розгромний рахунок

В Ужгороді пройшли півфінальні поєдинки Чемпіонату Закарпаття з хокею (ФОТОРЕПОРТАЖ)

- з рахунком 1:5 перемогли "синевирці". Другий поєдинок підтвердив право команди боротися за головний трофей турніру - "Спартак" програв з розгромним рахунком 0:10. Героєм матчу став Василь Йордан ("Синевир" №14), котрий 5 разів відначився забитими шайбами. Відтак вже завтра на...Закарпатський Кореспондент

«Цілий день працюю в адвокатській конторі.

з цим голландцем, у мене стається викид адреналіну. Бюся, наче востаннє в житті, і не даю йому шансу, перемагаючи з розгромним рахунком. - Коли ви прийшли у секцію карате, то з першого тренування зрозуміли, що цей вид стане вашим остаточним...Високий замок

хвилини інтриги У матчі з Ветераном команда з Руденківки все тримала під своїм контролем. І у другому таймі перемагала із розгромним рахунком 4:0. Проте у міні-футболі події змінюються надзвичайно швидко. І за три хвилини до закінчення поєдинку рахунок був лише...Тижневик «ЕХО

Французький "ПСЖ" здобув історичну перемогу над іспанською "Барселоною" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч закінчився з розгромним рахунком. Букмекери одноголосно вважали фаворитом поєдинку каталонців. Деякі спортивні експерти пророкували перемогу "синьо-гранатових" над парижанами. Але "ПСЖ" провів ідеальним матч і...Znaj.ua

Один з головних фаворитів у боротьбі за Відкритий Кубок Львівщини впевнено здобув перші три очки на турнірі. «Княжий Ринок» з розгромним рахунком переміг GTL – 8:0. Останні, хоч і зазнали поразки з великим рахунком, однак своєю грою заслужили на теплі...Гал-info

Молодіжний склад «Карпат» переміг данців

переграти кіпера БСФ не вдалось. Та, навіть нереалізований пенальті Орестом Лебеденком під завісу матчу, не зіпсував настрою «зелено-білим», котрі з розгромним рахунком перемогли команду з Данії.Нагадаємо, що вже завтра, 14 лютого команда проведе завершальний матчдей на других тренувальних зборах в...Галичина спортивная

Оприлюдено результати 3-го туру Ужгородської футзальної ліги

здолавши КС Ужгород 5:2. В першому таймі атошники лише мінімально вели в рахунку, і лише ближче до завершення поєдинку встановили розгромний рахунок. Хет-рик на рахунку Ігора Сугоняка, по одному у Годю і Гливи. За КС Ужгород двічі забив Мотолій, повідомив...Голос Карпат

Кропивницькі баскетболісти вдруге здолали «СумДУ» (ФОТО)

СумДУ не приніс неочікувань. Вчора, 29 січня, господарі на домашній арені без проблем розібралися з гостями, щоправда не з таким розгромним рахунком як у першому поєдинку.Пише Златопіль з посиланням на Гречку.До честі сумчан, вони намагалися відчайдушно боротися, не дозволяючи баскетболістам...Златопіль

"Ужгородські вовки" розбили надії суперників на легку перемогу

"Ice Land" в Ужгороді відбувся черговий матч чемпіонату Закарпатської області з хокею. Минулими вихідними команди "Ужгородські вовки" та "Синевир" з розгромним рахунком перемогли своїх суперників, тож, як і очікувалося, їх зустріч була надцікавою та інтригуючою,повдомляєЗакарпатський кореспондент. Вже в першому періоді...Голос Карпат

Видовищний камбек від "Ужгородських вовків": сьогодні на льодовій арені в Ужгороді було гаряче (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Land" в Ужгороді відбувся черговий матч чемпіонату Закарпатської області з хокею.. Минулими вихідними команди "Ужгородські вовки" та "Синевир" з розгромним рахунком перемогли своїх суперників, тож, як і очікувалося, їх зустріч була надцікавою та інтригуючою. Вже в першому періоді на...Закарпатський Кореспондент

Прев

країни «жайиковці» займають 10-е місце серед дванадцяти клубів. Лідеру казахської Першої ліги «Астані», при останній їх зустрічі, вони поступились із розгромним рахунком 1:5. У теперішньому складі «Акжайика» є легіонери з Нігерії, Сербії та Парагваю, але більшість гравців — все ж...Галичина спортивная

На льодовій арені в Ужгороді знову було гаряче: ФОТОРЕПОРТАЖ та результати поєдинків

У першому матчі "синевирці" впевнено переграли свої суперників з рахунком 11:4. У другому матчі "вовки" теж з розгромним рахунком переграли "Спартак".Закарпатський Кореспондент

"Динамо" забило третій м'яч у ворота "Санкт-Паулі" Про це повідомляє Depo. Розгромним рахунок у матчі зробив Микола Морозюк.ДеПо

Манчестер Сіті - Тоттенхем.

не можуть похвалитися стабільністю підопічні Гвардіоли, провали трапляються дуже часто, чого тільки коштує поразка від "Евертона" в минулому турі з розгромним рахунком 0:4. "Городяни" скотилися на п'яте місце в турнірній таблиці, втім, якщо "МанСіті" сьогодні зможе зібратися, показати свій футбол...Ua-football

Спаринг. "Карпати" - "Дунайска Стреда" Словаччина.

в активі 5 перемог та 21 очко. Лідером «Fortuna ліги» є 7-разовий чемпіон Словаччини «Жиліна», якій «Дунайска Стреда» поступилась із розгромним рахунком 0:6.Не так давно, у жовтні 2016-го, до керівництва команди прийшов новий тренер Чаба Ласло. За свою тренерську кар’...Галичина спортивная

На міжнародному турнірі в Китаї жіноча збірна України перемогла з розгромним рахунком 4:0

У четвер, 19 січня, національна жіноча збірна команда України провела свій перший матч на міжнародному турнірі CFA International Women's Football Tournament, який цими днями проходить у китайському місті Фошань Подробиці читайте тут Житомир.info

На вихідних "Кривбас" розгромив "Миколаїв"

ще додав в атаці, а гості, збившись на індивідуальну гру, продовжували відчувати величезні проблеми в атаці. За підсумками двох чвертей розгромний рахунок на табло - 41:14 на користь "Кривбасу". На жаль для вболівальників, які чекали в цьому матчі на інтригу,...Миколаївська правда

Челсі не залишив жодних шансів команді Клаудіо Раньєрі, завдавши лисам нищівної поразки. Перемігши, лондонці продовжують впевнено лідирувати в турнірній таблиці, відриваючись від найближчого переслідувача Тоттенхема на сім очок. Spy-Football

День другий

знищили свого суперника, не давши йому жодного шансу навіть помріяти про позитивний результат. Фінальний свисток зафіксував перемогу «зелено-білих левів» з розгромним рахунком 8:0. Гарантувала собі місце у чвертьфіналі за підсумками першого ігрового дня й команда «Карпати-2004-2», яка грала у групі...Галичина спортивная

Геннадій Орбу: Вернидуб ставить максимальну планку, і це правильний підхід

- сказав Плюс Спорту Геннадій Орбу, - Команда дуже достойно виступила в Лізі Європи. Вона не програла жодного матчу з розгромним рахунком, билася і дала бій таким іменитим клубам як "Манчестер-Юнайтед", "Фенербахче" та "Фейноорд". У цьому єврокубковому сезоні "Зоря"...Sportgid