розіграна

На Городенківщині чоловік виграв в лотерею автомобіль

Також серед призів розігрували мобільні телефони, щасливими власниками яких стали шість працівників. Телерадіокомпанія РАІ

130 спортсменів взяли участь у змаганнях з карате в Сторожинці

В неділю, 5 листопада 2017 року, у спортивній залі Сторожинецької ДЮСШ відбулися змагання з карате. Усього в ході змагань було розіграно 38 комплектів нагород в індивідуальних та командних зустрічах. Погляд

Нам дуже приємно, що місту Івано-Франківську надали право проводити Кубок України. Бліц-інфо

Дві закарпатки стали чемпіонами України з вільної боротьби

Ми вдало розпочали цей чемпіонат і змогли здобути дві золоті медалі. Голос Карпат

У Миколаєві відбувся міжнародний турнір зі стрибків у воду

Всього було розіграно 20 комплектів нагород. Миколаївська правда

Черкаські дзюдоїсти - призери чемпіонату України

Із семи спортсменів збірної команди Черкаської області двоє вибороли нагороди. Нова доба

Двоє львів

Загалом же склад збірної України на Чемпіонаті світу-2017 буде наступним: Галичина спортивная

Після офіційного відкриття змагань, відбулося нагородження переможців у категорії юнаки. Загалом буде розіграно 22 комплекти нагород. Бліц-інфо

Цими вихідними у Франківську проведуть чемпіонат зі спортивної ходьби

Традиційно змагання відбудуться на сертифікованій ІААФ трасі спортивної ходьби на вулиці Незалежності в центрі міста. Офіційне відкриття відбудеться в суботу об 11:50, хоча змагання стартують з самого ранку. Бліц-інфо

Українці здобули перші ліцензії на юнацькі Олімпійські ігри-2018

Україна отримала повний комплект олімпійських квот (1 хлопець та 1 дівчина). Загалом було розіграно 16 ліцензій для хлопців та 16 ліцензій для дівчат. Unn.com.ua

На Черкащині провели відкритий Кубок області з годзю-рю карате

Атмосфера змагань була насичена хвилюванням, жагою до перемоги та приємними моментами. Нова доба

За підсумками виступів лише 24 національні олімпійські комітети отримали відповідні квоти для участі в Іграх. 1NEWS

В Угорщині тернопільські спортсмени зуміли гідно показати себе на чемпіонаті. Такі змагання з 2 до 10 вересня тривали у місті Будапешті (Угорщина). Галас

Nebelhorn Trophy. Останній потяг до Пхьончхану (онлайн відео трансляція)

Сьогодні, 28 вересня, у німецькому Оберстдорфі стартував турнір Nebelhorn Trophy. Галичина спортивная

Мета конкурсу - плекання християнської відповідальності за створений Богом світ - природу. Серед переможців конкурсу буде розіграно суперприз - електричний велосипед. Коломия

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області. Спортивний Житомир

Всього змаганнях взяли участь більше 1200 спортсменів з 55 країн світу. Днепродзержинский спорт

Мета конкурсу - плекання християнської відповідальності за створений Богом світ - природу. Галич давній сучасний