середи дівчат

Тернопільські сноубордисти привезли 12 нагород із чемпіонату України

Порадували результатами три вихованки, які стали чемпіонками України: серед юніорок — Таня Копчак (ТНЕУ) — два «золота» та одна «бронза», серед дівчат — Таня Ярош (школа № 23) — дві золотих нагороди та Вероніка Пукас (школа № 11) — золота...Галичина спортивная

і молодших між собою розділили Антон Гудзенко з Решетилівки, Андрій Шепель з Полтави та Денис Кійко з Дмитрівки, Кременчуцького району. Серед дівчат 20022004 років народження беззапречним лідером стала кобелячанка Яна Заїка, за нею розмістились Оксана Ступа з Решетилівки та Ярослава...Тижневик «ЕХО

Серед дівчат пєдестал слави посіли господині поля Лідер-1 (тренер Руслан Сабіров). Тижневик «ЕХО

У Рівному відбувся V тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2004 року народження. У змаганнях брали участь 4 команди з Київ, Бердянська, Полтави та ОСДЮСШОР м. Рівне. Результати ігор: ОСДЮСШОР-04...Все

5 медалей та запрошення до збірної: спортсмени Дніпропетровщини перемогли на Чемпіонаті України з таїландського боксу

Богдан займається таїландським боксом лише 3 роки, та у хлопця за плечима вже 7 перемог в різних змаганнях. Друге місце серед дівчат здобула 21-річна Діана Абилова з Дніпра. Бронза – у 16-річного Владислава Толбаса та 18-річного Луки Павловського. Хлопці тренуються...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Українська гандбольна молодіжка не кваліфікувалася на чемпіонат Європи

м.Джурджевац (Хорватія) 17-19 березня 2017р. відбувся відбірний турнір у групі №4 за вихід у фінальну частину чемпіонату Європи з гандболу серед дівчат віком до 19 років, участь у якому взяла і молодіжна збірна команда України. У першому матчі українки у...Галичина спортивная

років 1місце- Тимофій Кравченко; 2місце- Михайло Алферов; 3місце- Тимур Лукаш. 6-7-років 1місце- Михайло Верхола; 2місце- Максим Лифар; 3місце- Ілля Кононенко. Серед дівчат 1місце- Леся Іванова; 2місце- Євгенія Радько; 8-9 років 1місце- Єгор Грунтенко; 2місце- Антон Вільховий; 3місце- Даніїл Синенко. Серед...Тижневик «ЕХО

Петра Сагайдачного чемпіони Збройних Сил України серед військово-навчальних закладів та спортсмени-радіоорієнтувальники з закарпатського Мукачева. Першого дня на Камянці, у змаганнях серед дівчат не старших 14 років, на двокілометровій трасі до призової трійки увійшли лише мукачівки: перше та друге місця вибороли...Голос Карпат

Закарпатські орієнтувальники успішно виступили на змаганнях у Львові (ФОТО)

ніколи не виходить. Вдало виступили на цих змаганнях вихованці секції спортивної радіопеленгації з Мукачева. Першого дня на Кам’янці, у змаганнях серед дівчат не старших 14 років, на двокілометровій трасі до призової трійки увійшли лише мукачівки: перше та друге місця вибороли...ClipNews.info

Задорожній та Антон Волков. Єдину медаль Кам’янському принесла Ольга Білик (на фото праворуч), яка в особистому заліку зайняла третє місце серед дівчат не старше 10 років. В кроці від чемпіонського результату зупинився Костянтин Мостіка (на фото зверху). У разі перемоги...Днепродзержинский спорт

"Нам не вистачило фарту", - президент Федерації біатлону України

на чемпіонатах світу, і Європи, і універсіадах ми завойовували медалі. Це означає, що у нас є хороша молодь — і серед дівчат, і серед хлопців. - Чоловіча збірна цього сезону виглядала переконливіше, ніж минулого, вперше за останні роки посівши 6...Галичина спортивная

в різних вікових групах, тим цікавішими і непередбачуваними очікувались результати турніру. Протягом дня в двох вікових групах: 2002-2005 та 1999-2001 серед дівчат та хлопців точилась цікава, захоплююча, інтригуюча гра з топсами, підрізками, неймовірними подачами, гри нервів. Серед дівчат молодшої вікової...Спортивний Житомир

Наприкінці минулого тижня у Вінниці пройшов чемпіонат Вінницької області з гандболу серед дівчат 2001 р.н. та молодше.Моя Вінниця

Чемпіонат Тернопільської області з футзалу серед дівчат виграли кременчанки

У фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернополя днями відбулися фінальні змагання обласної першості з футзалу серед дівчат. Участь у них взяли шість команд. Першість у результаті матчів одержали вихованки Кременецької спортшколи. У фінальному матчі кременчанки з рахунком...Галичина спортивная

На чемпіонаті з сучасного п

заліку показати найкращий результат — львів’яни більш як на 100 очок випередили збірну Києва. На ІІІ місці команда Житомира. І серед дівчат тріумфувала вихованка училища Руслана Война (10 кл). Правда, перемога Руслані далася дещо важче — вона лише на 1...Галичина спортивная

У фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернополя днями відбулися фінальні змагання обласної першості з футзалу серед дівчат. Участь у них взяли шість команд...Спорт Тернопільщини

В його активі 12 очок. Стовідсотковий результат Анастасії Губарєвої (тр. І.Губарєв) дозволив їй стати переможцем в категорії до 13 років серед дівчат. На другій позиції розташувалася Софія Купатенко (тр. Д.Савінський). Третьою завершила змагання Олександра Романова (тр. О.Коротка). Дівчата набрали відповідно...Днепродзержинский спорт

Вже цілий тиждень, з 13 по 17 березня, в Броварах триває фінальний IV-й тур чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2002-2003 років народження, де юні карпатівки мають всі шанси повторити нещодавній тріумф старших вихованок СДЮШОР Карпати з гандболу, які стали...Голос Карпат

Прикарпатка здобула бронзу на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу

першого дня турніру в активі української збірної п’ять нагород, з них чотири — золоті. У ваговій категорії до 57 кг серед дівчат кращою за сумою трьох вправ стала Катерина Ткачук. Дарія Русаненко піднялася на першу сходинку п’єдесталу за сумою вправ...Галичина спортивная

Львівські гандболістки - срібні призерки чемпіонату України серед дівчат

У м.Броварах 10 березня 2017р. завершився чемпіонат України з гандболу серед дівчат віком до 17 років. Поступившись у вирішальному і принциповому матчі ужгородській СДЮШОР «Карпати» 21:25, команда Львівського училища фізичної культури посіла...Галичина спортивная