рівна боротьба

Цікавим вийшло протистояння в Рахові, де місцеві "Карпати" приймали концгазівський "Витязь". Зійшлися рівні за силами команди, тож на полі точилася рівна боротьба, а долю протистояння вирішив єдиний м"яч Юрія Яремчука, який вдало замкнув флангову передачу від партнера по команді. Тож...Ужгород.net.ua

передач), Кіріш, Мустафа (11 + 8 підбирань + 4 перехоплення), Карахан (5), Доган, Шенел (3) Головний тренер: Серкан Ердоган Після рівної боротьби в першій половині, захист українців став працювати зі збоями. Турки володіли перевагою в трисекундній, а господарі допускали занадто...UkrBasket

Збірна України U20 програла збірній Туреччини в товариській зустрічі

зрівняти рахунок. Другу чверть гості почали влучним триочковим, завдяки якому вони вийшли вперед. Більшу частину часу на майданчику команди показували рівну боротьбу з перемінним успіхом. Та на заключній хвилині до великої перерви гості зуміли забезпечити собі 4 очки переваги. По...Ua-football

Відомий український боксер здобув важку перемогу в США

Наш співвітчизник завдавав більше ударів і закономірно переміг, перервавши серію з двох поразок поспіль. Високий замок

Білоконь і Дьома успішно стартували на Ролан Гаррос

У другому сеті проходила вже рівна боротьба, і обидві пари тільки раз обмінялися брейками.Ua-football

Харківський «Житлобуд-1» розтрощив «Легенду» у фіналі жіночого Кубку України

Стартові хвилини пройшли у досить рівній боротьбі. Втім, довго чекати на взяття воріт глядачам не довел...Новости ФК "Металлист"

у Тернополі харківський «Житлобуд-1» переміг чернігівську «Легенду-ШВСМ». Команди виходили на поле під акомпанемент рясного дощу. Стартові хвилини пройшли в досить рівній боротьбі — суперники призвичаювалися до погодних умов і мокрого газону. Утім, довго чекати на взяття воріт глядачам не довелося.Галас

України, перемігши чернігівську «Легенду-ШВСМ» із рахунком 8:0. Команди виходили на поле під акомпанемент рясного дощу. Стартові хвилини пройшли в досить рівній боротьбі — суперники призвичаювалися до погодних умов і мокрого газону. Утім, довго чекати на взяття воріт глядачам не довелося.Жіночий футбол України

в заключному матчі ІІ ліги України сезону 2017/18, який відбувся у четвер, 31 травня, у Новограді-Волинському. Команди провели матч у рівній боротьбі. Житомиряни мали чимало нагод відкрити рахунок, але пропустили на 85 хвилині гол від легіонера Брайта Барнора. Полісся (Житомир)...20 хвилин

в заключному матчі ІІ ліги України сезону 2017/18, який відбувся у четвер, 31 травня, у Новограді-Волинському. Команди провели матч у рівній боротьбі. Житомиряни мали чимало нагод відкрити рахунок, але пропустили на 85 хвилині гол від легіонера Брайта Барнора. Полісся (Житомир)...Спортивний Житомир

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі й завершився без забитих голів. Спочатку Карім Бензема підставив ногу під м'яч, який воротар Ліверпуля намагався...Футбол Полтавщини

Основні події цього фінального поєдинку розгорталися у другому таймі. Втім, уже через чотири хвилини "Ліверпуль" зумів відігратися. Терноград

Перший тайм обидві команди провели у рівній боротьбі. Проте Шульт встигла зміститися і врятувати Вольфсбург від кулястого.ICTV

НБА зіграли 17 травня черговий матч плей-оф. Х`юстон – Голден Стейт – 127:105 (26:21, 38:29, 31:29, 32:26) Рахунок серії – 1:1 Рівна боротьба у матчі тривала тільки в першій чверті, а потім Х’юстон втік вперед і більшу частину поєдинку вів більше...UkrBasket

Чинні чемпіони НБА перемогли на старті фіналу Західної конференції

розпочати Рокетс гру з ривка 12:4. До кінця першої перерви між чвертями гості вирівняли становище 30:29. Довгий час тривала безкомпромісна, рівна боротьба і тільки у другій половині третьої чверті Хюстон набрали тільки 2 пункти за 5-хвилинний проміжок і відпустили опонентів...Unn.com.ua

Подільці і в другому матчі бронзової серії перемогли другу команду Миколаєва – 87:73.  Рівна боротьба в миколаївському поєдинку йшла до перерви. Після першої половини рахунок був рівним. Однак у третій чверті гості захопили ініціативу. До...UkrBasket

Ломаченко нокаутував Лінареса і став чемпіоном світу

(44 перемоги, з них 27 нокаутом, 3 поразки ). Поєдинок видався видовищним і захоплюючим. Стартову частина бою бійці провели в рівній боротьбі, хоча наш боксер все-одно виглядав швидшим і небезпечнішим. Важливі епізоди почалися в середніх раундах, коли той чи інший...Ваші новини

Легенда Динамо: Игра Пиварича и Вербича пример того, как не нужно действовать

забивають, а інші ні. Другий там "гірники" виглядали краще за рахунок того, що виграли центр поля. Перший тайм проходив у рівній боротьбі, команди не хотіли ризикувати, як би придивляючись один до одного. Кияни намагалися не дати розігнатися атакам опонентів, перекриваючи...Ua-football

"Шахтар" обіграв "Динамо" і завоював Кубок України

для "Шахтаря" сьогоднішній тріумф у Кубку України став 12-м в історії команди в період незалежності. Перший тайм поєдинку пройшов у рівній боротьбі, але з територіальною перевагою "гірників", яке в голи підопічні Фонсеки зуміли втілити в забиті м'ячі вже в другій...Зеркало недели (газета)