світова першость

Німкеня Лаура Дальмаєр завоювала на чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільціне одразу п'ять золотих медалей. Вона стала першою в світовій історії біатлоністкою, яка отримала п'ять золотих медалей на одній світовій першості. Високий замок

Україна завершила чемпіонат світу з біатлону з однією медаллю

Українська збірна невдало виступила на світовій першості. Сьогодні, 19 лютого, мас-стартами завершився чемпіонат світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Українські біатлоністи не зуміли завоювати нагород, а кращою...Зеркало недели (газета)

Збірна України виграла одну медаль чемпіонату світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. В медальному заліку світової першості Україна поділила сьоме місце з Білоруссю.Чемпион

Українець Сергій Семенов посів п

41 місце, Руслан Ткаленко із п'ятьма промахами - 70 місце, Олександр Жирний із сімома промахами - 80 місце. Маленькою сенсацією світової першості у Хохфільцені стала перемога 35-річного американського біатлоніста Ловелла Бейлі, який пройшов дистанцію без промахів і став чемпіоном світу...Галичина спортивная

Українки здобули срібло в естафеті чемпіонату світу з біатлону

У п'ятницю, 17-го лютого, у Хохфільцені (Австрія) пройшла естафетна на світовій першості з біатлону. Наша збірна в напруженій гонці прийшла другою. На цьому етапі українська збірна вийшла у складі Юлії Джими, Ірини...Ваші новини

ТОП-10 головних подій Львова (11.02-17.02)

коробці. --------------------------------------------------------------------------Анна Музичук вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів--------------------------------------------------------------------------16.02.2017 (четвер) У Тегерані (Іран) закінчились партії 2-го туру 1/8 фіналу світової першості з шахів. За їх підсумками львів'янка Ганна Музичук пройшла до наступного раунду. --------------------------------------------------------------------------У Львові дівчинку врятували від самогубства...Ваші новини

і представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», учень Тернопільської школи-колегіум імені Йосипа Сліпого Тарас Радь. Він уже завоював на цьогорічній світовій першості дві срібних медалі у біатлоні серед чоловіків у категорії сидячи. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА. Так, 11...Газета "Наш ДЕНЬ"

тай-брейку змусила капітулювати відому угорську шахістку в'єтнамського походження Хоанг Тхань Чанг (3:1). На жаль, Наталія Жукова достроково завершила виступ на світовій першості, програвши грузинці Ніно Хурцидзе (0,5:1,5). 14-16 лютого проходять партії ІІ кола турніру. Так, Анна Музичук вийшла в 1/8...Мост

Чемпіонат світу-2026 з футболу можуть прийняти чотири країни - Інфантіно

чемпіонат світу в 2026 році може пройти відразу в декількох країнах. Повідомляє Футбол газета. > Нагадаємо, що ЧС-2026 стане першим світовою першістю, на якому зіграють 48 команд."Чемпіонат світу 2026 року може пройти в 3-4 країнах на 4-5 стадіонах в кожній...УНИАН (ИА)

Президент ФІФА Джанні Інфантіно розповів, що ЧС - 2026 року можуть прийняти декілька країн. "ФІФА заохочуватиме заявки на спільне проведення світової першості. Чемпион

Представник тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь - двічі срібний призер чемпіонату світу з біатлону та лижних гонок

представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», учень Тернопільської школи-колегіум імені Йосипа Сліпого Тарас Радь. Наш земляк уже завоював на цьогорічній світовій першості дві срібних медалі у біатлоні серед чоловіків у категорії сидячи. Так, 11 лютого, виступаючи на середній дистанції Тарас...Галичина спортивная

Анна Музичук вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів

У Тегерані (Іран) закінчили партії 2-го туру 1/8 фіналу світової першості з шахів. За їх підсумками яких львів'янка Ганна Музичук пройшла до наступного раунду. Із підсумковим рахунком 1,5:0,5 очка вона обіграла...Ваші новини

Львів

бліцу Анна Музичук вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату світу з класичних шахів, що триває у Тегерані. На стадії 1/16 фіналу світової першості львівська шахістка здолала росіянку Аліну Кашлінськую з рахунком 1,5:0,5. У першій партії Анна Музичук здобула перемогу, а в...Галичина спортивная

Українські шахістки вийшли до другого кола ЧС-2017

понеділок на тай-брейку змусила капітулювати відому угорську шахістку в'єтнамського походження Хоанг Тхань Чанг (3:1). Наталія Жукова достроково завершила виступ на світовій першості, програвши грузинці Ніно Хурцидзе (0,5:1,5). Читайте також: Скандал від шахової королеви в Гібралтарі Пари другого кола жіночого ЧС-2017...Галичина спортивная

Ще одна львів

капітулювати відому угорську шахістку в'єтнамського походження Хоанг Тхань Чанг (3:1). І лише Наталія Жукова з Одеси достроково завершила виступ на світовій першості, програвши грузинці Ніно Хурцидзе (0,5:1,5). Відтак, уже відомі пари другого кола жіночого ЧС-2017 за участю українських шахісток: Ганна...Щоденний Львів

Двадцятирічна львівська шахістка обіграла екс-чемпіонку Європи на чемпіонаті світу

Наталія Букса вийшла до 1/16 фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок, що триває в Ірані. На стадії 1/32 фіналу світової першості 20-річна українка виявилась сильнішою за 34-річну представницю Угорщини Хоанг Тхань Чанг, яка у 2013 році завоювала титул чемпіонки...Галичина спортивная

Француз вигравав "золото" на семи світових першостях поспіль. Непереможний французький біатлоніст Мартен Фуркад, на чемпіонаті світу, що проходить в Хохфільцені (Австрія), встановив черговий рекорд. Біатлоніст став першим...Znaj.ua

- повідомив, що найкращі шахісти світу виступлять на Chess Grand Tour і Norway Chess. Ці турніри збігаються з датами зі світовою першістю. На думку менеджера, у Норвегії немає шансів на перемогу в чемпіонаті світу без Карлсена. Через те, що більшість...Znaj.ua

В австрійському Хохфільцені стартував чемпіонат світу з біатлону. Розпочали світову першість змішаною естафетою. Збірна команда України в складі Олени Підгрушної, студентки СумДУ  Юлії Джими, Сергія Семенова та Дмитра Підручного фінішувала п’ятою.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перемога у фіналі дозволить нашій збірній пробитися до третього раунду Світової ліги. Підсумки півфінального раунду визначать 10 або 11 збірних, які будуть кваліфікуватися на світову першість. Znaj.ua