світова першость

23 років. Цього дня за медалі змагались борці у вагових категоріях до 59, 66, 80 і 130 кг. Бронзову нагороду світової першості у ваговій категорії 80 кг виборов наш земляк Андрій Антонюк. Спортсмен здолав свого суперника зі Швеції Алекса Кессідіса...Тернопіль Наживо!

Українець завоював медаль на ЧС серед 23-річних з греко-римської боротьби

(80 кг) у малому фіналі переміг представника Швеції і здобув бронзову нагороду. Зауважимо, що сьогодні та завтра за лідерство на світовій першості змагатимуться жінки, а 25 та 26 листопада на килим вийдуть представники вільної...Unn.com.ua

Тернополянин Андрій Антонюк - бронзовий призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед 23-річних

21 листопада на світовій першості з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років у польському місті Бидгоші Андрій Антонюк посів третє місце серед спортсменів з...Галичина спортивная

В Умані змагалися за чемпіонство з кантрі-кросу

року в Умані – багнюка. Та попри все, цей спорт набирає обертів в Україні, а спортсмени перемагають на Європейських та світових першостях. Нині ж спортсмени з кантрі-кросу готуються до наступних змагань. У 2018 в Україні відбудуться 4 етапи чемпіонату з...Нова доба

Борець Андрій Антонюк змагатиметься на чемпіонаті світу у Польщі

Вихованець тернопільськох дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби Андрій Антонюк увійшов до складу збірної України для виступу на світовій першості. Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років вперше відбудеться з 21 до 26 листопада у польській Бидгощі.Галичина спортивная

Українки вибороли "срібло" на чемпіонаті світу з більярдного спорту

чоловічі та дві жіночі команди. У підсумку команда наших співвітчизниць у складі Анастасії Ковальчук і Тетяни Тучак здобули срібну нагороду світової першості. Відзначимо, що нагороди розігрувались серед 16 жіночих та 32 чоловічих команд з 13 країн світу. Нагадаємо, що в минулому...Єдність

Анна Семенович попереджає варикоз по-сучасному

На рахунку фігуристки Семенович перемоги на Чемпіонаті Росії, представництво на світових першостях. В особистому житті Ганна знову стала вільною жінкою.Здоров'я в Україні та світі

Напівгола модель і оголені фанатки на матчах збірної Перу.

грудях. Навіть прихильники Нової Зеландії з труднощами згадували, за яку з команд вони вболівали. У разі виходу Перу в фінал світової першості, Мірелла обіцяє пройтися голою, загорнутої тільки в прапор країни. Але не Міреллою єдиної - перуанські вболівальниці влаштовували виставу...Ua-football

Соловйова принесла Україні друге "золото" ЧС з пауерліфтингу

також здобула мале срібло у становій тязі. Варто відзначити, що Соловйова є чотириразовою чемпіонкою Всесвітніх Ігор. Нагадаємо, що перше золото світової першості для української команди в Чехії здобув Андрій...Unn.com.ua

ЧС-2018: визначилися усі 32 учасника фінальної частини

у Росії. Збірна України не змогла здолати відбірковий турнір чемпіонату світу-2018, поступившись у вирішальному матчі Хорватії. Італія не зіграє на світовій першості вперше за 60 років. Читайте також: 5 крутих футбольних збірних, які не їдуть на чемпіонат світу-2018 до Росії...Еспресо TV

Українська пауерліфтерка Соловйова захистила титул чемпіонки світу

Українська пауерліфтерка Лариса Соловйова на змаганнях світової першості у Чехії підтвердила свій титул найсильнішої у світі та завоювала для України друге «золото»...Громадське телебачення

Українська пауерліфтерка Лариса Соловйова підтвердила титул кращої у світі

у жимі лежачи та присіданні, а також здобула "мале срібло" у становій тязі", - зазначили у прес-службі. Нагадаємо, перше "золото" світової першості у Пльзені для української команди виборов киянин Андрій Наньєв. Читайте також: У НАТО присвятили відеоролик українцям на Іграх...Єдність

Українець Наньєв став чемпіоном світу з пауерліфтингу

Володарем чемпіонського титулу на світовій першості, що триває в Пльзені (Чехія), став українець Андрій Наньєв, інформує ММСУ, передає УНН.Золоту нагороду наш співвітчизник здобув у ваговій категорії...Unn.com.ua

Вихованець тернопільськох дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби Андрій Антонюк увійшов до складу збірної України для виступу на світовій першості Спорт Тернопільщини

У Будапешті (Чехія) відбулась світова першість з кікбоксингу WAKO серед дорослих, у якій взяли участ...Експрес

Українські паралімпійські фехтувальники стали третіми за підсумком ЧС

Серед чоловіків найбільш успішно виступив Шавкун Сергій, завоювавши 1 "золоту" та 1 бронзову медаль в особистому заліку. Зазначено, що дана світова першість стала гарним дебютом для новачка міжнародних змагань Ганни Пашкової, котра виборола в особистому заліку бронзову медаль в рапірі.Unn.com.ua

Збірна України виборола низку нагород на чемпіонаті світу з кікбоксингу

У Будапешті (Чехія) відбулась світова першість з кікбоксингу WAKO серед дорослих, у якій взяли участь майже 1400 учасників з 60 країн світу. Про це інформує Міністерство...Unn.com.ua

ігор Швеція перемогла Італію 1:0, а у матчі-відповіді було зафіксовано нульову нічию. Ще напередодні протистоянь із шведами Буффон зазначав, що світова першість у Росії стане для нього останнім великим турніром у складі Скуадри Адзурри. Properly sad way for Gigi Buffon...Чемпион

Натомість збірна Швеції виступить на світовій першості влітку 2018 року. Раніше повідомлялося, що перед грою італійські вболівальники освистали гімн Швеції.Чемпион

? Львів

здобула чисту перемогу. Дівчата боролись у віковій категорії понад 78 кілограм. Для Василини це вже п’ята медаль з європейських та світових першостей і друге чемпіонське звання. Додамо, що Анастасія Турчин з Рівного, в свою чергу, поступилась представниці Німеччини Анні Марії...Львівські