Русин

АНДРІЄВСЬКИЙ: «Із Бохумом Хацкевич сказав нам з Гармашем грати вище»

Бохума були більш свіжі. Вони ж грали другий тайм у тому ж складі... - Тобі вчора вдалося відзначитися асистом на Русина - Гармаш віддав мені хороший пас у вільну зону, а далі Назарій класно відкрився і мені залишалося лише покотити...Спорт.ua

Олександр Андрієвський: У першому таймі гравці Бохума були більш свіжі

- Сьогодні було більше поновлююче тренування, грали в тенісбол. - Можливо з цим пов'язана більша результативність команди після перерви? HP i B LIFE

Вячеслав Заховайло о контрольном поединке Динамо

я вижу усиление игры "Динамо" в атаке. Хорош был и Че-Че, и все остальные ребята. Отдельно нужно поздравить и молодого Русина с забитым дублем. Одним словом - порадовали!», - заявил футбольный...Ukrainefootball.net

Експерт відзначив гольове чуття нападника "Динамо"

і подвійно радий, що перший млинець не вийшов глевким. На мій погляд, для першого матчу дуже непогано. Особливо радий за Русина. У хлопця є гольове чуття, а для форварда це дуже важливо", - написав Шахов на своїй сторінці в Facebook.Нагадаємо,...Football-ukraine.com

Експерт: Буено був найкращим в складі "Динамо"

бачу посилення гри "Динамо" в атаці. Хороший був і Че Че, і всі інші хлопці, окремо потрібно привітати і молодого Русина із забитим дублем.Одним словом... Порадували... - написав Заховайло на своїй сторінці в Фейсбуці.Нагадаємо, вчора динамівці розгромили "Бохум"...Футбол газета

Пока играют лишь «Динамо» и «Ворскла»

украинской Премьер-лиги, проведенных в рамках их зимней подготовки ко второй части текущего сезона.ДИНАМО Бохум (Германия) 3:0 (1:0) Голы: Цыганков (29), Русин (69, 78)Динамо: (1-й тайм) Бойко, Кендзера, Сидорчук (К), Кадар, Миколенко (Пиварич, 37), Шепелев, Шапаренко, Буяльский, Вербич, Цыганков, Соль; (2-й...Динамо Киев от Шурика

Андрей Шахов: «Особенно рад за Русина»

На мой взгляд, для первого матча очень неплохо. Нападающий Динамо Назарий Русин в матче с Бохумом отметился дублем.Динамо Киев от Шурика

У Голубинській школі на зимових канікулах щодня було дуже потішно й гамірно

рік на порозі учні 7 класу (класний керівник Г. О. Суран-Молнар), Новорічний калейдоскоп учні 8 класу (класний керівник Н. Ю. Русин).Конкурс на кращу новорічну газету, малюнок, витинанку розкрив таланти, майстерність й естетичні смаки старшокласників. А переможцями в номінації Новорічна газета...Голос Карпат

Як "Динамо" розгромило німецький клуб в товариській грі (ВІДЕО)

в першій контрольній грі на іспанському зборі. Повідомляє Футбол газета. Киян без особливих труднощів розібралися з німецьким "Бохумом", завдяки дублю Русинв і голу Циганкова.Товариський матч"Динамо" - "Бохум" - 3:0Голи: Циганков, 29, Русин 69, 78Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Вячеслав Заховайло: «Динамо» удивило в хорошем смысле этого слова!»

составе я вижу усиление игры "Динамо" в атаке.Хорош был и Че-Че, и все остальные ребята. Отдельно нужно поздравить и молодого Русина с забитым дублем.Одним словом - порадовали!, написал Заховайло на своей странице в сети Facebook.Динамо Киев от Шурика

"Динамо" розгромило німецький клуб у першому спарингу в Марбельї

Незважаючи на те, що на поле вийшли переважно молоді виконавці, вони змогли довести перевагу Динамо до розгромної. Дублем відзначився Назарій Русин спочатку він холоднокровно розібрався із захисником, скориставшись із рикошету після удару Піварича, та поцілив у ворота із близької відстані,...Unn.com.ua

и вдвойне рад, что первый блин не вышел комом. На мой взгляд, для первого матча очень неплохо. Особенно рад за Русина. У парня есть голевое чутье, а для форварда это весьма важно, - написал Шахов на своей странице в...Ukrainefootball.net

Арсенал обыграл Челси и продолжает бороться за Лигу чемпионов

Эктора Бельерина. До перерыва преимущество «Арсенала» увеличил защитник Лоран Косельни, голевой пас отдал защитник Сократис Папастатопулос. Динамо обыграло Бохум: дубль Русина и гол Цыганкова «Арсенал» одержал вторую победу в последних пяти матчах в чемпионате Англии. «Челси» перервал беспроигрышную серию, которая...Телеграф

Дубль записав на свій рахунок Назарій Русин, що вийшов у складі Динамо на другий тайм.Новини світу та України

Товарищеский матч.

Динамо — Бохум 3:0Голы: Цыганков 29, Русин 69, 78 Вице-чемпион Украины провел первый поединок в новом 2019 году. Соперником бело-синих стал представитель второй немецкой Бундеслиги Бохум. Украинцам...HP i B LIFE

Динамо - Бохум 3:0 Видео голов и обзор матча

Динамо стартовало на тренировочном сборе в Испании с победы над Бохумом из второй немецкой Бундеслиги. Голы: Цыганков, 30, Русин, 69, 78...Ukrainefootball.net

«Динамо» в первом матче 2019 года разгромило «Бохум»

пробить по диагонали, с чем Виктор легко справился. В следующий раз мяч в воротах «Бохума» остался только через 40 минут. Русин после удара Пиварича первым подоспел на добивание и хладнокровно разобрался с последними преградами на пути ко второму голу.Вскоре Русин...Новости ФК "Металлист"

"Динамо" розтрощило "Бохум" у першому матчі 2019 року

вдалося. Рахунок на 23-й хвилині відкрив Віктор Циганков. Після перерви тренер "Динамо" повністю змінив склад. До розгромного рахунок довів Назарій Русин, який зробив дубль. "Динамо" перемогло "Бохум" 3:0. Товариський матч 19 січня "Динамо" "Бохум" 3:0 Голи: Циганков, 29, Русин, 69,...Еспресо TV

Контрольный матч.

"Динамо" розгромило німецький "Бохум" в першому контрольному матчі на зборі в Іспанії. "Динамо" Київ - "Бохум" 3:0 Голи: Циганков 29, Русин 69, Русин 78.Ua-football

Товарищеский матч. Марбелья Динамо — Бохум 3:0Голы: Цыганков 29, Русин 69, 78 Динамо 1-й тайм: Бойко, Кендзера, Сидорчук, Кадар, Миколенко (Пиварич 37), Шепелев, Буяльский, Шапаренко, Цыганков, Вербич, СольДинамо 2-й тайм.HP i B LIFE