеннях серед дівчат до 16 років. За нагороди турніру вели боротьбу п’ять команд з Сум та Вінниці. В підсумку увесь п’єдестал пошани «окупували»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Херсоні проходить Відкритий міський турнір з гандболу

Сьогодні у Херсоні стартував Відкритий міський турнір з гандболу серед дівчат 2003-2004 року народження.Любимый Херсон

В смт. Маневичі завершилися змагання за програмою XV Спортивних ігор школярів Волині з футболу серед дівчат. На початку листопада 10 обласних команд провели відбірковий етап. 5 команд відіграли свої матчі у смт. Маневичі (команди ДЮСШ: Маневицького...Жіночий футбол України

У Шостці відбулись зональні змагання першого етапу чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч»  серед дівчат 2004-го та 2005-го років народження.  На майданчику змагались команди Шостки, Конотопу, Овідеополя, Зінькова, Харкова. Серед «старших» дівчат перше місце посіла...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ДЮСШ на Херсонщині впевнено крокує до свого століття

на 60 і 110м з бар'єрами (тренер-викладач Шурмельов Сергій), Жукова Наталія – гросмейстер України, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи серед дівчат до 14 років, надалі чемпіонка Всесвітньої шахової олімпіади 2006 року та чемпіонка світу (тренер-викладач заслужений тренер України Войнаревич...Херсонцы

26 листопада в Каховці відбувся турнір серед дівчат 2004-05 р.н. присвячений 55-річчю КЗ «ДЮСШ». Всього у турнірі взяли участь 6 футбольних колективи: 5 з Херсонської області і одна...Жіночий футбол України

У Черкасах на чемпіонаті спортивної школи «Спартак» змагалися юні гімнастки

2 грудня відбувся Відкритий чемпіонат КДЮСШ «Спартак» ЧМР з гімнастики спортивної серед дівчат. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР. Змагалися наймолодші вихованки школи і показали відмінні результати.Нова доба

Спортивная программа в Каменском на эту неделю

для всіх – здоров’я нації» за участю міського голови Білоусова А.Л.07.12.201711-00Спортивний комбінат «Прометей»(просп. Аношкіна, 109)Чемпіонат України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2005 р.н.04-08.12.201714-30Середня загальноосвітня школа №20 ім. О.І.Стовби(вул. Стовби, 2)Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «SOKOL-CUP – 2017»09.12.201710-00Палац тенісу СК «Прометей»(просп.Кстати+

29-30 листопада в м. Костопіль Рівненської області проходила першість Рівненського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футзалу Майбутні чемпіонки серед дівчат 2006-2007 р.н. На змагання прибули чотири команди з Волинської, Львівської, Житомирської та Рівненської областей. У змаганнях від Житомирської області взяли...Спортивний Житомир

24-25 листопада відбулися XXII Спортивні ігри школярів Тернопільщини з футзалу серед дівчат ЗОШ I-III ступенів...Спорт Тернопільщини

Змагання з шашок серед команд ЗОШ I-IІI ступенів Обухівського району

взяли участь 10 шкіл району І-ІІІ ступенів (5-6, 7-8, 9-11 класи, окремо хлопці та дівчата), 57 учасника. В особистій першості серед дівчат здобули перемогу: 5-6 класи: І Герасимова Христина (смт. Козин), ІІ Кучма Вероніка (с.Григорівка), ІІІ Подуфала Катерина (с. Підгірці);...Зеркало Обухова

У четвер, 30 листопада, у Львові стартує футзальна ліга серед дівчат 2002 року народження та старших, яка пройде під егідою Асоціації футзалу Львівщини.Гал-info

Вознесенці чемпіони Миколаївської області серед ДЮСШ з настільного тенісу

чоловік. В особистих розрядах Вознесенці здобули такі місця: Чернявський Сергій I місце, Баронкін Андрій II місце, Царенко Ілля III місце, Серед дівчат перше місце Чернявська Аліна, друга Умудова Юлія, трете Паюл Надія. Паралельно обласним змаганням проходив особистий турнір серед хлопців...Вознесенск Онлайн