свіжость

3 ефірні олії, які замінять парфуми

купити якісні та стійкі парфуми. Ефірні олії - прекрасна альтернатива брендовим ароматам. 1. Олія жасминуНіжний, квітковий запах, який дарує відчуття свіжості на весь день. Жасминовий аромат зменшує рівень тривожності і забезпечує ефект релаксу. Це не просто хороша альтернатива парфумам, але...Країна Здоров'я

Післямова

у нас були і в першому і в другому таймі, можливо, трішки втомилися наші гравці під кінець гри, не вистачало свіжості у завершенні атак. Обидва тайми були одинакові, і гра йшла до забитого гола. Забив "Ураган", тож вітаємо суперника з...Галичина спортивная

Сидорчук: Можу лише похвалити гравців "Динамо"

навантажень проводили перші контрольні матчі.Не все виходило, відсутність результату спочатку трохи давило на команду, але на другому зборі, коли з'явилася свіжість, були непогані матчі. Сподіваюся, так буде і в чемпіонаті", - сказав Сидорчук.Додамо, перший матч весняної частини УПЛ "Динамо" зіграє...Sportgid

Експерт: "Динамо" буде додавати в наступних матчах

м’яча "Динамо" більше грало по результату. З урахуванням того, що це був перший офіційний матч після зимової перерви, киянам бракувало свіжості й зіграності. Думаю, команда в цьому компоненті буде додавати, адже попереду ще багато матчів.", - сказав Венглинський.Нагадаємо, "Динамо" зіграло...Sportgid

курятини. Нагадаємо, 20 листопада, вранці багато киян, які мешкають у Дарницькому районі столиці, були неприємно здивовані тим, що замість морозної свіжості лівий берег Києва в районі вулиці Здолбунівської був оповитий чи то туманом, чи то смогом неясного походження. The post...Народна Правда

Венглинський: Динамо могло перемогти, якби не прикра помилка нашого голкіпера

м’яча Динамо більше грало по результату. З урахуванням того, що це був перший офіційний матч після зимової перерви, киянам бракувало свіжості й зіграності. Думаю, команда в цьому компоненті буде додавати, адже попереду ще багато матчів. Відносно помилки Бойка, то для...Ukrainefootball.net

Сидорчук: За сборами Динамо мне довелось наблюдать как бы со стороны

проводили перші контрольні матчі. Не все виходило, відсутність результату спочатку трохи давило на команду, але на другому зборі, коли з'явилася свіжість, були непогані матчі. Сподіваюся, так буде і в чемпіонаті, - сказав хавбек. Нагадаємо, що капітан киян отримав пошкодження коліна...Ua-football

"Динамо" не втримало перемогу в Греції

"Бешикташа".У другій половині гри господарі почали діяти дещо агресивніше та у стартові хвилини дещо притиснули підопічних Хацкевича до воріт. Додав свіжості атаці Хрістодулопулос, який з'явився у другому таймі та відзначився чималою кількістю небезпечних ударів. Забити лідеру "орлів" таки не вдалось,...Sportanalytic

Спрей-аерозолі, які використовуються для додання свіжості повітрю у приміщеннях, досить небезпечні: вони можуть впливати на кількість дощів, збільшують ризик раку в домашніх тварин і випускають летючі...The Epoch Times Украина

мають такого приємного запаху, який є у свіжого грейпфрута. Він свіжий, солодкий і може додати вашій ванній кімнаті додатковий імпульс свіжості, який зазвичай створюють лише сильно ароматизованими свічками та засобами для чищення, які не так корисні для навколишнього середовища. Цей...The Epoch Times Украина

Гравець "Динамо": В грі з АЕКом ключовими стануть перші 20 хвилин

Півзахисник київського "Динамо" Сергій Сидорчук поділився очікуваннями від майбутнього матчу киян проти АЕКа в плей-оф Ліги Європи."Ключовими стануть перші 20 хвилин. Але цей плюс, про який ми говоримо, можна перетворити в мінус. Все-таки АЕК постійно проводить по дві гри на...Sportgid

постійно проводить по дві гри на тиждень, і у футболістів десь вже може накопичитися втома, яку ми спробуємо взяти своєю свіжістю", - сказав він. "У нас вже було одне теоретичне заняття, присвячене грі грецького колективу. Ми звернули увагу на те,...Чемпион

Вальверде: Нам не хватало свежести и ритма, особенно в первом тайме

Головний тренер "Барселони" Ернесто Вальверде прокоментував нульову нічию в матчі 23-го туру Ла Ліги проти "Хетафе" (0:0). "Нам не вистачало свіжості і ритму, особливо в першому таймі. "Хетафе" - це та команда, яка не дає вам грати. Коли гра тривала,...Ua-football

Біатлоніст Семенов: У цьому році поки не вдається успішно провести хоча б одну гонку

у бесіді з прес-службою НОК України не приховував, що незадоволений сьогоднішнім результатом. Вже з самого старту в мене не було свіжості. В цьому році поки не вдається успішно провести хоча б одну гонку, але кожного разу я намагаюся видати максимум.Ua-football

Сергій СЕМЕНОВ: «Абсолютно незадоволений сьогоднішнім виступом»

Сергій Семенов, який фінішував на 46 місці, не приховував, що незадоволений сьогоднішнім результатом.«Вже з самого старту в мене не було свіжості. В цьому році поки не вдається успішно провести хоча б одну гонку, але кожного разу я намагаюся видати максимум.Sportgid

Семенов, який фінішував на 46 місці, не приховував, що незадоволений сьогоднішнім результатом. «Вже з самого старту в мене не було свіжості. В цьому році поки не вдається успішно провести хоча б одну гонку, але кожного разу я намагаюся видати максимум.Спорт.ua

Львівські «Карпати» перемогли «Ширак»

Зважаючи на те, що тренування на турецьких зборах стали не такими виснажливими, як раніше, у карпатівців з'явилося більше швидкості та свіжості. За рахунок цих факторів левам вдалося дуже спокійно та холоднокровно перемогти одного з лідерів вірменського чемпіонату Ширак. Три мячі,...Щоденний Львів