свисток арбітра

гравців та тренера. Арбітр усім пояснив, що все ж про кінцівку тайму, як і матчу, окрім фінальної сирени має просигналізувати свисток арбітра, а так як свисток ще не прозвучав, то гол має бути зарахований - так в підсумку й сталося.Не...Ужгород.net.ua

Футбольний клуб «Чорноморець» підтримав акцію «Мій тато - герой!»

футболістами гордо і голосно співала Гімн України. Особливо зворушливо виглядали наймолодші хлопчики та дівчатка, на яких футболки з логотипами команд ледь не сягали п’ят. Пролунав свисток арбітра. Гра почалася, але погляди фанатів все ще були зосереджені на дітях. На трибунах натовп стоячи скандував «Слава воїнам АТО!», проводжаючи малечу...Народна Рада

збили у штрафному майданчику. Він прокинув собі мяч на хід і поставив ногу, в яку і зіграв гравець Маріуполя Мишньов. Свисток арбітра, однак замість того, щоб вказати на 11-метрову позначку, Анатолій Абдула показав жовту картку гравцю Карпат. Вирішувати проблему із...Високий замок

Динамо - Ворскла: господарі у синьому, гості - в білому

ще мають можливість придбати квиток та потрапити на матч. Матч «Динамо» - «Ворскла» відбудеться 5-го листопада на НСК «Олімпійський». Стартовий свисток арбітра Ярослава Козика пролунає о...Спорт.ua

Комітет арбітрів ФФУ: "Арбітр правильно не зарахував гол Мбокані у ворота "Карпат"

футболістом № 70 гостей (Мбокані) (на підставі звіту арбітра про ситуацію, яку також було підтверджено спостерігачем арбітражу). В часовій послідовності свисток арбітра лунає на 3 хв 01 сек, тобто чітко завчасно до подій, що відбулись згодом (порушення гравця № 44...Галичина спортивная

Комітет арбітрів не зарахував гол у ворота львів

«Динамо», який відмінив гол Дьємерсі Мбокані. На сайті Комітету арбітрів Федерації футболу України запевнили сьогодні, 31 жовтня: У часовій послідовності свисток арбітра лунає на 3 хв. 01 сек., тобто чітко завчасно до подій, що відбулись згодом порушення гравця № 44...Щоденний Львів

Комітет арбітрів ФФУ: Арбітр правильно не зарахував гол Мбокані у ворота Карпат

футболістом № 70 гостей (Мбокані) (на підставі звіту арбітра про ситуацію, яку також було підтверджено спостерігачем арбітражу). В часовій послідовності свисток арбітра лунає на 3 хв 01 сек, тобто чітко завчасно до подій, що відбулись згодом (порушення гравця № 44...Ua-football

Максим Прядун дав зрячий пас на Чичикова, який увірвався у штрафну і пробив - м'яч пролетів дещо вище поперечини. Перед свистком арбітра на відпочинок міг забивати Ігор Загальський, який замикав простріл Івана Цюпи, але пробив невлучно. З початком другого тайму...Гречка

"Гірник-Спорт" - "Рух": анонс матчу

Чепелюк, Назар Вербний, Максим Грисьо, Микола Буй, Святослав Козловський, Григорій Баранець, Євген Лозовий, Юрій Ткачук, нападник - Віктор Хомченко. Стартовий свисток арбітра Олександра Солов’яна пролунає о...Галичина спортивная

Олександр Чижевський: "Ми втратили два очки, але грою я задоволений"

був момент — 50 на 50. Між іншим, аналогічний епізод стався у другому таймі вже в штрафному майданчику «Ворскли», але свисток арбітра промовчав... Ну а в атаці Саламаха зіграв дуже продуктивно — і сам гол забив, і віддав гольову передачу...Галичина спортивная

Как женщина судит чемпионат Украины среди мужчин.

експерт. - Виділяються лише два моменти. Перший за участю Сімініна, коли Сергій боровся з Сіталом, відбулося падіння нападника "Олександрії", але свисток арбітра промовчав. Справедливо. Епізод не тягнув на призначення одинадцятиметрового. А ось в моменті на...Ua-football

15 жовтня на жителів Кропивницького чекає футбольне протистояння

Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00. Квитки можна буде придбати в касі біля входу на стадіон зі сторони вулиці Чорновола.Fakel

У складі "Луго" хочу вийти до Прімери"

- Гадаю, виправити ситуацію можна тільки демонструючи хорошу гру, бійцівські якості команди. - Я думаю, його призначення має тільки піти на користь команді. Галичина спортивная

Перемога в дербі

— Григорій Баранець випередив оборонця Никитюка, протикнув м’яч, за яким уже не встигнув «волинянин», й отримав удар у ногу — свисток арбітра промовчав. Через 6 хвилин на ударну позицію вийшов Вербний, однак його постріл цілі не досягнув. На 26-ій хвилині...Галичина спортивная

Защитник Олимпика: Свисток арбитра об окончании игры стал ключевым моментом матча

камбек. Але у нас був час, ми змогли реалізувати свої моменти і зробили маленький подвиг. Який момент матчу став ключовим? Свисток арбітра про закінчення гри", - сказав Кравченко.Ua-football

Жителів Кропивницького чекає футбольний вікенд: ФК "Зірка" VS ФК "Шахтар"

«Зірка» вдома прийматиме учасника групового етапу Ліги чемпіонів, чемпіона України, донецький «Шахтар». Цей поєдинок відбудеться в суботу, 23 вересня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00.Квитки можна буде придбати в касі біля входу на стадіон зі сторони вулиці Чорновола. Зауважимо, що...Fakel

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

навісної подачі Таміли Хіміч зі штрафного. Команді Божидара Мілетіча вдалося витримати тиск української збірної і вирівняти гру. А незадовго до свистка арбітра на перерву червону картку отримала Моніка Цоняр. Після перерви на 57-й хвилині небезпечно пробивала Дятел з 10-ти метрів,...Unn.com.ua

23 вересня «Зірка» в Кропивницькому зіграє з «Шахтарем»

Зірка вдома прийматиме учасника групового етапу Ліги чемпіонів, чемпіона України, донецький Шахтар. Цей поєдинок відбудеться в суботу, 23 вересня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00. Квитки можна буде придбати в касі біля входу на стадіон зі сторони вулиці Чорновола. Його...Гречка

"Рух": Кризу не подолано – знову вдома 0:1

— м’яч пролетів на поперечкою воріт винниківської команди. Фінальні потуги господарів завершилися дальнім невлучним ударом від Олександра Чепелюка. Невдовзі пролунав свисток арбітра, який зафіксував черговий невтішний для «рухівців» результат на винниківському стадіоні імені Богдана Маркевича. Серед тижня офіційних поєдинків не...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» поступився вдома з мінімальним рахунком

замінений на Дениса Шурубуру. Гра заспокоїлася та відійшла у центр поля, а Руслан Качур отримав абсолютно непотрібний "гірчичник" під самий свисток арбітра на перерву. Перший тайм завершився перевагою гостей в один м'яч. Другий тайм Не встигнувши розіграти м'яч після перерви,...Нова доба