рівна боротьба

Баскетболістки ЛДУФК завдали першої поразки діючому чемпіону Вищої ліги БК "Франківськ-ПНУ"

28 очок і 13 підбирань. 13 очок і 7 підбирань у активі Валентини Воронової. Загалом перша чверть поєдинку пройшла у рівній боротьбі, що й засвідчив рахунок — 16:16. Друга чверть матчу, яку студентки зі Львова виграли 18:9, стала вирішальною. Цієї...Галичина спортивная

не дозволило. За підсумками стартової 10-хвилинки різниця в рахунку сягнула мінімальних двох очок. Більша частина другої чверті також проходила за рівної боротьби. Та ближче до перерви господарі почали більше помилятися. То ж харків’яни збільшили перевагу до 6 очок. По перерві...UkrBasket

"Голден Стейт" обіграв "Клівленд" у матчі НБА

Надалі на паркеті точилася рівна боротьба з невеликою перевагою господарів у рахунку.Unn.com.ua

чемпіонату. У Харкові відбулося міське дербі Універбаскета та другої команди Політехніка. Напередодні перемогли політехніки, а в другому поєдинку за досить рівної боротьби Універбаскет взяв реванш. То ж обидві команди очолюють першу групу, маючи по 11 перемог в 12-ти матчах. У...UkrBasket

по ходу стартової чверті. Однак до перерви вони наздогнали гостей та вийшли на один бал вперед. Третя чверть пройшла в рівній боротьбі. Гості повернули собі мінімальне лідерство. А в вирішальній четвертій 10-хвилинці більше сил виявилося в львів’ян. До цього у...UkrBasket

ХК "Донбас" обіграв "Кременчук" в заключній грі року УХЛ

Черкаські Мавпи перемогли Хімік

десятихвилинки, коли влаштувати невелику “пожежу” біля кільця «Мавп» та все ж почали наздоганяти суперників. В останньому періоді на паркеті була рівна боротьба, хоча набирати бали гостям вдавалося трохи краще. Проте, це не вплинуло на фінальний результат, адже переможний доробок черкасці...Спорт.ua

Суперліга. "Дніпро" в напруженій грі здолав "Політехнік"

суперлізі відбувся матч регулярного чемпіонату. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Лідер турнірної таблиці "Дніпро" в Харкові вирвав перемогу над "Політехніком".Матч проходив в рівній боротьбі і доля поєдинку вирішилась в останній чверті. Впевнена гра дніпрян в захисті дозволила їм тріумфувати над "політехами" з...Sportanalytic

пройшли групові, чвертьфінальні і півфінальні етапи і зустрілись у вирішальній грі фіналі Спартакіади шкіл міста. Півтора тайми гра проходила у рівній боротьбі, але в останній чверті школярі з школи 25 три рази знаходили щілини у захисній лінії суперників, що принесло...Стик

не був. ДВК "Полісянка" проявила характер та волю до перемоги, боролося за кожне очок і в кожній партії точилася практично рівні боротьба. Хоча в підсумку досвід все ж перемагав над молодістю. І кожного разу "Полісся" вдавалося відриватися від суперниць. Першість...Спортивний Житомир

БІПА здобула вольову перемогу у Миколаєві і вийшла у 1/4 фіналу Кубку України

6 підбирань, Балабан 1, Воєвода 2, Волчанов 2 Перший матч - 81:82. Статистика матчу Хід гри Початок гри проходив за рівної боротьби. У господарів команду у нападі за собою повели Олександр Кушніров та Сергій Попов, які за стартову чверть набрали...Миколаївська правда

21-річна українка відстояла титул чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств

до перемоги задушлививим прийомом, але чешка вийшла із важкої ситуації. У другій половині бою обидвці суперниці втомилися. Бій проходив у рівній боротьбі, а українка вдало відбивала атаки суперниці, яка намагалася вирвати перемогу достроково. У підсумку Світлана Гоцик встояла та захистила...Еспресо TV

у них було не багато, тому нічия, і суперниці готуються до наступного туру. В партії Должикова Катерина Букса Наталія, тривала рівна боротьба майже всю партію, і важко сказати хто мав реальні шанси на перемогу. В ендшпілі у Наталії була можливість...Спортивний Житомир

Лідер ЧУ з баскетболу Дніпро з рекордом розгромив МБК Миколаїв

баскетболу - Суперліги Пар-Матч, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Дніпра".Уже в першій чверті проти МБК "Миколаїв" стало зрозуміло, що рівної боротьби в матчі не буде. Гості елементарно не встигали ні за м'ячем, ні за гравцями в білих майках. Уже...Unn.com.ua

В Житомирі стартував фінал чемпіонату України з шахів серед чоловіків.

всіх партіях після дебютів точилася жорстка боротьба. Першими закінчили пара Віталій Бернадський і Михайло Олексієнко у нічию. Партія проходила в рівній боротьбі, і закінчилася прозаїчним туровим ендшпілем. Наступними закінчили Валерій Нєвєров і Артур Фролов. Допустивши одну неточність в мітельшпілі Артур...Спортивний Житомир

Ліверпуль - Спартак 7:0.

Фірміно, той в дотик відправив м'яч у ціль. 30 хвилин, які залишилися до кінця першого тайму, в принципі, пройшли в рівній боротьбі. Але початок другої половини знову був за господарями. Четвертий гол на свій рахунок записав Мане, потужним ударом замкнувши...Ua-football

Сьогодні стартує 4-й тур Ужгородської футзальної ліги

та Вікінга. Коритняни та Верест спробують набрати перші очки у сезоні. В інших матчах Зіна Сторожниця та Стандарт Рятівник очікується рівна боротьба. Центральними матчами у групі А будуть Фенікс Будівельник та Тімвір КС Ужгород.Голос Карпат

Фанати НФК "Ураган" вимагають відставки виконавчого директора клубу

очевидно принесла більше позитивних емоцій, аніж переживань з приводу чергової втрати очок. Щодо самого поєдинку, то він пройшов у цілком рівній боротьбі, хоча «драконам» довелося двічі по ходу зустрічі відігруватися. ФУТЗАЛ. Екстра-ліга. 10 тур.“Ураган” (Івано-Франківськ) — “Сокіл” (Хмельницький) — 3:3...Галичина спортивная

Суперник дочекався в кінці наших помилок та холоднокровно скористався ними. Упродовж всього матчу точилася важка, рівна боротьба. Матч пройшов у відмінній атмосфері при повних трибунах.UkrBasket

у Вищій лізі. Я рад, що вони не забули баскетбол». Попри те, що зустріч товариська, дух суперництва був присутнім. Спочатку рівна боротьба й рахунок. Але потім, команда більш досвідчених гравців вийшла вперед й виборола перемогу. Геннадій Рудомет, учасник турніру,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини