рівна боротьба

Дніпро переміг турецький Буюкчекмече у Кубку Європи ФІБА

за цю чверть дозволили практично вирівняти становище на кінець першої половини поєдинку. По перерві дотиснути господарів не вдалося. Натомість йшла рівна боротьба. Туркам суттєво допомагала результативність американця Брейсі Райта, якого не завжди встигали нейтралізувати. У гостей роль лідера взяв на...Спорт.ua

Олімпік - Динамо 1:2 Післяматчева прес-конференція Романа Санжара

перерві поговорили з хлопцями, попросили їх, щоб вони взяли себе в руки, приборкали емоції. В результаті, другий тайм пройшов у рівній боротьбі, були моменти. В кінці матчу треба було підсилювати гру, треба було чимось дотискати суперника, і ми провели заміни,...Ua-football

МХК "Динамо" зазнав першої в історії поразки

час змогли відзначитися також Єгор Виноград у МХК "Динамо" і Владислав Куцевич у "Білого Барса". Другий період також пройшов в рівній боротьбі, сильніше в якій на цей раз виявилися "динамівці" - Володимир Чердак двічі розписався у воротах Віталія Власенка. "Барси"...1NEWS

Севідов: Отримуємо важку травму в кожній грі

була дуже важка, у нас складний графік. На жаль, отримуємо важку травму в кожній грі. Думаю, протягом усього чемпіонату буде рівна боротьба", - сказав Севідов...Ua-football

Прем

виявили. Сьогодні, 9 вересня, матчем "Ворскли" і "Олімпіка" продовжився 8-й тур української Прем'єр-ліги. Матч на стадіоні "Ворскла" пройшов у рівній боротьбі, а всі забиті м'ячі глядачі побачили ще в першому таймі. Спочатку на 11-й секунді рахунок відкрив півзахисник "Ворскли"...Зеркало недели (газета)

Повне знищення.

Каменя на камені підопічні Гвардіоли не залишили від гостей з Ліверпуля, перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але вилучення Мане змусило мерсисайдців здригнутися, і підопічні Клоппа виявилися не готові до атак манкуніанців. Відео огляд центральної зустрічі АПЛ...Ua-football

ХК Донбас і Білий Барс перемогли на старті Donbass Open Cup

вразивши порожні ворота - 4:6 за "Білим Барсом". Натомість перший період гри "Донбас" – харківське "Динамо" пройшов в цілому в рівній боротьбі, проте донеччани за рахунок свого досвіду вийшли вперед ще на 4-й хвилині - Олексій Ворона точним кидком вразив...Unn.com.ua

Збірні Грузії та Італії перемогли у першому турі Євробаскету-2017

продемонстрував Кузмінскас 18 + 7 підбирань. Національна команда Італії розгромила одного із господарів турніру Ізраїль. Перша половина проходила практично у рівній боротьбі (36:32), але у другій частині баталії ізраїльтяни примудрилися здобути всього лише 16 балів. У підсумку 69:48. Примітно, що...1NEWS

Анонс, суддя, трансляція

дещо академічною. Втім спрацювало підсилення і "Верес" обіграв прямих конкурентів "Зірку" та "Чорноморець". Єдина поразка від "Зорі" ж прийшла у рівній боротьбі.На "Шахтар" "червоно-чорним" немає сенсу змінювати тактику - це знову буде захисна схема із надією на разючі контратаки. І...Sportanalytic

Збірна України зазнала поразки в заключному спарингу перед Євробаскетом-2017

рамках підготовки до чемпіонату Європи. Суперником команди Мурзіна стала Чорногорія, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ. Дебютна десятихвилинка проходила за рівної боротьби. Команда Чорногорії в атаці більше грала під кошиком,  адже мала в своєму ростері одного із лідерів "Орландо Меджик"...Unn.com.ua

Збірна України поступилась Чорногорії на турнірі у Стамбулі

підбирання, Крутоус 4, Бобров 2 + 4 підбирання + 3 передачі + 3 втрати, Зайцев 5. Дебютна десятихвилинка проходила за рівної боротьби. Команда Чорногорії в атаці більше грала через фарбу, в той час як збірна України більше атакувала з дистанції.Спорт.ua

U-18: Збірна України поступається команді Чехії

У другий день турніру підопічні Сергія Попова поступилися господарям турніру, збірній Чехії - 3:0. В першому таймі на полі точилася рівна боротьба, проте наші хлопці створили навіть більше моментів...Sportgid

Прем

серпня, матчами "Зірка" – "Зоря" і "Карпати" - "Олександрія" продовжився 6-й тур української Прем'єр-ліги. Матч у Львові пройшов у рівній боротьбі. Команди обидва тайми обмінювалися небезпечними моментами, але так і не зуміли розпечатати ворота один одного. "Карпати" – "Олександрія"...Зеркало недели (газета)

Ліга 1. Метц - Монако 0:1.

Перший тайм команди провели в рівній боротьбі. Після перерви монегаски почали бігати і створювати моменти більш активно.Ua-football

Жіноча збірна України U-16 поступилась Бельгії

© ФБУ Перша половина матчу пройшла за рівної боротьбі за виключенням міні-ривка бельгійської збірної на екваторі другої чверті. Якщо до цього команди йшли близько, то у кінці першої половини...Sportgid

Українські дівчата програли своїм візаві 22 очки Перша половина матчу пройшла за рівної боротьбі за виключенням міні-ривка бельгійської збірної на екваторі другої чверті. Якщо до цього команди йшли близько, то у кінці першої половини...Спорт.ua

Світоліна виграла тенісний турнір у Канаді

світу, була екс-перша ракетка планети Каролін Возняцкі з Данії. Зараз у світовому рейтингу К.Возняцкі обіймає шостий рядок, одразу за Е.Світоліною. Рівна боротьба була лише в першому сеті, який Е.Світоліна виграла з рахунком 6:4. У другій партії вона значно переважала свою...Интерфакс-Украина

Українка Світоліна виграла відкритий чемпіонат Канади з тенісу

світу, була екс-перша ракетка планети, Каролін Возняцкі з Данії. Нині у світовому рейтингу Каролін обіймає шостий рядок, одразу за Світоліною. Рівна боротьба була лише в першому сеті, який Світоліна виграла з рахунком 6:4. У другій партії Еліна значно переважала свою...Еспресо TV

сайт столичного клубу, передає УНН. Команда Даніеля Рамуша приймала на власному полі «Пасуш де Феррейра». Долю поєдинку, який пройшов за рівної боротьби, вирішив єдиний м’яч у виконанні господарів на 57-й хвилині....1NEWS

Прем

Чорній, 45 – Третьяков, 70 У Кропивницькому в першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами, а сама гра була проходила в рівній боротьбі. Все змінило видалення Качараби у "Зірки", коли в кінцівці гри рівненський клуб ще двічі зумів вразити ворота Паста,...Зеркало недели (газета)