роздягальня

Манчестер Сіті - Челсі - 1:3 відео голів

До вашої уваги відеоогляд матчу Манчестер Сіті - Челсі, які зустрічалися в 14-му турі Чемпіонату Англії. Пропустивши гол "в роздягальню", аристократи, тим не менш, не тільки відігралися, а й забили ще двічі, завдяки чому здобули восьму перемогу в Прем'єр-лізі поспіль.Галичина спортивная

Стримана радість і "бос" Роналду.

Звернемо увагу наособливе місце в груповому знімку гравців "Реала" Кріштіану Роналду, який останнім пристрастився до демонстрації задуму. Ua-football

Матч Метц - Ліон перерваний через петарду, кинутої у воротаря

В середині першого тайму воротареві "Ліона" Антоні Лопешу надавали медичну допомогу лікарі. Відразу після події арбітр зустрічі повів команди в роздягальню. Ua-football

Феномен футбольного карлика. У півфіналі Кубка України з футболу вийшла команда, у якій...... Експрес

Гіггз: Роналду часто окуповував дзеркало в роздянальні МЮ

найкращий гравець, з яким я коли-небудь грав.Він був відмінним одноклубником до тих пір, поки вам потрібно було скористатися дзеркалом в роздягальні... Спершу напроти дзеркала сидів Бекхем, а потім прийшов Кріштіану і зайняв це місце. Тому, якщо вам потрібно було дзеркало,...Футбол газета

Діденко: Волині в першу чергу не вистачило досвіду

тайм у нас була б хороша впевненість в своїх силах, і гра могла піти по-іншому. А так цей "м'яч у роздягальню" нас помітно підкосив. Якщо є рахунок 1:4, значить, він закономірний. Звичайно, був спірний епізод при штрафному...Ua-football

Костевич: Таке відчуття, ніби програли фінал Ліги чемпіонів

По завершенню матчу прийшли в роздягальню і просто мовчали. Команда засмучена, розчарована, таке відчуття, ніби програли фінал Ліги чемпіонів.Sportgid

Роздягальню з розміткою і дорожніми знаками облаштували в школі Івано-Франківська ДеПо

Владимир КОСТЕВИЧ: «Штрафной удар на последних минутах все испортил»

По завершенню матчу прийшли в роздягальню і просто мовчали.Галичина спортивная

Костевич: У психологічному плані хороші емоції нам просто необхідні

"Карпат" Володимир Костевич поділився враженнями від поєдинку з "Зорею". Дуже тяжко відійти після такої гри. По завершенню матчу прийшли в роздягальню і просто мовчали. Команда засмучена, розчарована, таке відчуття, ніби програли фінал Ліги чемпіонів. Я думаю, всіх можна зрозуміти, адже...Ua-football

Форвард "Зеніту" Артем Дзюба і голкіпер команди Юрій Лодигін побилися в роздягальні після гостьового...Експрес

Петицію з пропозицією запровадити індивідуальні шафки замість шкільних роздягалень зареєстрували на сайті МВК.Бліц-інфо

У Магалі відкрили садочок на три групи

Сьогодні, 27 листопада, у селі Прут (Магальська сільська рада) Новоселицького району урочисто відкрили дитячий садочок. ДНЗ "Чарівний замок" розрахований на три групи, загалом його зможуть відвідувати 75 діток. Будівля дуже простора, тому місця вистачить всім. Сільський голова Олена Нандриш розповідає,...Погляд

Таку електронну петицію на сайт Рівненської міської влади подав рівнянин Іван Приходько. Він просить облаштувати сучасний легкоатлетичний манеж для дітей, адже влітку вони можуть займатися на Авангарді, а взимку їм немає куди подітися. Більше того, автор додає, що зараз діти...Телеканал Ритм

ЛЕ. Група J. Гол Шахова допоміг ПАОКу обіграти Фіорентину, велика перемога Слована

ще до перерви, але ні Бабакару, ні Кристофоро, ні Баделю дивом не вдалося вразити ціль. Не змогли перед відходом в роздягальню — зробили це після. Буквально в першій же атаці у другій половині тайму Бабакар здорово скористався пасом з середини...Новини футболу

з вулиці Крилова (70 тис. грн); – спортивний майданчик за адресою: вулиця Нижня Горова, 4-5 (270 тис. грн); – нова роздягальня на пляжі зліва від ресторану «Вікторія» (15 тис. грн); – ремонт тротуарної доріжки з влаштуванням пандусів за адресою: вул.Діловий регіон

Гуткнехт потрапив у реанімацію після бою з Гроувзом

в реанімацію після поєдинку з британцем Джорджем Гроувзом.Нагадаємо, бій завершився перемогою за очками Гроувза одноголосним суддівським рішенням і вже в роздягальні Гуткнехт знепритомнів.Стан Гуткнехта оцінюється як стабільно важкий і він перебуває під наглядом лікарів. Попередній діагноз - крововилив у...Sportgid

Футзальний клуб «Сумду» перемагає у кубковому матчі. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На сайті електронних петицій до міської влади почали збирати підписи під петицією " Індивідуальні шафки замість шкільних роздягалень". Бліц-інфо