розіграна

Відбулася перша регата року (фото)

Традиційно змагання присвячуються пам'яті президента ФАВУ В. Кохненко. ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Переговорний процес щодо участі спортсменів у турнірі триває. Все

В ході матчу за третє місце боролися харківський «Універ-Динамо» ХНУВС та «Люботин». Слободской край

Чернівчан закликають долучитися до "Бігу миру"

як виняток, також в день старту на місці. Єдине, що серед тих, які зареєструються в інтернеті, до кінця квітня, будуть розіграні окремо 50 футболок! (А якщо таких, які зареєструються завчасно в інтернеті, буде понад 500, то серед них буде розіграно...0372.ua

Організатори фестивалю «Простір єдності» шукають команду «супергероїв»

«Шукаємо команду супергероїв на фестиваль «Простір Єдності», який відбудеться 26 травня. Бути готовим присвятити достатньо зусиль до, під час та після фестивалю; Про Все

На Львівщині пройшли змагання з автоперегонів (ФОТО)

Результати 2-го етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів: Leopolis

У південнокорейському Пхьонхчані пройшла церемонія закриття ХІІ Паралімпійських ігор-2018. Перше місце зайняла США в доробку 36 медалей. АСПІ

Пхьончхан-2018 передав паралімпійську естафету Пекіну-2022

Саме у столиці Китаю за чотири роки відбудеться наступна зимова Паралімпіада. Високий замок

Паралімпіада-2018: Україна шоста у медальному заліку з 22 медалями (, )

Паралімпійська збірна України завершила виступи на Паралімпіаді-2018. Україна втратила нагороди через прикрий фальстарт Ольги Прилуцької. Ракурс

Лідирує збірна США - 12 золотих, 15 срібних та 8 бронзових медалей. Загалом медалі у Пхьончхані вже здобули представники 26 країн з 49 команд-учасниць. Дзеркало Коломиї

У суботу в Пхенчхані було розіграно 6 комплектів медалей у лижному спорті, де у двох перегонах украї... Експрес

Представники "Шахтаря" - кращі в 23-му турі УПЛ

Розіграно нагороди за підсумками нового туру чемпіонату України. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Медальний залік Паралімпіади-2018: Україна піднялась на 3 місце

У загальнокомандному заліку лідирує збірна США - 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові. Загалом медалі у Пхьончхані здобули представники 20 країн з 49 команд-учасниць. Високий замок

Сборная Украины вышла на третье место в медальном зачете Паралимпиады 2018

Медальний залік за підсумками зимових Паралімпійських Ігор Ua-football

Медальний залік Паралімпіади-2018: Україна увірвалася в трійку лідерів

За загальною кількістю медалей лідирують Україна і США - по дев'ять нагород. Французи завоювали вісім медалей, канадці - сім Ракурс

У загальнокомандному заліку лідирує збірна США - 4 золоті, 3 срібна та 2 бронзові. Загалом медалі у Пхьончхані вже здобули представники 16 країн з 49 команд-учасниць. Дзеркало Коломиї

Україна посідає 5 місце медальному заліку Паралімпіади-2018

Наші спортсмени після двох змагальних днів завоювали 6 медалей - 2 золотих, 1 срібну та 3 бронзових. За підсумками двох днів Паралімпіади медалі завоювали паралімпійці 16-ти країн. Високий замок