розділи

Цими днями в м. Кельце (Польща) завершився чемпіонат Європи-2017 з кіокушинкай карате серед кадетів та молоді в розділах “Куміте” і “Ката” –(EuropeanKyokushin / Shinkyokushin EKO ChampionshipsforCadets U16 and U22).   Збірна України була представлена 46 спортсменами, з поміж...lviv.tv

Олександрійські каратисти вибороли "золото" і "срібло" чемпіонату Європи

Європи з кіокушинкай карате (WKO) відбувся 11 листопада в місті Кельце у Польщі. Змагання проводилися серед кадетів та молоді в розділах "куміте" і "ката". У складі збірної України Світлана Лагно виборола "золоту" медаль у категорії молодь (U22) +65 кг, а...Новости Александрии

Українці вибороли 27 медалей на чемпіонаті світу з панкратіону

з України, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет України.Україну представляла збірна у складі 21 спортсмена, які змагались у двох розділах: Панкратіон Алтіма (без ударів руками в голову) та класичний Панкратіон Фул (повний контакт). На рахунку збірної 27 нагород (7...Unn.com.ua

Прикарпатець став чемпіоном світу з кікбоксингу.

4000 спортсменів з 87-ми країн світу змагалися між собою за першість. І у трьох розділах здобув золоті медалі, […]The post Прикарпатець став чемпіоном світу з кікбоксингу.Стик

4 листопада в ТРЦ "Фабрика" відбудеться турнір "Відкритий Кубок Херсонської області з Тхеквондо I.T. Про це повідомляється у соцмережі інстаграм. Херсон Daily

Максим Клад став чемпіоном світу з кікбоксингу одразу в трьох розділах

Наш спортсмен нокаутом переміг бійця з Чехії та вийшов у фінал, де також здобув впевнену перемогу. У підсумку Клад став чемпіоном світу з кікбоксингу одразу в трьох розділах. Кременчугский Телеграф

На днях були опубліковані результати дослідження «Окупований Донбас: економіка, демографія, групи впливу. Стратегії для України» один із розділів якого був присвячений населенню тимчасово непідконтрольної частини Донбасу. «За даними окупаційної влади, коефіцієнт народжуваності в окупованій частині Донецької області в...Антикризовий медіа-центр

Спортсмени змагалися в індивідуальному та командному розділах: … Далее... Деловой Славянск

12-15 жовтня в м. Дніпро відбулись змагання чемпіонату України з кікбоксингу серед дорослих у розділах PF, FC, K1 та MF.Прес-Центр

підсумку вдалося відібрати близько 200 робіт від 28 авторів та студій. Їх надрукували та літературно оформили в альбомі у п"яти розділах. Uzh...Ужгород.net.ua

До книги увійшли вірші різних років, які об’єднані ідеєю пошуку себе і свого шляху у світі. Збірка складається з трьох розділів. Перший називається "Солов’ї емоцій", який переважно сформований із любовної та інтимної лірики.ТВА

Луцькі кікбоксери повернулися з медалями з чемпіонатів України та чекають фінансування

Луцька команда у різних розділах та вагових категоріях здобула аж вісім нагород.Вісник+К

У Кропивницькому визначили кращих майстрів панкратіону області (ФОТО)

міста Олександрію та Кропивницький. Свої вміння в спортивному клубі Fight Baza демонстрували учасники від 9 до 15 років у двох розділах - традішн (без ударів руками в голову) і грепплінг ноу-гі (боротьба).У командному заліку найбільше нагород вибороли панкратіоністи Долинського району.Гречка

Один з найпопулярніших розділів навіть самої звичайної кулінарної книги - випічка.Versal

Житомирські спортсмени вибороли золото і срібло на чемпіонаті України з кікбоксингу

Спортсмени Житомирщини здобули І та ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО серед дорослих у розділах лоу-кік та кік-лайт. Змагання відбулося 14-17 вересня у місті Черкаси.Покоління ZET

Завтра у Черкасах розпочнеться чемпіонат України з кікбоксингу WAKO

15-17 вересня у Черкасах відбудеться чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах лоу-кік, лайт-контакт, кік-лайт. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Змагання відбудуться 15-17 вересня в приміщенні ОСДЮСШОР (вул. Пастерівська...Нова доба

У Черкасах одночасно пройдуть два маштабні змагання з кікбоксінгу

і дорослі, і молоді єдиноборці, пише "Черкаський спорт". Щодо дорослих спортсменів, то вони змагатимуться у рамках чемпіонату України з кікбоксінгуWAKOу розділах кік-лайт, лоу-кік та лайт-контакт. А от юнаки і юніори у всіх розділах поміряються між собою силами на відкритому Всеукраїнському...Про Все

Оновлений звіт Bellingcat: MH17 - дослідження відкритих джерел, три роки по тому

Цей звіт розбитий на тринадцять розділів, що підсумовують інформацію про обставин, що...Military Navigator