розіграш

- повідомив він. "І я буду вдячний кожному вболівальнику, який прийде разом зі мною підтримати команду в останньому матчі цього розіграшу Ліги чемпіонів", - написав Шовковський. Нагадаємо, матч Динамо - Бешикташ відбудеться у вівторок, 6 грудня. Початок о 21:45.Чемпион

нашого міста виграв один з найголовніших призів у лотереї «Лото-Забава». Про це інформує оператор державних лотерей «М.С.Л.». Вчора під час розіграшу 904 тиражу стало відомо, що мешканець Чернівців став переможцем державної лотереї «Лото-Забава», вигравши один мільйон гривень. «Згідно з інформацією,...0372.ua

потрібно до 15 грудня. Наступний етап конкурсу – голосування. Чиї фото наберуть найбільшу кількість голосів – отримають подарунки від партнера розіграшу – студії меблів «Каприз». Голосування за кращі світлини триватиме з 16 до 22 грудня. А вже 23 грудня будуть...Все

Впродовж двох днів, 02-03 грудня у Києві тривав фінал розіграшу Кубку України зі скелелазіння в видах програми складність та багатоборство.   Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.   В...Новини Кіровоградщини

Це найменша турова відвідуваність за всю історію розіграшу елітного дивізіону чемпіонату України.Ua-football

Відрив Шахтаря і провал Ліверпуля.

перевагу над київським "Динамо" до десяти очок. Завершувався тур дербі Кіровоградської області. "Олександрія" відкрила рахунок в середині першого тайму після розіграшу кутового - відзначився Антон Шендрик - і вела буквально до останніх секунд, але стандартне положення допомогло "Зірці" зрівняти рахунок...Ua-football

Прем

а вже на 26-й хвилині втілили свою перевагу в забитий м'яч – це Шендрик добив круглого у порожні ворота після розіграшу кутового. Номінальні господарі "Славутич-арени" побігли відіграватися, і навіть зуміли кілька разів потурбувати голкіпера "Олександрії". Коли здавалося, що все йде...Зеркало недели (газета)

Запорізький "Мотор" переміг "Бешикташ" і вийшов до плей-офф гандбольної Ліги чемпіонів

Українська команда вийшла у весінню частину розіграшу головного міжнародного євротурніру.УНИАН (ИА)

Нива на останніх хвилинах здобула перемогу над Укропом

Зате після перерви "Укроп" першим міг відкривати рахунок. Після розіграшу штрафного удару, Пікуль потужним ударом відкрив рахунок у грі.Галичина спортивная

"Динамо" і "Ворскла" - найбільш вольові команди сезону в Прем

частіше інших команд демонстрували характер в боротьбі за результат. Київське "Динамо" і полтавська "Ворскла" є найбільш вольовими командами в поточному розіграші Прем'єр-ліги. У нинішньому сезоні підопічні Сергія Реброва тричі зуміли здобути підсумкову перемогу після того, як суперник першим вийшов...Зеркало недели (газета)

Матч Олімпік - Карпати під загрозою зриву

Поєдинок 17-го туру поточного розіграшу УПЛ між донецьким Олімпіком і львівськими Карпатами може бути скасований із-за незадовільного якості поля. Нагадаємо, що звітна зустріч повинна відбутися...Новини футболу

переваги. На відкриття фудмаркету запрошують і дітей, і дорослих. У програмі свята - виступи творчих колективів, дитячі конкурси, розважальні вікторини, розіграш призів. Тож сумчани матимуть чудову нагоду цікаво провести вихідний. За матеріалами http://www.shans.com.ua...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Кубок Італії.

вразивши ворота Ламанни, а незабаром зрівняв рахунок Дружин Дроле. 2:2 за підсумками дев'яноста зіграних хвилин — і в третій день розіграшу четвертого раунду Копи не обійшлося без додаткового часу.У наступні тридцять хвилин сильнішими виявилися підопічні Івана Юрича, двічі вразивши ворота...Новини футболу

Президент Киргизстану прокоментував розмову пранкерів з П.Порошенком від його імені

Розмова російського пранкера з Президентом України Петром Порошенком була не дружнім, а політичним розіграшем. UkrMedia

відбудеться День відкритих дверей. Відвідувачів чекає оглядова екскурсія факультетів університету, участь у майстер-класах за різними спеціальностями, сувенірна продукція, а також розіграші знижок на навчання. > "Студенти, які навчатимуться в нашому вузі з 2017 року, матимуть певні переваги. Насамперед, це гарантія...Paralleli.if.ua

Президент Киргизії засудив російських пранкерів, які розіграли по телефону Порошенка

Президент Киргизії Алмазбек Атамбаєв засудив пранкерів, які організували телефонний розіграш президента України Петра Порошенка, зателефонувавши йому від імені Атамбаєва.УНИАН (ИА)

Президент Киргизтану Алмазбек Атамбаєв засудив російських пранкерів, які влаштували телефонний розіграш президента України Петра Порошенка...ДеПо

Президент Киргизії Алмазбек Атамбаєв засудив пранкерів, які організували телефонний розіграш президента України, зателефонувавши йому від імені Атамбаєва...7 днів

Depo.Сектор, за рахунку 0:1 на останніх секундах компенсованого арбітром часу воротар "Бароки" Масулуке Оскаріне відправився в чужий штрафний майданчик на розіграш кутового і неймовірним ударом в падінні через себе зрівняв рахунок.ДеПо

Чемпіон України Хімік на виїзді розгромно програв ізраїльському Маккабі. Це вже четверта поразка українського клубу поспіль, і 6-та у поточному розіграші Ліги Чемпіонів. Хімік свій наступний матч у Лізі чемпіонів проведе 7 грудня на виїзді проти саратовського Автодору. Маккабі у...Чемпион