самба

У ПАДІЮНі відбувся перший в історії Ужгорода чемпіонат міста з бойового самбо: фото

У суботу, 13 травня в палаці для дітей та юнацтва відбувся перший в історії обласного центру Закарпаття чемпіонат з бойового самбо. Сайт міста Ужгорода

Українські спортсмени з початку року здобули 24 медалі на чемпіонатах Європи - С.Бубка

З початку року на чемпіонатах Європи українські спортсмени здобули 24 медалі. Про це під час прес-конференції повідомив президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка, передає кореспондент УНН. Уже в цьому році на чемпіонатах Європи, які відбувалися, наші українські спортсмени завоювали вже...Unn.com.ua

Харківські спортсмени завоювали золото та бронзу на чемпіонаті Європи з самбо серед чоловіків і жінок, який проходив з 19 по 21 травня в Мінську.Слободской край

Спортсмени Хмельниччини взяли участь у всеукраїнських змаганнях із бойового самбо

12-14 травня у смт. Підгірці (Київська область) у спортивно-розважальному комплексі «Рестоград-Імперія» пройшов Кубок України з бойового самбо серед чоловіків та Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків та юніорів. У змаганнях прийняли участь 265 спортсменів з 15...Сайт міста Шепетівка

Черкаські спортсмени вибороли дві нагороди чемпіонату Європи з самбо (фото)

Чемпіонат Європи з самбо приймав Мінськ (Білорусь) з 19 по 21 травня, пише "ЧЕмпіон". У складі збірної команди України за нагороди боролись Анастасія Сапсай...Про Все

медальному заліку жіноча збірна України посіла друге місце, поступившись лише росіянкам. Раніше повідомлялося, що у перший день чемпіонату Європи з самбо збірна України виборола чотири медалі. Анастасія Сапсай...Чемпион

золото, одне срібло і дві бронзи. У пятницю, 19 травня, в столиці Білорусі - Мінську - розпочався чемпіонат Європи з самбо, в якому беруть участь понад 300 спортсменів з 31 країни. Національна збірна України потужно розпочала турнір і в перший...Високий замок

Українка завоювала золото у перший день чемпіонату Європи із самбо в Мінську

Спортсменка з Харкова Анастасія Шевченко посіла перше місце в категорії до 60 кг на чемпіонаті Європи із самбо, який проходить у Мінську, повідомила прес-служба Федерації самбо України, передає «Є!». “ Перше місце взяла Анастасія Шевченко з Харкова у категорії до 60...Єдність

Українка здолала росіянку і завоювала "золото" на чемпіонаті Європи з самбо

Українка Анастасія Шевченко виборола золоту медаль чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку Аліну Пчелінцеву.iPress

У п'ятницю, 19-го травня, у столиці Білорусі - Мінську - розпочався чемпіонат Європи з самбо, в якому беруть участь понад 300 спортсменів з 31 країни. Національна збірна України потужно розпочала турнір і в перший день...Чемпион

13 і 14 травня 2017 року в Києві, в розважальному комплексі «Рестроград імперія», відбувся чемпіонат України з бойового самбо. У чемпіонаті взяли участь команди з 19 областей України. Всього змагалося 219 спортсменів. Покровська команда СК «Барс» (тренер – Пятихатка...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

В Ужгороді відбувся чемпіонат із бойового самбо (ВІДЕО). За звання найсильнішого в Ужгороді боролися місцеві гравці з бойового самбо.Закарпаття онлайн

12-14 травня у м. Київ відбувся Кубок України з бойового самбо серед дорослих, та Чемпіонат України з бойового самбо серед молоді, юніорів та юнаків. На змагання приїхали більш ніж 300 спортсменів з 15 областей України. У складі команди Донецької...Деловой Славянск

16.05.2017 12-13 травня, в місті Києві, проходив Кубок України з бойового самбо серед чоловіків та молоді. Команду Кіровоградської області представляли: спортивний клуб "Тiger" (м. Кропивницький) і клуб єдиноборств "PIT-FIGHTER" (м. Знам'янка). Наші...Komora.info

У суботу, 13 травня в палаці для дітей та юнацтва відбувся перший в історії обласного центру Закарпаття чемпіонат з бойового самбо. Про це повідомляє ужгородська міська рада. У змаганнях взяло участь близько 50-ти самбістів, серед яких вихованці СК "Спорт-Лідер". На...Голос Карпат

30 квітня в Слов'янську у спортивному залі КДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з бойового самбо серед юнаків, юніорів та чоловіків, в якому взяли участь 97 спортсменів з міст Донецької та Луганської областей, а також Києва.Деловой Славянск

Ужгородська Федерація Бойового Самбо запрошує всіх бажаючих приєднатися до спортивного свята.Трибуна

педколеджу відзначили День танцю 2017. На подвірї коледжу вони провели танцювальний флеш-моб. Присутнім подарували декілька танців, серед яких гуцульський Аркан, Самба і Рок-н-Рол. Відео опублікували в мережі. The post У Коломийському педколеджі відзначили День танцю. ВІДЕО appeared first on Дзеркало...Дзеркало Коломиї