розгромна поразка

Гельзенкірхенський “Шальке” за присутності 62 271 глядача зазнав розгромної поразки від мюнхенської “Баварії” в рамках 5-го туру Бундесліги, повідомляє УНН з посиланням на сайти команд. У переможному матчі проти “Шальке”...1NEWS

"Шальке" Коноплянки зазнав розгромної поразки від "Баварії"

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Гельзенкірхенський "Шальке" за присутності 62 271 глядача зазнав розгромної поразки від мюнхенської "Баварії" в рамках 5-го туру Бундесліги, повідомляє УНН з посиланням на сайти команд. У переможному матчі проти "Шальке"...Unn.com.ua

Дербі обігравши львівську Скалу 2:0. Зовсім небагато часу залишилося після матчу суперників у першому колі - тоді Прикарпаття завдало Скалі розгромної поразки на її полі (4:0), так що стрияни прибули в Івано-Франківськ з бажанням реваншу. Однак в оптимальних складах командам...Бліц-інфо

ЗМІ: Футболісти "Карпат" напились після погрому від "Вереса"

Одразу декілька гравців львівських "Карпат" вирішили залити горе алкоголем після розгромної поразки у минулому турі від рівненського "Вереса". Повідомляє сайт Футбол Україна. За інформацією Sportanalytic.com, Ігор Худоб'як, Олег Голодюк, Артем Федецький та...Sportgid

"Нокаут від Тайсона".

Після розгромної поразки Ювентуса і нічиєї Роми свою ложку дьогтю італійським журналістам підсунув ще й Наполі. Хамшик - баласт для команди - гостро...Ua-football

?«Карпати» звільнили Наварро та замінили його іншим

Керівництво львівського футбольного клубу після розгромної поразки команди від ФК «Верес» розпрощалось із Серхіо Наварро. Як інформує телеканал Футбол-1, у адміністрації прийняли рішення про звільнення головного тренера...Львівські

Ігор Худоб

Багаторічний капітан львівських «Карпат» Ігор Худоб'як приніс вибачення уболівальникам команди за розгромну поразку від рівненського «Вереса» (1:6) в матчі 8-го туру УПЛ. - Це був повний провал і зараз я хочу вибачитися перед...Галичина спортивная

Провідний гравець "Карпат" прокоментував резонансне фіаско Експрес

Ворскла - Олімпік.

на телеканалі Футбол 2. У Полтаві лицем до лиця зійдуться претенденти на медалі чемпіонату.Команда Василя Сачко, почавши нинішній сезон домашнім розгромною поразкою від Шахтаря, швидко прийшла в себе і зараз заслужено перебуває на третій позиції. На одну сходинку нижче розташувалися...Новини футболу

Сьогодні Україна зіграє вирішальний матч за вихід в плей-оф Євробаскету

заключний поєдинок групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу проти команди Ізраїлю, передає «Є!» з посиланням на УНН. Одна перемога в чотирьох поєдинках, розгромна поразка напередодні від Литви та останнє місце в секстеті В – таке нинішнє становище "жовто-блакитних". Навіть за таких обставин...Єдність

Дніпром-1. Команда з Петрово вистояла в першому таймі, однак пропустивши на початку другого від Польового, зупинилась та в підсумку зазнала розгромної поразки. Дублем відзначився Захарків, по голу також забили Когут та Хучбаров. Друга ліга. Група Б. Десятий тур "Інгулець-2" -...Ua-football

Головний тренер збірної Білорусі Просто хочеться від сорому провалитися

Головний тренер збірної Білорусі Ігор Кріушенко прокоментував розгромну поразку від Швеції (0:4) в матчі кваліфікації ЧС-2018. - Тут багато не скажеш. Просто хочеться від сорому провалитися. Я не знаю...Ua-football

Нідерланди - Болгарія - 3:1

"Помаранчеві" розізлилися після розгромної поразки від Франції. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Перша ліга.

Б. МаркевичаВинниковци привезли з Охтирки повноцінні три очки, і тим дещо поліпшили своє турнірне становище. Суми, в свою чергу, після розгромної поразки (0:4) від Полтави опустилися на саме дно турнірної таблиці. При цьому свою посаду залишив наставник команди Ілля Близнюк,...Новини футболу

Франція і Швейцарія одержали розгромні перемоги у відборі до ЧС-2018

етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року, передає УНН.   У секстеті А збірна Франція на "Стад де Франс" завдала розгромної поразки Нідерландам 4:0. У першому таймі забивав тільки Грізманн. Інші взяття воріт відбулися починаючи із 73 хвилини. Почергово відзначилися...Unn.com.ua

Друголігова стрийська «Скала» зазнала розгромної поразки від івано-франківського «Прикарпаття».Гал-info

чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги, який відбувся в Коростені у суботу, 26 серпня, житомирський ФК "Полісся" зазнав розгромної поразки від волочиського "Агробізнесу". Житомиряни пропустили швидкий гол вже на 5 хвилині. А до перерви "горіли" 0:3. В другому...Спортивний Житомир

шостий раз беруть участь в єврокубкових турнірах. Дебют відбувся в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів у 2011 році і закінчився розгромною поразкою албанців за сумою двох матчів від кіпрського Апоел – 0:2 та 0:4. Найбільшого успіху Шкендербеу добився в сезоні-2015/2016,...Новини футболу

Турнір Баннікова.

лідери квартету Словаччина та Словенія. Переможець цього поєдинку виходив до фіналу змагань. А от збірна Ізраїлю, мала шанс реабілітуватись за розгромну поразку у минулому турі від словенців. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ. XIV міжнародний турнір пам’яті В. Баннікова. Група...Sportgid