свій шанс

Василь Кравець вперше потрапив у заявку "Луго", але в матчі не зіграв

Василь Кравець був у запасі на поєдинок 31 туру Сегунди, але свого шансу так і не отримав. Загалом, його команда програла з рахунком 0:2 і продовжує займати 9-те місце.Галичина спортивная

Сборная Украины уступила во втором матче элит-раунда Евро-2017

ще одну гарну нагоду для взяття воріт наприкінці першої половини гри. Підопічні Володимира Єзерського намагалися гостро контратакувати та також шукали свої шанси у воріт суперників. На жаль, цього разу зусилля Шапаренка, Топалова та Русина були марними. З початку другого тайму...Спорт.ua

Енергетики здобувають важку перемогу

повз ворота. Згодом Федюк передачею з центру поля вивів на ударну позицію Радевича, проте Мельник парирував його удар. Господарі мали свій шанс відзначитись на чотирнадцятій хвилині: атаку “Титан-Зорі” завершував Боргун. Але переграти Кардаша йому не вдалося. Вже за дві хвилини...Галичина спортивная

Нехай фанати просто прийдуть і подивляться, що станеться. Я відчуваю, що я готовий битися за титул. Зараз я просто чекаю свого шансу", – сказав Гвоздик. Дивіться, як Олександр Гвоздик готується до майбутнього бою: Нагадаємо, 8 квітня Олександр Гвоздик проведе поєдинок...Znaj.ua

мені здається, багато гольових моментів їм створити не вдасться", - сказав він. "У свою чергу, команда Андрія Шевченка постарається знайти свій шанс в контратаках за рахунок швидких флангових виконавців. Чи вийде це, передбачити складно. Але принаймні я в це вірю,...Чемпион

Хорватія - Україна: анонс, де дивитися матч 24 березня

після дискваліфікації стадіону. Швидше за все, саме хорвати будуть действоват першим номером і йти вперед, тоді як українці будуть чекати свого шансу на контратаках. В останніх двох особистих зустрічах збірні України і Хорватії розійшлися миром - 0:0 (2008) і 2:2...Зеркало недели (газета)

Украина U-19 в меньшинстве победила Грецию

арбітром хвилини після кутового у виконанні Шапаренко відзначився Миколенко. У другому таймі українці знов пішли уперед та заробили вільний удар. Свій шанс на 49-й хвилині реалізував Назарій Русин, асистував йому Топалов. На жаль, за кілька хвилин українска збірна залишилася удесятьох:...Спорт.ua

повинен засмучуватися? Це вибір головного тренера, який відповідає за результат. Мені ж потрібно і далі наполегливо тренуватися, працювати і чекати свого шансу", - сказав він. "Чи дзвонили до мене перед оголошенням списку? Ні, ніхто з табору збірної зі мною на...Чемпион

Зірка втримала нічию в Полтаві

шансів у Ворскли дійсно було. Тут слід віддати належне голкіперу гостей Роману Ліпленні, який досить несподівано потрапив у стартовий склад. Своїм шансом воротар скористався, і показав, що є серйозним конкурентом для Євгена Паста.Фінальний свисток зафіксував нулі на табло. Складно похвалити...Новини футболу

Завершується реєстрація на ЗНО: встигніть подати заявку

науки Дніпропетровської ОДА. «Останній день реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання – 17 березня. Ще не встигли подати заявку? Не втратьте свій шанс. Мерщій обирайте предмети, які будете здавати, та реєструйтеся», - наголосили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. Цьогоріч...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Анонс, суддя, трансляція

ПСЖ вже наочно показав, що буває, коли надто притискаєшся до власних воріт. Виглядає, що знову набрав форму Серхіо Агуеро, тому свої шанси "Блакитний місяць" точно матиме, а далі все питання у реалізації. Поки це протистояння скидається на дуель молодого і...Sportanalytic

Співачка Юлія Самойлова стала учасницею конкурсу Євробачення 2017 від Росії й була обрана для цієї р... Експрес

30 березня у Львові відбудеться кастинг конкурсу краси «Міс Львів 2017»

Не пропустіть свій шанс отримати головну корону нашого міста! Основні вимоги до дівчат, які претендують на головну корону міста:?одяг, який дає можливість розгледіти...Високий замок

світового рівня досліджує українську літературу в системі постійного нерозривного розвиту й часто викликає інтелектуальні провокації і дискусії. У нас є свій шанс на дискусію з науковцем! Григорій Грабович українсько-американський літературознавець, професор кафедри української літератури Департаменту славістики Гарвардського університету. Відомий шевченкознавець,...Ukraine Art News

Шаблій: Виклик Бойка до збірної є хорошою мотивацією

Воротар Денис Бойко заслуговує на місце в основі Малаги. "Денис чекає свого шансу і тренується у повну силу.Чемпион

Список, який визначить майбутнє судів

останніх п'яти років Васіна займалася адвокатською діяльністю. Кілька років тому судді в більшості випадків обрали старих голів судів, не використавши свій шанс, а головне — шанс суспільства отримати, нарешті, систему правосуддя. Сьогодні м'яч знову на їхньому полі. На жаль, відповідно...Ракурс

С.Ребров: в першу чергу програв я

себе, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК Динамо-Київ.Втратили важливі очки, програли. Непросто було грати. Хочу привітати Зірку, яка використала свої шанси, моменти й заслужено перемогла. На цьому полі було непросто створювати. Не хочу нікого звинувачувати ми програли всі разом,...Unn.com.ua

Сергій Ребров, якого цитує офіційний сайт київського клубу. "Втратили важливі очки, програли. Непросто було грати. Хочу привітати Зірку, яка використовувала свої шанси, моменти, та заслужено перемогла. На цьому полі було непросто створювати", - сказав він. "Не хочу нікого звинувачувати -...Чемпион

Прем

проходив у тому ж режимі, а у "Динамо" знову не виникало загроз біля воріт Паста. А от "Зірка" знову знайшла свій шанс, коли Полегенько точним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок у поєдинку. "Зірка" – "Динамо" - 2:0 Голи: Бацула,...Зеркало недели (газета)

У "Зорі" не бояться "Шахтаря"

Каменюка розповів про очікування від матчу з лідером УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ми постараємося надійно зіграти в обороні і використовувати свій шанс в атаці. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic