рівна боротьба

Волейбольна збірна України поступилася на старті відбору до ЧС-2018

помилках опонентів. У результаті - 16:25 і жодного натяку на боротьбу. У другому сеті, принаймні до середини, на майданчику була рівна боротьба - 11:11. Але надалі німецька "Бундесмашина" включила додаткову швидкість - 25:20. Тренер українців намагався використати всю довжину лави...Unn.com.ua

Це може бути бій Портера з Теренсом Кроуфордом. Також є Денні Гарсія, який програв титул в бою, що проходив в рівній боротьбі. Це важливо", - сказав президент WBC Маурісіо Сулейман в коментарі...24boxing

Захисник Барселони Херард Піке заявив, що воротар Ювентуса Джанлуїджи Буффон заслуговує Золотого м'яча. "На полі розгорнеться рівна боротьба між двома дуже сильними командами. Ювентус вже декілька років показує гідну гру і входить до числа провідних команд Європи. У...Чемпион

«Черкаський Дніпро» здобув перемогу у матчі з «Буковиною»

Бойчук (51), Клак (87) Видалення: немає Головний арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.) Перший тайм Перші хвилини матчу пройшли в досить рівній боротьбі, але вже на 5-й хвилині капітан Олег Тарасенко, традиційно підключившись до кутового, відкрив рахунок у матчі після удару...Нова доба

Михайло БАСАРАБ: «Президент ФК Львів працює у правильному напрямку»

Вони молоді, перспективні, з ними працюють хороші наставники, у них хороше майбутнє. Налаштовувались, але не вийшло. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. У другому ми мали більше моментів, оскільки в них і вилучення було, і вони трошки підсіли. Загалом вийшов...Спорт.ua

Суперкубок з пляжного футболу: підсумки першого ігрового дня

Перший турнір року - Суперкубок України 2017. Стартова дванадцятихвилинка пройшла у рівній боротьбі та завершилася без голів.Sportgid

року - Суперкубок України 2017. Відкрили турнір віце-чемпіон України столичний «Артур Мьюзік» та «Вибір» з Дніпра. Стартова дванадцятихвилинка пройшла у рівній боротьбі та завершилася без голів. А от після перерви справи пішли веселіше. На 14-ій хвилині зустрічі перший гол новоствореного...Спорт.ua

"Львівська Політехніка" вийшла у фінал Вищої ліги

Першу половину матчу суперники в цілому провели в рівній боротьбі. Олександр Пащенко спробував збити суперника тайм-аутом, однак не допомогло.Галичина спортивная

Спірне пенальті вирішило долю матчу ФК "Тернопіль" - "Іллічівець"

Дмитро Кривушкін з Харкова призначив в у другому таймі в ворота ФК «Тернопіль». Протягом всього ігрового часу на полі точилася рівна боротьба. Десь трохи «Іллічівець» володів ігровою перевагою, більше тримав у себе м’яча, але за рахунок великої самовіддачі та бійцівського...Галичина спортивная

поступилися ужгородкам 7:8. Але вже у другому таймі вони зуміли довести вищий клас. Перша десятихвилинка другого тайму ще проходила у рівній боротьбі, а надалі у рахунку повели "галичанки" й утримали перевагу до кінця гри. Підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко...Чемпион

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" в Одесі провів перший матч плей-оф

Іван Когут вивів брата Миколу на ворота і той поцілив у дальній кут — 0:1. Другий тайм проходив також у рівній боротьбі. Та все ж господарям вдалося зрівняти рахунок. У середині тайму гольову атаку «моряків» почав воротар, який ввів м’яча...Галичина спортивная

Національна збірна України здобула другу перемогу

та єдина заміна в цей день: Володимир Тевкун замість Юрія Томина в діагоналі. Тут теж до певного моменту була більш-менш рівна боротьба — 16:13 на користь національної збірної. Догравала «молодіжка» матч експериментальним складом — лише Плотницький та Клепко зі «старту»...Галичина спортивная

Гандболісти збірної України поступилися в гостях Чехії у відборі до ЧЄ

Перший тайм матчу в чеському Зліні пройшов в рівній боротьбі. Однак вистояти до кінця матчу гостям не вдалося.Unn.com.ua

"Тепловик-Прикарпаття" перемагає лідера Другої ліги

вийшла складною, бойовий, і по суті йшла вона, як кажуть, до забитого гола. У першому таймі Прикарпаттю вдалося нав'язати суперникам рівну боротьбу - вміння івано-франківців налаштовуватися на лідерів вже неодноразово було помічено. І по такій грі саме гості забили ще...Галичина спортивная

Бійка вболівальників у Львові: фанатські війни чи провокація

Заявляти впевнено, що це виключно фанати «Карпат» не можна. Такі бійки фанатів, якщо і відбуваються то на пустирях і в рівній боротьбі без арматур, сокир і молотків. А не перед початком матчу на трибунах стадіону, коли вже повинні бути включені...Галичина спортивная

Джошуа переміг Кличка технічним нокаутом

Українець програв другий бій поспіль. Британець Ентоні Джошуа нокаутував українського боксера Володимира Кличка в одинадцятому раунді. Бокс пройшов у рівній боротьбі. В середині бою спортсмени обмінялися нокдаунами, а в подальшому Кличко контролював хід поєдинку, і складалося відчуття, що за очками...Зеркало недели (газета)

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі. Бліц-інфо

"Тепловик" переміг одного з лідерів Другої ліги

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі. Чемпіонат України з футболу серед команд 2 Ліги...Галичина спортивная

одного зі своїх ключових гравців нападника Артема Бондарева, який травмував звязки коліна в поєдинку з угорцями. Перший період пройшов у рівній боротьбі. Підопічні Олександра Савицького непогано пресингували своїх опонентів, однак відзначитись результативними діями так і не змогли. А за 4...In Kyiv