розгром

Серія А. "Наполі" б

Всі італійські гранди здобули перемоги цього туру, окрім "Лаціо", котрий відкрив рахунок проти "Наполі", але у підсумку зазнав розгрому, та "Інтера", що поділив очки з "Болоньєю". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Також домашню пооразку отримав від вишгородської "Чайки" одеський "Атлетик". В усіх інших матчах групи перемогу святкували господарі поля. Пропонуємо вашій увазі всі результати 2 туру в групі 2: Спортивний Житомир

Манчестер Юнайтед - Бертон Альбіон 4:1.

Підопічні Моуріньо в режимі тренування розгромили представника Чемпіоншипа, показавши, що знаходяться у відмінній формі. Уже в першому таймі манкуніанці зробили все можливе для перемоги. Маркус Рашфорд...Ua-football

У даній статті я пропоную поговорити про США. Вашингтон сьогодні втрачає своїх союзників навіть швидше, ніж це робив СРСР в період свого занепаду. Повінь

Бундесліга. Коноплянка розгромно програв "Баварії" (+ВІДЕО)

Після перерви вийшов українець і також не зміг допомогти уникнути розгрому. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Символічна збірна дев

Кияни не без проблем, але обіграли іншу донецьку команду - "Олімпік". Першу перемогу в чемпіонаті здобула "Олександрія", і відразу з розгрому розпочали підопічні Шарана. А також "Верес" і "Маріуполь" набрали по три очки, делегувавши до символічної збірної туру своїх представників.Ua-football

Фани "Боруссії" носять Ярмоленка на руках

участь у трьох інших. Це була перша гра Ярмоленка на домашній арені "Джмелів" і вболівальники проводжали його стоячими оплесками.Зустріч завершилась розгромом господарів 5:0. В Дортмунді вірять, що новачок стане одним з лідерів команди, а 25 млн євро за нього дуже...Футбольні трансфери

Манчестер Юнайтед - Евертон 4:0.

"Манчестер Юнайтед" - "Евертон" (Ліверпуль) 4:0 Попередження: Бейі 82 - Вільямс 64 Ua-football

Україна довела матч з Ізраїлем до тріумфального розгрому

Олександр Долгополов та Ілля Марченко здобули чергові перемоги і принесли чудовий настрій всім українським любителям тенісу. Sportanalytic

Верес - Ворскла.

один раз 6:0. Нинішній матч це перевірка того, чи вдасться Юрію Вірту застерегти своїх підопічних від літання в небесах після розгрому "Карпат". "Ворскла" такої свободи, яка була у попередньому турі, рівненцям не дасть, та ще й здатна боляче вдарити у...Ua-football

Львівські "Карпати" отримали нового "старого" тренера

його в якості тренера", - заявив спортивний директор "Карпат" Даріо Друді. Відзначимо, що зміна тренерів в "Карпатах" сталася після ганебного розгрому в минулому турі від "Вересу" з рахунком...Ваші новини

"Донбас" знищив "Вовків", "Кременчук" програв "Барсу"

Лісников (Даниленко, Куцевич), 37:27. 4:3 - Лісников (Куцевич, Даниленко - більш.), 38:05.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УХЛ. 1 тур. "Донбас" і "Динамо" перемогли, розгром "Левів"Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

команд ковалівський "Колос" мінімально обіграв "Оболонь-Бровар". Впевнену перемогу над вишгородською "Чайкою" отримали юніори хмельницького "Полісся". Найбільшою несподіванкою туру можна вважати розгром, який білоцерківський АРЗ влаштував ДЮСШ-15. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь господарів. Група 2 "Локомотив" (Київ) - "Полісся"...Спортивний Житомир

Зоря - Естерсунд.

цілком можливо, що всі свої нерозтрачені сили і нерозкриті можливості підопічні Юрія Вернидуба бережуть для Ліги Європи? У всякому разі розгром Чорноморця і запекла боротьба з Шахтарем до останніх хвилин явно свідчать про те, що команда виходить з кризи.Цікаві факти-...Новини футболу

Манчестер Сіті на виїзді розгромив Фейєнорд

у виконанні "міщан" завершився серією ударів в одному з яких Габріель Жезус зробив цифри на табло 3:0. У другому таймі розгром господарів завершив Стоунз, котрий оформив дубль – 4:0. Зауважимо, що "Фейеноорд" вперше за 15 років потрапив в групову стадію...1NEWS

Херсонський театр ляльок розгромили чи відремонтували?

Керівництво театру намагається запрошувати глядача на вистави у розтрощений театр. Херсонская городская Газета

матчі Чемпіон Англії Челсі ненайсильнішим складом впевнено переміг дебютанта основного раунду азербайджанський Карабах. Український голкіпер гостей Антон Каніблоцький спостерігав за розгромом своєї команди із лави запасних.Spy-Football

"Шахтар" - "Наполі": анонс, де дивитися матч 13 вересня

Лігу чемпіонів поєдинком проти грізного суперника. "Наполі" підходить до протистояння з "Шахтарем" в найсильнішому складі і з гарним настроєм після розгрому "Болоньї", а ось у "гірників" є кадрові проблеми. Так у грі на "Металісті" донеччанам не допоможуть травмовані Максим Малишев...Зеркало недели (газета)