свисток

Мирон Маркевич провів майстер-клас для «рухівців»

підкажу, але у них є й своє бачення. Це нормальний процес, я із задоволенням поспілкувався з футболістами та провів тренування. Свисток витягнув, бо він уже порохом припав (Сміється). Одразу у тонусі почуваюся. На чому робили акцент в роботі? Після останньої...Щоденний Львів

Маркевич помогает Руху перед Кубком Украины

Я с удовольствием пообщался с футболистами, провел тренировку. Свисток вытащил, который уже пылью покрылся, - смеется Маркевич.Террикон

Витягнув сьогодні свисток, адже він вже порохом припав.1NEWS

Українські арбітри отримали призначення на поєдинки Ліги Європи

Зустріч відбудеться 27 липня на стадіоні "Остерсунд" і стартовий свисток буде дано о 19:00 за місцевим часом.Unn.com.ua

Другий тур УПЛ пройшов без результативних помилок арбітрів - висновок експерта

Мирослав Ступар: Гравці на полі протестували чи не проти кожного свистка Ua-football

International Champions Cup: «Ман Юнайтед» в серии пенальти обыграл «Реал»

Реала с первых минут вышла основа, за исключением отдыхающего Криштиану Роналду и отсутствующего Серхио Рамоса. Счет в матче незадолго до свистка на перерыв открыл Лингард, отправивший мяч в пустые ворота после эффектного дриблинга дриблинга Мартиаля. В середине второго тайма новичок...Online.ua

как чувствовал неладное. Португалец вел себя экспрессивно, потому Романову пришлось успокаивать тренера.Игроки на поле протестовали чуть ли не против каждого свистка. Можаровский фиксировал фолы, а футболисты воспринимали эту фиксацию в обиду. И делали это показательно, как, например, Кадар на восьмой...Tribuna.com

"Бавария" разгромно уступила "Милану" на Международном кубке чемпионов

Родригес выполнил классную подачу со штрафного, Кутроне сыграл на опережение и ударом головой отправил мяч в дальний угол. Незадолго до свистка на перерыв Кутроне оформил дубль после второй результативной передачи в исполнении Родригеса. Несмотря на такое развитие событий "баварцы" не...UAtoday

"Баварія" розгромно поступилася "Мілану" на Міжнародному кубку чемпіонів

Незадовго до свистка на перерву Кутроне оформив дубль після другої результативної передачі у виконанні Родрігеса.Unn.com.ua

Мирослав Ступар: Гравці на полі протестували чи не проти кожного свистка

Обрав правильну тактику щодо застосування санкцій і ведення гри. Португалець поводив себе експресивно, тому Романову довелося заспокоювати тренера. Ua-football

International Champions Cup: «Милан» разгромил «Баварию»

10 минут Родригес организовал второй ассист на этот раз передачу швейцарца замкнул Кутроне. Пока Бавария пыталась отыграться, Милан незадолго до свистка на перерыв довел счет до неприличного. У россо-нери вновь прошла фланговая атака: Бонавентуре прострелил, а Кутроне оформил дубль. Во...Online.ua

СК Дніпро-1 забив вісім голів запорізькому Металургу

і Поплавко з пенальті забезпечили комфортну перевагу "дніпрян" в рахунку, а "металурги" на додачу ще й залишилися вдесятьох. Незадовго до свистка на перерву ще по голу на свій рахунок записали...Online.ua

«Динамо» одержало дебютную победу под руководством Хацкевича

быстро восстановить паритет Гармаш отдал передачу на дальнюю штангу, а набежавший Шепелев забил дебютный гол в профессиональной карьере. Незадолго до свистка на перерыв о себе напомнил лучший бомбардир прошлого сезона Ярмоленко мощным дальним ударом отправил мяч в дальний гол. Этот...Online.ua

верное решение принял арбитр Сергей Карасев, не засчитав взятие ворот красно-белых.Судья заметил, что Фатош Бечирай с нарушением правил выиграл единоборство у спартаковского защитника, и дал свисток еще до того, как динамовец отправил мяч в сетку. (Александр БОБРОВ).Источник: www.sport-express.ru...FootballTop

ОНЛАЙН

Шановні вболівальники, пропонуємо переглянути матч 1 туру УПЛ, в котрому київське "Динамо" приймає одеський "Чорноморець". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Стартовий свисток пролунає о 19:00.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" - "Чорноморець". Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт поведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Комментатор Матч ТВ, ведущий программы Свисток Владислав Батурин заявил, что арбитр Сергей Карасев будет работать на ЧМ-2018 в России.Мировые Новости Спорта

В матчі першого туру Української Премєр-Ліги городяни зустрічалися з принциповим суперником донецьким Олімпіком. Матч розпочався без розвідки. Тільки-но пролунав стартовий свисток арбітра матчу, як обидві команди намагалися організувати швидку контратаку і створити небезпечний момент біля воріт суперника. І в першій...Online.ua

Журналіст: дивитись на російських блазнів огидно

Пару успішно випустили у свисток, - зауважує журналіст.Replyua

"Олександрія" - "Олімпік".

пропонуємо переглянути матч 1 туру УПЛ. Повідомляє сайт Футбол Україна. Сьогодні зустрінуться представники України у Лізі Європи, "Олександрія" та "Олімпік".Стартовий свисток пролунає о 19:30.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com