самба

У суботу, 24 червня 2017 року, на базі спортивного манежу ЦСК ЗСУ, відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо ім. Володимира Виноградова. Захід проводиться з метою залучення населення до занять спортом та для відбору найсильніших учасників до складу збірної...Спортивний Житомир

«Спартак»: Ребров (Селихов, 46), Ещенко (Кутин, 46), Боккетти (Шанбиев, 46), Щербаков (Сокол, 46), Мамин, Фернанду (Леонтьев, 46), Тимофеев (Самсонов, 46), Самбу, Бакаев, Мельгарехо (Нимели, 46), Луиз Адриану (Давыдов, 46). «Чертаново»: Радионов, Паршиков (Кондаков, 33), Солдатенков, Бартасевич (Тюменцев, 33), Редькович, Ежов,...FootballTop

Стиль, который объединяет жаркую самбу и джаз. В этот вечер для вас будет играть именитый квартет Руслана Егорова.Online.ua

Московский футбольный клуб «Динамо» заключил контракт с полузащитником Самба Соу. Об этом сообщается на официальном сайте команды.FootballTop

Полузащитник Кайсериспора Самба Соу продолжит карьеру в Динамо.Мировые Новости Спорта

Іраклі Макацарія у вишиванці "підірвав" шоу "Танці з зірками"

Макацарія танцює разом з хореографом Саломе Чачуа. Разом з нею грузинський красень уже встиг продемонструвати своє вміння танцювати чачу, хіп-хоп, самбу, вальс і контемп. А цими вихідними холостяк підготував для глядачів сюрприз. У стильній вишиванці та шароварах він станцював український...Bilshe.com

Ужгородські самбісти зі Львова приїхали з нагородами. Нещодавно зі Львова повернулись ужгородські самбісти, які виступали на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо, присвяченому перемозі Січових Стрільців на г. Маківка.Ужгород.net.ua

26-31 травня в Очакові Миколаївської області відбувся чемпіонат України з самбо серед хлопців і дівчат 2003-2004 років народження. В змаганнях взяли участь 412 спортсменів із 18-ти регіонів держави. До складу команди...Online.ua

Всеукраїнської літньої Універсіади-2017 серед вищих навчальних закладів другої категорії. Це сімнадцять видів спорту з 32-х (ушу, тхеквондо, скелелазіння, карате, боротьба самбо, боротьба...Online.ua

У Чигирин з майстер-класами приїдуть найсильніші ...

18.40-19.00 - Показові виступи з САМБО та КУДО команд Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України.Про Все

Анастасія САПСАЙ: «Так хотілось схопити її за ногу»

Чемпіонка Європи розповіла, як здобувала своє перше у кар'єрі континентальне золото Чемпіонат Європи зі самбо зібрав у Мінську 300 спортсменів з 31 країни. Попри таку масовість українці довели, що є континентальними фаворитами у цій боротьбі.Спорт.ua

У ПАДІЮНі відбувся перший в історії Ужгорода чемпіонат міста з бойового самбо: фото

У суботу, 13 травня в палаці для дітей та юнацтва відбувся перший в історії обласного центру Закарпаття чемпіонат з бойового самбо. Сайт міста Ужгорода

Українські спортсмени з початку року здобули 24 медалі на чемпіонатах Європи - С.Бубка

З початку року на чемпіонатах Європи українські спортсмени здобули 24 медалі. Про це під час прес-конференції повідомив президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка, передає кореспондент УНН. Уже в цьому році на чемпіонатах Європи, які відбувалися, наші українські спортсмени завоювали вже...Unn.com.ua

Харківські спортсмени завоювали золото та бронзу на чемпіонаті Європи з самбо серед чоловіків і жінок, який проходив з 19 по 21 травня в Мінську.Слободской край

Спортсмени Хмельниччини взяли участь у всеукраїнських змаганнях із бойового самбо

12-14 травня у смт. Підгірці (Київська область) у спортивно-розважальному комплексі «Рестоград-Імперія» пройшов Кубок України з бойового самбо серед чоловіків та Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків та юніорів. У змаганнях прийняли участь 265 спортсменів з 15...Сайт міста Шепетівка

Черкаські спортсмени вибороли дві нагороди чемпіонату Європи з самбо (фото)

Чемпіонат Європи з самбо приймав Мінськ (Білорусь) з 19 по 21 травня, пише "ЧЕмпіон". У складі збірної команди України за нагороди боролись Анастасія Сапсай...Про Все

медальному заліку жіноча збірна України посіла друге місце, поступившись лише росіянкам. Раніше повідомлялося, що у перший день чемпіонату Європи з самбо збірна України виборола чотири медалі. Анастасія Сапсай...Чемпион

золото, одне срібло і дві бронзи. У пятницю, 19 травня, в столиці Білорусі - Мінську - розпочався чемпіонат Європи з самбо, в якому беруть участь понад 300 спортсменів з 31 країни. Національна збірна України потужно розпочала турнір і в перший...Високий замок

Українка завоювала золото у перший день чемпіонату Європи із самбо в Мінську

Спортсменка з Харкова Анастасія Шевченко посіла перше місце в категорії до 60 кг на чемпіонаті Європи із самбо, який проходить у Мінську, повідомила прес-служба Федерації самбо України, передає «Є!». “ Перше місце взяла Анастасія Шевченко з Харкова у категорії до 60...Єдність

Українка здолала росіянку і завоювала "золото" на чемпіонаті Європи з самбо

Українка Анастасія Шевченко виборола золоту медаль чемпіонату Європи з самбо, здолавши у фіналі росіянку Аліну Пчелінцеву.iPress