свисток арбітра

Підсолоджена пігулка: ЛУФК U-15 - СЕЛ "Байєр" U-15 - 7:4

перемогу з більше, ніж переконливим рахунком 18:7. Але сьогоднішня гра починалася, як то кажуть, з чистого листа і перед стартовим свистком арбітра на табло горіли цифри 0:0. Одразу скажемо, що нинішній поєдинок не мав нічого спільного з тим, що галичани...Галичина спортивная

Cтав відомим розклад матчів п

виступи в столиці Слобожанщини лідери чемпіонату грою з ВК «Маріуполь», що відбудеться у перший ігровий день туру, 26-го квітня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 15:00. Останнім суперником підопічних Олексія Шведова та Ігоря Зінкевича будуть «студенти» НТУ-ХПІ. Гра розпочнеться 28-го квітня...Галичина спортивная

"Зоря" поступилась "Динамо" у Запоріжжі

з голів нападників. На 84-й хвилині Ребров замінив Беседіна на Яремчука. На 88-й замість Гармаша на поле виходить Микита Корзун. Свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу київського клубу 0:1 Нагадаємо, 14 квітня УНН повідомляв позачергові вибори президента...Unn.com.ua

U-18: Сборная Украины одержала волевую победу над Норвегией

право на штрафний, а Веремієнко, відгукнувшись на навіс партнера зі стандарту та вигравши «другий поверх», переправив «сферу» у ворота. Із свистком арбітра на другий тайм команда Петракова понеслася в атаку і невдовзі вийшла уперед у рахунку. Козиренко на швидкості розправився...Спорт.ua

Суарес малював пенальті, арбітр йому повірив... І навпаки, коли Маскерано з Барселони порушив у своєму штрафному правила проти Де Марії, свисток арбітра промовчав. Після матчу Маскерано визнав: Я порушив правила у боротьбі з Де Марією. Але парижанам це вже не...Високий замок

Волынь - Шахтер: заключительные приготовления к матчу

« Шахтар» ДонецькПередусім учасники наради затвердили ігрову форму команд. Волиняни зіграють у білій формі, гірники – у помаранчево- чорній.Перед стартовим свистком арбітра Сергія Березки учасники матчу вшанують хвилиною мовчання пам`ять про шахтарів, які загинули 2 березня на шахті...Sportgid

тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, матчі якого пройдуть 4-5 березня, відкриє поєдинок "Дніпра" і одеського "Чорноморця". Стартовий свисток арбітра зустрічі Анатолія Жабченка (Хмельницький) пролунає на "Дніпро-Арені" о 14.00, повідомляє Укрінформ. В іншому суботньому матчі на столичному НСК...Високий замок

Меморіал Юста-2017: Друге "зелено-біле" дербі

U-17, в якому номінальними господарями будуть 19-річні «леви», відбудеться у п’ятницю, 3-го березня, на штучному полі клубної Академії футболу «УФК-Карпати». Свисток арбітра про початок зустрічі пролунає о 15:30.Тож запрошуємо вболівальників прийти у п’ятницю на очне протистояння двох карпатівських команд і...Галичина спортивная

феноменальний Златан Ібрагімович, який ефектним ударом зі штрафного провів перший м'яч. Незадовго до перерви Лінгард подвоїв перевагу манчестерців, але перед свистком арбітра на перерву Габ'ядіні забив гол у роздягальню. Відразу після перерви нападник Саутгемптона оформив дубль. Суперники розпочати з чистого...Znaj.ua

Меморіал Юста-2017: ФК "Львів" – "УФК-Карпати" U-17 – 1:2

Руніч (Демків, 62), Рудюк, Дудинський (Руденко, 70), Лях, Сидорук (Кормош, 75).На правах господарів та фаворитів, підопічні Андрія Чіха зі стартовим свистком арбітра зустрічі Олександра Кальонова, взявши м’яч під свій контроль, заволоділи перевагою. Втім, перевага у «містян» була головним чином територіальною...Галичина спортивная

Меморіал Юста-17: Анонс матчів 1/16 фіналу

24-го лютого поміряються силами з ФК «Львів», аутсайдером аматорського чемпіонату України. Поєдинок відбудеться на штучному полі львівського стадіону «Сокіл». Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00. Тож запрошуємо вболівальників відвідати анонсовані матчі та підтримати у них «зелено-білих левів». Вхід для усіх...Галичина спортивная

"Верес" - "Рух" -1:1. За крок від реваншу

захисник Віталій Романюк увірвався у штрафний майданчик «червоно-чорних» і, на думку багатьох фахівців та вболівальників, упав з допомогою оборонця «Вересу». Свисток арбітра Олександра Шандора промовчав. А захисник «Руху» через ушкодження завершив гру. Тож вдруге у матчі на поле вийшов Олег...Галичина спортивная

Коли правила для команд одні, а для суддів – інші

коли до завершення ігрового часу залишалася одна хвилина і 34 секунди. Саме тоді «Слобожанець» закинув м’яч. Та сталося це після свистка арбітра (що підтверджує відеоперегляд), тож цілком логічно судді відмінили взяття воріт. З цим, щоправда, були не згодні харків’яни. Однак...Галичина спортивная

Кубок ДЮФЛУ-17: "УФК-Карпати" U-16 – BRW-BIK U-15 – 3:0

усі 70 хвилин (формат матчів Зимового Кубка ДЮФЛУ — два тайми по 35 хвилин). Розпочавши осаду воріт гостей зі стартовим свистком арбітра, «академіки» відкрили рахунок на 11-й хвилині. Центрфорвард нашої команди Сікан вискочив один на один з воротарем і той...Галичина спортивная

Міньйоле: Я не чув свистка арбітра, а Давід Луїс зробив усе швидко

Сімон Міньйоле прокоментував свою гру в матчі чемпіонату Англії з "Челсі", що завершився внічию. "Перед штрафним ударом я не чув свистка арбітра, а Давід Луїс зробив усе швидко. Дуже прикро. Гравець "Челсі"добре пробив, а я не зміг виручити. Відбитий пенальті?...Ua-football

Команда «Корабели» завоювала третє місце у турнірі з міні-футболу Кубок «Феміди»

відмінно оборонялись і не пропускали м’ячі до воріт. Хочеться відзначити гру воротарів, які відмінно провели цей матч. > > Після свистку арбітру по закінченню основного часу, рахунок так і залишився 2:2, команди перейшли до додаткового часу. Вже на другій хвилині,...Миколаївська правда

Як арбітри судили "сніговий тур" УПЛ

пенальті у ворота господарів. Сам одинадцятиметровий сумнівів не викликав: Гармаша старанно тримали двома руками і, нарешті, ніжно посадили на газон. Свисток арбітра, пенальті. На фото зображений вже кінець епізоду: Гармаш падає, до м'яча кидається Мораєс, який через секунду проштовхне м'яч...ДеПо

Динамо добиралось в Полтаву поездом

з «Ворсклою». Сьогодні ввечері в планах команди вечеря і відпочинок, а завтра, оскільки час початку матчу досить ранній - стартовий свисток арбітра Юрія Вакса прозвучить о 14.00 - у футболістів в розкладі буде лише легкий сніданок і установка на гру,...Ua-football

вийти вперед змарнували вільховатці. Не забив пенальті і Євген Безуглий. Щоправда, один мяч на рахунок своєї команди футболіст таки записав. Свисток арбітра зафіксував результат 3:3. Не пощастило й іншій білицькій команді Сокіл-98. І рахунком 2:6 соколяни програли Проц-Енерго. Чотири мячі...Тижневик «ЕХО