свої плоди

час відпрацювань зверталася і на безпечне поводження людей на берегах водойм. Обивателям вручили застережливі листівки. Сподіваємося, що такі заходи принесуть свої плоди, а кілька почутих від людей у погонах слів врятують від вогню і води не одне життя.  Джерело: Управління...Галич давній сучасний

Відбувся 8 тур чемпіонату міста з футболу 8х8

операції з голами, Локомотив заграв більш наполегливо: буквально закрив суперника на його половині поля, прижав їх до воріт. Це принесло свої плоди. Гол дальнім пострілом забив Яніцький Віталій. На перерву команди пішли за рахунку 2-1 на користь Локомотива. Після перерви...Сайт міста Шепетівка

Відкриття фотовиставки та зустріч з Ларисою Івшиною у Львівській політехніці

квіти і живі обличчя, прекрасна атмосфера надихають нас, підживлюютьнас творчою енергією і засвідчують що наша праця впродовж 20 років дає свої плоди. Юрій Ярославович ставив собі запитання, ким я насамперед є. Газета День створює смислове поле України, а головнийредактор є...Високий замок

Перемога з громами і блискавками

лише кутовий. Прикарпатці теж відповіли небезпечно — на 66-ій хвилині Андрій Громоляк вистрелив вище воріт. Однак напористість винниківської команди принесла свої плоди на 69-ій хвилині. Борис Баранець сам розпочав атаку, обігрався з Юрієм Габовдою, який на правому фланзі продовжив атаку...Галичина спортивная

Вакансії буковинська молодь ігнорує

бізнес-сфері та спілкуванні з людьми. Дивно, що не всі зацікавлені здобувати досвід ще під час навчання. Чи принесе цьогорічний ярмарок свої плоди серед студентства питання часу. Проте як свідчить практика, чимало студентів не хочуть відриватися від батьківського гаманця. Не секрет,...Погляд

Кременчуцькі АТОвці розгромили спецназівців з Кропивницького

Кропивницького Незважаючи на зливу, яка розпочалася з перших хвилин матчу, футболісти грали на високих швидкостях. Тиск на ворота суперника приніс свої плоди. Вже на 18 хвилині рахунок відкрив Руслан Близнюк. За кілька хвилин з дальньої позиції потужним ударом "Кремінь-АТО" подвоїв...Кременчугский Телеграф

Тренер збірної України: "Динамо" продало всіх сильних футболістів

підйоми та падіння, але, я вважаю, якщо довіряти гравцям і дати можливість Сергію Реброву продовжити, рано чи пізно, це принесе свої плоди", - підкреслив Єзерський.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

12-річна донька Моніки Беллуччі вразила шан\uHrвальників актриси

Моніка Беллуччі, як і багато голлівудських зірок, не часто виводить своїх дітей у світ. Хоча зараз Беллуччі вже відноситься до своєї краси з легкою часткою критики. Infokava.com

Володимир ЄЗЕРСЬКИЙ: Збірна України повинна отримати добротних гравців

На жаль, всі інші команди не дотягують до команд Прем'єр ліги. Потрібно робити, перш за все, інфраструктуру, умови для дітей, для гравців. Спорт.ua

ФК "Копичинці" - ФК "Трибухівці" - 2:1

наявна інформація, що ФК "Трибухівці" свої три стартові матчі програли. Тому з перших хвилин ФК "Копичинці" заволоділи ініціативою, що принесло свої плоди вже на третій хвилині. Передачу з позиції правого інсайда у виконання Назара Мороза, Ігор Сливка, у центрі карного...Галичина спортивная

має бути наявність щоденної юридичної та бухгалтерської підтримки. Ефективна та злагоджена робота професійних правників та фінансистів на підприємстві завжди дає свої плоди. У будь-якому разі важливо дотримуватись усіх необхідних процедур щодо укладення договорів та ведення листувань з партнерами. Дотримання термінів,...Газета «БИЗНЕС»

Перша ліга.

охтирчан з колії. Синхронно із сусідами з "Сум" (матчі проходили паралельно) господарі почали додавати після перерви. Тиск, в результаті, приніс свої плоди. Після передачі з лівого флангу м'яч влучив в руку Лобойка у штрафному майданчику харків'ян. Рефері призначив пенальті, який...Ua-football

Сумна статистика: українці стали більше випивати за кермом

на українських дорогах. Алкоголь – одна з найпоширеніших причин смертельних ДТП в Україні. Посилення покарання, рейди активістів і поліції мають свої плоди, але ситуацію не змінюють.Зайве тому підтвердження – оновлення торішнього рекорду за складеними протоколами на водіїв напідпитку за ніч.Бизнес UA

600-річна боротьба України за незалежність від Росії не могла не дати свої плоди. Кожна жертва, кожен герой, кожна битва і кожна перемога за ці шість століть сіяли зерна, які повинні були прорости. Кожен...Новости Чернигова

Как лепить город.

Тепер ринок став зручним, сучасним і прибутковим. Місцева влада спонукала до нарощення потужностей місцевого виробника борошна. Слободской край

те, що співачка Пінк докладала максимум зусиль до того, щоби її донька Віллоу не ревнувала до меншого братика Джеймсона, дало свої плоди. Малюк уже припав до серця 5-річній старшій сестрі Пінк поділилася зворушливим фото дітлахів. 5-річна Віллоу уже полюбила свого...ТаблоID

Шлюб за розрахунком або як будь-яку ціну втриматися при владі.

лізі, діє нині екс-прем'єр Арсеній Яценюк. І треба віддати йому належне: посіяні ним зерна на ниві кулуарної політики вже приносять свої плоди, передає Корупція Інфо Популярне:ЩО ЦЕ ЗА БАТЬКИ?! Небайдужі врятували бідну дитину, поки ті спали на траві (ФОТО) Втративши...Корупція

явно були налаштовані на перемогу, тому влаштували осаду воріт суперника в завершальній десятихвилинці. «Оболонь-Бровар» атакував і зрештою, їх старання принесли свої плоди. На 87-й хвилині матч Шевчук змістився в центр з лівого флангу та виконав простріл із яким доволі невпевнено...Буковинська правда

Топ-менеджеры убеждены: фактически единственным защитником бизнеса сегодня является суд

Керівник судової практики Pavlenko Legal Group Олена Перцова відзначила, що новий закон про реєстрацію прийняли без громадських обговорень, без участі юридичної та суддівської спільноти. Газета "Закон и Бизнес"