рівна боротьба

одного зі своїх ключових гравців нападника Артема Бондарева, який травмував звязки коліна в поєдинку з угорцями. Перший період пройшов у рівній боротьбі. Підопічні Олександра Савицького непогано пресингували своїх опонентів, однак відзначитись результативними діями так і не змогли. А за 4...In Kyiv

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

матч географічних сусідів, як завжди, очікувався з інтересом. У підсумку сильнішими виявилися гості. До першого проведеного голу на полі точилася рівна боротьба, де не можна було віддати перевагу жодній із команд. Однак все змінилося на 27-й хвилині, коли арбітр призначив...Галичина спортивная

і практично втратив шанси вийти до фіналу чотирьох. На спортивному майданчику факультету фізичного виховання ЦДПУ майже весь поєдинок пройшов у рівній боротьбі, але завдяки вдало проведеній кінцівці, гості втретє в цьому сезоні перемогли команду Андрія Білозерського.Стартову чверть краще провели золоті,...Гречка

Плей-оф.

масштабну ротацію складу, давши можливість пограти тим хлопцям, які в матчі проти ПАОКа виходили на заміну. Перший тайм пройшов за рівної боротьби, де жодній з команд не вдалося створити біля володінь суперника нічого небезпечного. Натомість, друга половина гри виявилася щедрішою...Галичина спортивная

Львів

Литви. «Я почав занадто багато думати, мені треба було більше вільних дій робити, а я закрився. Пізніше поєдинок переріс у рівну боротьбу, але двоє суддів віддали на нічию, двоє за нього і головний суддя теж вирішив віддати голос за нього,...Галичина спортивная

Прем

25-й тур української Прем'єр-ліги, в якому "Ворскла" і "Карпати" зіграли внічию з рахунком 0:0. Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі, а команди обмінялися нереалізованими виходами один на один. Друга половина зустрічі пройшла під контролем "Ворскли", проте небезпечних моментів...Зеркало недели (газета)

У 25-му турі першої ліги ФК Полтава на виїзді в Черкасах мінімально перемогла місцевий Дніпро. Перший тайм команди провели в рівній боротьбі, ігрова перевага переходила від однієї команди до іншої, але жоден зі суперників втілити свої нечисленні моменти в голи...Футбол Полтавщини

"Зоря" поступилась "Динамо" у Запоріжжі

Зорі Юрій Вернидуб вже був вимушений провести заміну замість Желько Лбеновича наставник луганського клубу випустив Івана Петряка. Незважаючи на майже рівну боротьбу на полі, рахунок у матчу відкрили саме кияни. На 39-й хвилині Денис Гармаш увірвався у штрафний майданчик та...Unn.com.ua

БК "Дніпро" зменшив відставання у півфінальній серії з "Хіміком"

чемпіонату України з баскетболу Суперліга Парі-Матч южненський Хімік в гостях зазнав поразки від гравців Дніпра, передає УНН.Старт поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Команди встановили паритет на щитах, демонструючи при цьому ідентичні кидкові показники. Після розвідки в дебюті гри перший міні-ривок...Unn.com.ua

"Кременчуг" скоротив відставання від "Донбасу" у фінальній серії УХЛ

Другий період проходив у рівній боротьбі, а команди обмінялися забитими шайбами.Зеркало недели (газета)

Дуже напруженою видалася зустріч між командами «Фортуна» Чулаківка та «Таврія» Сімферополь. Матч розпочався з рівної боротьби. «Таврія» більше контролювала м’яч. Обидві команди добре грали у захисті. На 26 хвилині небезпечний штрафний пробивала «Таврія», та м’яч пройшов...Pravda.ks.ua

Впродовж усього поєдинку на полі точилася доволі рівна боротьба двох приблизно однакових за класом суперників.Терноград

У доволі рівній боротьбі тернополяни все ж таки поступилися з рахунком 0:1.Галас

Галичанка боротиметься за бронзу Балтійської гандбольної ліги

головний тренер «БНТУ-БєлАЗ» Констянтин Шароваров подякував «галичанкам» за сильне суперництво упродовж всього турніру: «У кожній грі у нас була справжня рівна боротьба. Ми дуже раді, що в Балтійську лігу прийшла така сильна і цікава команда зі своєю манерою гри. Відмінна...Галичина спортивная

(40-4-1, 27 КО). Брієдіс також відібрав у Хука титул чемпіона світу за менш престижною версією IBO. Перший раунд пройшов в рівній боротьбі, але починаючи з другого Брієдис став домінувати в рингу. Бій ряснів клінчами, але Брієдис був набагато активніший і...Чемпион

БК "Дніпро" став останнім півфіналістом чемпіонату України

Тільки половину чверті намайданчику точилася рівна боротьба. Авже зсередини першої десятихвилинки Дніпро щільно заволодів ініціативою істав планомірно нарощувати свою перевагу.1NEWS

Сборная Украины U-19 завершила выступления в элит-раунде Евро-2017

заключному матчі турніру поступилися команді Фінляндії, забивши гол престижу вже у компенсований арбітром час. Перші тридцять хвилин матчу пройшли за рівної боротьби. Достатньо сказати, що першого удару у матчі було завдано на 26-й хвилині — Луньов пробив повз ворота, а...Спорт.ua

"Львівська Політехніка" обмінялась перемогами із БК "Золотой Век"

і в третій чверті — плюс 12 для БК «Золотой Век» і доля матчу практично вирішена. Остання десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. Львів’янам у цьому матчі грали не гірше, а подекуди і краще суперника. Проте гравці БК «Золотой Век» трошки...Галичина спортивная

БК "Тернопіль" двічі програм у Дніпрі і втратив лідерство

у першу вісімку змагань на рівні з БК «Тернопіль» є фаворитом у боротьбі за дев’яте місце. Обидва матчі пройшли в рівній боротьбі, тернополянам зовсім трохи не вистачило для того щоб привезти хоча б одну перемогу. У першому матчі команди протягом...Галичина спортивная