свисток

"Шахтар" програв "Сельті" і покинув Лігу Європи

Перший матч відбувся в Віго і завершився мінімальною перемогою "гірників", тому в сьогоднішніх господарів поля була перевага ще до стартового свистка. Команди з перших хвилин пішли в атаку і практично не затримувалися в центрі поля. Варто відзначити воротарів - П'ятов...Зеркало недели (газета)

Екс-арбітр ФІФА проведе навчання для українських рефері на Закарпатті

Нещодавно повісивший свисток на цвях арбітр ФІФА Крістіан Балаж проведе триденний семінар для арбітрів Федерації футболу Закарпатської області.Голос Карпат

Экс-арбитр ФИФА обучит украинских рефери на Закарпатье

Недавно повесивший свисток на гвоздь арбитр ФИФА Кристиан Балаж проведет трехдневный семинар для арбитров Федерации футбола Закарпатской области.Sportgid

Майк Смит: «В правиле о сотрясении мозга есть недостатки.

несколько минут. В этом матче Смиту разрешили играть, когда до конца встречи оставалось полторы минуты. «Когда с тебя слетает шлем, а свистка нет, то ты инстинктивно первым делом пытаешься защитить лицо. Поэтому я так отреагировал в игре, а не потому, что...Tribuna.com

"Шахтар" - "Сельта".

донецький "Шахтар" спробує ще раз довести свою перевагу на іспанською "Сельтою" в 1/16 фіналу Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стартовий свисток пролунає о 22:05. У першому матчі перемогу святкували "гірники" з рахунком 1:0.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга Європи. "Шахтар" - "Сельта". Анонс,...Sportanalytic

Ігор Юречко: Спочатку завдань не було

місце. Її 21-річного захисника Ігоря Юречка можна з упевненістю назвати одним із ключових виконавців амбіційного колективу. Незамінний бек відіграв від свистка до свистка всі 19-ть поєдинків команди у чемпіонаті, ще один у Кубку України. Під час підготовки...Sportgid

Порту - Ювентус.

Сьогодні португальський "Порту" та італійський "Ювентус" проведуть перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стартовий свисток пролунає о 21:45.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. "Порту" - "Ювентус". Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт поведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри.Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Чемпион

Договорняки докатились до женского футзала

Мова іде про матч у групі «В», що закінчився нічиєю 1:1. Особисто я не зразу і зрозумів, коли після стартового свистка тієї гри я не побачив на полі (і взагалі у залі) у складі Городенківської команди капітана і лідера команди...Спорт.ua

"Байєр" - "Атлетіко".

вас на протистояння німецького "Байєра" та іспанського "Атлетіко" в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стартовий свисток пролунає о 21:45.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. "Байєр" - "Атлетіко". Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт поведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри.Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

"Віза-Вторма" - чемпіон Івано-Франківської області

19 лютого ФК “Віза-Вторма” офіційно оформив чемпіонство. Команда Івана Скіцка зробила це достроково, обігравши в Долині місцевий “Нафтовик”. Зі стартового свистка гості закрутили карусель своїх атак так швидко і активно, що господарі вже у дебюті поєдинку на 2 хвилині пропустили.Галичина спортивная

Прімера. "Реал Сосьєдад" - "Вільярреал" - 0:1

Кастільєхо приніс перемогу "субмарині" за секунди до свистка. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Наставник Герты: Победа над Баварией была бы вполне заслуженной

особенно в первом тайме. Были моменты, чтобы забить второй мяч. Победа "Герты" была бы вполне заслуженной. Но игра длится до свистка судьи. К сожалению, было добавлено слишком много времени", - заявил Дардаи на послематчевой пресс-конференции.Террикон

Пал Дардаи: «Ничья с «Баварией» огорчает нас, но игра длится до свистка судьи»

бундеслиги с «Баварией» (1:1).«Матч трудно охарактеризовать. Мы расстроены. Наша победа не была бы незаслуженной.Результат огорчает нас, но игра длится до свистка судьи.Это был очень хороший домашний матч. Наш план отлично сработал, особенно в первом тайме. Я горжусь игроками и фанатами.После...Tribuna.com

Матч між ФК Черкаський Дніпро та Сталь закінчився нічиєю

футбольних клубів “Черкаський Дніпро” - “Сталь” завершився мінімальною нічиєю. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі кам'янської команди. Так, незадовго до свистка на перерву черкащани першими провели результативну атаку - Старчоус точно пробив з 20-ти метрів. Сталеварам вдалося зрівняти рахунок на...Вчасно (Черкаси)

Айзейя Томас: «Этот ужасный свисток стоил нам игры!»

Томас не согласился с судьями матча с «Чикаго» (103:104), которые зафиксировали нарушение Маркуса Смарта во время решающего броска Джимми Батлера.«Ужасный свисток! Он стоил нам игры», – написал Томас в твиттере.IT4 didn’t agree with the call. pic.twitter.com/AvcSeHFyuy— SportsCenter (@SportsCenter) 17 февраля...Tribuna.com

Маркус Смарт: «Меня наказали за хорошую игру в защите»

сирены матча между командами в четверг.«Когда Джимми бросал мяч, я услышал его крик, «Нет фола?» Сразу же после этого прозвучал свисток и я увидел как судья поднимает руку, фиксируя нарушение. Не мог поверить в это.Огромное разочарование, особенно для меня. Я...Tribuna.com

Разыгрывающий Селтикс Айзейя Томас не согласился с судьями матча с Чикаго (103:104), которые зафиксировали нарушение Маркуса Смарта во время решающего броска Джимми Батлера. Мировые Новости Спорта

Украинцы в Греции: команда Приндеты устроила "перестрелку" с Яниной

Наш соотечественник провел весь матч от свистка до свистка, делая больший акцент на оборонительной работе.Ukrainefootball.net

Клаттенбург покинет АПЛ и будет работать в чемпионате Саудовской Аравии

до ближайшего тура английской премьер-лиги, который стартует 25 февраля.Ранее сообщалось, что Клаттенбург может перейти на работу в китайскую суперлигу.Поп-звезда со свистком. Кто судил финал Евро...Ukrainefootball.net