розгромний рахунок

"Черкаський Дніпро" переграв на своєму полі "Буковину"

"Черкаський Дніпро" знову потішив своїх вболівальників перемогою. Цього разу на домашньому полі наша команда обіграла ФК "Буковина". Із розгромним рахунком 2:0 підопічні Вадима Євтушенка не лишили суперникам жодного шансу підібратися до своїх воріт. Огляд матчу від наших...ВIККА

Цього разу увагу вболівальників прикули наші гравці у першостях Туреччини та Польщі. Чемпион

- доля "Квадро". Офіційні сторінки клубу поки "мовчать". Справжньою сенсацією туру стала поразка харківського "Металіста1925" від "Таврії-Скіф" в Роздолі з розгромним рахунком 0:4. Поки що це друга і найбільша поразка харківської команди в цьому сезоні. Перемога дозволила роздольцям потісними "Металіст1925"...Спортивний Житомир

переможцем у двобої "державні контролі проти корупції в держкомпаніях" станом на сьогодні? Беруся стверджувати, що корупція не просто перемогла з розгромним рахунком (а цей рахунок іде на десятки мільярдів доларів; і навіть якщо в Януковича конфіскують іще  20 млрд дол.,...Зеркало недели (газета)

Вест Хем - Ліверпуль 0:4.

До вашої уваги відеоогляд поєдинку 37-го туру АПЛ, в якому "Ліверпуль" на виїзді з розгромним рахунком переміг "Вест Хем" на його ж полі. Відзначимо, що дубль і один асист у складі мерсисайдців на свій рахунок записав...Ua-football

Петро Бадло: "Моє завдання - навчити футболістів ФК "Тернопіль" думати!

аутсайдера першої ліги. На поєдинок проти київського «Арсеналу» Бадло їздив, придивлявся до команди. І хоча тернополяни цю зустріч програли з розгромним рахунком (0:4), тренер погодився очолити муніципалів. Уже наступного дня по приїзді з Києва його офіційно представили команді в якості...Галичина спортивная

Петро Харжевський: "Отримали величезний досвід"

свої виступи на першості континенту у Хорватії.Нагадаємо, що юнаки у стартовому поєдинку мінімально поступились збірній Нідерландів (1:0) та програли із розгромним рахунком Англії (4:0). До слова, у всіх поєдинках, у стартовому складі Сергія Попова, виходили футболісти львівських «Карпат» Роман Слива...Галичина спортивная

ФК "Львів" U-19 розгромив "Опір" з хокейним рахунком

команда хотіла достроково здобути путівку у фінальний турнір Першої Ліги U-19. “Городяни” зустрілися із ФК “Опір” та завершили поєдинок із розгромним рахунком 13-1. Проте, справжної боротьби вболівальники не спостерігали, оскільки це була гра в одні ворота. Суперники були значно слабшими...Галичина спортивная

Юлія Ткач - бронзовий призер Євро-2017

призерку чемпіонату Європи 2014 року Фредеріку Петерсон. У півфіналі чемпіонка Кубку Європейських націй росіянка Мілана Дадашева також поступилась Ілоні з розгромним рахунком 4:14. У фіналі Ілона Семків зустрілася з володаркою двох срібних та бронзової нагород Олімпійських Ігор колишньою співвітчизницею Марією...Галичина спортивная

"Динамо" U-21 - "Карпати" U-21: анонс матчу

Втім, «олімпійці» свій поєдинок першого туру другого кола фінальної частини першості зіграли сьогодні, обігравши на своєму полі одеський «Чорноморець» з розгромним рахунком 4:1. Тож тепер карпатівцям, аби не підпустити до себе конкурента в боротьбі за медалі, завтра необхідно також вигравати.Галичина спортивная

Переконлива перемога "Руху" над "Поділлям"

і наполегливо готувалися до гри з хмельницьким колективом. У домашніх матчах навесні «рухівці» започаткували хорошу традицію — перемагати суперників із розгромними рахунками. Гравцям, звичайно, хотілося її продовжити. Однак після результативної першої частини гри другий тайм вийшов «сухим» на винниківські голи.Галичина спортивная

пятий раз поспіль завоював титул чемпіона Німеччини. У матчі на виїзді на стадіоні Фольсксваген-Арена команда взяла гору над Вольфсбургом з розгромним рахунком Запись Мюнхенська Баварія в пятий раз підряд стала чемпіоном ФРН впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

Сьогодні у Вищій лізі чемпіонату Полтавщини були зіграні два матчі першого туру. В обох поєдинках з розгромним рахунком перемоги здобули господарі.Футбол Полтавщини

турі ще один колишній лідер. Лелюхівська Ворона, яка у середині чемпіонату очолювала турнірну таблицю, поступилася у матчі з Кернелом-2 з розгромним рахунком 7:3. А нападник Кернела-2 Максим Казаков відзначився у грі покером. Нагадаємо, що до закінчення турніру у третій лізі...Тижневик «ЕХО

кого не виникало сумнівів ще після завершення першого тайму, який завершився з рахунком 20:8 на користь львів'янок. Поразка Дніпрянки з розгромним рахунком автоматично розставили усі крапки над "і" у верхівці турнірної таблиці. Після цієї перемоги Галичанка офіційно втретє поспіль у...Чемпион

Хет-трик Ярмоленка вивів "Динамо" до фіналу Кубка України

порожні ворота. Вдруге кияни забили на 62-й хвилині, коли після кутового у падінні через себе ефектним ударом відзначився Томаш Кадар. Розгромним рахунок став на 81-й хвилині Ярмоленко заробив пенальті і сам реалізував одинадцятиметровий. А уже в компенсований арбітром час лідер...Еспресо TV

виникало сумнівів ще після завершення першого тайму, який завершився з рахунком 20:8 на користь «Галичанки». Що цікаво, поразка «Дніпрянки» з розгромним рахунком автоматично розставили усі крапки над і у верхівці турнірної таблиці. Після цієї перемоги «Галичанка» офіційно втретє поспіль у...MediaStar

"Скала" U-19 програла "Волині" U-19

попередньому турі «Скала» здобула перше весняне очко, розійшовшись миром (0:0) із «Зорею», а «Волинь» у Луцьку була бита «Карпатами» із розгромним рахунком — 0:3, хоча перед цим «хрестоносці» вдало стартували, розбивши вдома «Олександрію» (4:1), та відібравши в Одесі очки у...Галичина спортивная

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19 - 3:0

Микитин, 78.Попередження: Веремієнко, 86 — Куцев, 32.У матчі першого кола юніори «Карпат» у гостях перемогли одноліток «Зірки» із Кропивницького з розгромним рахунком 5:1, причому гол престижу «жовто-червоні» забили уже в компенсований час до першого тайму. Не мали проблем з одноосібним...Галичина спортивная