розіграна

В останній день XXIII Олімпійських ігор у Пхенчхані розіграно комплекти нагород у чотирьох дисциплінах. Збірна ОАР у фіналі хокейного турніру здолала Німеччину. Чемпион

Розпочалася церемонія закриття зимових Олімпійських ігор - 2018

Норвезька команда встановила рекорд за загальною кількістю нагород, здобутих на одній зимовій Олімпіаді. Збірна України із золотою нагородою посіла 21-е місце Високий замок

Олімпіада - 2018: Норвегія стала лідером у загальнокомандному заліку, Україна - 21-а

На XXIII зимовій Олімпіаді у Пхьончхані (Республіка Корея) відбувся заключний, 16-й медальний день. Збірна Норвегії виграла 39 медалей, встановивши рекорд за загальною кількістю нагород, здобутих на одній зимовій Олімпіаді. Збірна України посіла 21-е місце з однією золотою нагородою фристайліста Олександра...Високий замок

На XXIII зимовій Олімпіаді у Пхьончхані (Республіка Корея) відбувся заключний, 16-й медальний... Експрес

Україна випала з топ-20 медального заліку Олімпійських ігор

Українська команда з 1 золотою медаллю поділяє 21 і 22 позицію з Угорщиною. Unn.com.ua

Олімпіада-2018.

Це дозволило збірній Швеції вперше в історії виграти на Олімпіаді чоловічу естафету Ua-football

Нагадаємо, що норвежець Лоренцен встановив олімпійський рекорд у Пхенчхані на дистанції 500 метрів. Чемпион

У пятницю, 23-го лютого в Пхьончхані буде розіграно чотири комплекти нагород. Серед учасників буде і українська команда. Завершення змагань серед жінок, які відкатають довільну програму. Телетрансляція UA:Перший, запис о 12:00 Ua-football

Закарпатський лижник виступив у дисципліні "слалом" на Олімпіаді в Кореї

Україна на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в девяти видах спорту. Голос Карпат

Всі чемпіони і медалісти 22 лютого

Сьогодні у корейському Пхенчхані буде розіграно аж 10 комплектів нагород. Жінки1. Анна Гассер (Австрія)2. Зоуї Садовскі-Сіннотт (Нова Зеландія)Фристайл. Ніко Портеус (Нова Зеландія)Гірськолижний спорт. Міхаель Матт (Австрія)Хокей. Канада3. ФінляндіяСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У санному спорті в змішаних командних змаганнях українці показали останній результат. Гірськолижниця Ольга Книш у слаломі-гіганті зайняла 43-є місце. Газета "Наш ДЕНЬ"

При цьому знаменита американка Ліндсі Вонн фінішувала лише третьою. Раніше повідомлялося, що у чоловічому швидкісному спуску золото взяв норвежець Свіндаль. Чемпион

Україна буде представлена в двох дисциплінах лижних перегонах та фігурному катанні. Старт жіночих командних змагань у спринті вільним стилем. В другому півфіналі побіжуть і українки Марина Анцибор та Тетяна Антипенко. Телетрансляція UA:Перший, Live Ua-football

Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 20 лютого

В біатлоні українці провели найкращу гонку на нинішніх Іграх. На нинішній Олімпіаді в активі України одна золота медаль, яку зумів завоювати у фрістайлі Олександр Абраменко. Зеркало недели (газета)

Лише три комплекти нагород, зате чемпіонів відразу девятеро. Ua-football

Нагадаємо, що Стох переміг у стрибках з трампліну та приніс Польщі першу медаль Пхенчхана. Чемпион