розіграна

Також плануютсья і заїзди дітей, які нині займаються у міському мотоклубі. Стосовно нагород, то спеціальними відзнаками нагородять кращих гонщиків за основною сіткою заїздів. Все

Zeppelin-Fest переносять через негоду

Аграрії зможуть побачити техніку в роботі, дізнатися практичні результати та порівняти паливну ефективність. Серед учасників буде розіграно подорож до Німеччини та візит на завод FENDT. Агравері

Херсон і Гончарівка: 145 років разом

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара Херсонцы

13 гонщиків боротимуться на міжнародному турнірі у Рівному

За підсумками основної сітки заїздів буде розіграно Кубок Авто-Мото-Ревю. Online.ua

Рівнян запрошують на міжнародний спідвей

Перемовини щодо участі відомих українських та іноземних гонщиків тривають. Все

Україна вперше отримала право на проведення чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків. Online.ua

Тенісисти ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2017 здобули чотири "золота"

Паралельно з виступом у парному розряді, Надія Колб успішно грала і в одиночному. Галичина спортивная

Три львівських команди U-12 гратимуть у плей-оф першості України-2017 з водного поло

Я. Клочкової-2 Харків ДЮСШ-3 Львів - СОК «Євроспорт» Львів - 7-4 (0-0, 3-1, 3-1, 1-2) Галичина спортивная

Останнє четверте місце у фіналі Б зайняли наші спортсменки в класі двійок парних. Ольга Гурковська і Анна Концева у втішному заїзді показали час 07:24.640. Чемпион

"Барселона" - володар Кубка Іспанії (+ВІДЕО)

В Іспанії розіграно Кубок Короля-2016/17. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Наразі визначилися переможці та призери в індивідуальних змаганнях. Гал-info

Як змінювався світ, поки Франческо Тотті грав за Рому в футбол

Пізнати глибину моменту, в якому до відставки легенди залишився всього один матч, допоможе перспектива. Поки Франческо Тотті грав за Рому: Ua-football

Хто представить Україну на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду: підсумки чемпіонату України-2017

Ганна Красношлик - 281,60 балівМікстСинхронні стрибки з 10-метрової вишки1. Вікторія Кесарь/Максим Долгов - 351,80 балів2. Online.ua

Українка завоювала золото у перший день чемпіонату Європи із самбо в Мінську

Перше місце взяла Анастасія Шевченко з Харкова у категорії до 60 кг. Єдність

навчальних закладів міста, аби провести декілька занять зі "світу участь і батьки, учасники висловлювали свої думки про професійне Запропонували також провести відкритий круглий стіл серед більшого числа Херсон Онлайн

Відкритий турнір Кубок Титану зі станової тяги зібрав найсильніших спортсменів

За підсумками змагань команда СК «Титан» виборола перше місце в командному заліку. Кременчугский Телеграф

У Луцьку відбудеться турнір з карате пам

На відкритій першості буде розіграно 45 комплектів нагород. Вісник+К

Відеоогляд усіх голів 27-го туру чемпіонату України з футболу у першій лізі

Звертає увагу два дублі лідерів гонки бомбардирів Кисіля та Степанюка. Видовищним став третій гол "Гірника-Спорт", який було розіграно в результаті стрімкої атаки у відповідь. Sportgid

Усього було розіграно 20 комплектів нагород в індивідуальних видах програми (по 10 - у хлопців і дівчат) Головний портал Ніжина