рівна боротьба

1/8 фіналу чемпіонату Європи.

групу команд, що гратимуть у класифікації за 9-16 місця. На груповому етапі Сербія перемогла Італію (77:69), Словенію (82:57) та в рівній боротьбі поступилися...Sportgid

Мугуруса обіграла Вінус Вільямс і стала чемпіонкою Вімблдону

турніру іспанка Гарбиньє Мугуруса обіграла американку Вінус Вільямс у двох сетах з рахунком - 7:5, 6:0. Перший сет пройшов у рівній боротьбі і лише наприкінці іспанська тенісистка зуміла взяти подачу суперниці, вигравши сет. У другій партії Мугуруса просто не залишила...Зеркало недели (газета)

вийшла вперед - 6:5.На жаль, дотиснути Остапенко на куражі не вийшло, гра перейшла на тай-брейк. А там за впертої і рівної боротьби пощастило тенісистці з Латвії - 8:6. Попри поразку в 1/8 фіналу, цей Вімблдон Еліна може записати собі в...Високий замок

Європи з баскетболу 3х3. В одному із поєдинків команда України боролася з Іспанією, передає кореспондент УНН.   На майданчику точилася рівна боротьба. За рахунку 16:14 на користь «жовто-блакитних» влучний дальній кидок іспанців перевів гру в овертайм (16:16). Проте героєм поєдинку...1NEWS

були попереду з рахунком 0:3. Проте Станіслав Тимофеєнко дуже швидко скоротив різницю до мінімуму власним ендваном. Наступні 5 хвилин точилася рівна боротьба, рівно до того моменту поки в нашої збірної не почали залітати дальні кидки. На декілька влучань від українців...Online.ua

офіційний сайт Федерації баскетболу України. Проте Станіслав Тимофеєнко дуже швидко скоротив різницю до мінімуму власним «ендваном». Наступні 5 хвилин точилася рівна боротьба, рівно до того моменту...1NEWS

не проходила в третій раунд. Читайте також: Українка Світоліна піднялася на одну сходинку в чемпіонській гонці WTA Матч почався у рівній боротьбі, але в середині першої партії суперниці були активні на чужих подачах. Світоліна здобула два брейка, а от Ск'явоне...Високий замок

боротьбі Зрозуміло, що поєдинок зібрав достатньо вболівальників, які прийшли підтримати івано-франківську команду перед стартом в офіційних змаганнях. Гра пройшла у рівній боротьбі з невеликою перевагою підопічних Володимира Ковалюка. У першому таймі арбітр зустрічі призначив 11-метровий після того, як гості зіграли...Online.ua

Упродовж всього ігрового часу на майданчику йшла рівна боротьба. Наші хлопці кілька разів по ходу зустрічі виходили вперед, та не змогли закріпити перевагу.1NEWS

Португалія переграла Мексику в матчі за "бронзу" Кубка конфедерацій

в Москві відбувся матч за третє місце Кубка конфедерацій-2017, в якому зустрічалися збірні Португалії та Мексики. Поєдинок проходив у рівній боротьбі, а в основний час команди обмінялися результативними ударами. Спочатку вийшли вперед мексиканці, завдяки автоголу Нету, а вже в...Зеркало недели (газета)

Про це інформує сайт "біло-синіх", передає УНН. Незважаючи на різний клас команд, перший тайм пройшов у рівній боротьбі. 1NEWS

І.Марченко вперше в кар

нашому співвітчизнику протистояв британець Маркус Вілліс. Місцевий суперник напрочуд невдало розпочав поєдинок — два сети взяв українець — 6:4, 6:1, а от в третьому відбулася рівна боротьба. Однак перевага у класі нашого співвітчизника була очевидною — 7:6 (7:4). Варто...1NEWS

Не вистачило концентрації

Сьогодні, на стадіоні "Олімп" молодіжка ФК "Олександрія" провела товариську зустріч. Спаринг-партнером виступив ФК "Інгулець" (Петрово). Перші п'ятнадцять хвилин пройшли в рівній боротьбі, обидві команди намагалися диктувати супернику свою гру, але опоненти цього не дозволяли. Згодом, ігровою та територіальною перевагою заволоділи "трьохкольорові"...Новости Александрии

Жіноча молодіжна збірна України втретє поступилася господарям у контрольному поєдинку у Литві — 70:74. Дебют зустрічі пройшов у практично рівній боротьбі. Українки у підсумку відстали на 3 очки, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України. Але у наступній 10-хвилинці наші дівчата...1NEWS

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

і Франція. Іспанки зуміли нівелювати всі сильні сторони суперниць, продемонструвавши індивідуальну майстерність і класну командну гру. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, але далі Франція почала відчутно поступатися в рахунку - за кілька хвилин до сирени розрив склав 23 очки,...Зеркало недели (газета)

Португалія і Мексика вийшли в півфінал Кубка конфедерацій

вихід в півфінал. Мексиканців в цій зустрічі влаштовувала і нічия, а ось росіянам потрібна була тільки перемога. Матч проходив у рівній боротьбі, в якій вдалішим виявилися мексиканці, перемігши з рахунком – 2:1. Мексика – Росія – 2:1 Голи: Араухо, 30,...Зеркало недели (газета)

солідною гематомою над правим оком, яку він отримав у попередньому бою. Якщо брати перший раунд, то він пройшов переважно у рівній боротьбі, але перевагою все ж володів наш співвітчизник, незважаючи на те, що гість із сусідньої держави був дещо влучнішим.1NEWS

Камерун і Австралія зіграли внічию в рамках Кубку Конфедерацій-2017

КИЇВ. 23 червня. УНН. Рівна боротьба в матчі другого туру групової стадії Кубка Конфедерацій між Камеруном і Австралією привела до нічиєї — 1:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань. Протистояння...1NEWS

згадуються післяматчеві слова президента ЛСТМ Ігоря Чорнухи: мовляв, та перемога була впевненою лише за підсумковими цифрами, а на полі точилась рівна боротьба. Тож і цього разу про легку прогулянку під пильним поглядом Віталія Кварцяного, який приїхав на поєдинок, серед будівельників...Online.ua

У Рівному боротьба з незаконними кіосками перейшла на новий рівень - від слів про їх демонтаж, розпочалися реальні дії. Так, 21 червня в...ОГО.ua