світова першость

Команда Sauber позбулась свого керівника

Що означають радикальні зміни напередодні Гран-Прі Азербайджану?Історія кар'єри німкені з індійським корінням у гоночній серії світової першості є унікальною. Моніша Кальтенборн стала першою в історії жінкою-керівником однієї з команд Формули 1 ще в 2012 р. Саме тоді...CARONIT.club

Ігоря Марка". Нагадаємо, це був легендарний рівненський спідвеїст, єдиний чемпіон Європи серед юніорів на увесь Радянський Союз, багаторазовий учасник фіналів світової першості. Він пішов з життя у 2006-му у віці 41-го року. В гонці на його честь уже зголосились взяти...Online.ua

КИЇВ. 23 червня. УНН. З 24 по 30 червня в місті Муджу (Південна Корея) відбудеться чемпіонат світу з тхеквондо, передає УНН з посиланням на НОК України. Світова першість, яка всьоме проходитиме на батьківщині тхеквондо, обіцяє стати однією з наймасштабніших: понад 1000 спортсменів зі 170 країн світу з’їдуться у Муджу. Спортсмени змагатимуться у 16 вагових...1NEWS

Збірна України назвала склад на ЧС з тхеквондо

24 по 30 червня в місті Муджу (Південна Корея) відбудеться чемпіонат світу з тхеквондо, передає УНН з посиланням на НОК України.Світова першість, яка всьоме проходитиме на батьківщині тхеквондо, обіцяє стати однією з наймасштабніших: понад 1000 спортсменів зі 170 країн світу...Unn.com.ua

Запаморочливі кидки.

із слем-данків Українець Вадим Піддубченко став бронзовим призером Кубка світу з баскетболу 3х3 у турнірі слем-данкерів Змагання відбулися у рамках світової першості із баскетболу 3х3 у французькому Нанті. У півфіналі Піддубченко лише за додатковими кидками поступився поляку Рафалук Ліпінскі, який...Online.ua

українських атлетів, які виконали норматив на чемпіонат світу-2017 у Лондоні, поповнився трьома прізвищами. В Уельві впевнений крок до участі у світовій першості на дистанції 3000 м з перешкодами зробила Марія Шаталова, а у Конча-Заспі — Ольга Голодна (штовхання ядра) й...1NEWS

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі львівської ОДА. За підсумками пяти днів змагань вісім українців стали володарями перепустки на світову першість, яка наприкінці літа відбудеться в Гамбурзі. Ліцензію на участь у чемпіонаті виборов і представник Львівщини Назар Куротчин. У...Online.ua

Вперше за багато років львів

На чемпіонаті Європи з боксу українці уже здобули шість путівок на майбутній чемпіонат світу у Гамбурзі. Перепустки на світову першість отримали Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Євген Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75...Галичина спортивная

Боксер зі Львова виборов ліцензію чемпіонату світу

спортсмени виборюють право на участь у цьогорічному Чемпіонаті світу. За підсумками пяти днів змагань вісім українців стали володарями перепустки на світову першість, яка наприкінці літа відбудеться в Гамбурзі. Ліцензію на участь The post Боксер зі Львівщини виборов ліцензію на участь...Online.ua

Ультиматум організаторам Мото Гран-Прі Барселона

в Барселоні, якщо весь трек стане недієздатним, Бредлі Сміт заявив, він сподівається на виключення каталонської столиці із календаря мотоциклетної серії світової першості до модернізації треку за сучасними стандартами. Також мотогонщик команди KTM підкреслив, що це єдиний трек, який насправді має...CARONIT.club

нагороду до медального кошика української збірної здобула Марія Гангур, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Наша співвітчизниця стала віце-чемпіонкою світової першості у ваговій категорії до 53 кг. Срібну нагороду 17-річна спортсменка здобула у сумі двоборства з результатом...1NEWS

Збірна України завоювала перші ліцензії на ЧС

Європи з боксу ознаменувався відразу чотирма путівками на майбутній чемпіонат світу в Гамбурзі 2017 року для української команди. Перепустку на світову першість отримали: • 49 кг — Назар Куротчин • 52 кг — Дмитро Замотаєв • 69 кг — Євген...Спорт.ua

Наша співвітчизниця стала віце-чемпіонкою світової першості у ваговій категорії до 53 кг. Срібну нагороду 17-річна спортсменка здобула у сумі двоборства з результатом 188 кг.Чемпион

путівками на майбутній чемпіонат світу у Гамбурзі. Про це йдеться у прес-релізі Федерації боксу України, який отримав Чемпіон. Перепустки на світову першість отримали Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Євген Барабанов (69 кг) і Віктор Вихрист (+91 кг).1NEWS

Перемоги, медалі, рекорди та нормативи: на світовій першості з класичного пауерліфтингу, що відбувався у Мінську, представники нашої області вкотре голосно заявили про себе та їдуть додому з неабиякими...Online.ua

Роберт Кубіца здолав проблеми модернізованих болідів

1?Нагадаємо нашим читачам, що Роберт Кубіца брав участь у перегонах Формули 1 впродовж 2006-2010 років. Однак був змушений покинути чемпіонат світової першості після того, як отримав важкі травми правої руки під час ралі в Абу-Дабі в грудні 2010 р. Для...CARONIT.club

нагороду до медального кошика української збірної здобула Марія Гангур. Про це інформує Федерація важкої атлетики України, передає УНН. Наша співвітчизниця стала віце-чемпіонкою світової першості у ваговій категорії до 53 кг. Срібну нагороду 17-річна спортсменка здобула у сумі двоборства з результатом 188 кг. До свого доробку вона додала “малу бронзу”...1NEWS

У Росії стартував Кубок конфедерацій-2017

"Санкт - Петербург". В ході заходу були представлені чотири міста, які приймуть матчі турніру, а кульмінацією стало ефектна поява талісмана світової першості вовка "Забиваки" на хмарі. Сам матч пройшов з повною перевагою збірної Росії, яка без проблем впоралася з Новою...Зеркало недели (газета)

У Львові молоді "снайпери" змагаються на чемпіонаті України

приїхали майже всі українські кульовики до 18 років. Окрім тих, хто зараз відточує майстерність на зборах у Вроцлаві, готуючись до світової першості. Для юних спортсменів правила трохи інші, ніж для їхніх старших колег. До прикладу, на дистанцію 50 м дорослі...Галичина спортивная

до 25 червня. За їх результатами буде визначено вісім кращих бійців в кожній з 10 категорій,які отримають перепустки на турнір світової першості 2017, що наприкінці літа стартує в Гамбурзі. Урядовий...Народна Рада