рівна боротьба

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

і Франція. Іспанки зуміли нівелювати всі сильні сторони суперниць, продемонструвавши індивідуальну майстерність і класну командну гру. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, але далі Франція почала відчутно поступатися в рахунку - за кілька хвилин до сирени розрив склав 23 очки,...Зеркало недели (газета)

Португалія і Мексика вийшли в півфінал Кубка конфедерацій

вихід в півфінал. Мексиканців в цій зустрічі влаштовувала і нічия, а ось росіянам потрібна була тільки перемога. Матч проходив у рівній боротьбі, в якій вдалішим виявилися мексиканці, перемігши з рахунком – 2:1. Мексика – Росія – 2:1 Голи: Араухо, 30,...Зеркало недели (газета)

солідною гематомою над правим оком, яку він отримав у попередньому бою. Якщо брати перший раунд, то він пройшов переважно у рівній боротьбі, але перевагою все ж володів наш співвітчизник, незважаючи на те, що гість із сусідньої держави був дещо влучнішим.1NEWS

Камерун і Австралія зіграли внічию в рамках Кубку Конфедерацій-2017

КИЇВ. 23 червня. УНН. Рівна боротьба в матчі другого туру групової стадії Кубка Конфедерацій між Камеруном і Австралією привела до нічиєї — 1:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань. Протистояння...1NEWS

згадуються післяматчеві слова президента ЛСТМ Ігоря Чорнухи: мовляв, та перемога була впевненою лише за підсумковими цифрами, а на полі точилась рівна боротьба. Тож і цього разу про легку прогулянку під пильним поглядом Віталія Кварцяного, який приїхав на поєдинок, серед будівельників...Online.ua

У Рівному боротьба з незаконними кіосками перейшла на новий рівень - від слів про їх демонтаж, розпочалися реальні дії. Так, 21 червня в...ОГО.ua

Волейболісти збірної України з перемоги розпочали виступ у Євролізі

У своєму першому матчі волейбольної Євроліги чоловіча збірна України перемогла команду Ізраїлю — 3:0, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФВУ. У першій партії тривала рівна боротьба, а ближче до її завершення гості вийшли вперед 18:21, проте кінцівка виявилася ударною для українців — 25:22. У другому сеті потужні атаки Василя...1NEWS

Ілля Марченко в рівній боротьбі програв у першому колі Челленджера у Великобританії. Раніше повідомлялося, що Стаховський розпочав турнір з перемоги.Чемпион

"Голден Стейт" переміг у другому поєдинку фіналу НБА

Ворріорс здобув другу перемогу поспіль у другому поєдинку фінальної серії НБА проти Клівленд Кавальєрс, передає УНН з посиланням на сайт НБА.Рівна боротьба точилася протягом першої половини (67:64) після чого воїни взяли третій проміжок 35:24 та довели протистояння до успішного закінчення...Unn.com.ua

Л.Цуренко зазнала поразки у третьому колі "Ролан Гаррос"

ракетка світу). У першій партії боротьби не вийшло і вже за 24 хвилини латвійка повела 6:1. У другому сеті точилася рівна боротьба впродовж шести геймів (3:3), проте надалі О.Остапенко зробила два брейки і довела матч до перемоги 6:1, 6:4. Як...Unn.com.ua

Аналітики очікують рівної боротьби у вирішальному поєдинку. Завтра, 3 червня, в Кардіффі (Уельс) відбудеться фінальний матч Ліги чемпіонів між італійським "Ювентусом" та іспанським "Реалом".Зеркало недели (газета)

Чемпіонат світу U-20. США громлять Нову Зеландію, Італія обігрує Францію

підсумковий рахунок 6:0 говорить сам за себе... За протистоянням збірних Італії та Франції спостерігати було набагато цікавіше. В цілому рівна боротьба, в якій трохи більше везучою??виявилася "скуадра адзурра". Італійці відкрили рахунок на 27 хвилині зусиллями Орсоліні, проте вже...Ua-football

Лучано Спаллетті: не ужившийся з Вовками

півтора року, але встиг виграти бронзові та срібні медалі. Його Рома поступалася в Італії тільки Ювентусу, з Наполі конкурувала в рівній боротьбі, а всі інші команди могли лише прагнути до її рівня. При Спаллетті воскрес Джеко, який став найкращим бомбардиром...Новини футболу

О.Долгополов подолав першие коло "Ролан Гаррос"

передає кореспондент УНН. У першому колі основної сітки українцю протистояв 64 номер АТР аргентинець Карлос Берлок. Перша партія проходила в рівній боротьбі і тільки при рахунку 5:5 наш співвітчизник зумів вирвати гейм на подачі К.Берлока 7:5. Єдиний брейк в середині...Unn.com.ua

Кравченко – Ротань У Кропивницькому відбувся матч, який не мав ніякого значення для ситуації в турнірній таблиці. Поєдинок проходив у рівній боротьбі, але в кінцівці удача посміхнулася гостям, які зуміли забити м'яч і вирвати перемогу. "Зірка" – "Сталь" - 0:1...Зеркало недели (газета)

рахунком 3:2. Паулу Фонсека на поєдинок випустив резервний склад, а ось Сергій Ребров поставив всіх основних футболістів. Гра проходила в рівній боротьбі, але відчувалося, що гравцям "Шахтаря" не вистачає зіграності. Донеччани двічі відігравалися по ходу зустрічі (на точні удари Гармаша...Зеркало недели (газета)

Волейбольна збірна України поступилася на старті відбору до ЧС-2018

помилках опонентів. У результаті - 16:25 і жодного натяку на боротьбу. У другому сеті, принаймні до середини, на майданчику була рівна боротьба - 11:11. Але надалі німецька "Бундесмашина" включила додаткову швидкість - 25:20. Тренер українців намагався використати всю довжину лави...Unn.com.ua

Це може бути бій Портера з Теренсом Кроуфордом. Також є Денні Гарсія, який програв титул в бою, що проходив в рівній боротьбі. Це важливо", - сказав президент WBC Маурісіо Сулейман в коментарі...24boxing