Рівняни

"Верес" встановив рекорд в історії чемпіонатів України

Додамо також, команда Юрія Вірта зможе продовжити або перервати нічийну серію 26-го листопада у грі з Чорноморцем. Unn.com.ua

рахунок відкрили гості – відзначився Віталій Радевич. А після перерви “Енергія” залишилася у меншості. Пряму червону картку отримав Володимир Кардаш. Рівняни одразу використали чисельну перевагу. Рахунок зрівняв Олександр Басич – 1:1. Нині і “Кардинал-Рівне”, і “Енергія” мають […]...В кулуарах

У першому таймі матчу у Запоріжжі рівняни пропустили гол від Громова. Після перерви за друге попередження поле покинув наш Микола Іщенко. В кулуарах

У черговому поєдинку УПЛ рівненський «Верес» у Запоріжжі грав проти луганської «Зорі», учасника нинішнього розіграшу Ліги Європи. ОГО.ua

Мешканці будинку по вул Данила Галицького у Рівному, що знаходиться якраз біля ресторану «Колиба» помітили будівельний паркан, який з їхніх слів, почали зводити ще позавчора, але до активних робіт приступили сьогодні. ЧаРівне.info

Головна місія конкурсу - у тому, аби видатні, героїчні вчинки звичайних людей, які є прикладом для … Телеканал Ритм

У листі рівняни вимагають визнати відкрите обговорення тарифів ТОВ «Рівнетеплоенерго» таким, що не відбулося та призначити повторне обговорення. ЧаРівне.info

Рівняни не можуть виграти вже сьомий матч поспіль Радіо Трек

" Плануйте свої вихідні, щоб встигнути відвідати презентацію нової картини художника! Вхід 30 грн. Кількість місць обмежена. Наші контакти: м. Рівне, просп. Телеканал Ритм

Анонс

Статистика протистояння - 9 матчів: 3 перемоги Зорі та 6 перемог Вереса Зоря теж зазнала дисциплінарних втрат в особі найкращого гравця минулого місяця Андрієвського. Mig.com.ua

У монографії комплексно досліджено діяльність міжвоєнної української політичної еміграції … Телеканал Ритм

Бої за тепло: найвідоміші громадські організації Рівного воюють проти непрозорого затвердження високих тарифів

- Публічне обговорення тарифів ТОВ "Рівнетеплоенерго" закінчилося конфліктом із викликанням поліції. Все

Від сесії до сесії живуть студенти весело: відомі рівняни згадали свої студентські роки

Або викладав. Тому все життя - сповільнений День студента. А взагалі - ми жили під час студентських років дуже дружно. Все

Місто Рівне постійно змінюється - колись затишні й маленькі вулички стають жвавими центрами міського життя. Таку ж трансформацію пережила і вулиця Симона Петлюри, яка з плином часу стала дуже популярним серед рівнян місцем. ОГО.ua