рівна боротьба

Івано-Франківську місцевий «Епіцентр К10» приймав сумську команду «СумДУ», пише sportclub.sumy.ua. Гра-відповідь другого попереднього раунду кубку України з футзалу пройшла в рівній боротьбі і завершилася бойовою нічиєю 5:5, що після домашньої перемоги 6:5 дозволило сумчанам пробитися по кубковій сітці далі.SumyToday

викликали особливий інтерес. "Зірка" і "Олександрія" команди приблизно одного рівня, а значить і очні матчі між суперниками проходять завжди в рівній боротьбі і переможця визначити в цих іграх завжди дуже не просто. Навіть незважаючи на те, що команда з Кропивницького...Ua-football

Кубка України. Про це заявив наставник полтавського клубу Василь Сачко, пише сайт дніпрян. "Завжди важко програвати. У першому таймі була рівна боротьба, а в другому ми почали поступатися, в середині поля, в швидкості. Дніпро закономірно виграв. І це для нас...Чемпион

Кубок України: "Дніпро" сильніше за "Ворсклу"

матч 1/4 фіналу Кубка України, в якому "Дніпро" обіграв "Ворсклу" з рахунком 1:0. Поєдинок, як і очікувалося, пройшов у рівній боротьбі. Небезпечні моменти виникали як біля воріт "Дніпра", так і поблизу штрафного майданчика "Ворскли". Було видно, що гра йде...Зеркало недели (газета)

"Говерла" двічі перемогла "Хіміка-2" та продовжує лідирувати у Вищій лізі

(у южненців тільки один) успішно діяли в контратаках. Також «Хімік» здійснив на шість втрат більше. Перша половина зустрічі проходила в рівній боротьбі. Команди не давали розслабитись одна одній та відповідали своїми результативними діями на зароблені очки суперником. На перерву з...Галичина спортивная

Прем

матч 16-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький "Олімпік" і "Олександрія" зіграли внічию 1:1. Перший тайм поєдинку проходив у рівній боротьбі. Кілька небезпечних нагод було, як у гостей стадіону Ніка, так і в "Олександрії". Другий відрізок матчу почався з...Зеркало недели (газета)

Олександрія - Олімпік.

турі також обіграла дуже непростого суперника, який славиться грою в обороні. "Олімпік" в 15-му турі зламав захист "Чорноморця" і, в рівній боротьбі, зміг проявити свої найкращі якості. Перевага донецької команди в 16-му турі перед "Олександрією" це стабільність, в осінніх матчах...Ua-football

______________________________________________________________________ "Еспаньолові" не було в цьому матчі так легко, як може здатися, глянувши на підсумковий рахунок. На полі велася приблизно рівна боротьба, а переломним став момент на початку другого тайму, коли після подачі до штрафного майданчика "Леганеса" на ударну позицію...Ua-football

"Леви" сильніші за "Мавп": "Політехніка" перемогла в Черкасах

Вчора у Черкасах БК «Львівська Політехніка» розгромила місцеві «Черкаські Мавпи-2» з рахунком 69:95. Гра розпочалась у рівній боротьбі. Команди по черзі набрали перші очки, зробили перші промахи, фоли та втрати. Але два влучні дальні кидки від форварда господарів...Галичина спортивная

Южненський "Хімік" зазнав чергової поразки в баскетбольній Лізі чемпіонів

в матчі шостого туру групового етапу баскетбольної Ліги чемпіонів. Поєдинок проходив на майданчику українців. У першій половині южненці зуміли нав'язати рівну боротьбу фавориту групи B, але долю протистояння вирішила третя чверть, коли турецькій команді вдалося зробити ривок і набрати 22...Зеркало недели (газета)

Гвоздик здобув дострокову перемогу над Чілембою

а на кону стояв титул за версією NABF в напівважкій вазі, який належав Гвоздику. У перших трьох раундах йшла відносно рівна боротьба, але ближче до середини українець почав збільшувати тиск на опонента. Це призвело до того, що у восьмому раунді...Зеркало недели (газета)

ліги тернополяни вдома приймали одного з лідерів першості – рівненський “Верес”. Впродовж всього матчу на стадіоні точилася гостра і доволі рівна боротьба двох суперників, яким вкрай потрібна була перемога. Футболісти з Рівного зараз ідуть на другому місці і...Терноград

За рівної боротьби більш фартовими виявились господарі. На 22-й хвилині зусиллями Івана Матяжа донеччани забили м'яч, який в підсумку став переможним. «Олімпік» здобув...Високий замок

Молодіжний склад «Карпат» переміг «гірників»

зустріччю проти Олександрії в стартовому складі зявились двоє футболістів першої команди: Вячеслав Танковський та Євген Селезньов. Дебютні хвилини минули в рівній боротьбі. Суперники не квапили події, намагаючись здійснювати позиційні атаки. Поступово перевага перейшла до гірників. На 17-й хвилині перший небезпечний...Щоденний Львів

Україна - Сербія: найкращі фото матчу

поєдинок проти збірної Сербії. Українці здобули перемогу, забивши по голу в кожному з таймів. Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі, а єдиний гол був забитий ближче до його завершення. Зозуля не зумів вдало обробити м'яч після прострілу Федецького,...Зеркало недели (газета)

Україна обіграла Сербію в товариському матчі

і обіцяв, надав можливість зіграти резервістам збірної, випустивши з перших хвилин максимально експериментальний склад. Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі, а єдиний гол був забитий ближче до його завершення. Зозуля не зумів вдало обробити м'яч після прострілу Федецького,...Зеркало недели (газета)

"Суха" нічия у матчі між теребовлянською і тернопільською Нивою

аматорської ліги. Однак потішити своїх прихильників результатом та якісною грою теребовлянська і тернопільська "Ниви" не зуміли. Сама гра пройшла у рівній боротьбі. На двох команди створили лічені моменти, які варті уваги. У складі господарів в першому таймі міг відзначитися Руслан...Галичина спортивная

Гра пройшла в абсолютно рівній боротьбі, де перевага однієї з команд не сягала понад 5 очок.Newsru.ua

2-го туру першості України з футзалу в першій лізі пройшла в Легкоатлетичному манежі ім. В.Голубнічего, пише sportclub.sumy.ua. Гра пройшла в рівній боротьбі, але все ж сумчани забили у два рази більше - 6:3. За наших хет-триком відзначився Максим Мисловський, по...SumyToday