Школярі пройдуть стежками УПА, відпрацюють навики таборування та елементи рукопашного бою...Радіо Трек

Рада визнала бойовий гопак та "Спас" національними видами спорту

Ухвалений закон передбачає підтримку національних видів спорту: бойового гопака, хортингу, українського рукопашного бою "Спас", української боротьби на поясах...Молодой буковинец

Херсонські спортсмени привезли нагороди з чемпіонату рукопашного бою

17 - 20 травня у Києві (Пуща Водиця) відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів з рукопашного бою. В змаганнях у розділах демонстрація техніки, легкий та дозований контакт прийняли учас...Сайт города Херсона

У Скадовську розпочалося спортивне літо

Неймовірна спортивна краса розгорнулася на березі моря у Скадовську - тут розпочалися Всеукраїнські збори з кіокушин-карате та рукопашного бою... (Ольга Миронець)...Херсонцы

22 квітня в спортивному залі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся Чемпіонат Донецької області з рукопашного бою серед юнаків, дівчат та юніорів.Деловой Славянск

У Житомирі відбувся чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою

У Житомирі в спорткомплексі «Динамо» завершився чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою.Народна Рада

У Житомирі проходить Всеукраїнський турнір з рукопашного бою

114 військових та курсантів беруть участь у Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою, присвяченому пам'яті Героя України Тараса Сенюка.0412.in.ua — сайт города Житомира

7-8 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Участь у турнірі взяли понад 150 спортсменів з різних регіонів України. У складі Донецької області виступали спортсмени слов’янського...Деловой Славянск

7-9 квітня у Києві відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок з рукопашного бою.Сайт города Херсона

Канівський рятувальник здобув призове місце у всеукраїнському чемпіонаті з рукопашного бою

Місцевий вогнеборець посів третє місце у Чемпіонаті ДСНС із рукопашного бою у своїй ваговій категорії. Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на інформацію рятувальників у соціальній мережі. Найкращий результат у команді...Вчасно (Черкаси)

22 березня на Чемпіонаті ДСНС України з рукопашного бою, що проходив в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету, представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вибороли...Рідна Черкащина

На Чемпіонаті ДСНС України з рукопашного бою рівненські рятувальники стали переможцями. Вони показали гарний результат у заліках від 80 до понад 90 кілограмів. Про це повідомляє...Телеканал Ритм

У Житомирі на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» відбувся відкритий чемпіонат області з рукопашного бою серед дітей, юнаків, молоді та дорослих. До змагань також залучалися вісім військовослужбовців 95 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ Збройних Сил...Новости Житомира

26 лютого на базі  ФСК «Олімпійський» м.Покровськ  пройшов відкритий чемпіонат Покровська з рукопашного бою, у якому взяли 70 учасників з Покровська, Мирнограда, Новогродівки. Всього  6 команд: ФСК «Олімпійський», СК «Боєць», Новогродівка, СК «Барс»...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

У Чернівецькій федерації рукопашного та універсального бою похвалилися здобутками

Наприкінці року у Чернівецькій  обласній федерації рукопашного та універсального бою похвалилися здобутками за 2016 рік. У скарбничці спортсменів нагороди та кубки всеукраїнських та міжнародних змагань.  Уляна ДЕЛІКАТНА...Погляд

Погроми Мафів у Києві: з

намагалися влаштувати погром Мафів на будівельному ринку у Києві біля станції метро "Харківська", приїхали з Кременчука і входять в клуб рукопашного бою "Газард".UkrMedia

У Хмельницьку відбувся кубок України серед чоловіків та жінок з рукопашного бою. Перше та друге зайняли команди з Одеси та Хмельницька відповідно.Чернівці.ТВ

Буковинські спортсмени з рукопашного бою відзначилися на кубку України серед чоловіків і жінок у Хмельницькому. Чернівецька команда "Чорна сотня" посіла третє командне місце після...Буковинська правда