свій шанс

: - 032.ua

Аби ще більше покращити свої шанси, "волинянам" необхідно сьогодні перемагати "Карпати".1news.info

Дніпро впевнено переграв Ворсклу

— 2:0. Сачко випустив Хльобаса рятувати поєдинок, але Дмитро не показав нічого надприродного.Полтавці атакували не надто гостро, а Дніпро чекав свого шансу на контратаці, але жодній з команд не щастило. Під завісу поєдинку колектив Михайленко додав обертів і частенько втікав...Новини футболу

Біженці з Афганістану стверджують, що раніше воювали на стороні талібів. Таким чином вони можуть сподіватися підвищити свої шанси на отримання притулку.Новости Чернигова

Плей-оф.

Руніч, Рудюк, Піхоцький, Дудинський, Сидорук. Уже на перших хвилинах карпатівці могли двічі забивати, але нападників підводила виконавча майстерність. Натомість, словенці своїм шансом скористалися краще: після прострілу зі штрафного, форвард «фіолетових» зрізав м’яча у ворота «левів». Програвати академіки наміру не мали,...Галичина спортивная

Український баскетболіст візьме участь у драфті НБА

Канзасі, виріс як гравець, і мені потрібно йти далі, потрібно прогресувати.Настав час випробувати свої сили. Думаю, було б неправильно упускати свій шанс і чекати наступного сезону. Все реально, потрібно вдало себе зарекомендувати на воркаутах і драфт-комбайн і мати трохи везіння.Sportanalytic

хлопці молодці - вони билися за цю перемогу і заслужено її добилися. Звичайно, небезпечні моменти були і у Зорі. Хто свій шанс реалізував, той і переміг. Другий тайм грали вже по рахунку", - підсумував Ярмоленко. Андрій Ярмоленко...Чемпион

Воротар Дмитро Непогодов, який зараз виступає у Казахстані, розповів про свої шанси потрапити у збірну України.Експрес

Троє футболістів "Аяксу" потрапили до символічного складу тижня в ЛЄ

Лассе Шене, 19-річний хавбек навряд чи вийшов би на поле. Але, потрапивши в стартовий склад, ван де Беек сповна скористався своїм шансом. Півзахисник Амін Юнес - швидкісний і технічний німець змусив серйозно попітніти правого захисника "Шальке" Тіло Керера. У першому...Unn.com.ua

Гика і Джелема - юніорські чемпіони України з боротьби

херсонцем Романом Довгалюком звів унічию 2:2, але поступився за останньою дією, тому змушений був боротися у втішних поєдинках за «бронзу». Свій шанс Ідзінський використав сповна, перемігши у малому фіналі Олександра Урсакі з Одеси 14:2. У категорії до 55кг бронзову медаль...Галичина спортивная

Український тренер здобув серйозне досягнення в Росії

заочно для московського клубу."СКА-Хабаровськ" на виїзді зіграв внічию з "Балтикою" в матчі 31-го туру ФНЛ 0: 0, тим самим унеможлививши свої шанси на попадання до росіської еліти футболу.Ці та інші події про український футбол...Sportgid

Свята на 100%. Я знаю, що він серйозно готується до цього, і після драфт-комбайна він отримає точну інформацію на предмет своїх шансів на драфті і зможе прийняти правильне рішення, дозволене правилами ліги. Ми ні в якому разі не здивовані подібному...Чемпион

«Ювентус» розгромив «Барселону» в Лізі чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" приймав "Барселону". "Барселона" свої шанси в цій грі не використала.Єдність

які по двадцять років стоять у черзі на отримання квартир, що житлове будівництво ми будемо вести і вони не втратили свій шанс мати власне помешкання. По-друге, при зведенні будинку використовується сучасний проект, енергоощадливий, із застосуванням новітніх матеріалів і технологій. І...Новини Кіровоградщини

у поліклініці “Нафтохімік” проходить акція “Найкращий час лікувати катаракту та отримувати святкову знижку на кришталик - 1000 гривень.” Не втрачайте свого шансу бути здоровими! За довідками телефонуйте за номером: 099-482-47-27, 70- 43- 03, 067-744-21-21. Обираючи поліклініку «Нафтохімік» для лікування катаракти,...Кременчугский Телеграф

Прем

сезоні поразки від "Чорноморця". "Гірники" вийшли вперед на 27-й хвилині, коли Бернард вийшов один на один з воротарем і реалізував свій шанс. Однак одесити швидко зрівняли рахунок: Андрієвський красиво пробив з-за меж штрафного у "дев'ятку". Перемогу "Чорноморець" вирвав у середині...Зеркало недели (газета)

таймі. Відтак, “Десна” тільки закріпилася на другому місці турнірної таблиці. А от тернополяни, які знаходяться на останньому місці, тільки погіршили свої шанси у боротьбі за збереження прописки у першій лізі.Терноград

ВК "Булава" боротиметься за "бронзу"

8 квітня. Вінниця. Спорткомплекс ВДПУ. 90 глядачів. В рівній першій партії «Бахмут» першим завоював сетбол — 24:23. «Заваір» відігрався і свій шанс, на відміну від суперника, реалізував, хоча і не з першого разу — 27:25. Друга партія проходила вже під...Галичина спортивная

дозволить уникнути непорозумінь через те, що пропозиція підприємця не відповідає вимогам організаторів. Таким чином учасник уникає дискваліфікації і суттєво збільшує свої шанси на перемогу в тендері. В системі передбачена можливість ставити додаткові запитання до організатора торгів, тому даною опцією рекомендується...AOinform

Вчені розповіли, як вберегти дитину від алергії

є гарантією позбавлення від алергії. Було виявлено, що діти, які в перший рік життя регулярно мають контакт з тваринами знижують свої шанси мати алергію вдвічі.Слід зазначити, що мова йде не про будь-яких тварин, а про чистих та вакцинованих домашніх котів...Країна Здоров'я

Лаціо вийшов у фінал Кубка Італії

гравців Роми. У свою чергу, Лаціо особливо не створював моментів і не бив по воротах, але до кінця тайму знайшов свій шанс. Це Іммобіле виграв боротьбу у захисників і пробив із забійної позиції. Алиссон виручив, але першим на добиванні зіграв...Новини футболу