свисток

Франков: Сейчас болельщики Шахтера начнут вспоминать аналогичную ошибку Абдулы не этого сезона в Харькове

не было, и пес бы с ним, но интересует судейский разбор момента. Помощник главного арбитра зажег флаг, и главный дал свисток, но... Мбокани действительно был в офсайде, но до мяча не дотянулся! Дерлис же находился в правильном положении. Представим пищу...Ukrainefootball.net

"Нива" впоралась з "Поділлям"

Апанчук прокинув на хід Пришнівському, який навісив на дальню стійку. Ніким не прикритий Гатала в дотик розстріляв ворота гостей. До свистка на перерву можна відзначити лише дальній удар Литовченка, який пройшов дуже високо над воротами. А одразу після відновлення гри...Галичина спортивная

Неймар был удален в матче с Марселем (ВИДЕО)

Арбитр встречи показал вторую желтую карточку Неймару после того, как тот свалил на газон Лукаса Окампоса после свистка. - WF Productions (@productionsWF) 22 октября 2017 г.Ukrainefootball.net

эмоций: три массовые потасовки и 10 желтых карточек — таким получился центральный матч тура.Михаил ГОНЧАРОВ с 3-й Песчаной улицы ОСТОРОЖНОСТЬ ОТ АРМЕЙЦЕВ? А ВОТ И НЕТ! Перед стартовым свистком в голове крутились воспоминания о мартовском московском матче этих же соперников, который стал первым для Виктора Гончаренко во главе ЦСКА. Тогда армейцы, только-только осваивавшие...FootballTop

Сьогодні в Києві відбудеться матч "Динамо" - "Шахтар"

глядачів були присутніми на НСК "Олімпійський" в сезоні 2000/01 – 73 950 осіб. Додамо також, суддя Віталій Романов дасть стартовий свисток гри о 19:30.  Нагадаємо, що взяти участь у матчі вже зможе центральний оборонець киян Хачеріді, натомість шанси Віди, якому...Unn.com.ua

ОНЛАЙН

вболівальників на центральний матч 13-го туру та усієї частини УПЛ між київським "Динамо" та донецьким "Шахтарем". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стартовий свисток пролунає о 19:30.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" - "Шахтар". Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт проведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

"Маріуполь" - "Зоря".

Запрошуємо усіх фанів на матч 13 туру УПЛ, в котрому "Маріуполь" приймає луганську "Зорю". Повідомляє сайт Футбол Україна. Стартовий свисток - о 17:00.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

"Ворскла" - "Карпати".

Запрошуємо усіх фанів на матч 13 туру УПЛ, в котрому "Ворскла" зустрінеться з "Карпатами". Стартовий свисток пролунає- о 19:00. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

ОНЛАЙН

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стартовий свисток пролунає о 14:00. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Назар Виздрик: "На наших тренуваннях іскри летять"

на метр попереду, вступив в боротьбу. Суперник потягнув мене за футболку, всі сигналізували арбітру про фол. Думав, що зараз прозвучить свисток, але рефері не зупинив гру. Вийшло так, що я теж у боротьбі смикнув футболіста «Зірки» за футболку, він впав...Галичина спортивная

И не сторонники Михеила Саакашвили, а фаны Порошенко Петра Алексеевича. Мол, нашёлся здесь мессия местечкового масштаба и учит нас жить. Верже

Сьогодні "Динамо" проведе третій матч в сезоні проти "Янг Бойз"

єврокубкових зустрічах на виїзді (8 поразок). Зауважимо, що на грі працюватиме бригада арбітрів на чолі з фіном Маттіасом Гестраніусом, який дасть свисток про початок баталії о 22:05. Як повідомляв УНН, головний тренер "Динамо" Хацкевич відзначив, що футбол у виконанні "Янг Бойз" став...Unn.com.ua

Ливерпуль забивает семь голов в Лиге чемпионов

Ліверпуля було тільки два очки, тому до словенського чемпіону не повинно було бути ніякої поблажливості. Клопп насупив брови, пролунав стартовий свисток, і Ліверпуль пішов вперед, робити свою роботу. Третя хвилина. Прохід Салаха по правому флангу, простріл в центр - першим...Ua-football

Перша думка - не міняти рішення.

як він пробивав вирішальний пенальті у фіналі Ліги Чемпіонів 2002/03. "Ідеальний момент. У мене є шанс виграти Лігу Чемпіонів. Чекаю свистка, не чую його. Дивлюся на воротаря, на суддю. Свисток пролунав. Розбігаються. Перша думка - не міняти рішення. Моє рішення...Ua-football

Доник: митинги и сборища под Радой есть не что иное, как симуляция протеста, чтобы просто выпустить пар в свисток

вот эти все митинги и сборища под Радой, есть не что иное как симуляция протеста, чтобы просто выпустить пар в свисток, чтоб не набралось давления способного «сорвать крышку». Безусловно, есть часть людей, искренне уверенных в том, что они делают нужное...Replyua

Чтобы уже потом, как говорится, без наркоза… Кстати, на нас уже косятся лучшие умы Запорожья! Мол «идея фикс» поразила автора и он просто злоупотребляет темой вселенского заговора против Украины. Верже

особенно после такого хорошего второго тайма, какой был у нас, - приводит слова Фассоне Football Italia. - Если рефери дал свисток на последних минутах, а имеющиеся в нашем распоряжении технологии подтвердили, что …...1NEWS

Фіаско "Ниви" у Волочиську

та воротаря і закинув за комірець Одольському, який чимдуж мчав на перехоплення. На жаль, втримати мінімальний розрив у рахунку до свистка на перерву тернополянам не вдалося. На останній компенсованій до першого тайму хвилині, центральні оборонці "Ниви" залишили без жодної опіки...Галичина спортивная

"Вилучення Виздрика зламало нашу гру"

свою чергу призводило до того, що ми дуже мало створювали моментів. У першому таймі в «Зірки», окрім епізоду незадовго до свистка на перерву, коли нас виручив Мозіль, практично нічого не було. Однак і ми також в плані креативу мало що...Галичина спортивная