світова першость

Електро Гран-Прі стартує в листопаді

довгоочікувані перегони електромобілів. Новий сезон триватиме 10 місяців - до вересня 2018 р. Автодром Поль-Рікар відкриває перший сезон електро-перегонівСтарт чемпіонату світової першості для перегонів електромобілів запланований на 25-26 листопада вже цього року на французькому автодромі Поль-Рікар. Багатьом читачам ця траса...CARONIT.club

Недарма ж у нас - "група смерті"

Сьогодні чоловіча збірна України розпочне боротьбу за вихід на світову першість поєдинком з командою Німеччини. Вчора о 5 годині ранку рейсом зі Львова наша національна команда вилетіла до французького міста Ліон...Галичина спортивная

Вінничани привезли додому 5 золотих медалей Чемпіонату Європи з надекстремального орієнтування

та Сергій Нагорнюк. Ці ж спортсмени, а також Володимир Бездітний є діючими двократними Чемпіонами світу у надекстремальному орієнтуванні. Свої титули світової першості вони завоювали у Фінляндії в 2015 році та Австралії в 2016. Попереду у наших спортсменів чемпіонат Світу, який...Vin.vn.ua

Вінничани привезли "золото" з чемпіонату Європи по надекстремальному орієнтуванню

Басюк та Сергій Нагорнюк. Ці спортсмени, а також Володимир Бездітний є чинними двократними чемпіонами світу у надекстремальному орієнтуванні. Свої титули світової першості вони завоювали у Фінляндії в 2015 році та Австралії в 2016р. Наразі вінничани готуються до чемпіонату світу, який...Інформаційна Вінниччина

Переписали історію: Швеція перемогла Канаду у фіналі ЧС-2017 - опубліковано відео

Збірна Швеціїперемогла Канаду у фінальному матчіЧемпіонату світу-2017 з хокею.Як повідомляє ONLINE.UA, шведи вперше в історії перемогли канадців у фіналі світової першості. До цього скандинави програли родоначальникам хокею три фінали.Першими забили "тре крунур". Наприкінці другого періодуВіктор Хедман відзначився результативним кидком від...Online.ua

Чемпіонат світу з хокею: Швеція виборола титул найкращої

чемпіонату світу з хокею. На "Ланксесс Арені" у німецькому Кельні шведи обіграли чинних володарів титулу канадців і стали кращою командою світової першості 2017 року.5 канал

Збірна Швеції - чемпіон світу з хокею!

Зіграно фінальний матч хокейної світової першості. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Швеція у серії булітів обіграла команду Канади і стала новим чемпіоном. Рахунок після основного часу та овертайму...Sportanalytic

Визначилися фіналісти світової першості з хокею. Відбулися півфінальні матчі чемпіонату світу з хокею, в яких зустрічалися збірні Росії та Канади, а також Швеції...Зеркало недели (газета)

Мінськ уже приймав чемпіонат світу в 2014 році. У Ризі востаннє світова першість проходила у 2006 році.Чемпион

Вихованка Любарської школи-інтернату здобула дві нагороди на Чемпіонаті світу

Чемпіонкою світу легкоатлетка Юлія Шуляр стала у бігу на дистанції 100 метрів. Бронза світової першості в активі нашої землячки у бігу і на дистанції 400 метрів. Нині Юлія Шуляр виступає за Івано-Франківщину, однак вона є...Новини Житомира

Збірна України здобула головний трофей Кубкa мера Івано-Франківська

Микола Пасажін при визначення дванадцяти кращих. А вже 18 травня українські «молодіжка» розпочне вирішальний раунд боротьби за єдину путівку на світову першість. Латвія — Україна — 0:3 (25:27, 21:25, 19:25). Латвія: Петрушевічс, Шванц, Пекманс, Сімошка, Саушс (к), Скрудерис; Івановс (л),...Галичина спортивная

Українці завоювали вісім медалей ЧС з таїландського боксу

Українська збірна загалом виборола вісім нагород на світовій першості. Чемпіоном світу став Цотне Рогава у ваговій категорії +91 кг. Усі інші представники України завершили турнірі із бронзовими нагородами Данило...Unn.com.ua

Франківчанка Ольга Балтажі здобула "срібло"на Чемпіонаті світу з шашок

в Ізмірі проходив з 1 по 9 травня. Гросмейстерка з Івано-Франківська Ольга Балтажи зупинилася за рок від золотої медалі на світовій першості. В активі Ольги — срібна нагорода. Довідка: Ольга Балтажі — українська шашкістка. Чемпіонка Європи 2014 року з міжнародних...Галичина спортивная

Угіс Крастіньш: "Збірна України - далеко не подарунок"

також будуть команди Латвії та Білорусі. Чи можна їх вважати серйозними спаринг-партнерами, з огляду на те, що у відбірковому раунді світової першості вашим підопічним доведеться зустрітися з такими «монстрами» континентального волейболу, як французи та німці? - Наскільки мені відомо, збірна...Галичина спортивная

Українці стали чемпіонами світу з шашок-100

Українки Ольга Балтажі і Вікторія Мотричко завершили командні змагання зі срібною нагородою. Примітно, що О.Балтажі також одержала особисту срібну нагороду світової першості. Додамо, що раніше А.Іванов став чемпіоном світу зі швидких шашок. Як повідомляв УНН, БК "Дніпро" став володарем бронзових...1NEWS

На Прикарпатті пройшов чемпіонат України з гірського бігу

Братасюк з Києва (6:13:53) та лучанка Анастасія Данилюк (6:28:21). Саме цим шістьом скайраннерам доведеться відстоювати честь країни 6 серпня на світовій першості в Італії. Переможець серед чоловіків Сергій Попов поділився власними враженнями від гонки, дещо в поетичні формі: За кілька...Галичина спортивная

В Івано-Франківську пройде міжнародний волейбольний турнір

теж візьмуть участь у відборі на чемпіонат світу-2018. Молодіжна збірна вже 18-20 травня боротиметься у Сербії за єдину путівку на світову першість, і турнір на Прикарпатті для неї найкращий спаринг. Національна команда із Івано-Франківська поїде до Франції, в Ліон, де...Бліц-інфо

обійшов трьох іменитих суперників з Росії - Алєксандра Гетьманського, Алєксандра Шварцмана і Алєксандра Георгієва. За крок від золотої медалі на світовій першості зупинилася ще одна українка - Ольга Балтажи з Івано-Франківська. Також українцям вдалося завоювати два срібла в командній першості,...Чемпион

Мукачівець взяв участь в чемпіонаті України з гірського бігу

Братасюк з Києва (6:13:53) та лучанка Анастасія Данилюк (6:28:21). Саме цим шістьом скайраннерам доведеться відстоювати честь країни 6 серпня на світовій першості в Італії.Переможець серед чоловіків Сергій Попов поділився власними враженнями від гонки, дещо в поетичні формі:За кілька годин бігу...Zaholovok

У Карпатах відбувся чемпіонат з гірського бігу / ФОТО

Крістіна Братасюк з Києва (6:13:53) та лучанка Анастасія Данилюк (6:28:21). Саме цим шістьом скайраннерам доведетьсявідстоювати честь країни 6 серпня на світовій першості в Італії. Переможець серед чоловіків Сергій Попов поділився власними враженнями від гонки, дещо в поетичні формі:За кілька годин...Голос Карпат