річна киянка

За кермом автомобіля перебувала 45-річна киянка. Внаслідок ДТП водій і пасажир транспортного засобу, 57-річний киянин, отримали тілесні ушкодження.Магнолія-ТВ

«Київ-Ковель-Держкордон» поблизу села Гулівка «Mercedes-Benz» злетів у кювет. Внаслідок автопригоди водій та пасажир автомобіля отримали травми. За кермом автомобіля перебувала 45-річна киянка. Жінка, ймовірно, не впоралась із керуванням у результаті чого «Mercedes-Benz» злетів у кювет. Внаслідок ДТП водій і пасажир...Колона

15 лютого, передає УТ. "Вітаємо і бажаємо багато перемог у великому спорті!", - написали у НОК України. Як стало відомо, 15-річна киянка виграла срібну медаль в одиночному катанні із результатом 127,18 бала за підсумками короткої та довільної програм.Високий замок

Одна «бронза» для Фейбі, друга - для Кореї

шпагах серед жінок, що завершився в італійському Леньяно, приніс Україні бронзу. Уже вдруге цього сезону призеркою в особистій першості стала 25-річна киянка Фейбі Джоан Бежура (на фото). Підопічна Дмитра Рейзліна свою появу в основі збірної ознаменувала сріблом кубкового етапу у...Високий замок

перед цим викинувши маленьку дитину і кота. Про це пише 7Днів з посиланням на Еспресо.тв. Як йдеться у повідомленні ЗМІ, 27-річна киянка і її домашня тварина загинули відразу. Дитина в реанімації. Інформації про причини вчинку самогубиці поки що немає. Нагадаємо,...7 днів

У столиці оперативники ліквідували нарколабораторію з виготовлення амфетаміну (ФОТО)

притягувався до кримінальної відповідальності, повідомив правоохоронцям, що виготовляв амфетамін та продавав марихуану. Окрім того, на місці події працівники поліції затримали 17-річну киянку, у якої під час особистого огляду виявили психотропну речовину, та власника квартири, де була облаштована нарколабораторія. З’ясувалося, що...Народна Рада

Із гірськолижного курорту Красія госпіталізовано 65-річну киянку з численними порізами і травмами обличчя: фото

Учора рятувальники, котрі патрулюють гірськолижні траси Красії, знайшли непритомну жінку. Сайт міста Ужгорода

На Красії на Закарпатті, на гірськолижній трасі, знайшли непритомну 65-річну киянку з травмами і порізами на обличчі. Жінку транспортовано до обласної клінічної лікарні ім.Закарпаття онлайн

Україну на конкурсі представляла 19-річна киянка родом з Криму Альона Сподинюк...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українка Костюк стала переможницею тенісного чемпіонату в Австралії серед юніорів

«ракетку» турніру Українська тенісистка Марта Костюк виграла Відкритий чемпіонат Австралії-2017 (Australian Open) серед юніорів у Мельбурні, повідомляє сьогодні Sport.ua. У фінальному поєдинку 14-річна киянка за 1 год. 55 хв. обіграла першу «ракетку» турніру швейцарку Ребеку Масарову з рахунком 7:5, 1:6, 6:4. Костюк стала третьою з українських тенісистів,...Ракурс

14-річна українка Марта Костюк перемогла в Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк стала чемпіонкою юніорського "Australian Open 2017" у Мельбурні. Про це повідомляє прес-служба турніру. 27 січня 14-річна киянка, яка виступала під 11-им номером у фінальному поєдинку Відкритого чемпіонату Австралії, за 1 годину 55 хвилин перемогла швейцарську тенісистку...Ваші новини

Українка виграла Australian Open серед юніорів

стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів у Мельбурні Про це повідомляє "Укрінформ". У фінальному поєдинку Australian Open у суботу 14-річна киянка, посіяна під 11-м номером, за 1 годину 55 хвилин переграла першу "ракетку" турніру швейцарку Ребеку Масарову - 7:5,...Еспресо TV

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів у Мельбурні. Newsru.ua

Біатлон. Юлія Джима - чемпіонка Європи у спринті

світу в естафетних гонках, то у 2017 році у Польщі вона виборола свою першу індивідуальну нагороду найвищої ґатунку. Тріумфальною для 26-річної киянки стала спринтерська гонка у польському місті Душники-Здруй, що пройшла у п`ятницю, 27 січня. Перед стартом Джима, звичайно ж,...Галичина спортивная

Юлія Джима - чемпіонка Європи 2017 року у спринті

Юлія Джима відтепер є чотириразовою чемпіонкою Європи з біатлону. Тріумфальною для 26-річної киянки стала спринтерська гонка у польському місті Душники-Здруй. І українка сповна скористалася ситуацією та здобула перемогу, випередивши найближчу конкурентку на майже...Високий замок

Українська тенісистка Марта Костюк стала фіналісткою Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів, який проходить в Мельбурні. У півфінальному поєдинку 14-річна киянка, посіяна під 11-м номером, здобула упевнену перемогу над 16-м номером "посіву" росіянкою Оленою Рибакіною - 6:1, 7:5, повідомляє Укрінформ. У...Високий замок

тенісистка Марта Костюк пробилася до 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів, який проходить в Мельбурні. У поєдинку третього кола 14-річна киянка, посіяна під 11-м номером, за 1 годину 54 хвилини переграла в середу 6-ту "ракетку" турніру 17-річну британку Джоді-Анну...Newsru.ua

19-річна киянка намагалась вистрибнути з вікна в присутності лікарів та своєї матері. Інцидент стався в Солом'янському районі Києва в ніч на 22 січня, повідомляє УНН з посиланням на інформацію медичних працівників. Згідно інформації, молода дівчина після сварки зі своїм хлопцем...Znaj.ua

Ввечері, поблизу одного з розважальних закладів міста побили 13-річну киянку, яка приїхала у гості до родичів. Дівчину госпіталізували у відділення ортопедії Волинської обласної дитячої лікарні. Медики діагностували в неї, зокрема...Магнолія-ТВ