свисток арбітра

"Рух" - "Полтава": Перед матчем

Стартовий свисток арбітра Анатолія Абдули пролунає о 17:30.Галичина спортивная

Енергетики мінімально поступились у першому матчі фіналу

коли Ярослав Писько пробивав по воротах, у штрафному майданчику на паркеті опинився Андрій Федюк після боротьби з Дмитром Бербенцевим. Однак свисток арбітра у цьому епізоді промовчав. Розпечатали ворота суперників львів'яни на 28 хвилині. Андрій Федюк віддав передачу лівим флангом на...Галичина спортивная

Лідера "Шахтаря" звинуватили у махлюванні

матч "Шахтаря" з "Маріуполем" через перебір жовтих карток. Повідомляє Футбол газета. Наприкінці гри з "Ворсклою" він просто відкинув м'яч після свистка арбітра. Усе виглядало дуже награно.На думку деяких вболівальників, Марлос навмисне отримав попередження, щоб очиститись перед вирішальною частиною сезону. Додамо,...Футбол газета

ФК "Полісся" з рахунком 2:0 переміг ФК "Львів" в Обухові

Після чотирьох доданих хвилин свисток арбітра зафіксував другу поспіль "суху" перемогу "Полісся".Новини Житомира

Футболісти "Полісся" здобули перемогу над львів

домашній матч проти ФК "Львів". Після другого пропущеного голу "леви" почали дужче насідати на ворота житомирян. Після чотирьох доданих хвилин свисток арбітра зафіксував другу поспіль "суху" перемогу "Полісся" на стадіоні імені Володимира Мельника - у попередньому турі "жовто-зелені" тут же...0412.in.ua — сайт города Житомира

центру поля знайшов передачею на правому фланзі Меркушова, який змусив Мозіля записати на свій рахунок сейв. Після чотирьох доданих хвилин свисток арбітра зафіксував другу поспіль "суху" перемогу "Полісся" на стадіоні імені Володимира Мельника - у попередньому турі "жовто-зелені" тут же...Спортивний Житомир

через сім хвилин нападник гостей Артем Фаворов відновлює статус-кво. Але позитивний настрій чернігівців від забитого голу вже через хвилину погасив свисток арбітра матчу Юрія Іванова, який призначив пенальті у ворота гостей за фол проти гравця "Дніпра" Андрія Сторчоуса. Роман Локтіонов...Провінція

Херсонська мама розповіла як виховати чемпіона

вашого сина – спорт чи «школа життя»? Це життя! Коли дитина «захворіла» футболом, це передалось на усю родину. Відтоді зі свистком арбітра ми засинаємо, та зі свистком арбітра ми прокидаємось. Якщо ми не проводило час на полі, то ми дивимось,...Новости Херсонщины

Чортківський "Кристал" поступився у Хмельницькому

чемпіонату України з футболу серед аматорів. Цікавий поєдинок завершився перемогою господарів поля — 3:1. У першому таймі було багато боротьби, свистків арбітра, але по-справжньому гольові моменти команди почали створювати тільки в останні п’ять хвилин. Так, на 43-й хвилині рахунок відрили...Галичина спортивная

Кайоде може дебютувати за Шахтар в матчі з Зорею

Тарас Степаненко, Фред, Алан Патрік, Вячеслав Танковський, Дмитро Гречишкін, Дентіньо, Олександр Зубков, Марлос, Тайсон; нападники: Факундо Феррейра, Оларенважу Кайоде. Стартовий свисток арбітра зустрічі "Зоря" - "Шахтар" пролунає завтра, 1 квітня о 19:30 на "Славутич-Арені".Ua-football

ФК «Львів» прийматиме «Ниву» на «Соколі»

«Ниву» відбудеться у неділю, 1-го квітня, на стадіоні «Сокіл» (вул. Патона, 1). Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу. Стартовий свисток арбітра пролунає о 14-00. На жаль, через технічні причини трансляції матчу не буде. Вхід вільний! Leopolis.news...Щоденний Львів

Президент Черкасского Днепра обвинил Волынь и ПФЛ в "подковерных играх"

Чемпіонату України з футболу. Напередодні завершилася боротьба за футбольне поле, на якому має відбутися матч. Тобто, гра почалася задовго до свистка арбітра про її початок. Ініціаторами такої "підкилимної кабінетної гри" стали керівники ФК Волинь і Професійної футбольної ліги України. Вони...Ua-football

Україна зіграє в жовтій формі, Саудівська Аравія – в зеленій

форма збірних України та Суадівської Аравії. Сьогодні команда Андрія Шевченка зіграє у жовтій формі, аравійці — у зеленій. Нагадаємо, стартовий свисток арбітра прозвучить о 21:00 за Києвом.Спорт.ua

Товариська зустріч. ФК "Львів" – ФК "Юність" В. Білка 1:1

закономірна нічия 1-1. Наступну товариську гру футбольний клуб “Львів” зіграє у четвер, 15 березня. Суперником буде ФК “Волинь” U-19. Стартовий свисток арбітра пролунає об 11-30 на стадіоні “Сокіл”. Інформаційна служба ФК “Львів”...Галичина спортивная

Азар: Для мене Де Брюйне - гравець сезону в АПЛ

я забуду про те, що він мій друг. Мені подобається жартувати зі своїми друзями в тунелі, але як тільки прозвучить свисток арбітра, я зосереджений тільки на грі. Після матчу, будь це перемога, нічия або поразка, я тисну йому руку і...Ua-football

Волинь зіграла внічию із Нестведом

неймовірною важкістю перевів «кулястого» на кутовий. На 85-й хвилині його ж прорив не за правилами зупинили данські суперники — однак свисток арбітра замість логічного пенальті промовчав. Утім, справедливість відновилася за якусь хвилину: Сіаваш, отримавши пас від Назарія Мухи, зряче покотив...Спорт.ua

Спаринг: "Скала" – "Карпати" U-21 – 0:1

достатньо проблем. Однак час гри спливав, а рахунок залишався на користь «зелено-білих». Залишився він незмінним і в той момент, коли свисток арбітра Романа Брандибури з Нового Роздолу сповістив про завершення гри. Тож молоді «леви» здобули чергову перемогу у контрольних спарингах...Галичина спортивная

"Карпати" із "Чорноморцем" зіграють у суботу, 24 лютого о 14:00

початку матчів 21-го туру Чемпіонату УПЛ сезону 2017/2018 років. Зокрема матч «Чорноморець» — «Карпати» відбудеться у суботу, 24-го лютого. Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00. УПЛ-2017/2018. МАТЧІ 21-ГО ТУРУ 24 лютого (субота)• «Олександрія» — «Маріуполь» — 14:00• «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — «КАРПАТИ»...Галичина спортивная

«Карпати» зіграють із «Чорноморцем» 24 лютого

Стартовий свисток арбітра пролунає о 14:00.Щоденний Львів

Карпати поступилися Ягеллонії

у ворота ягеллонців вдалось новачку «зелено-білих» Ніці Сандохадзе. Захисник головою переправив круглого після подачі Худоб’яком зі стандарту. Святкуванню карпатівців завадив свисток арбітра, який зафіксував офсайд в оборонця. За кілька хвилин аналогічний гол забили поляки, рефері без вагань повідомив про «положення...Спорт.ua