свій пол

"Марітіму" - "Динамо".

"Марітіму" (Португалія) "Динамо" (Україна) Букмекери вважають фаворитом матчу "Марітіму" "Динамо" українців. Еспресо TV

Відбулися заключні перші поєдинки раунду плей-оф ЛЧ

Голи забивали двічі Сінклер, Форрест і також автоголи Постнікова і Шитова. 1NEWS

Непереможний Реал, ФФУ на стороні Динамо та трансфери Зорі.

Слідом за Суперкубком Європи вершкові додали до своєї колекції Суперкубок Іспанії. Спочатку шедевр вдався Марко Асенсіо, потім перевагу мадридців закріпив Карім Бензема. Ua-football

Мората: Мені треба зробити прорив в кар

Моя мотивація дуже висока, я завжди думаю як переможець і хочу виграти все, що можливо виграти. Ua-football

ЛЧ. Плей-офф кваліфікації.

"Карабах" - "Копенгаген" 1:0 Попередження: Беньямін Вербіч 71, Данні Аманкво 90+3 Ua-football

Челсі готовий витратити на ван Дейка, Окслейда-Чемберлена і Дрінквотера 120 млн фунтів

Челсі готовий виділити 120 млн фунтів на підписання контрактів з трьома новими гравцями, повідомляє Mirror. Ua-football

Ярмоленко: На фланзі більше часу, а в центрі на тобі одразу два гравця

На фланзі є більше часу, можна повозитися з м'ячем. Постійно залишаєшся один на один з суперником, якого вимагають обігравати. Нагадаємо, Динамо на своєму полі обіграло Зірку з рахунком 3:0. Ua-football

Школа великого театру.

Уругваєць імітував порушення правил з боку Кейлора Наваса. Проте ця хитрість не допомогла "Барселоні" уникнути поразки. Ua-football

Маріуполь - Карпати 3:0.

Ми були сильніші протягом всієї гри, за винятком невеликого відрізка в кінці першого тайму. Привітав хлопців із заслуженою перемогою. Вони виклалися сьогодні на поле повністю! Але були відрізки, коли ми дозволяли суперникові перехопити ініціативу. Ua-football

У Франції чотирма вечірніми матчами продовжилася програма другого туру у вищому дивізіоні країни. Нарешті, "Тулуза" відкрила рахунок своїм перемогам в сезоні. Ua-football

"Арсенал" - "Лестер" 4:3.

"Арсенал" відкрив рахунок на 2-й хвилині матчу відзначився новачок лондонців Александр Ляказетт. Однак, вже за кілька хвилин "Лестер" відігрався зусиллями Сіндзі Окадзакі. На 29-й хвилині Джеймі Варді вивів гостей вперед. Еспресо TV

"Динамо" розтрощило "Зірку" в чемпіонаті України

Київське "Динамо" перемогло на своєму полі кропивницьку "Зірку" Молодой буковинец

Прем

Втілити перевагу в голи динамівці змогли вже в другій половині зустрічі. "Динамо" - "Зірка": огляд матчу, відео голів. Зеркало недели (газета)

"Динамо" "Зірка" 3:0 Ще через три хвилин капітан динамівців, після прицільного навісу справа від Гармаша вразив ворота головою та оформив дубль. Еспресо TV

Донець визнаний найкращим тренером 5-го туру у Другій лізі

Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу, проаналізувавши підсумки останніх матчів другої ліги, обрало найкращого наставника команди у 5-му турі. Ua-football

У неділю, 13 серпня, відбудуться матчі 6 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. Запрошуємо всіх вболівальників підтримати ФК "Полісся". Спортивний Житомир

"Динамо" - "Зірка": відео онлайн-трансляція матчу

Кияни намагатимуться утримати лідерство в чемпіонаті. Кияни зобов'язані перемагати, щоб не дати "гірникам" перехопити лідерство. Зеркало недели (газета)