рівна боротьба

Гірник-Спорт - Балкани В останньому турі Першої ліги перед зимовою перевою Гірник-Спорт удома прийняв Балкани. Матч пройшов у рівній боротьбі, але за лічені хвилини до кінця зустрічі господарі скористалися своїм моментом і виграли матч (1:0). Чемпіонат України Перша ліга 22...Чемпион

Хімік програв Дніпру

та Глєбов триочковим вивели гостей вперед — 5:0. Господарі відповіли влучаннями Павлова та трійкою від Рябчука — нічия. Однак прогнозованої рівної боротьби в стартовій 10-хвилинці не вийшло. Наступний ривок гостей 12:0 поставив під сумнів здатність южненців чинити гідний опір Дніпру.Спорт.ua

з Умані. Заключний матч у цьому році для обох команд видався доволі напруженим і драматичним. Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі. Найкращий момент втратила гравець «Пантер» Ірина Рибалкіна, яка на 34 хвилині не реалізувала пенальті. Після перерви напруження в...Жіночий футбол України

В заключній грі проти команди "Майстер-С" юнаків 2008 р.н. грали юні гравці ФК "Гопри" 2009 р.н. В цій грі точилась рівна боротьба. В кінці зустрічі далася взнаки втома голопристанців, які днем раніше відіграли 4 гри в турнірі, але перемога на...Новини Голої Пристані

Мотор здолав турецький "Бешикташ"

Запорізький "Мотор" переміг турецький "Бешикташ" в розіграші гандбольної Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Перша половина зустрічі пройшла за рівної боротьби, а в другій українці змогли взяти ініціативу до своїх рук і в підсумку здобути перемогу.Гандбол. Ліга чемпіонів "Мотор" - "Бешикташ"...Sportanalytic

Прем

зафіксована нічия. Сьогодні, 30 жовтня, матчем "Чорноморець" – "Маріуполь" завершився 14-й тур української Прем'єр-ліги. Матч в Одесі пройшов у рівній боротьбі, з невеликою перевагою "Маріуполя". Гості були гостріше в завершальній стадії, проте забити їм так і не вдалося. Одесити...Зеркало недели (газета)

Ювентус на виїзді без надзусиль переграв Мілан. Перший тайм центральної зустрічі туру пройшов у рівній боротьбі, з невеликою територіальною перевагою господарів. Головною подією першої половини став забитий мяч у виконанні Ігуаїна. Для аргентинця він став ювілейним...Високий замок

Українська тенісистка стала фіналісткою Підсумкового Мастерсу серед юніорів

Мастерсу серед юніорів в якому українці Марті Костюк протистояла аргентинка Марія Лурдес Карле, передає кореспондент УНН. Перший сет тривав за рівної боротьби. Кожна спортсменка брала гейми на своїх подачах до восьмого гейму в якому українка здійснила брейк, який дозволив забрати...Unn.com.ua

Червоної групи Світоліна зустрілася із 6-ю ракеткою світу датчанкою Каролін Возняцкі, передає кореспондент УНН. До шостого гейму стартової партії тривала рівна боротьба поки датчанка не зуміла здійснити брейк-пойнт, а наприкінці партії ще один – …...1NEWS

Підсумковий турнір WTA: Світоліна програла перший поєдинок

Червоної групи Світоліна зустрілася із 6-ю ракеткою світу датчанкою Каролін Возняцкі, передає кореспондент УНН. До шостого гейму стартової партії тривала рівна боротьба поки датчанка не зуміла здійснити брейк-пойнт, а наприкінці партії ще один – 6:2 на її користь. У другому...Unn.com.ua

ФК "Карпати" здобув другу перемогу в сезоні

Штрафний з над дальньої дистанції взявся виконувати Сергій Мякушко і створив справжній шедевр. "Ворскла" відправиться у гості до "Зірки" з Кропивницького. Unn.com.ua

Львівські «Карпати» перемогли вдруге в сезоні

надійно. Наприкінці першого тайму травми зазнав Акулінін, і молодого форварда замінив досвідчений Гладкий. До голу Мякушка на полі спостерігалася доволі рівна боротьба з мінімумом гольових моментів. На 81-й хвилині Скляр порушив правила. Штрафний взявся виконувати 33-й номер гостей, і Сергій...Щоденний Львів

"Динамо" зіграло у результативну нічию з "Янг Бойз" у Лізі Європи

з чудового штрафного від Морозюка, який вдруге у матчі зрівняв рахунок для "Динамо". В цілому, друга половина гри проходила у рівній боротьбі, але небезпечніше атакувати вдавалося киянам. Кілька разів загрожував воротам Мораєс, хороший шанс був у Гонсалеса, але навіть після...Зеркало недели (газета)

«Зоря» перемогла у Львові «Герту»

якому луганська «Зоря» приймала німецьку «Герту» з Берліна. Матч завершився з рахунком 2:1. Перший тайм проходив у досить спокійній і рівній боротьбі, але перед самою перервою українська команда зуміла відкрити рахунок. На 42-й хвилині Сілас на силу пробив зі штрафного,...Щоденний Львів

Хокеїсти "Кременчука" і "Донбасу" здобули чергові перемоги в УХЛ

"Донбас" приймав "Білий Барс", а харківський МХК "Динамо" завітав у гості до "Кременчука", повідомляє УНН.   У матчі лідерів турніру рівної боротьби не вийшло. "Донбас" на 30-й хвилині протистояння вів 6:0. До кінця основного часу білоцерківці змогли закинути лише дві...Unn.com.ua

дебютній 10-хвилинці. Завдяки високому пресингу від южненців супротивник почав припускатися втрат і програвав 27:18. Наступні дві чверті пройшли в більш рівній боротьбі, …...1NEWS

В Івано-Франківську відбувся всеукраїнський турнір з волейболу

і в обох, на жаль, поступилась. Спершу студенти-медики програли 2:0 волейбольному клубу «Добротвір» зі Львова. У другому матчі в дуже рівній боротьбі наші волейболісти поступились 2:1 команді Тернопільського національного педагогічного університету. «Наразі для нас це була підготовка до сезону. Склад...Стик

"Продексім" поступився сербському "Економацу"

Херсонський "Продексім" поступився сербському "Економацу" в рамках Кубку УЄФА. Матч проходив у доволі рівній боротьбі, однак все ж український клуб виявився слабкішим за свого суперника.Sportanalytic

Дніпро завдав Будівельнику першої поразки у сезоні

старт «Будівельнику» забезпечив Олександр Місяць, для якого протистояння проти колишньої команди було особоливо принциповим. Але в цілому чверть проходила у рівній боротьбі. Кияни більше грали через фарбу, де мали перевагу у габаритах, а «Дніпро» традиційно активно рухав м’яч в атаці...Спорт.ua

атак голопристанських футболістів, які створили декілька небезпечних моментів, але на завершальній стадії забракло майстерності. Друга половина першого тайму пройшла в рівній боротьбі і завершилась нічийним результатом 0-0.Все цікаве розпочалося в другому таймі. Спочатку чудова атака голопристанців завершилась взяттям воріт суперника.Новини Голої Пристані