свій пол

Хет-трик Суареса допоміг "Барселоні" перемогти у матчі Прімери

Уболівальники Камп Ноу стали свідками двох взяттів воріт вже у перші 5-ть хвилини. Перерва не врятувала гостей від розгромної поразки 6:1. Unn.com.ua

Байєр - Шальке.

Після цього команда стала чергувати виграні матчі з програними: були переможе Ua-football

Лестер - Сток 1:1.

Лестер Сіті - Сток Сіті 1:1 Голи: Батленд (70, аг) - Шакірі (43) Ua-football

Двома поєдинками стартуватиме 21 тур УПЛ

Перший тур нового року для обох команд видався не дуже вдалим. Першу розсудить Володимир Міланич, а зустрічі в Олександрії Ігор Пасхал. Unn.com.ua

Баварія - Герта.

Однак навряд чи його відсутність стане для Хайнкеса головним болем. Зате повернувся Артуро Відаль, який відбув дискваліфікацію. Ua-football

Україна на цій стадії буде представлена одним клубом - Динамо. Команди, які дістануть з кошика першими в кожній парі, проведуть перший матч на своєму полі. Чемпион

Ліга Європи.

Далі вже можна було починати влаштовувати зворотний відлік до фінального свистка. Або насправді давати його прямо на десятій хвилині. Ua-football

"Динамо" зіграло внічию з АЕК та вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 23 лютого. У першому матчі 1/16 фіналу у Афінах "Динамо" та АЕК зіграли внічию 1:1. Еспресо TV

Московский Локомотив вышел в 1/8 Лиги Европы

Після домашньої поразки (2:3), Ніцца з Балотеллі активно почала московський матч. "Локомотив" (Москва, Росія) - "Ніцца" (Франція) 1:0 Ua-football

Експерт: "Динамо" треба зіграти як "Челсі"

"За якістю гри АЕК вище. Домашні стіни для "Динамо" ситуацію зрівнюють. Sportgid

Сьогодні "Динамо" прийматиме "АЕК" у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

АЕК раніше ніколи не протистояв у єврокубках українським клубам. АЕК не програє в Європі девять матчів, з них шість останніх завершив внічию. Unn.com.ua

"Динамо" - АЕК.

"Динамо" (Україна) - АЕК (Греція) Судити матч "Динамо" - АЕК буде Матей Юг зі Словенії. Еспресо TV

Динамо - АЕК.

АЕК особливо в другому таймі домінував, відчуваючи здатність дотиснути суперника. Тобто команда Хацкевича поступово відновлює втрачений за перерву ритм. Ua-football

Шахтер против итальянцев.

Італія друга за популярністю країна-суперниця для "Шахтаря". Всього ж "Рому" "Шахтар" обіграв вчетверте в своїй історії. Ua-football

Аталанта - Боруссія Д. Прогноз на матч Ліги Європи

Останнім часом команда Штьогера навіть стала подобатися удачі. Ua-football

Догравання багатостраждального матчу

Тож усі новачки клубів без проблем можуть за рішенням тренерів потрапити у заявку на другий тайм багатостраждального матчу. Галичина спортивная

"Баварія" розтрощила "Бешикташ" у Лізі чемпіонів, скориставшись вилученням екс-динамівця Віди

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів німецька "Баварія" у більшості знищила турецький "Бешикташ" Повторний матч відбудеться 14 березня у Стамбулі. Еспресо TV

Мессі врятував "Барселону" від поразки у матчі з "Челсі" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Челсі" вдома не зміг перемогти "Барселону" Повторний матч відбудеться 14 березня у Барселоні. Еспресо TV

У першому поєдинку Баварія на своєму полі розгромила Бешиткаш. А в іншій грі Челсі розійшовся миром з Барселоною. Гал-info