розгромний рахунок

Юнацька збірна України перемогла у першій грі турніру Баннікова

збили у карному майданчику естонців і сам постраждалий реалізував 11-метровий удар – 3:1. Ярослав Надольський на 61 хвилині міг встановити розгромний рахунок, але футболіст не зумів переграти воротаря Естонії  ударом з пенальті. Відзначимо, що наступного дня "синьо-жовті" зустрінуться на футбольному...Unn.com.ua

Цуренко обіграла росіянку і вийшла у друге коло турніру в Цинциннаті

5:7, але у другій зуміла зрівняти рахунок, перемігши на тай-брейку. Все вирішилося в третьому сеті, який Леся Цуренко виграла з розгромним рахунком 6:0, тим самим здобувши перемогу в поєдинку. 1-й раунд Леся Цуренко (Україна) - Анастасія Павлюченкова (Росія) - 5:7,...Зеркало недели (газета)

дублерів "Полісся U19", яка зараз активно готується до нового сезону Першості юніорів U19? під керівництвом Віктора Шиманського. Матч завершився з розгромним рахунком 6:1 на користь основної команди житомирян. При цьому єдиний гол за юніорів забив в другому таймі гравець основної...Спортивний Житомир

У Маріуполі ультрас зі Львова побилися з охороною стадіону

під час матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги проти місцевого клубу. Відзначимо, що в цьому поєдинку львівські "Карпати" програли "Маріуполю" з розгромним рахунком 0:3. Увага! На відео присутня ненормативна лексика...Ваші новини

Львівські "Карпати" розгромно програли в Маріуполі

Львівські "Карпати" в рамках 5-го туру української Прем'єр ліги на виїзді з розгромним рахунком 3:0 поступилися "Маріуполю". Про це повідомляють Львівські.Львівські

"Челсі" зазнав поразки у першому турі АПЛ

тричі вразили ворота Куртуа. Гравці "Бернлі" відзначилися на 24-ій, 39-ій, 43-ій хвилині. У другому таймі "аристократи" всіма силами намагалися відіграти розгромний рахунок. На 59-й хвилині новачок лондонців Мората відквитався за один гол, після чого господарі притисли суперника біля своїх воріт.Unn.com.ua

Під час турніру українська команда програла всі пять зустрічей. У ході чемпіонату збірна України провела пять поєдинків, які програла із розгромним рахунком. Тижневик «ЕХО

Полтаві завершився нульовою нічиєю. Гра проходила за повної ігрової й територіальної переваги гостей, які мали досить моментів щоб виграти з розгромним рахунком, але фарт який цього дня був на боці господарів та прекрасна гра голкіпера...Футбол Полтавщини

Карпатівці здобули золото на турнірі Малого Повстанця

у галицькому двобої карпатівці перемогли опонента з рахунком 1:0.У фінальному поєдинку карпатівці зустрічались із варшавською командою «Полонія». Матч завершився із розгромним рахунком 4:0 на користь «зелено-білих».ФК «Карпати» вітає юних футболістів, а також тренерів Руслана Миколайовича Маланія та Андрія Михайловича Грінера...Галичина спортивная

в рамках 4 – го туру  чемпіонату України в першій лізі на виїзді зустрічався з Колосом з Ковалівки й поступився з розгромним рахунком 4:1. Єдиний гол в складі Кременя за вісім хвилин до фінального свистка провів Тертишний.   5.08.2017 р. 4...Футбол Полтавщини

Прем

Голодюк, Чачуа - Р. Малакян, Якимів, Михайличенко, Хоцянівський Вилучення: Голодюк, 73 (друга жовта) Нагадаємо, в минулому турі Прем'єр-ліги "Карпати" з розгромним рахунком поступилися "Динамо"...Високий замок

Як "Динамо" зганьбилося у матчі з "Янг Бойз".

повністю переважали суперника та створили біля його воріт достатньо моментів, щоб зняти усі питання ще на "Олімпійському" і виграти з розгромним рахунком. Та навіть за наявної переваги "Динамо" могло диктувати супернику умови. Швейцарцям було потрібно забивати двічі, а кожен пропущений...Еспресо TV

"Прикарпаття" - "Полісся" (Житомир): анонс матчу

Команда змінила назву на "Полісся".У поточному сезоні підопічні Ігоря Левицького зіграли лише одни матч - програли вдома вінницькій "Ниві" з розгромним рахунком 0:4. Припинило "Полісся" вже свої виступи і в Кубку України. На другому попередньому етапі житомиряни програли аматорському ФСК...Галичина спортивная

Валенко А.А. (Львів) У поточному сезоні житомирські футболісти, підопічні Ігоря Левицького, зіграли лише один матч програли вдома вінницькій Ниві з розгромним рахунком 0:4. Припинило Полісся вже свої виступи і в Кубку України. На другому попередньому етапі житомиряни програли аматорському ФСК...Online.ua

Одеський «Чорноморець» вкрай невдало починає нове футбольне першість. Програний вже третій матч поспіль, на цей раз в Маріуполі з розгромним рахунком 0:3. Одесити залишаються на останньому місці в таблиці з нулем набраних очок. Проблемне місто Маріуполь (Донецька область) в цьому...Новости Сумм

"Карпати" повторили антирекорд найбільшої поразки за часи незалежності

поступилися в Києві "Динамо" з рахунком 3:7. Додамо, що з п'яти крайніх очних зустрічей "динамівці" три виграли у "Карпат" з розгромним рахунком (з різницю в три і більше голів). Нагадаємо, що вчора "Динамо" розбило "Карпати" (5:0). Хет-трик на свій рахунок...Галичина спортивная

Мирослав Ступар: Козик сам себе сварив за невдалі дії

Попри розгромний рахунок і односторонній футбол, роботу арбітра не можна назвати бездоганною.Ua-football

"Динамо" знищило на своєму полі "Карпати"

Кадара подвоїв перевагу Циганков. Втім, на цьому 19-річний український талант не зупинився. Але перед тим, як Віктор оформить хет-трик, до розгромного рахунок довів Дьемерсі, після чого "Карпати" остаточно знесилились. На 63 хвилині за справу знову  взявся Циганков, в цей раз гол був...Ваші новини

Відбулися матчі 2 попереднього раунду Кубку України. З несподіванок варто відзначити поразку луцької Волині у Львові, причому з розгромним рахунком 3-0. Аматорський клуб Демня з львівської області несподівано переміг друголігове Полісся. Впевнені перемоги здобули СК Дніпро-1, одеська Жемчужина та Десна.Spy-Football

Підопічні Ярослава Комзюка із розгромним рахунком поступилися ФК Львів, та безславно залишили Кубок України на стадії 1/32 фіналу турніру. До міста Лева Хрестоносці їхали у ослабленому...Online.ua