рівна боротьба

Світоліна виграла тенісний турнір у Канаді

світу, була екс-перша ракетка планети Каролін Возняцкі з Данії. Зараз у світовому рейтингу К.Возняцкі обіймає шостий рядок, одразу за Е.Світоліною. Рівна боротьба була лише в першому сеті, який Е.Світоліна виграла з рахунком 6:4. У другій партії вона значно переважала свою...Интерфакс-Украина

Українка Світоліна виграла відкритий чемпіонат Канади з тенісу

світу, була екс-перша ракетка планети, Каролін Возняцкі з Данії. Нині у світовому рейтингу Каролін обіймає шостий рядок, одразу за Світоліною. Рівна боротьба була лише в першому сеті, який Світоліна виграла з рахунком 6:4. У другій партії Еліна значно переважала свою...Еспресо TV

сайт столичного клубу, передає УНН. Команда Даніеля Рамуша приймала на власному полі «Пасуш де Феррейра». Долю поєдинку, який пройшов за рівної боротьби, вирішив єдиний м’яч у виконанні господарів на 57-й хвилині....1NEWS

Прем

Чорній, 45 – Третьяков, 70 У Кропивницькому в першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами, а сама гра була проходила в рівній боротьбі. Все змінило видалення Качараби у "Зірки", коли в кінцівці гри рівненський клуб ще двічі зумів вразити ворота Паста,...Зеркало недели (газета)

Євробаскет U-18.

© ФБУ Хід гри Дебют поєдинку пройшов в рівній боротьбі. Наші хлопці, незважаючи на перевагу суперника в габаритах, агресивніше зіграли на чужому щиті.Sportgid

Україна на останніх секундах поступилась Туреччині

Хід гри Дебют поєдинку пройшов в рівній боротьбі. Наші хлопці, незважаючи на перевагу суперника в габаритах, агресивніше зіграли на чужому щиті. При цьому команда Ворони непогано рухала м'яч...Спорт.ua

Олімпік - Верес 0:0.

новачків, які дебютували в нашій команді. Другий тайм, якщо не брати до уваги кінець гри, швидше за все, пройшов в рівній боротьбі. Гра була нічийною. Але, звичайно, цей пенальті міг сплутати всі карти, ми могли і програти. Хлопці молодці, витримали,...Ua-football

Українці поступилися Іспанії в овертаймі

заключній частині чверті українці вийшли вперед, забезпечивши на останню 10-хвилинку 3 очки переваги. Увесь ігровий час четвертої чверті пройшов у рівній боротьбі. За 1:03 до фінальної сирени Україна була попереду — 66:65. Нашим хлопцям вдалося відбити атаку суперника, але у...Спорт.ua

Прем

У Полтаві зустрічалися "Ворскла" і "Зірка" і в першому таймі командам вдалося обмінятися результативними ударами. Друга половина зустрічі проходила у рівній боротьбі, а забити могли як полтавці, так і команда з Кропивницького. У підсумку пощастило господарям. Качараба скинув м'яч на...Зеркало недели (газета)

Впродовж майже усього матчу на полі точилася рівна боротьба шанси відкрити рахунок мали обидві команди. 0:2 Нива поступається і припиняє боротьбу у Кубку України.Online.ua

Пригоди українців в Лізі Європи, перестановки в Зорі та тріумф США.

Тривалий час на полі точилась абсолютно рівна боротьба без особливих загроз для воріт обох команд. Ситуація змінилась лише під кінець зустрічі, коли Басов отримав червону картку.Ua-football

на 2-3 очки на протязі всієї партії і перемога лишається за ними. 1:1- паритет відновлено. В третій партії, практично за рівної боротьби, декілька невимушених помилок допускають Віктор з Вадимом. І це коштувало їм перемоги. Переможцями ІІ туру вперше на Житомирських...Спортивний Житомир

Шабанов: У грі нам ще потрібно додавати, особливо в атаці

- Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, ми відповідали на атаки суперника своїми атаками, могли забити. А ось другий тайм провели гірше, довелося багато оборонятися.Ua-football

Прем

Рудика (Віценець, 82), Кожанов (Білий, 89), Кисіль, Чурко (Болбат, 74), Вакуленко. В "донбаському дербі" команди не виявили переможця. У абсолютно рівній боротьбі команди обмінялися забитими м'ячами, зігравши внічию з рахунком 1:1. Таким чином, "Зоря" вже другий тур поспіль не може...Зеркало недели (газета)

Стартові хвилини минули за рівної боротьби без особливо небезпечних моментів. Але незабаром обидві команди почали активно атакувати і створили...1NEWS

1/8 фіналу чемпіонату Європи.

групу команд, що гратимуть у класифікації за 9-16 місця. На груповому етапі Сербія перемогла Італію (77:69), Словенію (82:57) та в рівній боротьбі поступилися...Sportgid

Мугуруса обіграла Вінус Вільямс і стала чемпіонкою Вімблдону

турніру іспанка Гарбиньє Мугуруса обіграла американку Вінус Вільямс у двох сетах з рахунком - 7:5, 6:0. Перший сет пройшов у рівній боротьбі і лише наприкінці іспанська тенісистка зуміла взяти подачу суперниці, вигравши сет. У другій партії Мугуруса просто не залишила...Зеркало недели (газета)

вийшла вперед - 6:5.На жаль, дотиснути Остапенко на куражі не вийшло, гра перейшла на тай-брейк. А там за впертої і рівної боротьби пощастило тенісистці з Латвії - 8:6. Попри поразку в 1/8 фіналу, цей Вімблдон Еліна може записати собі в...Високий замок

Європи з баскетболу 3х3. В одному із поєдинків команда України боролася з Іспанією, передає кореспондент УНН.   На майданчику точилася рівна боротьба. За рахунку 16:14 на користь «жовто-блакитних» влучний дальній кидок іспанців перевів гру в овертайм (16:16). Проте героєм поєдинку...1NEWS

були попереду з рахунком 0:3. Проте Станіслав Тимофеєнко дуже швидко скоротив різницю до мінімуму власним ендваном. Наступні 5 хвилин точилася рівна боротьба, рівно до того моменту поки в нашої збірної не почали залітати дальні кидки. На декілька влучань від українців...Online.ua