розгромний рахунок

Мілевський забив у Росії

Мілевський хоче повернутися в "Динамо"В товариському матчі проти "Долгопрудного" він відіграв один тайм і забив гол з пенальті. Усе завершилось розгромним рахунком 4:0.https://www.youtube.com/watch?v=weuaD5Uaa1IСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Шахтар" U-16 - 3:2

що карпатівці по перерві повернуть інтригу у гру, вірилося мало. Адже в паралельному матчі «Дніпро» вже вигравав у «пивоварів» з розгромним рахунком 4:0. А це означало, що в другій 40-хвилинці «академікам» необхідно забити у ворота «гірників» три м’ячі і при...Галичина спортивная

подачі кутового, Шемет Олександр зрізав м'яч у свої ворота. 0:2. 17:00 "Титан" Чорнянка - "Дружба" Новомиколаївка (Стадіон "Колос") 0:12 З розгромним рахунком 12:0 на виїзді Чорнянку. Здобувши цю перемогу команда піднялася на другу сходинку турнірної таблиці з 22 очками. МФК...Мост

Ультрас Металіста: Зрив матчу півсотнею незадоволених глядачів - це недоліки організації

За самим подіям в останні хвилини матчу - збіг обставин дозволив розвинутися подіям до того рівня, як ми це бачили. Розгромний рахунок і неприємні репліки опонентів зробили свою справу -...Ua-football

Юні футболісти перемогли у фіналі командну Чорне Море Болгарія з розгромним рахунком 5-0.Newsonline24

із Писарівки з рахунком 7:0. Чотири голи записав на свій рахунок Олександр Пустовіт, ще три мячі забив Дмитро Хмара. Із розгромним рахунком закінчився матчі у Драбинівці, де місцева Чиста криниця не залишила шансів Кернелу: 8:0. У Галущиній Греблі Гетьман переміг...Тижневик «ЕХО

На вихідних відбудуться матчі чемпіонату Закарпаття з футболу

у грі з боржавцями, які ніяк не можуть набрати бодай один бал. Боржава тричі програла 1:2 і ще тричі з розгромним рахунком. Ужгородцям потрібно вийти із крутого піке, яке супроводжувалось двома поразками підряд і наздоганяти своїх конкурентів за третє місце.Голос Карпат

"Реал" розгромив "Ювентус" в фіналі Ліги чемпіонів

грандіозним шоу закрився європейський футбольний сезон 2016/2017. У фіналі Ліги чемпіонів італійський "Ювентус" грав з мадридським "Реалом" і поступився з розгромним рахунком 1:4. Хоча після відмінного першого тайму, в якому команди обмінялися голами, ніщо не віщувало такого приниження туринців. Спочатку...Ваші новини

День "сухих" перемог

«Юність», яка на початку травня несподівано очолила обласні перегони, зазнала другої поразки поспіль. Причому підопічні Руслана Брунця знову поступилися з розгромним рахунком. Цього разу кривдником команди став діючий чемпіон Львівської області — СКК «Демня». Колектив Павла Котовенка здобув перемогу з...Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Чорноморецю" U-19

юніорського чемпіонату «Скалі» не вдався. Господарі, провівши в кожному з таймів про три голи, святкували більш ніж впевнену перемогу з розгромним рахунком. Ось як прокоментував цей поєдинок старший тренер «Скали» Олег Лутков. - «Наша молода команда, яка на 90 відсотків...Галичина спортивная

Вищій лізі чемпіонату Полтавщини відбувся п’ятий тур. У центральному поєдинку якого, в Решетилівці, місцеве Динамо неочікувано програло ФК Рокиті з розгромним рахунком 0:3. В інших матчах без несподіванок Олімпія Савинці та Колос Лазірки прогнозовано перемогли  суперників, й залишилися на своїх...Футбол Полтавщини

"Черкаський Дніпро" переграв на своєму полі "Буковину"

"Черкаський Дніпро" знову потішив своїх вболівальників перемогою. Цього разу на домашньому полі наша команда обіграла ФК "Буковина". Із розгромним рахунком 2:0 підопічні Вадима Євтушенка не лишили суперникам жодного шансу підібратися до своїх воріт. Огляд матчу від наших...ВIККА

Цього разу увагу вболівальників прикули наші гравці у першостях Туреччини та Польщі. Чемпион

- доля "Квадро". Офіційні сторінки клубу поки "мовчать". Справжньою сенсацією туру стала поразка харківського "Металіста1925" від "Таврії-Скіф" в Роздолі з розгромним рахунком 0:4. Поки що це друга і найбільша поразка харківської команди в цьому сезоні. Перемога дозволила роздольцям потісними "Металіст1925"...Спортивний Житомир

переможцем у двобої "державні контролі проти корупції в держкомпаніях" станом на сьогодні? Беруся стверджувати, що корупція не просто перемогла з розгромним рахунком (а цей рахунок іде на десятки мільярдів доларів; і навіть якщо в Януковича конфіскують іще  20 млрд дол.,...Зеркало недели (газета)

Вест Хем - Ліверпуль 0:4.

До вашої уваги відеоогляд поєдинку 37-го туру АПЛ, в якому "Ліверпуль" на виїзді з розгромним рахунком переміг "Вест Хем" на його ж полі. Відзначимо, що дубль і один асист у складі мерсисайдців на свій рахунок записав...Ua-football

Петро Бадло: "Моє завдання - навчити футболістів ФК "Тернопіль" думати!

аутсайдера першої ліги. На поєдинок проти київського «Арсеналу» Бадло їздив, придивлявся до команди. І хоча тернополяни цю зустріч програли з розгромним рахунком (0:4), тренер погодився очолити муніципалів. Уже наступного дня по приїзді з Києва його офіційно представили команді в якості...Галичина спортивная

Петро Харжевський: "Отримали величезний досвід"

свої виступи на першості континенту у Хорватії.Нагадаємо, що юнаки у стартовому поєдинку мінімально поступились збірній Нідерландів (1:0) та програли із розгромним рахунком Англії (4:0). До слова, у всіх поєдинках, у стартовому складі Сергія Попова, виходили футболісти львівських «Карпат» Роман Слива...Галичина спортивная

ФК "Львів" U-19 розгромив "Опір" з хокейним рахунком

команда хотіла достроково здобути путівку у фінальний турнір Першої Ліги U-19. “Городяни” зустрілися із ФК “Опір” та завершили поєдинок із розгромним рахунком 13-1. Проте, справжної боротьби вболівальники не спостерігали, оскільки це була гра в одні ворота. Суперники були значно слабшими...Галичина спортивная