рівна боротьба

Сборная Украины U-19 завершила выступления в элит-раунде Евро-2017

заключному матчі турніру поступилися команді Фінляндії, забивши гол престижу вже у компенсований арбітром час. Перші тридцять хвилин матчу пройшли за рівної боротьби. Достатньо сказати, що першого удару у матчі було завдано на 26-й хвилині — Луньов пробив повз ворота, а...Спорт.ua

"Львівська Політехніка" обмінялась перемогами із БК "Золотой Век"

і в третій чверті — плюс 12 для БК «Золотой Век» і доля матчу практично вирішена. Остання десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. Львів’янам у цьому матчі грали не гірше, а подекуди і краще суперника. Проте гравці БК «Золотой Век» трошки...Галичина спортивная

БК "Тернопіль" двічі програм у Дніпрі і втратив лідерство

у першу вісімку змагань на рівні з БК «Тернопіль» є фаворитом у боротьбі за дев’яте місце. Обидва матчі пройшли в рівній боротьбі, тернополянам зовсім трохи не вистачило для того щоб привезти хоча б одну перемогу. У першому матчі команди протягом...Галичина спортивная

Львівська "Булава" програла перший матч 1-го фінального туру Вищої ліги

добився впевненої перемоги — 25:17. В другій партії до певного моменту лідирували вже господарі майданчику — 10:6, 12:8, 15:13. Далі рівна боротьба, поки березівська команда, ведучи 23:22, не зробила вирішальний крок до перемоги — 25:22. В третій партії за сценарієм...Галичина спортивная

та футбольних клубів, підприємств, організацій і установ. В фінальній грі за малий кубок зійшлись команди "Оптіма" м.Херсон і "Гладківка" с.Гладківка. Рівна боротьба точилась лише в першому таймі. На початку гри футзалісти з с. Гладківки вели в рахунку, але потім більш...Мост

«Хімік» вдома розгромив «Миколаїв» у стартовій грі чвертьфінала

8 підбирань, Антіпов 13 Миколаїв: Онуфрієв 19, Чемякін 16 + 12 підбирань, Іванов 11 Хід гри Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям наблизитися до двозначного...Миколаївська правда

Химик разгромно победил Николаев в первой игре 1/4 финала

© fbu.ua Хід гри Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Sportgid

Южненцы выиграли каждую из четвертей Хід гри Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям наблизитися до двозначного відриву в...Спорт.ua

БК "Миколаїв" поступився "Хіміку" в 1/4 фіналу плей-оф Суперліги

плей-оф баскетбольної Суперліги, в якому місцевий БК Хімік приймав МБК Миколаїв, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика, і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям значно відірватися в...Unn.com.ua

та футбольних клубів, підприємств, організацій і установ. В фінальній грі за малий кубок зійшлись команди "Оптіма" м.Херсон і "Гладківка" с.Гладківка. Рівна боротьба точилась лише в першому таймі. На початку гри футзалісти з с. Гладківки вели в рахунку, але потім більш...Новини Голої Пристані

і здобули перемогу зрахунком 53:43, повідомив Оболок. Друга гра відбулася між ЗОДЮСШ Ужгород та Карпатськими ведмедями з Мукачева. Усю груточилася рівна боротьба з великою кількістю пресингу з боку молодих гравців Ужгорода зарахунок чого вони і отримали перемогу з рахунком 42:35.Голос Карпат

"Львівська Політехніка" впевнено здолала "Ніко-Баскет"

тільки 70% штрафних кидків. На велику перерву команди пішли за переваги «Політехніки» у 13 очок. Друга половина гри пройшла у рівній боротьбі. Для львів’ян вона вийшла трішки змазаною. Бо вони мали багато шансів щоб збільшити відрив, але не скористались ними.Галичина спортивная

більшості суддів в бою зі своїм 31-річним співвітчизником Тревісом Кауффманом (31-2, 23 КО). Перші шість раундів цього бою пройшли у рівній боротьбі, однак у другій половині бою практично всі раунди виграв Мансур. У восьмому раунді Мансур серйозно потряс Кауффмана, однак...Чемпион

U-21: Сталь обыграла Александрию

перемогу з рахунком 1:0 святкували футболісти з Олександрії. Автором переможного голу був Володимир Ніколаєв. В першому таймі гра пройшла в рівній боротьбі, обидві команди надійно грали в захисті, та чекали своїх можливостей провести швидкі контратаки, але відзначитися у воротах суперника...Спорт.ua

Буковина програла в чотирьох із п

3:2 на користь ФК «Минай». 9 березня чернівецька «Буковина» провела ще один контрольний поєдинок. На початку матчу на полі точилася рівна боротьба, однак на 23 хвилині гри наша команда пропустила після стандарту. На 38 хвилині зустрічі м’яч після рикошету вдруге...Погляд

захист який приніс свої плоди, в результаті перша половина гри закінчилася з рахунком 37-27. Друга половина гри пройшла за рівної боротьби, але ужгородці не підпускали франківців ближче десяти очок і довели гру до логічного завершення 72-59. З перших...Голос Карпат

"Кубок Надії": "Альтернатива" вирвала путівку у півфінал

Матч між «Альтернативою» та GTL пройшов у рівній боротьбі. У рівній грі GTL зусиллями Юрія Лавріна зумів відкрити рахунок на сьомій хвилині матчу.Галичина спортивная

"Буковина" вчергове поступилася на зборах

і перебуває на зборах наша команда. Гра проходила за дощової погоди на слизькому полі. На початку матчу на полі точилася рівна боротьба, однак на 23 хвилині гри наша команда, на жаль, пропустила після стандарту. Кутовий виконав Роман Світличний, а Микита...Погляд

"Донбас" розгромив "Кривбас" у першій грі півфінальної серії УХЛ

і коли криворіжці думками були вже в роздягальні, донецька команда знову вистрілила дублем (Нікіфоров і Побєдоносцев). Третій період пройшов у рівній боротьбі, яка не подарувала вболівальникам Альтаїр нових голів. Підсумкова перемога 4:0 надала Донбасу перевагу у серії, що триватиме до...Unn.com.ua

Розпочався чемпіонат із міні-футболу Управління патрульної поліції Херсона

від рот батальйону та команда співробітників управління. Змагання розпочалися дуеллю команд рот №2 та №3 батальйону УПП. Результатом напруженої та рівної боротьби стала нічия 3:3.Чемпіонат триватиме до кінця місяця. Кожна команда візьме участь у 4 матчах. Нагадаємо, минулого року чемпіоном...Херсон Daily