росіянка

У Росії мати на смерть отруїла горілкою 4-місячне немовля, щоб заспокоїти його

скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 109 КК РФ (спричинення смерті по необережності)", - йдеться у повідомленні. За версією слідства, росіянка, бажаючи заспокоїти 4-місячну дитину, додала горілку в дитячу пляшечку з водою і напоїла немовля. Унаслідок цього дитина померла від...Єдність

На Євро-2017 з шахів Марія Музичук у 9-му турі зіграла внічию з лідером Наною Дзагнідзе

Музичук за два тури до фінішу турніру йде третьою, відстаючи на півочка від дуету лідерів — грузинки Нани Дзагнідзе й росіянки Олександри Горячкіної. Чемпіонат Європи з шахів серед жінок-2017 Рига (Латвія) Дев’ятий тур. 20 квітня Результати українок Марія Музичук (Україна)...Галичина спортивная

17-річна українка виграла перший титул в кар

доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Марина стартувала тут ще у кваліфікації, виграла сім матчів поспіль і здобула титул у матчі проти росіянки Прібилової.Марина Чернишова (Україна) - Анастасія Прібилова (Росія) - 6:3, 6:3Зараз Чернишова займає 795-ту позицію у світовому рейтингу, але завдяки...Sportanalytic

До вашого перегляду фінальна сутичка молодої зірки дзюдо Дарї Білодід, у якій українка одержала яскраву перемогу над росіянкою Іриною Долговою і стала чемпіонкою Європи!Newsonline24

Українські дзюдоїсти виграли чемпіонат Європи

турнір для дзюдоїстки, яка показала майстерність в захисті і характер, зумівши вийти у фінал. У вирішальній сутичці її суперницею була росіянка Ірина Долгова - поєдинок перейшов у додатковий час, де Дарина отримала ваза-арі за кидок і здобула підсумкову перемогу. Нагадаємо,...Зеркало недели (газета)

Дзюдо. Україна виграла два "золота" Європи

16-річна Дар'я Білодід у категорії до 48 кг перевершила очікування і здобула першу золоту медаль. У фіналі їй вдалось перемогти росіянку Іріну Долгову.А під вечір двократним чемпіоном Старого світу став Георгій Зантарая. До вирішального матчу він пробився доволі легко, а...Sportanalytic

Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг, не програвши жодної сутички на турнірі. На шляху до фіналу вона здолала росіянку Марію Персидську, сербку Міліцу Ніколіч та угорку Єву Черновецкі. У фіналі Білодід перемогла росіянку Ірину Долгову. Золоту медаль також...Високий замок

Українські дзюдоїсти взяли два "золота" на ЧЄ-2017

до 48 кг. На шляху до фіналу Білодід не програла суперницям жодної сутички. А у вирішальному бою вона виграла у росіянки Ірини Долгової. Ще одну золоту нагороду для України на цьому чемпіонаті сьогодні здобув Георгій Зантарая. Українець переміг у ваговій...Ваші новини

Перемогла росіянку.

у Варшаві, повідомляє «Новое время». 16-річна дзюдоїстка Дар’я Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг. Вона не програла жодного двобою на турнірі, у фіналі зломивши опір росіянки Ірини Долгової. Золоту медаль також завоював 29-річний Георгій Зантарая у ваговій категорії до 66 кг. У фіналі він переміг словенця Адріана Ґомбоча. Зазначимо,...Ракурс

Власна марка та цісарська ложа в Опері

Після того, як я перемогла господиню арени Анжелін Коанде, за яку бурхливо вболівали трибуни, зітхнула з полегшенням. І фінал у росіянки Євгенії Тимофєєвої виграла доволі легко, на піднесенні. Вероніка прийшла до мене у групу дванадцять років тому, маленькою дівчинкою, -...Високий замок

Українська дзюдоїстка Д.Білодід стала чемпіонкою Європи

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала чемпіонкою Європи, перемігши у фінальному поєдинку росіянку. Наша спортсменка перемогла у додатковому часі фінальної сутички завдяки блискучому іппону росіянку Ірину Долгову.Unn.com.ua

дві українки ще можуть вибороти медалі. Дар'я Білодід стартувала відразу з півфіналу у своїй підгрупі. На цій стадії вона перемогла росіянку Марію Пєрсідскую. А за вихід у півфінал турніру українка завдала поразки Мілиці Ніколич із Сербії. Водночас, Марина Черняк стартувала...1NEWS

Львівська красуня Ніна Горинюк представлятиме Україну на конкурсі "Міс Європа"

над головою. До флеш-мобу приєдналися конкурсантки з семи країн Європи, а також учасниця Росії. Дівчата одягнули білі кімоно. Українка та росіянка тримали в руках прапори своїх країн як побажання миру між обома державами. Сьогодні Ніна робить телевізійну карєру, працює ведучою...Високий замок

Дорн вважає, що Вакарчук зіграв немалу роль у становленні української музики Також Ваню запитали про ситуацію з "Євробаченням" між Росією та Україною. ТаблоID

Євробачення-2017: правила конкурсу змінять заради одного учасника

року СБУ заборонила в’їзд на три роки російській співачці Юлії Самойловій, яка повинна була представляти РФ на Євробаченні в Києві. Рішення СБУ пов’язано з гастролями росіянки в окупованому Криму. Пізніше директор Європейського мовного союзу Інгрід Дельтенре направила лист прем’єр-міністрові Володимиру Гройсману, в якому пригрозила, що Україну можуть виключити...Ракурс

Росіянка Сандра Бурмістрова отримала популярність як мисливиця за олігархами. У фотоблоге вона демонструє Запись Мисливиця за олігархами: надуті губи росіянки вразили соцмережі. Новости Сумм

В аеропорту "Бориспіль" українські прикордонники затримали росіянку, яка перебувала в міжнародному розшуку "Інтерполу". У Росії 30-річну жінку звинувачують у причетності до ІДІЛу.Подробности.ua

Росіянку, яка перебувала в міжнародному розшуку Інтерполу затримали прикордонники в столичному аеропорту "Бориспіль". До України 30-річна жінка прибула з Йорданії, рейсом з Оману, з чотирма дітьми. Подробности.ua