свій пол

Лейпциг обіграв Шальке

Завдяки голам на друге хвилинах першого і другого таймів Лейпцигу вдалося на своєму полі обіграти Шальке. Новини футболу

Туран: Коли Барселона грає так, як вміє, то її ніхто не зупинить

У мене хороші передчуття перед завтрашнім Класіко, - цитує Турана Marca. Поєдинок Барселона Реал розпочнеться завтра о 17:15. Ua-football

Зоря - Дніпро.

У першому колі "Дніпро" на своєму полі обіграв "Зорю" завдяки голам Руслана Ротаня та Дениса Баланюка. Всього ж на своєму полі луганчани перемагали десять разів, шість разів поступилися, два поєдинки завершилися внічию. Ua-football

Чорноморець - Волинь.

- "Волинь" програла вже п'ять матчів поспіль. - "Волинь" і "Чорноморець" ходять в чис Ua-football

Моуріньйо: Хороша гра і голи роблять мене щасливим

Після голу "Вест Хема" нам довелося похвилюватися протягом десяти хвилин. Суперник зумів відзначитися після свого першого удару. Ua-football

"Дніпро" - "Ворскла" - 1:0 ДеПо

Футболісти одеського Чорноморця здобули першу перемогу за п'ять матчів. Чемпион

Єдиний м'яч у цій зустрічі в середині першого тайму забив Фабіано. Ua-football

Перемога дозволила команді набрати 77 очок і за тур Ukrainianwall

Перемога дозволила команді набрати 77 очок і за тур до кінця першості гарантувати собі перше місце. Єдиний м'яч у цій зустрічі у середині першого тайму забив Фабіано. Чемпион

ФК "Олександрія" зіграла внічию з донецьким "Олімпіком"

Олександрійці в гостях зустрінуться з Кропивницького Зіркою.фото - Моя Олександрія Златопіль

"Палмейрас" достроково оформив чемпіонство, обігравши на своєму полі "Шапекоенсе" завдяки голу Фабіньо. ДеПо

Ювентус без шансів поступився у Генуї

Дженоа зробила справжню сенсацію, впевнено обігравши на своєму полі лідера чемпіонату Ювентус 3:1. Новини футболу

Ередивізії. Зінченко допоміг ПСВ перемогти Ден Хааг

ПСВ впевнено обіграв гостей з Гааги на своєму полі. Новини футболу

Доля матчу була вирішена лише наприкінці гри. Newsru.ua

Прем

Всі ці команди ведуть боротьбу за потрапляння в топ-6 за підсумками першого етапу чемпіонату. Зеркало недели (газета)

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅ.

Черговий тур чемпіонату Росії стартував з мінімальної перемоги господарів. >Черговий тур чемпіонату Росії стартував з мінімальної перемоги господарів. Sportanalytic

Майже вдалий день українців в ЛЄ і велика втрата Реала.

"Зоря" втратила будь-які шанси на вихід з групи. Донецький "Шахтар" у Львові розгромив "Коньясп Ua-football