Українських виробників запрошують до Латвії

кожен наступний – 125 Євро. Учасники Програми інтенсивного експорту України додатково отримують дисконт 50% на ці суми. Приєднуєтеся, не змарнуйте свій шанс! Програма інтенсивного експорту України (044) 2090711, (067)553-99-01, expo@exim.net.ua”...Mig.com.ua

У "Шахтарі" розраховують на новачка

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека каже, що Іван Петряк отримає свій шанс у команді. Нагадаємо, Соболь, Матвієнко і Караваєв не поїхали на збори "гірників" і тренуються з дублем.Sportanalytic

збірної Грузії. Тепер росіянки випереджають українок на два очки. Окрім того, цією поразкою від грузинок збірна України поставила під сумнів свої шанси на медалі.1NEWS

влучно пробитому 11?метровому, знову вийшли вперед. Через кілька хвилин Євгеній Розка забив черговий гол за кобелячан. Крім того, господарі отримали свій шанс на 11?метровий. Та удар Ігоря Рукавиці відбив голкіпер Вікторії. Отож, 2:2 ФК Кобеляки проводить вольовий матч проти лідерів.Тижневик «ЕХО

червоні прямісінько по центру вивалили один на один із Дмитром Семченком Івана Данилюка, а той без шансів для голкіпера реалізував свій шанс 0:1, і тріо гостьових фанів, які весь матч підтримували улюбленців, затягнуло новий заряд. Те, що запахло смаженим, стало...Online.ua

Тедеско: З Коноплянкою почнемо все з нуля

колишнього головного тренера, з-за чого клуб оштрафував гравця і виставив його на трансфер.Тим не менш, схоже, що українець все-таки отримає свій шанс. Пов'язано це головним чином з приходом в команду нового головного тренера Доменіко Тедеско.Я зустрічався з Коноплянкою. Перший контакт...Новини футболу

"Вікторія" - "Кобеляки": два вилучення, два пенальті і по 2 забитих м

ніким не прикритий Розка робить рахунок 2:2. В останні 10 хвилин гри суперники не використали нагоди, щоб вирвати перемогу. Спочатку свій шанс змарнували місцеві футболісти. За порушення правил у штрафному майданчику проти Романа Рябенка суддя знову призначає пенальті. Рукавиця без...Online.ua

Троє гравців "Прикарпаття" потрапили до збірної чемпіонату

– фізична міць, відмінне гольове чуття і навіть справжня спортивна хитрість. Не доводиться сумніватися, що в будь-якому матчі Ігор знайде свій шанс, а вже досвід допомагає йому реалізувати більшість своїх можливостей (в плані дбайливого ставлення до м’яча у Худоб’яка треба...Франківчани

форварда фізична міць, відмінне гольове чуття і навіть справжня спортивна хитрість. Не доводиться сумніватися, що в будь-якому матчі Ігор знайде свій шанс, а вже досвід допомагає йому реалізувати більшість своїх можливостей (в плані дбайливого ставлення до мяча у Худобяка треба...Online.ua

Портников розповів, як Україна може скористатися досвідом Коля

Відомий український журналіст та публіцист Віталій Портников у своїй статті для «Радіо Свобода» висловив думку, що вміння використати свій шанс є найголовнішим уроком колишнього німецького федерального канцлера. Про це інформує replyua.net. Зокрема, публіцист наголосив, що Коль зумів скористатися розпадом Радянського...Replyua

розпаду Радянського союзу він не зміг побудувати новий світовий порядок разом з РФ. А також політик закликав Німеччину не втратити свій шанс збудувати добрі відносини з Москвою. Нагадаємо, федеральний уряд Німеччини офіційно засудив анексію Криму.7 днів

Гранд-ліга Львова: нестримна "Галицька Здоба"

польового гравця Ігор Піх, який знову був граючим воротарем. Забити йому, як і його партнерам, не вдалося, натомість «Здвиг» використав свої шанси. Ще у першому таймі дубль оформив Олег Чунис, а після перерви команди й взагалі влаштували парад голів, у...Галичина спортивная

Культ дитини, або Виховання "досягатора"

правильно захищати себе не вдаючись до насильства або, навпаки, — удаючи з себе жертву, ми не даємо їм можливості оцінювати свої шанси реалістично, не вчимо розумної настійливості, яка не межує з докучанням і настирливістю.  Януш Корчак у книжці "Як любити...Зеркало недели (газета)

"Рочин" - "Нива" 0:1: втрачені надії на друге місце

і, якби це парадоксально це не звучало, особливо вдома. У матчі «Рочин» - «Нива» - переміг той, хто краще реалізував свій шанс в атаці. На обох команди створили не так багато, однак і цього було достатньо для перемоги. А переміг...Галичина спортивная

"Вікинги" виявилися стійкішими від "козаків"

хвилини примудрилися дві подачі відправити в аут і жодного разу не зуміли поставили суперникам хоча б подвійний блок. Тож ті своїм шансом скористалися на всі сто. Отже, прикра поразка, якої, відверто кажучи, ніхто не очікував. Порадував хіба що Василь Тупчій,...Галичина спортивная

Чемпіонат України з пляжного футболу: підсумки 3-го ігрового дня

точнішим і трішки уважнішим. Як результат - хлопці Олександра Зубенка провели гру дуже злагоджено, здорово відіграв в обороні й використали свої шанси в атаці. Голи Миколи Сапронова, Ярослава Аксьонова та Віталія Денюжкіна закріпили успіх "VIT" та принесли першу перемогу у...Галичина спортивная

Відбір до ЧС-2018.

дуже близька до голу, але не реалізувала ряд дуже перспективних моментів. У свою чергу, британська збірна скористалася чи не єдиним своїм шансом після перерви: Даллас ударом з центру штрафного майданчика пробив повз воротаря. Ірландці скорочують відрив від Німеччини до двох...Ua-football

Збірна України U-18 зіграла внічию з поляками

Та навіть удесятьох підопічні Олександра Петракова контролювали хід гри, шукаючи свій шанс у нападі.Спорт.ua

Чемпіонат України з пляжного футболу: підсумки 1-го ігрового дня

гри. На 33-ій хвилині за рахунку 2:1 на користь "Альти" Максим Ашихмін помилився і сфолив проти Дмитра Войтенко. Форвард "Євроформату" свій шанс не упустив, реалізував штрафний удар і зрівняв результат. А за півтори хвилини до фінального свистка Андрій Євдокимов виконав...Галичина спортивная

в кабінеті щеплень Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Про це сьогодні, 8 червня, заявили спеціалісти під час прес-конференції «Не втрать свій шанс! Вакцинуйся від папіломавірусу вже сьогодні!». Під час заходу медичні працівники Львівщини не лише розповіли про інфекційний збудник та...MediaStar