світова першость

У перші вихідні грудня у Казані (Росія) завершився чемпіонат світу 2016 року у більярдній дисципліні "Вільна піраміда". Нагороди розігрувалися серед чоловіків і жінок, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. Одразу дві медалі вибороли українські більярдисти у чоловічій частині змагань. Віце-чемпіоном...Чемпион

Українська збірна - переможець чемпіонату світу з хортингу у Трускавці

що за роки існування вже відбулось два чемпіонати Європи і два чемпіонати світу", - розповідає заступник начальника управління Оксана Вацеба. Світова першість відбувалась у чотирьох розділах: двох безконтактних — "Форма" і "Показовий виступ" та двох контактних — "Двобій" та "Сутичка".Галичина спортивная

В останній вік-енд листопада у Макао (Китай) пройшла світова першість 2016 року з любительського ММА. В семи вагових категоріях Україна була представлена кращими бійцями змішаного стилю. Двом із них вдалося...Чемпион

У Харкові відбулась світова першість з військового багатоборства, участь у якій взяли 600 спортсменів з 20 країн світу. 26 вихованців Сумщини з Глухова, Конотопу та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Талісманами світової першості було обрано "козаків" героїв знаменитого українського мультсеріалу.Newsru.ua

проханням знайти кошти для участі збірної у чемпіонаті світу дивізіону ІВ. Разом із Урядом, Федерацією, Міністерство забезпечило участь збірної у світовій першості, де наші хокеїсти вибороли перемогу. Це дійсно велика подія для країни. Хочу наголосити, що Міністерство зробить все від...Народна Рада

Презентовано талісман чемпіонату світу з хокею в Києві

У Києві відбулося представлення світової першості. У столичному "Палаці спорту" відбулася презентація талісмана чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні IA, яким були обрані "Козаки" -...Зеркало недели (газета)

Наприкінці листопада у місті Вроцлав (Польща) проходив чемпіонат світу з джиу-джитсу серед дорослих. Спортсмени з понад 30 країн світу змагалися за медалі у розділах "файтинг" і "не ваза". Серед призерів у розділі "fighting" українець Богдан Мочульський, пиге dsmsu.gov.ua. На шляху...Чемпион

йду!!!! Рейс цими вихідними, написав Олег.Пізніше Олег опублікував світлину вже з готелю у Нагої.Нагадаємо, у травні Kuzya, переміг у фіналі світової першості з брейк-дансу Unbreakable Bboy Championship в категорії один на один.Ілюстрація - Бі-бой Kuzya Breaknuts Crew / Facebook...Златопіль

в трьох різних вагових категоріях. За свою кар'єру в аматорському боксі Рігондо двічі ставав олімпійським чемпіоном, завоював два "золота" на світових першостях. На профі-рингу кубинець виграв усі свої 17 боїв (11 - нокаутом). Нагадаємо, що Ломаченко минулого вікенду захистив титул...Чемпион

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena. Українки гарантували собі першу сходинку в групі. Тепер від виходу на світову першість українок відділяє лише раунд плей-офф, в якому можливими суперницями "синьо-жовтих" будуть всі учасниці чемпіонату Європи і ще шість...ДеПо

Ужгородські спортсменки готуються представити Україну на світовій першості з петанку у Франції / ФОТО

Четверо ужгородок готуються у Франції до світової першості з петанку.Голос Карпат

Троє українців гарантували собі медалі чемпіонату світу з боксу серед молоді

кінця чемпіонат світу з боксу серед молоді 2016 року. Під керівництвом тренера Леоніда Лоївського збірна України гарантувала собі три нагороди світової першості у вагових категоріях 60, 69...Ukrainianwall

Дві медалі привезли з Чемпіонату України боксери Дніпропетровщини

боксери Дніпропетровщини з Чемпіонату України, який проходив у Харкові. Кращі спортсмени тепер готуватимуться у складі національної збірної до європейської та світової першості. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. У Харкові фінішував Чемпіонат України з боксу серед...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Мукачівські спортсмени тріумфували на чемпіонаті світу з хортингу

Протягом чотирьох днів, з 17 по 20 листопада, курортний Трускавець став центром світу з хортингу. Україна приймала другу світову першість з суто національного виду бойового мистецтва, який вже набув популярності у багатьох країнах світу. Найкращим свідченням світового визнання хортингу стала...Голос Карпат

230 тисяч гривень отримали черкаські олімпійці за нагороди у Ріо

Преміювали обласні владці й срібного призера Олімпійських ігор Сергія Куліша. За другу сходинку престижної світової першості йому виділили 50 тисяч гривень.ВIККА

як на державному, так і на міжнародному рівнях: 20 років поспіль вигравали чемпіонат країни і 13 разів Кубок Європи до світової першості. Капітана команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття. Таким чином "Спартак" став єдиною у світі командою, що...Ukraine Art News

як на державному, так і на міжнародному рівнях: 20 років поспіль вигравали чемпіонат країни і 13 разів Кубок Європи до світової першості. Капітана команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття. Таким чином "Спартак" став єдиною у світі командою, що...Еспресо TV

втратила очки в нинішній кваліфікації Чемпіонату світу-2018 в Океанії. Новозеландці в матчі другого туру групового етапу третього раунду відбору до світової першості на виїзді не змогли обіграти команду Нової Каледонії. Поєдинок завершився безгольовою нічиєю. Збірній Нової Зеландії навіть не допомогло...Ua-football

році може відбутись на Росії Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на championat.com. Суперниками Росії в боротьбі за право проведення світової першості стали Угорщина, а також Данія з Норвегією, які подали спільну заявку. На проведення ЧС-2021 претендують Іспанія і Угорщина.ДеПо