свисток арбітра

Команда «Корабели» завоювала третє місце у турнірі з міні-футболу Кубок «Феміди»

відмінно оборонялись і не пропускали м’ячі до воріт. Хочеться відзначити гру воротарів, які відмінно провели цей матч. > > Після свистку арбітру по закінченню основного часу, рахунок так і залишився 2:2, команди перейшли до додаткового часу. Вже на другій хвилині,...Миколаївська правда

Як арбітри судили "сніговий тур" УПЛ

пенальті у ворота господарів. Сам одинадцятиметровий сумнівів не викликав: Гармаша старанно тримали двома руками і, нарешті, ніжно посадили на газон. Свисток арбітра, пенальті. На фото зображений вже кінець епізоду: Гармаш падає, до м'яча кидається Мораєс, який через секунду проштовхне м'яч...ДеПо

Динамо добиралось в Полтаву поездом

з «Ворсклою». Сьогодні ввечері в планах команди вечеря і відпочинок, а завтра, оскільки час початку матчу досить ранній - стартовий свисток арбітра Юрія Вакса прозвучить о 14.00 - у футболістів в розкладі буде лише легкий сніданок і установка на гру,...Ua-football

вийти вперед змарнували вільховатці. Не забив пенальті і Євген Безуглий. Щоправда, один мяч на рахунок своєї команди футболіст таки записав. Свисток арбітра зафіксував результат 3:3. Не пощастило й іншій білицькій команді Сокіл-98. І рахунком 2:6 соколяни програли Проц-Енерго. Чотири мячі...Тижневик «ЕХО

Екстра-ліга. "Енергія" - "Продексім": Яскравий футзал не на користь господарів

цей епізод після швидкої контратаки "Енергії" і удару Радевича - м'яч потрапляє в руку Кісельова. Чому в цій ситуації змовчав свисток арбітрів - незрозуміло. Проте в першому таймі команди окрім цього моменту, напрацювали на голи. У львів'ян все для того...Галичина спортивная

ФК "Тернопіль" грає внічию з "Черкаським Дніпром"

Солонинко, останній з лінії штрафного майданчика потужно пробив, однак м’яч по-зрадницьки потрапив не у ворота, а у стійку. Одразу зі свистком арбітра про початок другого тайму, тернополяни великими силами пішли вперед, але довго їм не вдалося створити реальної небезпеки. Десь...Галичина спортивная

Після стартового свистка арбітра в атаку пішли сумчани. Наступний матч студенти зіграють 3 листопада, в четвер.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

гри "Металург" - "Жемчужина" стане колишня металургівськая НТБ на Великому Лугу. Час початку гри буде повідомлено додатково, але найімовірніше стартовий свисток арбітра пролунає о 13:00. Нагадаємо, що останні матчі "Металург" проводив в Нікопольському районі Дніпропетровської області.Ua-football

ФК "Зірка" проведе гру проти ФК "Шахтар"

Стартовий свисток арбітра пролунає о 19:30.Fakel

Кропивницька «Зірка» зіграє з «Шахтарем»

учасника групового етапу Ліги Європи, донецький Шахтар, відбудеться у неділю 23 жовтня. Про це Златополю повідомили у прес-службі ФК "Зірка".Стартовий свисток арбітра пролунає о 19:30.Розклад решти поєдинків 12-го туру:22 жовтня (субота):Карпати (Львів) Сталь (Камянське) 17:00Волинь (Луцьк) ФК Дніпро 19:3023 жовтня...Златопіль

сам із голкіпером. Щоправда, судді помилково зафіксували офсайд. На 57 хвилині косовари збили у своєму карному майданчику Богдана Бутка, однак свисток арбітра мовчав. Так само мовчав він і через дві хвилини, коли Рашиця "скосив" Коноплянку. На короткий період Косово перехопило...MediaStar

користь гостей. До кінця поєдинку Артем зумів створити два небезпечних моменти. Спочатку його збили при виході один на один, але свисток арбітра промовчав, а в самому кінці матчу нападник заробив небезнечний штрафний. Відзначимо, що поєдинок так і завершився з рахунком...Чемпион

У п’ятницю та суботу "Галичанка" зіграє перенесені матчі зі "Спартаком"

«Спартаком» відбудуться у спорткомплексі імені Івана Франка (вул. Черемшини, 31). Початок матчу 30 вересня о 18:00, а 1 жовтня стартовий свисток арбітрів матчу пролунає в 11:00. Вхід — вільний. Нагадаємо, «Галичанка» у першому турі чемпіонату України на виїзді перемогла миколаївський...Галичина спортивная

Франківський "Тепловик" повернувся із Кременчука з поразкою

удару опинився в лежачому положенні на полі. Гравці «Тепловика» теж зупинились, оскільки Владиславу потрібна була допомога клубного лікаря. Промовчав й свисток арбітра. Цією ситуацію скористались господарі поля, які вибігли в контратаку та змогли вразити ворота Остапа Вульчина. Поразка відкинула МФК...Галичина спортивная

лимон, свіжі фрукти, а також 80 кілограмів льоду в кубиках. Безпосередньо на гру гості виїдуть за дві години до стартового свистка арбітра. Відразу після завершення матчу делегація "Наполі" повернеться до готелю, а додому вирушить наступного дня, 14-го вересня. О 8.00...Ua-football

Свисток по-українськи. Суддівський аналіз матчів шостого туру Ліги Парі-Матч

В результаті, гравець "Волині" опинився на газоні, але свисток арбітра промовчав. Головний арбітр Юрій Можаровський (Львів)...Ua-football

випрошував пенальті. І, слід зазначити, частково досяг успіху, оскільки в кінцівці тайму отримав удар від воротаря Стефана Рюффьє вже після свистка арбітра, в той час, як обидва лежали на газоні. Чисельна перевага "Бейтара" перетворила другий тайм на значно швидший та...Ua-football

“Зірка“  “Чорноморець“. Пряма трансляція

Стартовий свисток арбітра цієї гри пролунає о 19:30 на стадіоні "Зірка" в Кропивницькому. Дивитись цей поєдинок в режимі онлайн можна тут.Sportgid

Дербі "Олександрія" - "Зірка" пройде 28 серпня

шостому турі Ліги Парі-Матч на кропивницьку Зірку очікує дербі Кіровоградщини проти ФК Олександрія. Матч відбудеться на стадіоні "Ніка", а стартовий свисток арбітра пролунає в неділю, 28 серпня, о 17:00. Розклад решти поєдинків шостого туру:26 серпня (пятниця) ФК Дніпро - Зоря...Гречка

було вирішено змінити час початку поєдинку. Після узгодження, сторони домовилися, що матч на розпочнется на 15 хвилин раніше. Тепер стартовий свисток арбітра пролунає о 17.45.Ua-football