свої уболівальники

(через центральний ринок, площу Перемоги, вул. Мазепи). Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook. Запись Десна подбала про своїх уболівальників впервые появилась...Online.ua

суперника лише в компенсований до другого тайму час: Апанчук і Гуральський дарують "зелено-жовтим" три очки. "Поділля" знову не зміг порадувати своїх уболівальників, програвши другий поспіль домашній матч у сезоні 1:3. Франківці першими пропустили, проте ще до перерви вийшли вперед і...Спортивний Житомир

Друга поспіль перемога "Скали"

шість хвилин до закінчення основного часу. Дебютант другого дивізіону з Волочиська одноосібний лідер групи А. "Поділля" знову не зміг порадувати своїх уболівальників, програвши другий поспіль домашній матч у сезоні 1:3. Франківці першими пропустили, проте ще до перерви вийшли вперед і...Галичина спортивная

Друга ліга.

шість хвилин до закінчення основного часу. Дебютант другого дивізіону з Волочиська одноосібний лідер групи А. "Поділля" знову не зміг порадувати своїх уболівальників, програвши другий поспіль домашній матч у сезоні 1:3. Франківці першими пропустили, проте ще до перерви вийшли вперед і...Ua-football

та будемо приймати по ньому рішення", - сказав каналу "Футбол 1" наставник Вереса Юрій Вірт, передає "Террикон". Нагадаємо, Верес возитиме своїх уболівальників на матчі УПЛ до Львова на спеціальному потязі.1NEWS

"Верес" возитиме своїх уболівальників на матчі УПЛ до Львова на спеціальному потязі

Керівництво НК Верес намагається скоротити відстань від Рівного до Львова для своїх уболівальників. Президент клубу порадив прихильникам Вереса поквапитися, адже місць усім може не вистачити.Галичина спортивная

Керівництво НК Верес намагається скоротити відстань від Рівного до Львова для своїх уболівальників. 1NEWS

Ордець: Ми добилися заслуженого успіху

Захисник "Шахтаря" Іван Ордець поділився думкою про гру з "Ворсклою". "Ми показали прекрасну гру і порадували своїх уболівальників. Ua-football

Футбольні клуби Львівщини успішно стартували в чемпіонаті

Цей футбольний сезон в Україні почався для команд з Львівської області успішно. Дуже порадували своїх уболівальників інші львівські команди.Ваші новини

Сизихін: Ми повинні більше радувати забитими м

- Я задоволений діями хлопців на футбольному полі у сьогоднішній грі. Також ми намагалися знайти слова, щоб у хлопців не було ніякої недооцінки суперника. Ua-football

Новокаховська Енергія на матчі, що відкривав новий футбольний сезон, на очах близько півтори тисячі своїх уболівальників з рахунком 1:0 перемогла миколаївський Суднобудівник. Єдиний гол у господарів на 54 хвилині забив Шастал Дмитро. На матчі були присутні...Херсон Daily

Фанати "Дніпра" влаштували бійку після поразки від СК "Демня"

Одного з ультрас гостьової команди затримали. Тренерський штаб "Дніпра", в який входить відомий у минулому футболіст Сергій Назаренко, намагався заспокоїти своїх уболівальників. Відзначимо, що іменитий клуб з Дніпра, який переживає не найкращі часи, програв в першому ж раунді Кубка України...Ваші новини

Інформація для вболівальників "Карпат"

стане добре знайомий львівським уболівальникам стадіон «Україна».Зважаючи на вимушену зміну дислокації, «Карпати» намагались встановити найбільш демократичні ціни на перепустки для своїх уболівальників. Про це повідомив керівник маркетингового відділу ФК «Карпати» Юрій Бойчук. «Звичайно, ми розуміємо яка економічна ситуація зараз в...Галичина спортивная

Підсумки 9-го туру в першій лізі : сенсації в Кінчеші, Бобовищі та Новому Давидкові

Витязь. Ця перемога дозволила клубу з Мукачівщини суттєво закріпити лідерство в загальній таблиці, яку вони очолюють понад місяць. Додало радості своїм уболівальникам і Ракошино, від якого хоча й чекали другої поспіль домашньої перемоги, однак із різницею десь у 1-2 мячі.Голос Карпат

Провідний британський тенісист здав позитивний тест на кокаїн

секунду, що моя поведінка не прийнятна. Це було сумним і принизливим досвідом. Я підвів рідних, тренерів, спонсорів, усю країну та своїх уболівальників. Щиро прошу вибачення", - заявив Д.Еванс. Примітно, що тенісист виступав за збірну Великобританії в Кубку Девіса.1NEWS

Худоб

Перед новим сезоном потрібно добре попрацювати, всі хлопці повністю сконцентровані на підготовці. Сподіваюся, що зі стартом чемпіонату будемо тільки радувати своїх уболівальників і боротися за єврокубки, - сказав Худоб'як. У львівській команді Худоб'як з 2005 року, не беручи до уваги...Галичина спортивная

Підсумки сезону.

у підопічних Вернидуба, втім, всю дистанцію "біло-чорні" пройшли досить рівно і якщо траплялися несподівані поразки, майже відразу "Зоря" реабілітувалася перед своїми уболівальниками. У луганської команди вже зараз видно хороше майбутнє, дуже злагодженим і організованим виглядає колектив Вернидуба, і це при...Ua-football

Україна - Чехія.

Груповий раунд, 1-й тур Україна - Чехія Градєць-Кралове, Hradec Kralove Arena. Суперником команди Володимира Холопова буде міцна чеська збірна, яка до того ж буде грати за підтримки своїх уболівальників. Sportgid

Анонс першого матчу Євробаскета-2017

перший матч на Євробаскеті-2017. Суперником команди Володимира Холопова буде міцна чеська збірна, яка до того ж буде грати за підтримки своїх уболівальників. В рамках підготовки до континентальної першості суперники провели серію контрольних матчів. Українська збірна обіграла Чорногорію і Білорусь, двічі...Спорт.ua

"Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів змінює емблему

Футбольний клуб "Гірник-Спорт" в цьому році продовжує підносить своїм уболівальникам приємні сюрпризи. Після закінчення чемпіонату клуб із Горішніх...Офіційний портал ГО Останній Бастіон