розгромний рахунок

"Динамо" розтрощило "Партизан" у Лізі Європи

розстрілював порожні ворота, після передач Морозюка. "Партизан" скоротив відставання у рахунку наприкінці першого тайму, коли Марко Євтовіч реалізував пенальті. Знову розгромним рахунок зробив Жуніор Мораес, який реалізував одинадцятиметровий зароблений Віктором Циганковим, та оформив хет-трик. "Динамо" перемогло 4:1, набрало 13 очок...Еспресо TV

впевненою перемогою господарів з рахунком 3:1. На 20-й хвилині відкрив лік голам у матчі Владислав Кулач. Перевагу подвоїв Юрій Коломоєць, а розгромним рахунок зробив грузинський легіонер Олександр Кобахідзе, який на 49-й хвилині красиво закрутив м’яч у дальню дев’ятку.Футбол Полтавщини

Морозюк: Маріуполь нічим не здивував

також впливає. Та зараз рухаємося у правильному напрямку, здобуваємо перемоги. - Все ж, де знайшли сили, щоб перемогти "Маріуполь" з розгромним рахунком 5:1? - А нам немає, куди діватися. Ми просто робимо свою справу, хотіли сьогодні порадувати уболівальників, адже це...Ua-football

Завтра "Карпати" проведуть свій останній домашній поєдинок у 2017 році

поразок в чеміпоанті України.Додамо, що поєдинок між командами розпочнеться о 17:00.Також нагадаємо, що в останньому турі "Карпати" на виїзді з розгромним рахунком програли "Олександрії".Більше новин про життя міста та області читайте на "Львівських". Матеріали сайту Львівські©...Львівські

"Верес" припинив похід за Кубком України. У Харкові рівняни напіврезервним складом поступилися лідеру української Прем’єр-ліги - донецькому "Шахтарю" - з розгромним рахунком 4:0.ОГО.ua

Ювілейний м

Шапаренко та Мбокані стали авторами першого голу вже на 13-й хвилині гри. Вже після першого тайму команда Олександра Хацкевича могла вести з розгромним рахунком. Unn.com.ua

Франков оцінив гру "Шахтаря" в Лізі чемпіонів

"Шахтаря".Франков закликає тренерський штаб збірної уважно проаналізувати цей матч, оскільки "Шахтар" є базовою командою для головної команди країни.Нагадаємо, "Шахтар" з розгромним рахунком 3:0 поступився італійцям з "Наполі" в рамках 5 туру Ліги чемпіонів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Палкін: Ахметов розчарований виступами "Шахтаря"Сайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic

Фонсека: Не такий мав бути результат з "Наполі"

так. Не такий мав бути результат сьогодні", - сказав Фонсека після гри з "Наполі".Нагадаємо, "Шахтар" поступився італійцям на виїзді з розгромним рахунком 3:0.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Як "Наполі" знущався над "Шахтарем" у Лізі чемпіонів.

відкрив рахунок на 56-й хвилині, після відмінного удару Лоренцо Інсіньє у дев'ятку. Зміцнив перевагу італійців на 81-й хвилині Петр Зеліньски. Розгромним рахунок на 83-й хвилині зробив Дріс Мертенс. "Наполі" розтрощив "Шахтар" з рахунком 3:0. У заключному турі, 6 грудня, "Шахтарю"...Еспресо TV

Удручающая статистика игра Шахтера в Италии.

матчів. З них вісім поєдинків відбулися на італійській землі. "Шахтар" в цих восьми матчах зазнав п'ятьох поразок і всі з розгромним рахунком. Тобто, програти гідно на Апеннінах в найпрестижнішому клубному турнірі Європи у "Шахтаря" не виходить. Крім "Наполі" (0:3), дошкульно...Ua-football

"Наполі" розтрощив "Шахтар" у Лізі чемпіонів

збільшили перевагу на 81-й хвилині, коли після швидкісної перетасовки з Крісом Мертенсом ворота з лінії воротарського майданчика вразив Петр Зеліньски. Розгромним рахунок став на 83-й хвилині після кутового Андрій П'ятов зреагував на удар головою Рауля Альбіоля, однак вибив м'яч прямісінько...Еспресо TV

Андрій Тлумак: "Ми вперше зіграли в три захисника - вийшло непогано"

в матчі проти «Шахтаря» в гостях ми мали в кілька разів більше моментів, ніж суперник, а в підсумку поступилися з розгромним рахунком 0:3. А хто міг подумати, що «Верес» обіграє той таки «Шахтар» та ще й 4:1... Також хочу сказати,...Галичина спортивная

Святослав Михайлюк відіграв на американському паркеті найуспішніший матч кар

Баскетболіст допоміг Канзасу переграти команду університету Південної Дакоти з розгромним рахунком 98:64. Святослав Михайлюк відіграв на майданчику 30 хвилин.ВIККА

Українська шаблістка Харлан виграла етап Кубку світу, розгромивши росіянку та італійку

"У фінальному поєдинку українська шаблістка не залишила жодних шансів Росселлі Грегоріо з Італії", - написав Жданов. Харлан перемогла італійку з розгромним рахунком 15:6. Раніше, у півфіналі, українка здолала російську двократну олімпійську чемпіонку Яну Єгорян. Нагадаємо, в липні Ольга Харлан виборола...Експрес

"Маріуполь" похвалив "Зорю" за тролінг

тільки одне: "Браво, хлопці, так тримати!" Мені дійсно сподобалося, тим паче ми самі дали Вам привід "общипати" нас, "влетівши" з розгромним рахунком під час останньої нашої очної зустрічі, влучно Ви нас підкололи. І я висловлю свою скромну надію, що Ви...Football-ukraine.com

"Рух" сильніший за "Авангард"

Згодом після подачі з кутового від Лозового головою вище рамки пробив центральний захисник Дуць. Галичина спортивная

Вихованець "Черкаських Мавп" вдало стартує в американському чемпіонаті

"Канзас Джейхокс" на власному паркеті приймала колектив Університету Теннессі-Стейт. Інтриги у цій зустрічі не вийшло. Баскетболісти "Канзасу" святкували перемогу із розгромним рахунком 92:56. Значний внесок у результат зробив вихованець "Мавп". Святослави Михайлюк провів на майданчику 30 хвилин та став одним...ВIККА

Раніше українська молодіжка поступилася з розгромним рахунком збірній клубів Латвії.Чемпион

"Гірник-Спорт" - "Рух": анонс матчу

лідерами «Гірник-Спорт» подвигів не здійснював, а ось суперників з нижньої частини турнірної таблиці зазвичай перемагав. У попередньому турі поступився з розгромним рахунком 4:0 «Полтаві», тож у матчі з «Рухом» захоче реабілітуватися перед власними уболівальниками. До Горішніх Плавнів винниківчани прибули сьогодні...Галичина спортивная

«Кардинал-Рівне» із розгромним рахунком переміг «ІнБЕВ-НПУ»