самба

Як повідомляють в школі, Іван займається бойовим самбо та хортингом з 2015 року...Головний портал Ніжина

01.12.2016р. — у м. Вінниці відбувся відкритий кубок міста з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В даних змаганнях взяли участь 16 вихованців МДЮСШ №5, які вибороли:  4-I місця, 6-II місць та...Моя Вінниця

Загинув президент харківської федерації самбо Євген Тешер

Про це повідомили на сторінці Федерації самбо України в Facebook. Аварія сталася на Окружній неподалік від екопарку близько 11:40.Infokava.com

На засіданні були присутні: Молнар С.С. віце-президент Закарпатської Обласної Федерації Бойового Самбо, Ігнатко Ю.В. Президент Закарпатської Обласної Федерації Дзюдо, Дранчак Ю.Ю. віце-президент Ужгородської Федерації Єдиноборств, Зацаринний А.А. ГО Кардинальні зміни,...Трибуна

Лига 2. 16-й тур.

"Тур" - "Осер" 2:1Голы: Филиппи 58, Лувьон 60 - Тузгар 78"Тур": Камара, И.Сиссе, Лувьон, Филиппи, Градит, О.Сиссе, Мауш (Маулида 66), Белкебла, Буанга, Фантамади Диарра (Сильяр 82), Малфлёри (Равелосон 71)Тренер: Фабьен Меркадаль"Осер": Буше, Спаранья, Траоре (Самба 79), Агилар, Такальфред, Конате (Айе...Sportgid

Аякс - Панатинаикос 2:0: Обзор матча

Тете, де Лигт, Вестерманн, Дейкс, ван де Бек, Шене (де Йонг, 69), Нури, Черны, Касьерра, Юнес (Клемент, 62)"Панатинаикос": Стил, Кутрубис, Самба (Иванов, 57), Моледо, Кулибали, Зека, Лод, Хульт, Вильяфаньес (Ледесма, 63), Ибарбо (Ринальди, 75), Мубарак Предупреждения: Дейкс (15) - Вильяфаньес...Террикон

В неділю, 20 листопада, у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків та дівчат памяті засновника самбо в Україні, Заслуженого тренера України Романа Олександровича Школьнікова. Участь у турнірі взяли також житомирські спортсмени, які показали наступні результати: І...Спортивний Житомир

На чемпіонаті світу зі самбо українець Сергій Чорний виборов срібну нагороду.Експрес

Спортсмени-ветерани з Черкас підкорили чемпіонат світу з самбо

Іваненка та Олексія Назаренка. Напередодні вони буквально приголомшили спортивну спільноту своїм досягненням. Обидва зійшли на п’єдестал першості чемпіонату світу з самбо серед майстрів у Хорватії. Про міжнародне визнання розповіли Вікторії...ВIККА

Молодший сержант ЗС України Світлана Ярьомка здобула золоту медаль на Чемпіонаті світу з боротьби самбо у Болгарії

У фінальний день змагань Чемпіонату світу з боротьби самбо, що проходив у столиці Болгарії Софії, молодший сержант ЗС України Світлана Ярьомка здобула перемогу. Армійська спортсменка виборола «золото» у ваговій...Seo-top-news

В Софії (Болгарія) триває чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків і жінок на якому українські спортсмени здобули ряд нагород. Про це повідомляє прес-служба Мінмолодьспорту України.Ukrainianwall

Відкритий Кубок Львова зі спортивного та бойового самбо «SAMBO - Fair Play LVIV OPEN CUP 2016»...zaxid.net

2016 року в спортивному залі Університету державної Фіскальної служби України в місті Ірпінь (Київська область), відбувся Чемпіонат України з бойового самбо серед чоловіків, юніорів та юнаків.Прес-Центр

разные стили танца - сценический бальный танец, контемпорари, деми-классика... Здесь есть квикстеп, бальное сценическое стилизованное танго, контемп, венский вальс, румба, самба, фокстрот, микс джайва и буги-вуги. Танго жизни - это невероятно красивая, чувственная история любви Единственный раз в первой половине...Ukraine Art News

Захід організований Львівською обласною федерацією боротьби самбо спільно з управлінням молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради і продовжує серію видовищних спортивних дійств у рамках програми "Відкриті...Vsemisto-lv

5 та 6 листопада в місті Ірпінь в проходив Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків, юніорів та чоловіків. У складі Донецької області виступали шість спортсменів Бійцівського клубу «Тріада», четверо з яких стали призерами...Деловой Славянск

Федір Репков утретє в кар"єрі став чемпіоном Європи з бойового самбо у категорії суперваговиків...Експрес

Наталія Чистякова виборола "срібло" на чемпіонаті України з самбо. Головний портал Ніжина

З 27 по 29 жовтня у Харкові відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Читайте також: У СумДУ відбувся Міжнародний форум IT PEOPLE SUMY На цих змаганнях команду...ПедПресса

Чемпіонат України з самбо серед кадетів відбувся 28 – 30 жовтня в Харкові. Вінницька область посіла високе третє місце в загальнокомандному заліку серед 21...Lada.FM