роздягальня

Дописувачі коментують що навіть у Бережанській колонії туалет кращий, ніж роздягальня у школі.Терноград

Матч розпочався із серії кутових біля воріт «Геліоса». Утім особливої загрози воротам «Сонячних» футболісти «Ворскли» не створили. Vpoltave.info

інформує "Моя Олександрія". Зі сцени співали місцеві артисти. На майданчику перед підмостками проходили ігри. Пляж прикрасили гірляндами. Було організовано теплу роздягальню і безкоштовну польову кухню. Чергували лікарі, рятувальники, поліцейські. Опівночі приїхав єпископ Кропивницький і Голованівський Київського патріархату Марк. Багато хто...Гречка

Візитівкою цього закладу стала незвичайна роздягальня з дорожньою розміткою, знаками та розписними стінами.Бліц-інфо

до атакуючих дій. Вже на 23 хвилині Слюсар головою відкрив рахунок, а під кінець першого тайму Гусак забиває гол у роздягальню. В другому таймі МФК Житомир більше володів ініціативою і атакував, але мяч у ворота потрапив лише один раз після...Спортивний Житомир

Футболісти Барселони підтримують керівництво клубу в питанні продовження контракту Мессі

гарантії щодо майбутнього клубу.Як повідомляє Mundo Deportivo, перед недавнім матчем Барселони і Лас Пальмаса (5:0) президент синьо-гранатових Хосеп Бартомеу відвідав роздягальню команди з метою прояснення ситуації з новим контрактом Лео.Президент спробував пояснити іншим футболістам, що Мессі заслуговує, щоб його вимоги...Новини футболу

Ворскла разгромила харьковский Гелиос

Матч розпочався із серії кутових біля воріт «Геліоса». Утім особливої загрози воротам «Сонячних» футболісти «Ворскли» не створили. Спорт.ua

відкриття оновленої групи. Для проведення капітального ремонту групи із міського бюджету виділено 310 тис. гривень. Відремонтовано групове приміщення, спальню та роздягальню для дітей. А батьки дітей надали допомогу в оформленні та оснащенні групи. У закладі створено комфортні умови для роботи,...Херсон Daily

7-й хвилині рахунок був 2:0 на користь гостей. Однак, наприкінці першого тайму капітану Юні-Ламана Максиму Коптєву вдалося забити гол у роздягальню, що давало господарям надію на хороший результат. Однак, гол Дениса Зеленкевича на 26-й хвилині знову наблизив телефоністів до перемоги.Спортивний Житомир

Мова обєднує.

ФК "Баварія" Президент "Баварії" штрафуватиме футболістів за незнання німецької мови. "У роздягальні "Баварії" повинні говорити по-німецьки.Ukrainianwall

"Тоттенхем" відкрив рахунок у матчі з "Челсі" Про це повідомляє Depo. Делле Алі наприкінці першого тайму відправив м'яч у сітку красивим ударом головою. ДеПо

Ліверпуль вдома здобув вольову розгромну перемогу і продовжує гонитву за Челсі. Проте ще до перерви Адам Лаллана та Роберто Фірміно дозволили Ліверпулю спокійно йти у роздягальню. Spy-Football

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" зіграв унічию в футзальній лізі

видався на диво бойовим. Спершу суперник після швидкої контратаки повів у рахунки, а потім відзначився вдруге. Студенти відповіли голом у роздягальню Івана Когута. У другому таймі Юрій Заставецький ударом з 10-метрового зрівняв рахунок, а згодом Микола Когут вивів ФК «Тернопіль-Педуніверситет»...Галичина спортивная

правого флангу Орлика приносить третій гол на рахунку Атлету. За 30 секунд до кінця першого тайму Трибель забиває гол у роздягальню, рахунок 5:1. Другий тайм також не давав глядачам понудьгувати. Атлет-Житомир увійшов у кураж та зміг реалізувати ще кілька влучних...Спортивний Житомир

Легіонери Зірки можуть покинути клуб

у яких варто було повчитися підготовці до матчів і тренувального процесу. Перше, що ініціювали іноземці - заново, по-європейськи облаштували клубну роздягальню. Скинулися з товаришами і купили плазмовий телевізор, принесли столи, підписали місця кожного гравців, організували наявність якогось роздаткового матеріалу, прикріпили...Ua-football

де відбував покарання за вчинення розбійного нападу. Зясували, що зловмисник зайшов до Центру дитячої творчості, що у Івано-Франківську, де в роздягальні у дитячому одязі знайшов мобільний телефон та викрав його. Після чого поспіхом покинув приміщення. Викрадене продав за 500 гривень,...Бліц-інфо

Кучерява магія.

тільки cвоєю грою в обороні. Виявляється, 29-річний бразилець має талант фокусника, в чому переконався один зі співробітників лондонського клубу в роздягальні команди після матчу. Погодьтесь, циліндр на голові Луіса виглядав би дуже доречно.Ua-football

Відео з роздягальні після перемоги чемпіона WBO у важкій вазі Олександра Усика (11-0, 10 КО) над африканцем Табісо Мчуну (17-3, 11 КО).>...24boxing

Табісо Мчуну Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сторінку Кличка в Facebook, де київський міський голова виклав відео з роздягальні Усика після бою. За словами Кличка, в діях Усика на ринзі було "море помилок", але такі бою зроблять українця...ДеПо

уваги повне інтерв`ю Олександра Шовковського>www.youtube.com/watch?v=ECCOqV-tkuE#action=shareНагадаємо, що після заключного матчу «біло-синіх» у 2016 році проти "Шахтаря" на "Олімпійському" він зайшов у роздягальню команди і подякував усім за спільну роботу. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid