роздягальня

Друга ліга.

60-річчя кримського клубу. І футболісти не підвели значну публіку, здобувши переконливу перемогу. У першому таймі "Суднобудівник" пропустив лише "гол у роздягальню", а після перерви м'яч ще тричі побував у миколаївських воротах. Для "Суднобудівника" це восьма поразка поспіль, забити за цей...Ua-football

В Україні виготовлятимуть взуття для армії НАТО

місць готові розширити, кажуть власники. Приміщення, де розташується цех, приводять до ладу, ведуться підготовчі роботи. Для комфорту працівників обладнають душові, роздягальню та їдальню. Наразі підрядники монтують лінію з виробництва взуття. На підприємстві, у першу чергу, робитимуть акцент на якості, а...Високий замок

Алієв: Шовковський залякав Хачеріді

Олександр Алієв.Свого часу у них виник конфлікт після гри в Кубку УЄФА, коли Хачеріді вилучили з поля. "Саня зайшов в роздягальню і так конкретно йому дав… Не знаю про рукоприкладство, але Хачик боявся його. Це чиста правда", - каже Алієв.Сайт...Sportanalytic

Під Дніпром шитимуть військове взуття для НАТО

місць готові розширити, кажуть власники. «Приміщення, де розташується цех, приводять до ладу, ведуться підготовчі роботи. Для комфорту працівників обладнають душові, роздягальню та їдальню, – розказав голова Іларіонівської об’єднаної громади Дмитро Екзархов. – Наразі підрядники монтують лінію з виробництва взуття. На...Антикризовий медіа-центр

Алієв: Хачеріді шалено боявся Шовковського

них був один серйозний конфлікт, коли ми грали з ізраїльтянами в Кубку УЄФА, коли його видалили. Тоді Саня зайшов в роздягальню і конкретно так... Хачик Саню боявся. Це була правда", - заявив Алієв у програмі "Футбольний на голову".Ці та інші...Football-ukraine.com

місць готові розширити, кажуть власники. Приміщення, де розташується цех, приводять до ладу, ведуться підготовчі роботи. Для комфорту працівників обладнають душові, роздягальню та їдальню, – розказав голова Іларіонівської об’єднаної громади Дмитро Екзархов. – Наразі підрядники монтують лінію з виробництва взуття. На...Національний Промисловий Портал

них був один серйозний конфлікт, коли ми грали з ізраїльтянами в Кубку УЄФА, коли його вилучили. Тоді Саня зайшов в роздягальню і конкретно так дав... Не знаю чи дійшло до рукоприкладства, але Хачик Саню боявся. Це була правда", - цитує...Чемпион

Жуліо Сезар: Моуріньо казав, що я однією рукою граю краще, ніж Касільяс двома

воротареві, і так і відправився на церемонію нагородження "Золотою перчаткою" (приз найкращому воротареві турніру). Коли все закінчилося, я зайшов в роздягальню і взяв телефон, там було повідомлення від Моуріньо. Тоді у нього були проблеми з Касільясом в Реалі, і він...Ua-football

Насонов: Скажем честно, Шахтер чуть сильнее Мариуполя

гра не вийшла. Позначилося індивідуальна майстерність Тайсона. Він забив два дуже хороших голи. Спочатку здорово пробив штрафний. Потім - в роздягальню. Дві "стінки" і в дальній кут поклав. Нічого не змогли зробити. Нам було дуже важко прийти до тями після...Ua-football

Кремінь програє третій гостьовий поєдинок 2018 року, знову не забиваючи. Слідом за програшами Інгульцю і Волині кременчужани вчора поступилися Руху. Кременчуг Тудей

Натомість "Рух" мав чудову нагоду подвоїти рахунок. Попередження: І. Білий 40, Хомченко 85 - Курелєх 35 Винники Plus

Хави: Гвардиола - мастер футбола для меня. Хотел бы с ним поработать

подобалося грати під керівництвом Гвардіоли, оскільки у нас схожі погляди на ігровий процес. Бувало, я йшов в перерві матчу в роздягальню, думаючи про три речі, що турбували мене в першому таймі, і Хосеп говорив з командою саме про них. У...Ua-football

Змію знайшли в роздягальні дитячого садка в селі Лукім'я Оржицького району. Ці змії вже давно облюбували наше село. Черево в них жовте або помаранчеве.Кременчуг Тудей

На Полтавщині в роздягальні дитячого садка знайшли змію, занесену до Червоної книги України.Полтава 365

Андрій Кікоть: "Коментар потрібно брати у арбітра"

«Коментар треба брати у арбітра цього матчу. Хай зайде в роздягальню подивиться в очі нашим хлопцям. Як після такого можна грати в Першій лізі?Галичина спортивная

в виконанні обох команд - спочатку голом відзначилися гості - Іван Куцин відкрив рахунок у зустрічі, проте, господарі голом у роздягальню від Миколи Вішована зрівняли рахунок. Як виявилося цей результат тстав остаточним.В іншому півфіналі ФК "Севлюш" (Виноградів) - ФК "Минай"...Ужгород.net.ua

Як в "Динамо" раділи перемозі над "Шахтарем" (ФОТО)

Київське "Динамо" зробило переможне фото після матчу з "Шахтарем". Повідомляє Футбол газета. Світлину з роздягальні киян виклав в Інстаграмі словенський вінгер "біло-синіх" Беньямін Вербіч. No caption needed...5e #derby Допис, поширений Benjamin Verbic (@benjaminverbic7) 14 Кві...Футбол газета

гра з чималою кількістю гольових моментів точилася у першому таймі. З реалізацією до перерви краще впоралися "динамівці", забивши "гол у роздягальню". Рейд Даниїла Сухоручка правим флангом завершився прострілом у зону одинадцятиметрової позначки, звідки Владислав Наумець пробив точно - 0:1. На...Все

Екстаз у роздягальні "Динамо" після перемоги над "Шахтарем"

Півзахисник "Динамо" Беньямін Вербіч виклав у соціальній мережі фото з роздягальні київського клубу.Sportanalytic

Тренер Руху: Коментар треба брати у арбітра матчу. Як після такого можна грати в Першій лізі?

розкритикував роботу рефері в програному матчі з ПФК "Суми" (0:1). "Коментар треба брати у арбітра цього матчу. Хай зайде в роздягальню та подивиться в очі нашим хлопцям. Як після такого можна грати в Першій лізі? Вітаємо вболівальників "Сум" з перемогою",...Ua-football