рукопашний

09 червня в місті Слов'янську на базі КПНЗ «Міська КДЮСШ» відбувся Відкритий обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат, присвячений Дню захисту дітей.Деловой Славянск

У Миколаєві сьогодні - Кубок героїв АТО

підтримайте наших воїнів! Стадіон «Центральний», поле зі штучним покриттям. Читайте також: Спецпризначенець Ярослав з Миколаєва виборов Кубок Президента України з рукопашного бою...Миколаївська правда

Першим чемпіоном України у Тростянецькому районі став її вихованець, Владислав Гречаник. Lada.FM

У Херсоні розпочався Відкритий турнір міста Херсон з «прикладного рукопашного бою»

Змагання проходять за підтримки Головного управління Національної поліції в Херсонській області та присвячені пам'яті загиблих бійців батальйону "Херсон" УМВС України в Херсонській області. Любимый Херсон

Найсильніші на татамі. У столиці завершився Чемпіонат України з рукопашного бою. Найкращих визначали не лише за силою та технікою, а й за моральними рисами.Подробности.ua

З черговими успіхами повернулись зі змагань вихованці секції рукопашного бою Фізкультурно-спортивного комплексу «Олімпійський» Благодійного фонду «Надія». Цього разу медалі юні спортсмени привезли з Чемпіонату України, який проходив у Луцьку.Телекомпания «Орбита»

Олександрійські гвардійці здобули перше місце на чемпіонаті України з рукопашного бою

Команда військової частини 2269 Національної гвардії посіла перше місце на чемпіонаті Нацгвардії України з рукопашного бою.Новости Александрии

Львів

На базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України завершився ХІ чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ з рукопашного бою, який традиційно проводиться за підтримки Національної федерації рукопашного бою України. Про це повідомили сьогодні, 28 березня, в прес-службі міністерства...Щоденний Львів

На Прикарпатті відбулися перші офіційні змагання з рукопашного гопаку

Фінішував відкритий кубок Верховинської ДЮСШ та відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з рукопашного гопаку. Це перші змагання після визнання урядом цього виду спорту національним.Вісник+К

Турнір провели у приміщенні Коломийської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.The post У Коломиї відбулися змагання з рукопашного бою (ВІДЕО) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

У загальнокомандному заліку Вінницька область посіла І місце, здобувши 9 золотих, 3 срібних і 7 бронзових медалей. Моя Вінниця

Юні буковинські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті України

Буковинські школярі привезли нагороди з Чемпіонату України з рукопашного бою.0372.ua

За підсумками змагань з рукопашного бою гвардійців батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, які вибороли почеснеThe post Закарпатські нацгвардійці оздоровились у...Трибуна

«Ушу» – це загальна назва для всіх китайських єдиноборств, що включають в себе рукопашний бій, а також сутички з використанням мечів, пік і іншої зброї. У загальному вигляді «ушу» – Читати далі Що таке...Versal

Півтори сотні поліцейських з Рівненської, Луганської та Донецької областей взяли участь у відкритому чемпіонаті ГУНП в Луганській області з рукопашного бою, приуроченого до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС і Національної поліції України.ЧаРівне.info

У Житомирі відбудеться обласний турнір з рукопашного бою

У суботу, 16 грудня 2017 року, в Житомирі, у ФОК Динамо, відбудеться відкритий турнір Житомирської області з рукопашного бою серед юнаків та юніорів.Житомир.info

В змаганнях з рукопашного бою серед правоохоронних органів області прийняли участь 8 збірних команд.Прес-Центр