з тероризмом, зокрема і на території Сирії. Навпаки, повністю суперечить такій установці, підриває перспективи налагодження широкого багатосторонньої взаємодії з метою розгрому ІД і інших терористичних угруповань, що загрожують всім країнам, включаючи США, наголосили у російському відомстві. Також у МЗС Росії...Unn.com.ua

Команда-новачок ФІФА зазнала чергового розгрому. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Поєдинок "Черкаських Мавп" і "БІПи" відкрив раунд плей-оф Суперліги

Нагадаємо, "БІПА" завершила регулярний сезон Суперліги розгромом над "Волиньбаскетом".Unn.com.ua

Дикань, оскільки, за його словами, отримав дзвінок від колег-підприємців, що "збираються молодики в масках". Силові методи він засуджує."Я не прихильник методів розгрому. Я, як голова ради підприємців, готовий завтра запросити підприємця, який тут збирається поставити бізнес, і він надасть всі документи...Vpoltave.info

"Рух" - у фіналі Меморіалу Ернеста Юста

Мостовий у поєдинку Меморіалу Ернеста Юста використав ротацію і дав можливість спробувати сили тим гравцям, які не взяли участі у розгромі запорізького «Металурга» (6:1) у другій лізі в суботу. Із тих, хто тоді кував перемогу на «Арені Львів», зі старту...Галичина спортивная

Бундесліга. Скромність "Баварії" і "Боруссії", жахіття "Лейпцига"

Черговий тур чемпіонату Німеччини приніс мінімальний успіх "Баварії" та "Боруссії", а от "Лейпциг" зазнав розгрому від "Вердера". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бундесліга. Огляд матчів 25 туру (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Розгром від «Сталі» та четверта нічия від «Дніпра»: що чекає команди далі

У другому етапі чемпіонату України «Дніпро» і «Сталь» двічі зіграють між собою, а також з «Ворсклою», «Зіркою», «Карпатами» і «Волинню». Розгром від «Сталі» та четверта нічия від «Дніпра»: що чекає команди далі...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Олександрія зазнала поразки на виїзді

У матчі 21-го туру Ліги Парі-мАтч "Олександрія" зазнала розгрому від "Сталі". "Сталь" (Кам'янське) - "Олександрія" 4:1...Дзеркало Кіровоградщини

Серія А. Розгром від "Інтера", перемоги "Ювентуса" та інших лідерів

28 тур італійської Серії А особливих сенсацій не подарував. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У соціальних мережах активно обговорюють інформацію про розгром силовиками редуту та затримання блокадників.Znaj.ua

Малиновський відзначився черговим голом

Це вже другий гол українця за останні дні. Раніше Малиновський долучився до розгрому "Генту" в Лізі Європи. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

30-му турі місцевого першості проти Вастерло нашого півзахисника Генка Малиновському дісталося місце в стартовому складі. Руслан взяв активну участь у розгромі господарів: у першому таймі Генк провів два голи. Після перерви (на 62-й хвилині) Малиновський віддав гольову передачу на Коллі.Znaj.ua

"винуватця" справи, проте звільнила його вже сьогодні. Виграш, звичайно він не отримав. Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережі показали розгром підпільного казино в...Znaj.ua

Блогер: схоже, що блокада захлинулася

сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що якось неочікувано всі розмови про блокаду відійшли на другий план. Гришин після розгрому в битві під Конотопом подався в міжнародні аналітики, вчить Порошенка як вести зовнішню політику й будувати стосунки з ЄС...Replyua

Шевченко вызовет Шахова и Малиновского на матч с Хорватией

1/8 фіналу Ліги Європи. У гостьовому матчі проти «Гента» українець обвідним потужним ударом зі штрафного відкрив рахунок і поклав початок розгрому. Згодом Малиновський записав у свій актив і гольовий пас. У підсумку «Генк» виграв з рахунком 5:2 і, фактично, забезпечив...Спорт.ua

Інтриги 21-го туру чемпіонату України: як гартувалася «Сталь» і що може «Дніпро» без Ротаня

на сьомому місці «Ворскла», яка все ще зберігає математичні шанси обігнати «моряків». Друга - чи зможе Леонід Кучук довести невипадковість розгрому «Зірки» в минулому турі і нав'язати боротьбу «Чорноморцю». У цьому матчі у «Чорноморця» за перебір карток дискваліфіковані одразу два...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Точний штрафний від українця Руслана Малиновського поклав початок розгрому "Гента". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Донбас" розгромив "Кривбас" у першій грі півфінальної серії УХЛ

У Дружківці відбувся перший матч півфінальної серії УХЛ між Донбасом і Кривбасом, котрий завершився розгромом гостей з Кривого Рогу, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу донеччан.У першому періоді донеччани мали беззаперечну перевагу, однак так і...Unn.com.ua

Дортмундська Боруссія на своєму полі розгромила Бенфіку в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Вийти вперед господарям вдалося вже в самому дебюті зустрічі Пьєр-Емерік Обамеянг розпочав розгром...Spy-Football

в чвертьфінал Ліги Чемпіонів, розгромивши на своєму полі французький Парі Сен-Жермен з рахунком 6: 1. Перший матч в Парижі завершився розгромом каталонців 4: 0. У другому матчі, що проходив в Барселоні на стадіоні Камп Ноу, чемпіон Іспанії зумів забити шість...Телеканал Ритм