роздягальня

свого підопічного проти Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 КО).Кубинець відмовився виходити на сьомий раунд, через травму руки."Де він травмував руку? У роздягальні?", - сказав Арум.24boxing

Можаровський вилучив Бєсєдіна і Лужного в матчі з Олександрією

Це рішення рефері обурило асистента головного тренера "Динамо" Олега Лужного, який також був відправлений в роздягальню Юрієм Можаровським.Ua-football

Василь Ломаченко. Фото: Top Rank Василь Ломаченко показав команду, яка допомогла йому перемогти кубинця Гільєрмо Рігондо. Відповідне фото із роздягальні українець опублікував на своїй сторінці в Instagram. "Team No Mas", - підписав фото Ломаченко, натякаючи на свій жарт, який він...Чемпион

Сачко: Навесні буде цікавий розвиток подій

Радий, що почали забивати. Ми розуміємо, які у нас були помилки. Сьогодні все склалося добре. Президент після матчу зайшов в роздягальню, привітав із закінченням року, побажав відпочити, набратися сил і відправиться на збір для підготовки. Нові трансфери? Ми хочемо створити...Ua-football

Форвард Сток Сити понес наказание за самовольный уход в раздевалку в конце матча с Суонси

Нападаючий "Сток Сіті" Хесе Родрігес отримав від клубу дисциплінарні санкції за самовільний відхід в роздягальню в кінці матчу 15-го туру Прем'єр-ліги з "Суонсі" (2:1). Про це розповів головний тренер команди Марк Хьюз. "Хесе припустився помилки...Ua-football

в одному з готелів міста, а також перенесли амуніцію та форму у роздягальну льодової арени. Фотографію момента розміщення хокеїстів у роздягальні було опубліковано на офіційному сайті ФХУ. Фото: ФХУ 8 грудня українці проведуть тренування на місцевій арені, а вже у...Чемпион

після матчу із Шахтарем у 6-му турі Лізі чемпіонів він пообіцяв керманичу збірної України Андрію Шевченку. "Після матчу зайшов в роздягальню Шахтаря, а потім у мене відбулася розмова з Пепом (Гвардіолою - ред.), - розповів Шева. "Трохи поговорили про Зінченка.Чемпион

щастя, нам швидко вдалося виправити, після чого повністю домінували на полі", - зазначиа Олександр Миколайович. "Другий м’яч, як кажуть, у роздягальню, додав упевненості, а другий тайм продемонстрував, що ми були набагато сильніші в цій грі", - цитує Хацкевича офіційний сайт...Чемпион

Динамо - Шахтар 5:1.

і це обернулося голом в наші ворота. На щастя, швидко зрівняли рахунок, а після цього вже повністю домінували. Гол у роздягальню ще більше надав нам впевненості. Ну а після перерви довели, що ми сьогодні були набагато сильніші за суперника. -...Ua-football

FC Dynamo Kyiv Але вже за хвилину півзахисник Динамо Гармаш зрівняв рахунок. На 45-й хвилині Віктор Циганков забив гол у роздягальню та вивів киян уперед. В другому таймі зусиллями Жуніора мораеса, який зробив дубль, і Дерліса Гонсалеса динамівці довели справу...Чемпион

На початку літа на міському озері у Франківську облаштували пляж з роздягальнями, шезлонги. Проте не пройшло пів року, як новенькі роздягальні почали нищитись. Про це в мережі Facebook повідомив франківець Ігор Воянський.Бліц-інфо

Кан после матча чемпионата Франции забыл своего игрока в раздевалке и уехал без него в аэропорт

Ісмаель Діоманде виявився позабутим-позаброшеним своєї рідною командою після виїзного матчу зі "Страсбуром" (0:0). Після того як Діоманде трохи затримався в роздягальні і вийшов на вулицю, з'ясувалося, що автобус з командою вже попрямував в аеропорт. "Я вийшов на вулицю, але там...Ua-football

Глава Білого дому Дональд Трам хоче ініціювати перевірку автентичності оприлюдненої понад рік тому с... Експрес

о 10:41 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Інструментальна, 49. Пожежа виникла в роздягальні, що була самовільно облаштована, у приміщені паркінгу трьохповерхової недобудованої будови. Про це повідомили в прес-службі ДСНС Львівщини.Гал-info

У Святовасилівці відкрили другий на Дніпропетровщині Центр безпеки громадян - Валентин Резніченко

місцева бригада зможе реагувати більш оперативно». У Центрі нестимуть службу 14 рятувальників, для яких створені комфортні умови роботи – є роздягальня, душова, їдальня та кімната відпочинку. На озброєнні команди – пожежне авто та ковшовий трактор, який буде допомагати в ліквідації...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Деніс Суарес: У роздягальні ми не говоримо про новий контракт Мессі

що команда не стурбована тим, що Ліонель Мессі ще не продовжив з клубом контракт, який закінчується в кінці сезону. "У роздягальні відчувається спокій. Ми навіть не говоримо на цю тему. Ліонель все життя жив в Барселоні. "Барселона" - його клуб...Ua-football

На Тернопільщині викрали одяг з роздягальні ресторану

Верхній одяг зник із роздягальні одного з місцевих ресторанів у Збаражі. Злодій в тернопільському супермаркеті скупився на 2400 гривень...TeNews

Сидіння для німецьких автівок роблять в українських Кожичах

немає, усі працюють. Екскурсію провела керівник виробництва ТзОВ Бадер-Аунде Україна Катерина Іванютенко. Тут є їдальня. Над нею на другому поверсі роздягальня, де люди можуть переодягнутися у робочий одяг і взуття, яке їм видала фірма. У великому просторому цеху кипить робота...Високий замок

Фонсека влаштував істерику у роздягальні "Шахтаря"

Фонсека не стримував себе у перерві матчу проти "Олександрії". Як зізнався воротар "гірників" Андрій Пятов, португальський спеціаліст влаштував крики у роздягальні через гру оборони.Sportanalytic

доводити гру до логічного завершення", - зазначив 15-й номер киян. "На полі робили те ж саме, що і планували в роздягальні, але, напевно, трохи втомилися, тому у "Зірки" і з'явилися моменти. В цілому ж, вважаю, рахунок закономірний", - цитує Циганкова...Чемпион