свій шанс

Класика за Сімеоне.

команди підійшли до матчу з нулем в графі "поразки", знаходячись нагорі турнірної таблиці. "Матрацники" менше володіли м'ячем, але ефективніше розпоряджалися своїми шансами. Завдяки двом голам мадридці здобули перемогу і обійшли "Севілью" в турнірній таблиці. До вашої уваги відеоогляд поєдинку "Атлетико"...Ua-football

25 хвилин. Гра була дуже напруженою і після порушення з боку франківських футболістів арбітр призначив штрафний у ворота "Прикарпаття". Львів'яни свій шанс реалізували і на останній хвилині матчу забили свій єдиний гол.Бліц-інфо

Прем

Одесі резервний склад, змінивши практично всіх ключових футболістів. Перший тайм залишився повністю за "Шахтарем". "Гірники" постійно атакували, а одесити чекали свого шансу на контратаках. Зазначимо, що перший момент виник саме біля воріт "Шахтаря", коли Пятов зумів відбити удар Хобленка у...Зеркало недели (газета)

Деніс Суарес: Не потрібно сумніватися в силі Барселони

Перед початком матчу ми знали, що трава на полі довга і суха. Це справедлива перемога, хоча у них теж були свої шанси. Ua-football

11-річний бізнесмен постриг газон Дональду Трампу

готовий робити цю роботу безкоштовно. Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі Сандерс зачитала лист Френка журналістам. У п'ятницю Френк Гіаччо отримав свій шанс. Він зосереджено керував газонокосаркою, і довгий час не звертав уваги на президента Трампа, який ішов з ним поруч.Ваші новини

Ліга 1. Тулуза - Бордо 0:1.

В перерві Гурвинек вніс необхідні корективи, внаслідок чого "Бордо" зміг перекусити центр поля. Запал "Тулузи" був погашений, а ось гості свій шанс по такій грі все-таки знайшли - Малком на 69-й хвилині після скидки з лівого флангу метрів з 15-ти...Ua-football

і здоровя для вагітних "Краса при надії". Якщо Ви або ваші подружки знаходяться в самому прекрасному положенні - не пропустіть свій шанс увічнити цей період на все життя!". Джерело:видання"Херсон...Херсон Daily

Тренер "Наполі" відзначив агресивну гру "Шахтаря"

Мауріціо Саррі визнав, що "гірники" краще розпорядилися своїми шансами. "Шахтар" почав матч краще нас.Зеркало недели (газета)

Мегамолл святкує день народження та дарує айфони!!!

Необхідно вподобати сторінку ТРЦ Мегамолл і сторінку АЛЛО та поділитись новиною. Ти можеш взяти участь в обох розіграшах та подвоїти свої шанси на перемогу! ТРЦ Мегамолл, м.Вінниця, вул.600-річчя 17Е, megamoll.com.ua...Інформаційна Вінниччина

Мирон МАРКЕВИЧ: «Ігор Суркіс підставляє гравців»

Циганков зараз нарешті потрапили в обойму першої команди, проявивши свій потенціал. Вони тренуються з іншими, набираються досвіду, чекають і отримують свій шанс. А Суркіс хоче повернути для них цей процес назад?Суркіс задавався питанням, чому грають не динамівці, а ті, хто...Новини футболу

30 вересня 2017 р. у поліклініці “Нафтохімік” проходить акція “Лікуй катаракту та отримуй знижку на кришталик 1000 гривень.” Не втрачайте свого шансу бути здоровими. За довідками телефонуйте за номерами: 70- 43- 03, 067-744-21-21, 099-482-47-27. Обираючи поліклініку «Нафтохімік» для лікування катаракти,...Кременчугский Телеграф

для прикладу, Куліш, Мамалига, Вареник, Калита, Паляниця чи будь-яке інше вам негайно до нас на гастрономічний фестиваль Смаковиця по-володимирськи! Використайте свій шанс отримати життєво необхідний суперприз, який урочисто вручать 17 вересня на найсмачнішій події нашого міста, йдеться в публікації. Першим...Урядовий Кур'єр

Американський сенатор оцінює свої шанси вижити як високі. Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн розповів про свої шанси вилікуватися від раку мозку.Повінь

МОСКВА, 10 сен —. Американський сенатор Джон Маккейн високо оцінює свої шанси на вилікування від раку головного мозку. Про це він розповів в ефірі телеканалу CNN.© AFP 2017 / Mandel NganАмериканский сенатор...Повінь

Тео Ернандес: Нам потрібен Роналду, щоб забивати голи

пропускати матчі своєї команди через дискваліфікацію за поштовх арбітра. "Ми важко старалися, грали як завжди інтенсивно, але не могли реалізувати свої шанси. Нам не вистачає іскри, але ми віддаємо себе повністю. Нам потрібен Кріштіану, щоб забивати голи", - сказав Тео...Ua-football

На сьогоднішній день немає жодної успішної країни, яка колись була неуспішною, невдалою, нерозумної. Революція є неминучим станом і реакцією на рентоориентированность, яка колись була нормою. Повінь

небезпечно стріляв Максимчук, моменти створювали Базь з Сінкевичем, а рахунок залишався незмінним. Тим часом гості грали по рахунку й вичікували свого шансу. Дочекалися його футзалісти ФК ІнБев-Полісся на 10-й хвилині, коли отримали шанс на пенальті, який успішно реалізував Горло. Чи...Спортивний Житомир

які вийдуть у вересні. Фірма Джон Грішем Про книгу Перспективному юристу випадає нагода влаштуватися на роботу в престижну фірму. Звичайно ж, молодий чоловік використовує свій шанс. Через деякий час адвокат помічає, що в компанії кояться дивні речі. Більше того, троє співробітників загинули при […]...Друг читача

Перші висновки цьогорічного Гран-Прі Італії

McLaren важко було передбачити позитивний сценарій. Водночас гонщики Renault і Toro Rosso не змогли вчасно отримати необхідну продуктивність, тож втратили свій шанс на успіх.CARONIT.club