свій пол

Акценты Лиги Чемпионов.

Та й "Манчестер Юнайтед" в ЛЧ несподівано легко переграв ЦСКА на його пол Ua-football

Як "Шахтар" рятувався та терпів у матчі проти "Фейєноорду"

Наступний матч "Шахтар" проведе 1 листопада у Харкові знову проти голландців. Еспресо TV

В активі команд Сумщини по шістнадцять очок після шести матчів. Вперед господарів на 29-тій хвилині матчу вивів Василь Цюцюра. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Суперниками в нелегкій боротьбі за право увійти до півфіналу змагань виступили збірні команди … Далее... Деловой Славянск

Збірна України 10 листопада зіграє товариський матч

Футбольна збірна України 10 листопада зіграє контрольну гру проти команди Словаччини Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України. Високий замок

Після важких осінніх поєдинків збірних, клуби часто підносять сюрпризи. "РБ Лейпциг" 21:45 "Порту" Ua-football

"Фейєнорд" - "Шахтар": анонс, де дивитися матч 17 жовтня

"Гірники" проведуть третій єврокубковий поєдинок в поточному сезоні. Раніше повідомлялося, що букмекери вважають "Шахтар" фаворитом матчу. Зеркало недели (газета)

Прімера. "Малага" - "Леганес" - 0:2

"Анчоуси" поступились на своєму полі "Леганесу". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

«Зірка» з «Карпатами» у Кропивнцькому зіграла у безгольову нічию (ФОТО, ВІДЕО)

За перший тайм підопічні Романа Монарьова створили кілька моментів. Зірка (Кропивницький) Карпати (Львів) 0:0. Гречка

У неділю, 15 жовтня, одеський "Чорноморець" на своєму полі приймає київське "Динамо". Зустріч пройде в рамках матчу 12 туру чемпіонату України Високий замок

Перша ліга.

Слідкуйте за всіма матчами Першої ліги в Матч-центрі UA-Футбол Полтавці не можуть набрати очок у двох турах поспіль. Ua-football

Анонс

Матч першого кола нинішнього сезону у Львові завершився внічию 1:1. «Зирка» - «Карпаты» Спорт.ua

Туринський "Ювентус" в матчі чемпіонату Італії зазнав першої поразки на своєму полі за два роки. Народна Правда

Штутгарт на своєму полі обіграв Кельн завдяки голу Аколо на останніх хвилинах. Штутгарт - Кельн 2:1 (1:0) Чемпион

Про це на прес-конференції заявив наставник МЮ Жозе Моуріньо. Моуріньо зазначив, що тренерський штаб не думає про травмованих гравців. Чемпион

Друга ліга.

Гол Романова в середині другого тайму приносить харків'янам третю поспіль перемогу. Дубль "Інгульця" доводить свою серію без перемог до семи зустрічей. Ua-football

Греція - Гібралтар - 4:0

Греція розгромила Гіблартар на своєму полі і побореться за вихід на ЧС в плей-оф. Sportanalytic