свої плоди

(52 кг) проти ізраїльтянина Давіда Алавердян. Бій для нашого боксера не був легким, однак хороший джеб і постійний рух принесли свої плоди. До 3 раунду суперник вже був виснажений. Вийшов у півфінал і Юрій Шестак (60 кг). Бій проти француза...Чемпион

чемпіона Волині. З самого початку гри у Княгининку господарі поля захопили ігрову та територіальну перевагу. Наприкінці першого тайму це дало свої плоди одразу двома мячами за будівельників відзначився Андрій Пушкарчук, тож уже перед перервою у матчі підопічні Олега Федюкова мали...Online.ua

Чи читає книги українська молодь?

України, треба берегти знання як зіницю ока, цінувати їх як самі великі багатства, і у майбутньому це без сумніву дасть свої плоди. Матеріал створено в рамках Проекту Юн-Пресс-KV фото: obiectivbr КиевVласть...КиевВласть

з прагненням помститися за поразку на виїзді (1:2) у попередній грі цих команд. І на 10-й хвилині гри це дало свої плоди атаку своєї команди влучним ударом з меж карної зони завершив Максим Ядловський 1:0. А замість прагнень відігратися гравці...Online.ua

A Way Out - кооперативна спліт-скрін пригода - Electronic Arts на E3 2017

Створена керівництвом Electronic Arts програма підтримки незалежних розробників, EA Originals, уже пожинає свої плоди, що доводить кооперативна гра A Way Out від студії Hazelight.  На конференції гру представляв гейм-директор Джозеф Фарес, який до цього займався створенням Brothers...Pingvin.pro

Збірна України U-21 поступилася у фіналі Меморіалу Лобановського

голкіпер фінів врятував свою команду від голу. Чотири заміни виконав наставник фінської збірної Томмі Каутонен у перерві, і це дало свої плоди одразу у таймі другому. Збірна Фінляндії щільніше зіграла у середині поля з українськими футболістами, а після заміни Вачіберадзе...Спорт.ua

Євген Боровик: "Дуже задоволений, що став гравцем "Карпат"

Запрошення в «Карпати» цього досвідченого воротаря дало свої плоди дуже швидко. Зараз знову ініціюють певні зміни у форматі чемпіонату.Галичина спортивная

На «Батозькій битві» гарцювали коні та палали вогні: на Тростянеччині відгримів історичний фестиваль

Також мав нагоду бачити місце, де відбулась переможна битва козаків проти польської шляхти. Online.ua

Лунін: Я став сильнішим, ніж рік тому

буде, тим більше на виїзді. Зараз кінець сезону. У будь-якому випадку я став сильнішим, ніж рік тому. Вища ліга приносить свої плоди. Що сказав Шевченко? Щоб я не хвилювався, спокійно вливався в колектив, не соромився і тренувався. "Ти приїхав заслужено,...Ua-football

Ігор Ґерета - 15 років тому відійшов у вічність...

що у музей Леся Курбаса завітали школярі зі школи, яка носить ім'я Ґерети - життя продовжується, ідеї втілені і дають свої плоди. Діти з Тернопільської обласної комунальної експериментальної школи мистецтв вже давно довели, що вони не експеримент, а вже доведений...TeNews

ГОЛОВКО: «Рівень збірних не можна порівнювати з клубним футболом»

що ми тримаємо руку на пульсі сучасних технологій. Я впевнений, що той футбольний дух, який зараз присутній в ФФУ, принесе свої плоди вже найближчим часом. Про особливість підготовки збірників Федерація все робить для того, щоб збірні команди не відчували ні...Спорт.ua

Михайло Штанкевич: "Гра була важкою, але ми знайшли ключ до перемоги"

Після матчу проти "Одека" своїми враженнями поділився півзахисник теребовлянської "Ниви" Михайло Штанкевич. – Гра була дуже важкою, суперник грав в силовий футбол,у них було багато високорослих гравців, але ми найшли ключ до перемоги, наша команда показала характер, бажання, і волю...Галичина спортивная

час відпрацювань зверталася і на безпечне поводження людей на берегах водойм. Обивателям вручили застережливі листівки. Сподіваємося, що такі заходи принесуть свої плоди, а кілька почутих від людей у погонах слів врятують від вогню і води не одне життя.  Джерело: Управління...Галич давній сучасний

Відбувся 8 тур чемпіонату міста з футболу 8х8

операції з голами, Локомотив заграв більш наполегливо: буквально закрив суперника на його половині поля, прижав їх до воріт. Це принесло свої плоди. Гол дальнім пострілом забив Яніцький Віталій. На перерву команди пішли за рахунку 2-1 на користь Локомотива. Після перерви...Сайт міста Шепетівка

Три роки АТО… війна не закінчилася, навіть якщо про неї хтось і забув

Але три роки війни їх тільки зміцнили, загартували. Нова доба

Відкриття фотовиставки та зустріч з Ларисою Івшиною у Львівській політехніці

квіти і живі обличчя, прекрасна атмосфера надихають нас, підживлюютьнас творчою енергією і засвідчують що наша праця впродовж 20 років дає свої плоди. Юрій Ярославович ставив собі запитання, ким я насамперед є. Газета День створює смислове поле України, а головнийредактор є...Високий замок

Перемога з громами і блискавками

лише кутовий. Прикарпатці теж відповіли небезпечно — на 66-ій хвилині Андрій Громоляк вистрелив вище воріт. Однак напористість винниківської команди принесла свої плоди на 69-ій хвилині. Борис Баранець сам розпочав атаку, обігрався з Юрієм Габовдою, який на правому фланзі продовжив атаку...Галичина спортивная