свисток арбітра

Жителів Кропивницького чекає футбольний вікенд: ФК "Зірка" VS ФК "Шахтар"

«Зірка» вдома прийматиме учасника групового етапу Ліги чемпіонів, чемпіона України, донецький «Шахтар». Цей поєдинок відбудеться в суботу, 23 вересня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00.Квитки можна буде придбати в касі біля входу на стадіон зі сторони вулиці Чорновола. Зауважимо, що...Fakel

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

навісної подачі Таміли Хіміч зі штрафного. Команді Божидара Мілетіча вдалося витримати тиск української збірної і вирівняти гру. А незадовго до свистка арбітра на перерву червону картку отримала Моніка Цоняр. Після перерви на 57-й хвилині небезпечно пробивала Дятел з 10-ти метрів,...Unn.com.ua

23 вересня «Зірка» в Кропивницькому зіграє з «Шахтарем»

Зірка вдома прийматиме учасника групового етапу Ліги чемпіонів, чемпіона України, донецький Шахтар. Цей поєдинок відбудеться в суботу, 23 вересня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00. Квитки можна буде придбати в касі біля входу на стадіон зі сторони вулиці Чорновола. Його...Гречка

"Рух": Кризу не подолано - знову вдома 0:1

— м’яч пролетів на поперечкою воріт винниківської команди. Фінальні потуги господарів завершилися дальнім невлучним ударом від Олександра Чепелюка. Невдовзі пролунав свисток арбітра, який зафіксував черговий невтішний для «рухівців» результат на винниківському стадіоні імені Богдана Маркевича. Серед тижня офіційних поєдинків не...Галичина спортивная

«Черкаський Дніпро» поступився вдома з мінімальним рахунком

замінений на Дениса Шурубуру. Гра заспокоїлася та відійшла у центр поля, а Руслан Качур отримав абсолютно непотрібний "гірчичник" під самий свисток арбітра на перерву. Перший тайм завершився перевагою гостей в один м'яч. Другий тайм Не встигнувши розіграти м'яч після перерви,...Нова доба

Україна та Грузія здобули стартові перемоги на турнірі Баннікова

значно вище цілі. На перерву команди пішли за рівного рахунку, українці ще й втратили Мудрика, який отримав пошкодження перед самим свистком арбітра. Але Кузнецов кинув у бій трійку динамівців Артема Шулянського, Івана Дерогана та Ярослава Надольського, вихід яких на поле...Спорт.ua

Нефартовий день для "Руху"

не потрапили Микола Буй та Володимир Бідловський. Відтак отримати проявити свою профпридатність отримали інші футболісти. Очікуваний штурм воріт зі стартовим свистком арбітра не відбувся. Хоча господарі поля відразу заволоділи ініціативою та поступово шукали шляхи до воріт Олексія Паламарчука. Першим пристрілювався...Галичина спортивная

Комітет арбітрів ФФУ: У матчі зі Сталлю Тайсона треба було вилучати

оскільки реакція на дії суперника відбувалась у вигляді навмисного завдання удару рукою в обличчя останньому. Ці дії були скоєні після свистка арбітра, який повинен був показати гравцю №7 команди гостей Червону Картку (ЧК)", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті...1NEWS

«Олімпійська», «Палац Спорту» та «Площа Льва Толстого». Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, в...In Kyiv

ХОЛОДНИЦЬКИЙ: «Будемо відстежувати усі матчі, незважаючи на їх статус»

зробимо для його розвитку ще більше. ФФУ сподівається, що новий сезон, який вже найближчим часом стартує в Україні, проходитиме за свистком арбітра, а не...Спорт.ua

«Нива-В» пройшла «заклятих друзів» у Кубку України

на заході і рідко зустрічається в нас. Через це вінницькі вболівальники жартома прозвали стадіон Stadio Podillya. Майже розгром Зі стартовим свистком арбітра гості, одягненні в новеньку форму від Joma, одразу ж взяли ігрову ініціативу на себе. Дуже активними виглядали новачки...Online.ua

ДЮФЛ U-15: Фінальна частина. Півфінал

зустрічі вважався «Шахтар» — як-не-як, а чинний володар титулу найсильнішої команди країни у цій віковій групі. Однак «академіки» зі стартовим свистком арбітра матчу Назарія Дьордя з Ужгорода взяли м’яч під свій контроль і десь до хвилини 25-ої контролювали перебіг подій...Галичина спортивная

Фінал футбольного чемпіонату України серед аматорів між харківським Металістом-1925 та Агробізнесом із Волочиська Хмельницької області завершився не звичним свистком арбітра, а масовою бійкою. Це при тому, що матч проходив не на якомусь невеликому стадіоні в райцентрі. Поєдинок відбувався на НСК...Магнолія-ТВ

була дійсно незручною, але до удару по воротах чи скидки на партнера по команді так і не дійшло. А далі свисток арбітра, радість ковельчан та їх похід до нечисленних, але відданих фанів та подяка за підтримку Таким чином, Ковель-Волинь усе...Online.ua

Матч Іллічівець - Десна почався з акції протесту футболістів

чернігівською "Десною" почався з акції протесту футболістів, які таким чином висловлювалися проти заборони "Десні" наступний сезон розпочати в УПЛ. Після свистка арбітра гравці "сіверян" залишилися стояти на місці, а приазовці перекочували м'яч на своїй половині поля. Нагадаємо, що обидві команди...Ua-football

ФК "Копичинці" – ФК "Трибухівці" – 2:1

Зі стартового свистка арбітра стало зрозумілим, що господарі зовсім по іншому сценарію розпочало чергову свою гру, аніж попередню — з розвідки та вивчання суперника.Галичина спортивная

Зі стартового свистка арбітра стало зрозумілим, що господарі зовсім по іншому сценарію розпочало чергову свою гру, аніж попередню - з розвідки та вивчання суперника...Спорт Тернопільщини

Справедливість голу Начо. Роз

Начо ж пробив без свистка арбітра і влучив точно в кут севільських воріт.Ua-football

Монзуль, транслюватиме телеканал "2+2". Другу вакансію у фіналі розіграшу заповнить переможець протистояння між володарем титулу донецьким "Шахтарем" та "Дніпром". Стартовий свисток арбітра ФІФА Олександра Дердо із Чорноморська пролунає о 20.00. Поєдинок на харківському ОСК "Металіст" покаже "Футбол 1". Фінальний матч...Високий замок