Клімкін та Пестирнак домовилися про підготовку офіційного візиту в Україну президента Румунії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр Румунії з питань іноземних румунів Андреа Пестирнак обговорили ряд питань, пов'язаних із забезпеченням прав румунської національної меншини в Україні та української національної меншини в Румунії.Интерфакс-Украина

відповідному мовному середовищі. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Міністром з питань румунів звідусіль Андреа Пастарнак. «У Румунії проживає значна українська меншина, в Україні – румунська. Ми багато робимо для того,...Урядовий портал

Доволі несподівано румуни вистояли у Лісабоні. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Хто з нас не мріє побувати на острові й відчути себе сміливим мореплавцем.... Експрес

У румунському місті Брашов голодні бурі ведмеді крадуть у містян їжу. Загалом ведмеді не проявляють агресії і приходять в місто лише за їжею. Газета "Наш ДЕНЬ"

Варто додати, що спільні проекти стосуватимуться альтернативного лікування. Бліц-інфо

Дорогу Колочава-Усть-Чорна-Бедевля "аукціонно" ремонтуватимуть румуни. Закарпаття онлайн

Чоловіча баскетбольна збірна України у спарингу розгромила Румунію

пішли на першу перерву. Старт другої 10-хвилинки ознаменувався ривком "жовто-блакитних" 9:0, а далі наші співвітчизники до завершення половини гри громили румунів – 49:27. Після 15-хвилинної перерви малюнок гри не змінився, як підсумок - закономірна перемога команди Мурзіна з рахунком 91:57.Unn.com.ua

Україна зайняла третє місце на турнірі в Греції

© ФБУ На стартову влучну атаку румунів українці відповіли точними триочковими Мішули та Пустозвонова. Наступні результативні атаки Пустозвонова та Кольченка дозволили нашим хлопцям захопити необхідну перевагу в...Sportgid

В останньому поєдинку українські баскетболісти розгромили Румунію На стартову влучну атаку румунів українці відповіли точними триочковими Мішули та Пустозвонова. Наступні результативні атаки Пустозвонова та Кольченка дозволили нашим хлопцям захопити необхідну перевагу в...Спорт.ua

Історики розповіли, як жило Закарпаття в період німецької окупації

про прихід радянських військ в 1944 році. Для них те, що ми називаємо окупацією це була друга Румунія. Коли прийшли румуни вони це як окупацію не розглядали. Просто Буковина до 1940 року була в складі Румунії, а потім в 1941...Голос Карпат

06 серпня, відбулосяурочисте зібрання, присвячене 77- й річниці з часу утворення Чернівецької області. Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук спільно з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами обласної і міської рад, делегаціями з районів області, представниками ОТГ, обласних об’єднань громадян, ЗМІ,...Українська газета ЧАС

«Олександрія» вперше в історії пробилася в плей-офф Ліги Європи (ФОТО, ВІДЕО)

Ближче до середини другого тайму атакуюча Олександрія закінчилася - підопічні Володимира Шарана віддали ініціативу та грали від оборони. Саме тоді румуни спробували відновити перевагу, все частіше загострюючи ситуацію біля володінь Паньківа. Кілька разів поспіль Юрій рятував свої ворота, особливо памятною...Гречка

"Олександрія" обіграла "Астру" і вийшла у наступний раунд Ліги Європи

1:3). Цього разу підопічні Володимира Шарана зуміли покращити свій результат. Після нічийного поєдинку на виїзді, олександрійці в статусі фаворитів приймали румунів на своєму полі і зуміли перемогти. Все вирішив епізод в кінці першого тайму, коли Старенький заробив пенальті, а Запорожан...Зеркало недели (газета)

Ліга Європи.

Команді Володимира Шарана вдалось подолати румунів. Повідомляє сайт Футбол Україна. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

«Олександрія» - «Астра»: відеопрогноз Роберто Моралеса

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив: Я думав, що в першому матчі румуни виграють.Sportgid

ЛЧ. Третій кваліфікаційний раунд.

Карлао 54, Гіоргіос Меркіс 93, Ігор де Камарго 94, Гіоргос Ефрем 105 "Віторул" банально не витримав темпу. Протягом дев'яноста хвилин румуни пропустили один гол, але цим дозволили суперникові лише зрівняти загальний рахунок. Проте відразу на початку екстра-таймів АПОЕЛ нокаутував чемпіона...Ua-football

Про це свідчать нові дані опитування Євростату, передає Euractiv. Згідно з результатами опитування, приблизно mResearcher