розгромний рахунок

Під гарячу руку: ЛУФК-ДЮСШ №3 - СДЮШОР-ДНУ - 14:4

турах команда СДЮШОР—ДНУ намагалася чинити опір суперникам, але в підсумку і маріупольцям, і киянам дніпряни поступилися хоча й не з розгромним рахунком, та все одно фактично без претензій на позитивний результат — з різницею в чотири та шість закинутих м’ячів.Галичина спортивная

Тернополяни - четверті на чемпіонаті України з футзалу

Наші земляки здобули дві перемоги та нічию. З перемоги тернопільські футзалісти розпочали і другий етап, здолавши команду із Дніпра з розгромним рахунком 0:9. Проте поразки від команд Києва та Івано-Франківська відкинули наших земляків лише на четверте місце у чемпіонаті. Першість...Галичина спортивная

Бронзові медалі карпатівських "левиць" (фото)

медалей львівські «Карпати» не звикли, тож, остання гра «левиць» видалась бойовою та напруженою. У фінальному матчі дівоча команда «Карпат» з розгромним рахунком 1:4 перемогла збірну Житомирської області та виборола третє місце на Чемпіонаті України серед дівочих команд WU-16. «Результатом задоволена,...Галичина спортивная

Кременчуцькі "слони" програли на виїзді 17 березня у Запоріжжі кременчуцькі баскетболісти поступилися з розгромним рахунком. Результат на табло перевалив позначку за сотню. Запоріжжя-ZOG — Кремінь 113:88 (29:18, 29:22, 31:26, 24:22) Запоріжжя-ZOG: Липовцев 19 + 6...Кременчугский Телеграф

Нідерландський півзахисник Ліона Мемфіс Депай здивував усю Францію своїм шокуючим голом у ворота Тулузи. У підсумку, Ліон здобув перемогу із розгромним рахунком 4:0.Znaj.ua

Перемога Баварії 2,10 У першому поєдинку Баварія на Альянц Арені мокрого місця не залишила від Арсеналу, обігравши лондонський клуб з розгромним рахунком 5: 1. Команді Венгера, щоб розраховувати на вихід у чвертьфінал, потрібно забивати чотири мячі у ворота німецького клубу,...Spy-Football

ФК Статус.Футбольні боги сьогодні були явно на стороні фаворитів турніру команд досвідчених гравців, то ж другий матч змагань завершився з розгромних рахунком на користь ФК Беркут. РезультатФК Беркут-ФК Статус:8:0 Зазначимо, за звання кращої аматорської команди Мукачева змагаються 10 колективів, які...Голос Карпат

в другому раунді престижного турніру в Акапулько. У першому сеті Леся просто не залишила шансів німецькій тенісистці, обігравши її з розгромним рахунком 6:1. У другому, при рахунку 2:0 на користь нашої співвітчизниці, її суперниця відмовилась продовжувати боротьбу через травму. Юлія...Znaj.ua

Чинний чемпіон України здобув перемогу із розгромним рахунком над харківським Вітязем У 39-му турі УХЛ чинний чемпіон України Донбас на своєму льду впорався із харківським Вітязем. Перемогу фаворитам...Znaj.ua

БК "Універ" вдруге програє лідерам

з браком досвідчених запасних гравців. Нагадаємо, що "Універ" програв у двох домашніх матчах від лідера "Чайки-ДЮСШ" (Бердянськ). Матчі закінчилися з розгромним рахунком. Вже минулих вихідних "Універ" знову поступився харківському "Інваспорту". Рахунки матчу 47:73 і 48:81. Після цих зустрічей "Універ" залишається...Галичина спортивная

В Ужгороді пройшли півфінальні поєдинки Чемпіонату Закарпаття з хокею (ФОТОРЕПОРТАЖ)

- з рахунком 1:5 перемогли "синевирці". Другий поєдинок підтвердив право команди боротися за головний трофей турніру - "Спартак" програв з розгромним рахунком 0:10. Героєм матчу став Василь Йордан ("Синевир" №14), котрий 5 разів відначився забитими шайбами. Відтак вже завтра на...Закарпатський Кореспондент

«Цілий день працюю в адвокатській конторі.

з цим голландцем, у мене стається викид адреналіну. Бюся, наче востаннє в житті, і не даю йому шансу, перемагаючи з розгромним рахунком. - Коли ви прийшли у секцію карате, то з першого тренування зрозуміли, що цей вид стане вашим остаточним...Високий замок

хвилини інтриги У матчі з Ветераном команда з Руденківки все тримала під своїм контролем. І у другому таймі перемагала із розгромним рахунком 4:0. Проте у міні-футболі події змінюються надзвичайно швидко. І за три хвилини до закінчення поєдинку рахунок був лише...Тижневик «ЕХО

Французький "ПСЖ" здобув історичну перемогу над іспанською "Барселоною" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч закінчився з розгромним рахунком. Букмекери одноголосно вважали фаворитом поєдинку каталонців. Деякі спортивні експерти пророкували перемогу "синьо-гранатових" над парижанами. Але "ПСЖ" провів ідеальним матч і...Znaj.ua

Один з головних фаворитів у боротьбі за Відкритий Кубок Львівщини впевнено здобув перші три очки на турнірі. «Княжий Ринок» з розгромним рахунком переміг GTL – 8:0. Останні, хоч і зазнали поразки з великим рахунком, однак своєю грою заслужили на теплі...Гал-info

Молодіжний склад «Карпат» переміг данців

переграти кіпера БСФ не вдалось. Та, навіть нереалізований пенальті Орестом Лебеденком під завісу матчу, не зіпсував настрою «зелено-білим», котрі з розгромним рахунком перемогли команду з Данії.Нагадаємо, що вже завтра, 14 лютого команда проведе завершальний матчдей на других тренувальних зборах в...Галичина спортивная

Оприлюдено результати 3-го туру Ужгородської футзальної ліги

здолавши КС Ужгород 5:2. В першому таймі атошники лише мінімально вели в рахунку, і лише ближче до завершення поєдинку встановили розгромний рахунок. Хет-рик на рахунку Ігора Сугоняка, по одному у Годю і Гливи. За КС Ужгород двічі забив Мотолій, повідомив...Голос Карпат

Кропивницькі баскетболісти вдруге здолали «СумДУ» (ФОТО)

СумДУ не приніс неочікувань. Вчора, 29 січня, господарі на домашній арені без проблем розібралися з гостями, щоправда не з таким розгромним рахунком як у першому поєдинку.Пише Златопіль з посиланням на Гречку.До честі сумчан, вони намагалися відчайдушно боротися, не дозволяючи баскетболістам...Златопіль

"Ужгородські вовки" розбили надії суперників на легку перемогу

"Ice Land" в Ужгороді відбувся черговий матч чемпіонату Закарпатської області з хокею. Минулими вихідними команди "Ужгородські вовки" та "Синевир" з розгромним рахунком перемогли своїх суперників, тож, як і очікувалося, їх зустріч була надцікавою та інтригуючою,повдомляєЗакарпатський кореспондент. Вже в першому періоді...Голос Карпат

Хокей в Ужгороді: "Ужгородські вовки" сенсаційно перемагають "Синевир" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Land" в Ужгороді відбувся черговий матч чемпіонату Закарпатської області з хокею.. Минулими вихідними команди "Ужгородські вовки" та "Синевир" з розгромним рахунком перемогли своїх суперників, тож, як і очікувалося, їх зустріч була надцікавою та інтригуючою. Вже в першому періоді на...Закарпатський Кореспондент