розгромний рахунок

Назар Виздрик: "На наших тренуваннях іскри летять"

Матч проти «Зірки» став третьою поразкою команди Олександра Чижевського у сезоні. Важко було спрогнозувати, що після домашнього розгромного рахунку 6:0, молоді карпатівці не зможуть набрати очки у виїзному поєдинку. Переломним епізодом матчу стало вилучення Назара Виздрика на початку другого...Галичина спортивная

дві чудові нагоди мала Ольга Овдійчук, але після її ударів «круглий» дивовижним чином не залітав у сітку воріт суперниць. До розгромного рахунок у дебюті другої половини зустрічі довела Тетяна Романенко, вдало замкнувши фланговий простріл від Мар’яни Іванишин. Через декілька хвилин...Жіночий футбол України

Чемпіонату Полтавської області серед команд І ліги обидва кобеляцькі колективи відзначились перемогами. У суботу на своєму полі ФК Кобеляки з розгромним рахунок здолав гадяцький Псьол, а Колос на виїзді обіграв карлівських футболістів. У звязку з проведенням 14 жовтня на стадіоні...Тижневик «ЕХО

Дівоча збірна України WU-17 з розгромним рахунком здобуває перемогу на фарерськими однолітками.Жіночий футбол України

з американського футболу впевнено обіграла команду Білорусі у товариському поєдинку. Гра на стадіоні "Чемпіон" в Ірпіні завершилась в суботу із розгромним рахунком 41:0, повідомляє Укрінформ. Характерно, що "синьо-жовті" провели свій перший поєдинок за останні 15 років. Нещдавно нашу команду очолив...1NEWS

Рябоконь - найкращий коуч 15-го туру Першої ліги

15-го туру Першої ліги, повідомляє Всеукраїнського об'єднання футбольних тренерів. В рамках туру чернігівський клуб зустрічався з Миколаєвом і переміг з розгромним рахунком 8:1. Олександр Рябоконь отримав від експертів ВОФТ за цей матч оцінку 4,6. На даний момент Десна знаходиться на...Ua-football

воріт. Очевидно, валлійці були шоковані таким пербігом подій. Натомість харківчанки продовжували активну навалу і вже до перерви був встановлений доволі розгромний рахунок 5:0 - свої голи в історичну перемогу внесли Яна Калініна, двічі Тетяна Полюхович та Анастасія Скориніна. На перерву...Жіночий футбол України

Джицери з Кропивницького здобули перемогу в Німеччині (ФОТО)

в абсолютних вагових категоріях. У цілому Роман Непота провів 7 зустрічей, в 5 здобув дострокову перемогу і 2 виграв з розгромним рахунком за балами. Ярослав Блажко провів 5 впевнених сутичок в яких здобув перемогу, і лише трохи не допрацював в...медиапортал "Акула"

пяту. Нива-В прагне реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Адже у попередньому турі підопічні Дениса Колчина в Чернівцях поступилися місцевій Буковині з розгромним рахунком 0:3. Тим часом Скала на виїзді програла Поділлю 0:1. Матч Ниви-В зі Скалою є поєдинком другого кола (всього...Винницкий Бизнес Портал

«Нива-В» вдруге приймає стрийську «Скалу»

пяту. Нива-В прагне реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Адже у попередньому турі підопічні Дениса Колчина в Чернівцях поступилися місцевій Буковині з розгромним рахунком 0:3. Тим часом Скала на виїзді програла Поділлю 0:1. Матч Ниви-В зі Скалою є поєдинком другого кола (всього...Vin.vn.ua

Мглинець - найкращий коуч 14-го туру другої ліги

офіційний сайт Всеукраїнського об'єднання футбольних тренерів. В рамках регулярного чемпіонату Буковина зустрічалася з Нивою - В і обіграла її з розгромним рахунком 3:0. Об'єднання тренерів відзначило якісний перехід підопічних Мглинця з оборони в атаку і вмілий високий пресинг. Оцінка головного...ТВА

ЦСКА програв у Лізі Чемпіонів з розгромним рахунком Експрес

Як ПСЖ розтрощив "Баварію" у Лізі чемпіонів.

На 31-й хвилині перевагу парижан збільшив Едінсон Кавані. Розгромним рахунок на 63-й хвилині зробив Неймар.Еспресо TV

та першості Кобеляцької РО ВФСТ Колос з футболу. У вищому дивізіоні району відбулись ледь не сенсаційні матчі. Дрижиногреблянська команда з розгромним рахунком (4:1) поступилась озерянським футболістам. Червоні Квіти у матчі проти Прапора переривають свою програшну серію 4:2, Сокіл в суху...Тижневик «ЕХО

Кобеляки зустрілась із котелевським Маяком. На момент поєдинку кобелячани у своїй групі піднялись на першу сходинку турнірної таблиці, вигравши з розгромним рахунком 9:0 у сусідів з Козельщини. Котелевці в попередньому турі теж отримали перемогу над селещинським Дукатом (2:1) і посідали...Тижневик «ЕХО

Тенісистка Козлова вийшла в 1/4 фіналу турніру WTA

наступна суперниця нашої співвітчизниці стане друга сіяна, 30 ракетка світу китаянка Шуай Чжан, яка перемогла турчанку Іпек Сойлу також із розгромним рахунком – 6:0, 6:0. Нагадаємо, Козлова перемогла екс-другу ракетку світу у фіналі турніру в...1NEWS

У другому таймі футболістки Багіри пропустили ще тричі. Гречка

Моурінью: Звикайте до розгромів від МЮ

4:0. "Я знаю, що "Сіті" попереду, але я не думав про них. Я думав про тих, хто не виграли свої матчі.Розгромний рахунок? Звикайте до цього, тепер так буде часто", - сказав Моурінью.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Карпати" у Львові розгромно програли "Вересу"

Сьогодні, 10-го вересня, львівські "Карпати" на полі стадіону "Україна" з розгромним рахунком поступилися рівненському "Вересу. Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, львів'яни на полі виглядали аб...032.ua — сайт города Львова

У Михайликах «Федунка» мінімально перемогла місцевого «Факела», а от яреськівський «Авангард», «Колос» з Великих Сорочинців і гоголівська «Зоря» своїх суперників перемогли з розгромними рахунками. – Результати 16 туру: «Авангард» (Яреськи) –...Футбол Полтавщини