роздягальня

і Парку культури ім. Хмельницького обіцяють вже до кінця року. Ремонтувати стадіон почали ще з минулої осені. Там відновлюють трибуни, роздягальні і будують накриття від дощу. А наступного року планують відремонтувати ще одну трибуну, бігову доріжку та огорожу. “Ще кілька...Lviv.com

Тренер АПОЕЛа: Може, ми закриємо Обамейянг в роздягальні

відповів на питання про те, як його команда буде стримувати форварда німецької команди П'єр-Емеріка Обамейянга. "Може, ми замкнемо його в роздягальні! Насправді ж, коли проти тебе грають такі талановиті хлопці, у них завжди будуть моменти. Те ж відноситься до Мессі,...Ua-football

Иван Петряк: После матча с Ворсклой двигаемся дальше с хорошими эмоциями

в першому таймі і особливо шансів не давали. Але в кінцівці після моєї помилки команда пропустила, я обрізався. Гол у роздягальню трохи надломив. Полтаві це зіграло на руку, вони завелися, повірили в себе. Вони вийшли зліші, забили другий м'яч. Але...Ua-football

Мукачівські футболісти обіграли лідерів першості - луцьку «Волинь»

прохід суперника, який накотив мяч під удар Владиславу Дмитренку, а той пробив точно в ствір наших воріт вийшов гол у роздягальню. На другу половину поєдинку наставник мукачівців замість Олега Сквіри випускає високого Назара Кучерука, який би міг навязати боротьбу гренадерам-...Голос Карпат

Шалений танець Мессі у роздягальні після виходу на ЧС-2018 (ВІДЕО)

Ліонель Мессі поклав хет-трик Еквадору і сам вирішив питання відбору на чемпіонат світу для збірної Аргентини. Ось що відбувалося у роздягальні "альбіселестес" після того самого переможного матчу. Повідомляє Футбол газета. Мессі стоїть на невеликому підвищенні, а вся команда аплодує своєму...Футбол газета

Мукачівські футболісти вдома переграли волинян

Шевченко просив Кличка дати настанови гравцям збірної

Шевченко просив мене прийти в роздягальню перед матчем поговорити з гравцями. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Я ледь не плакав через поразку від Хорватії. Андрій Шевченко запрошував мене прийти в роздягальню перед матчем і дати настанови футболістам.24boxing

Як збірна Аргентини святкувала вихід на ЧС

Справжнє свято з піснями і танцями було в роздягальні збірної Аргентини після відбіркового матчу ЧС-2018 з Еквадором (3:1). Аргентинці святкували так, немов виграли чемпіонат, а не просто вийшли на...Ua-football

Матвієнко видав слова Шевченка в роздягальні після Хорватії

Захисник збірної України Микола Матвієнко каже, що Андрій Шевченко не сварив футболістів. Сьогодні нам було складно створювати, адже м'яч був постійно під пресингом. Sportgid

пропустили два м'ячі і заробили два вилучення. навіть граючи у меншості, наші хлопці намагалися відігратися, але отримали третій гол "у роздягальню". А в другому таймі підопічні Юрія Романова зуміли переграти суперників і, граючи вдевятером, відіграли два м'ячі, а могли навіть...Спортивний Житомир

Майстерність хорватів у матчі з Україною зіграла ключову роль - Шевченко

вистачило сил, вони підняли темп і у нас з'явилися проблеми. У першому таймі ми повинні були забивати і йти в роздягальню з рахунком 1:0. Я кажу про мобілізацію висококласних гравців Хорватії в такі важкі моменти. Їм вистачило одного шансу, щоб...Зеркало недели (газета)

вистачило сил, вони підняли темп, і у нас з'явилися проблеми. У першому таймі ми повинні були забивати і йти в роздягальню з рахунком 1:0", - сказав він. "Ми недобрали очки ще в перших іграх з Ісландією і Туреччиною. Цих очок...Чемпион

Известен состав сборной Украины на матч Украина - Хорватия

Роздягальня "Олімпійського" вже готова прийняти команду Андрія Шевченка! Українська збірна може зробити чудовий подарунок для головної арени країни - перемогти збірну Хорватії! Сподіваємося, приводи для радощів сьогодні будуть і в українських прихильників футболу! Mig.com.ua

принесла свій результат - на 43 хвилині Яна Малахова після передачі Віри Дятел вивела свою команду вперед - гол "у роздягальню" 1:0. Після перерви малюнок гри мало змінився. «Хіберніану» треба було відігруватися і команда все частіше шукала шляхи до воріт...Жіночий футбол України

Польша отметила выход на ЧМ-2018 песнями

Після виходу на ЧС-2018 в Росії збірна Польщі відзначила свій результат піснями в роздягальні. Обшлось (поки) без традиційних фото з оголеним торсом і пляшок шампанського. Відповідне відео опублікував у своєму твіттері Гжегож Крихов'як. Dziekujemy...Ua-football

зрівняв рахунок у матчі. А ще за кілька хвилин Гор Захарян сповна виправився за привезений у першому таймі гол у роздягальню. Саме він забив два мячі у ворота номінальних господарів, чим і приніс Юні-Ламану перемогу першу за час виступів у...Спортивний Житомир

"Динамо" зіграло внічию із "Зорею" у фантастичному матчі УПЛ

голи без відповіді. На 14-й хвилині відзначився Дьємерсі Мбокані, через 20 хвилин Віталій Буяльський подвоїв рахунок, а третій гол у роздягальню оформив Жуніор Мораес. У другому таймі глядачів чекав справжній трилер. Господарі проявивши неймовірну волю до перемоги змогли відіграти три...Високий замок

Гречишкін: Помітного ляпаса ми отримали ще від Естерсунда

краще і краще, показуючи, як гру, так і результат. Якби вболівальники зараз зайшли до нас після матчу з Атлетіком в роздягальню, то побачили б ту позитивну атмосферу, яка там була. Але ми трохи пораділи і вже приступили до щільної підготовки...Ua-football