розгром

Роман Кузьмин: молодий талант "Прикарпаття"

за кордоном, а нині вже провів п'ять м’ячів на професіональному рівні. В останньому матчі з Арсеналом-Київщиною 21-річний півзахисник поклав початок розгрому на 38-й хвилині, "Прикарпаття" перемогло 4:0, а футболіста було визнано ПФЛ і проектом Золотий талант України найкращим молодим гравцем...Галичина спортивная

"Севілья" і "Наполі" перемогли, розгром від "Селтіка"

Перші матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів завершились у Європі. Sportanalytic

Чемпіонат України серед аматорів.

набирає обертів. Минулого вікенду відбулися матчі другого туру. Чим вони запам’яталися? Перш за все відмінною відвідуваністю в Ужгороді та Запоріжжі, розгромом у Кропивницькому, а також цікавими протистояннями у Оржеві, Чорткові та Маріуполі. Заміна туру В кінці липня з’явилася інформація про...Sportgid

Прем

таймі "Карпати" спробували повернути інтригу у матч, але забити не зуміли, а "Маріуполь" в самій кінцівці зустрічі довів справу до розгрому. Таким чином, після цієї перемоги підопічні Севідова увірвалися в топ-6 української Прем'єр-ліги. "Маріуполь" – "Карпати" – 3:0 Голи: Чурко,...Зеркало недели (газета)

Цього дня армія Канади створила перший жіночий підрозділ на чолі з українкою

за військових обставин. Тільки четверо жінок отримали поранення під час бомбардування Антверпену балістичними ракетами Фау-2. У липні 1945-го, вже після розгрому Німеччини, Анну відрядили на континент для підготовки прибуття частин Корпусу в британську окупаційну зону. Храплива служила в Німеччині до...Еспресо TV

Кістяківський, видатний український біолог, орнітолог. Автор праць «Фауна України», «Визначник птахів УРСР». 13 серпня відзначають: ·         Всесвітній день лівшей Події 13 серпня: 1648 — розгром армією Б.Хмельницького польського війська під Пилявцями. 1677 — розпочалася Перша чигиринська оборона від турецько-татарських військ. 1907 — у Нью-Йорку з'явились перші таксі.ClipNews.info

над кропивницькою "Зіркою". Поєдинок на столичному НСК "Олімпійський" динамівці виграли з рахунком 3:0 і зберегли лідерство у національній першості. Початок розгрому на 48-й хвилині поклав Дьємерсі Мбокані, який на 48-й хвилині головою перекинув воротаря гостей Євгена Паста. На 76-й хвилині...Високий замок

— колишнє передмістя Полтави. У XVII—XVIII століттях була частиною Крутого Берега і була ранговою маєтністю полтавського полковника Павла Герцика. Після розгрому шведів і мазепенців Петро І відібрав у Герцика Крутий Берег і пожалував його гадяцькому полковнику Івану Чернишу, від якого...Vpoltave.info

вогонь по столиці Південної Осетії, навколишнім селам і позицій російських миротворців. Почалася «п’ятиденна війна» — авантюра Михайла Саакашвілі, що закінчилася розгромом грузинської армії і створенням нової стратегічної системи на Кавказі. Тепер ця система говорить сама за себе. Дев’ять років дата...Повінь

Викладач УДПУ отримав американську стипендію

української національної науки. Товариство заснували в Львові в 1873 році. Широку діяльність в Україні організація вела до 1939 р. Після розгрому більшовиками НТШ відновилося у Західній Європі та в Америці (1947 р.), в Канаді (1949 р.), в Австралії (1950 р.),...Нова доба

Прорив Карпат, пересічна перемога Шахтаря та трофей для Баварії.

перед перервою. В другій половині гри Кривцов забив ще й третій мяч, проте азовцям завдяки точному удару Тищенка вдалось уникнути розгрому. В Першій лізі несподіваної поразки на власному полі зазнав "Геліо", який поступився "Арсеналу-Київ" (0:1). Це одразу ж...Ua-football

Путін погрожує Заходу не атомною зброєю, а розголошенням інформації, яка потрясе світ

Однак, атомна зброя або те, що під нею мають на увазі, застосоване американцями в Японії, навпаки мало виграшний вплив на розгром японської воєнщини. Однак з Путіним не все так просто. Сьогодні він та його оточення погрожує Заходу розголошенням головної таємниці...Octpib.info

Альма-матер Пепе та другий досвід Сантуша.

"Спортінга" на 20 очок. При цьому зелено-малинові в першому колі змогли обіграти майбутнього чемпіона "Бенфіку" 2:1, щоправда, на виїзді був розгром 0:3. Загалом найвищим досягненням "Марітіму" в чемпіонаті (в його нинішньому форматі) є пяте місце. В далекому 1926-му команда з...Ua-football

Молодь: "Карпати" U-21 - "Сталь" U-21: анонс матчу

від луганської «Зорі» і вдома від донецького «Шахтаря» відповідно. Причому обидва рази вони не просто поступилися супернику, а зазнали повного розгрому з однаковим рахунком — двічі по 1:6. Втім, карпатівцям не вартує особливо розслаблятися перед грою з командою, що займає...Галичина спортивная

відзначались три стартових матчі поспіль. Більше того, востаннє більше одного голу в офіційному поєдинку команда з Кіровоградщини забивала у славнозвісному розгромі Волині (6:0) з покером того ж Куліша в лютому цього року.Ua-football

"Карпати" розпустять тренерський штаб

Тренер "Карпат" Серхіо Наварро за крок до втрати роботи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Розгром "Карпат" по-київськи (ФОТО)За даними "Спортивки", це відбудеться, якщо команда програє "Сталі" у наступному турі УПЛ. Більше того, футболісти можуть втратити...Online.ua

9:1 на користь лідера змагань. Та це не стало рекордом ігрового дня: КСПТ переміг Навіз 12:1 і поки це найбільший розгром в турнірі. Продовжує лідирувати з 25 очками Копачівка, в Топільна 19, ще на бал менше у Сокола 18. До...Online.ua

Кращий матч Мілевського у сезоні

виправдовувати сподівання фанів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Проти "Мінська" він відзначився гольовою передачею і був визнаний кращим гравцем зустрічі. Усе завершилось розгромом 4:0.https://www.youtube.com/watch?v=vWdSNVb1EyIСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

СК "Дніпро-1" розгромив "Таврію" і одноосібно очолив таблицю

Підопічні Михайленка несподівано легко обіграли сімферопольську "Таврію" та очолили таблицю чемпіонату. Початок розгрому на 49-й хвилині поклав Поплавка.Online.ua

Друга ліга.

з кримчанами, хоча весь перший тайм "Таврія" виглядала гідно, пручалася натиску і тримала оборону. Лише після перерви Поплавка поклав початок розгрому, потім красивий гол забив Кравченко і... сімферопольці посипалися, пропустивши ще двічі. Відзначимо, що в новому чемпіонаті дніпряни ще не...Ua-football