Блохін: "Динамо" буде дуже важко з АЕКом

Колишній наставник "Динамо" Олег Блохін вважає, що киянам не можна розслаблятися у Лізі Європи. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

UA-Футбол робить свій прогноз на гру, виділяючи фаворита протистояння. Ua-football

Київському Динамо буде важко грати в Греції з тамтешнім АЕКом у Лізі Європи. Про це сказав екс-наставник киян і збірної України Олег Блохін. Нагадаємо, що Блохін не проти потренувати збірну Африки. Чемпион

Тоттенхэм - Брайтон 2:0.

Тоттенгем - Брайтон енд Гоув АЛьбіон 2:0 Ua-football

Ось вже кілька екскурсійних груп відвідали поле на окраїні Любимівки. Херсон Daily

"Арсенал" і "Тоттенхем" стежать за воротарем "Зорі"

Про це повідомив генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов. За останні місяці наші матчі відвідали скаути різних клубів. Зеркало недели (газета)

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи. Отже, Динамо зіграє з грецьким АЕКом. У складі грецької команди виступає колишній захисник Шахтаря і Барселони Дмитро Чигринський. Spy-Football

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи.

Читайте також: Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Нагадаємо, що фінальний матч Ліги Європи 2018 року прийме Ліон. Початок жеребкування Ліги Європи запланований на 14:00. Ua-football

1. Агробізнес (100% набраних очок від кількості можливих); Найнижчий середній показник відвідуваності у Полісся - 739 глядачів. Стик

«Верес» прийматиме «Карпати» у Львові

В інформаційному центрі львівського футбольного клубу Карпати розповіли про сьогоднішній матч на арені львів:У суботу Карпати зіграють свій заключний матч у 2017-му році. Щоденний Львів

"Динамо" знищило "Партизан" у Лізі Європи.

Київське "Динамо" розтрощило на своєму полі сербський "Партизан" у 6 турі Ліги Європи Жеребкування плей-офф Ліги Європи та Ліги чемпіонів відбудеться 11 грудня. Еспресо TV

"Зоря" без шансів поступилася "Атлетіку" і покинула Лігу Європи

У другому таймі іспанці двічі вдало замкнули верхові подачі - спочатку Адуріс, а потім Гарсія. Попередження: Луньов, Андрієвський, Кабаев - Нуньєс Зеркало недели (газета)

"Зоря" програла "Атлетику" та вилетіла з Ліги Європи

У 6 турі групового раунду Ліги Європи "Зоря" програла у Львові іспанському "Атлетику" та вилетіла з турніру Жеребкування плей-офф єврокубків відбудеться 11 грудня. Еспресо TV

"Динамо" легко розібралося з "Партизаном" у Києві

Серби скоротили відставання перед самою перервою, коли пенальті реалізував Євтович. Попередження: Морозюк, Шепелєв - Більєр, Н. Р. Мілетіч, Джурічкович Зеркало недели (газета)

Сьогодні "Динамо" та "Зоря" проведуть заключні матчі групової стадії ЛЄ

У разі перемоги луганчани залишать "Атлетік" без 1/16 фіналу. Нагадаємо, через футбольний матч три станції столичного метро змінять режим роботи. Unn.com.ua

"Динамо" - "Партизан", "Зоря" - "Атлетік": анонс матчів Ліги Європи 7 грудня

Українські клуби зіграють заключні поєдинки на груповому етапі турніру. Пряма трансляція: "Футбол 2", ТРК "Україна" Зеркало недели (газета)

Ліверпуль - Спартак 7:0.

У першому таймі голами відзначилися Коутінью (дубль) і Фірміно. Після перерви Філіппе оформив хет-трик, а Мане - дубль. Ua-football

"Шахтар" - "Манчестер Сіті": найкращі фото матчу

Вже в першому таймі Бернард і Ісмаїлі завершили дві атаки господарів поля точними ударами. Зеркало недели (газета)

Тренер "Шахтаря" Фонсека прийшов на прес-конференциию в костюмі Зорро

Зараз нам треба думати про наступний матч із "Зорею". Хлопці мене не бачили в цьому образі, але дуже хотіли б побачити. Зараз нам треба смакувати цей момент перемоги української команди. Зеркало недели (газета)