розгромна поразка

Після розгромної поразки від Роми в 33-му турі Серії А Пескара втрачає навіть математичні шанси на збереження прописки в елітному дивізіоні Італії. За...1NEWS

Галатасарай ? Фенербахче.

настрої. Гравці Галатасарая в минулому турі мали можливість скоротити відставання від другої, лігочемпіонівській рядки, до мінімуму, але на виїзді зазнали розгромної поразки від другої команди чемпіонату, Істанбул Башакшехира? 0:4.Поразкою сусідів скористався Фенер, який в домашньому матчі обіграв йде на...Новини футболу

Анонс матчу

тоді ще серед команд Другої ліги. У першому колі стрияни в гостях просто познущалися з команди з Київщини, завдавши їй розгромної поразки — 3:0, перервавши переможну серію «Колоса». А у Стрию вихованці Руслана Костишина зуміли реваншуватися, завдяки єдиному влучному удару...Галичина спортивная

Фінальний ребус сезона

І хоча всі очікували на принципову боротьбу, однак економісти тільки зазнали розгромної поразки. ClipNews.info

Ювентус не ПСЖ. Повторити подвиг і відіграти розгромну поразку у першому матчі Барселоні цього разу не вдалося. З перших хвилин Барселона почала атакувати, проте Ювентус вдало захищався і гостро...Spy-Football

"олімпійці" перетворилися на слабку й вразливу команду, якій важко даються переходи з оборони в атаку й навпаки. Так, дві поспіль розгромні поразки припали на ігри проти Динамо й Шахтаря, проте цей факт аж ніяк не виправдовує безвольну "поведінку" виконавців Санжара...Чемпион

Хокеїсти "Торонто" зрівняли рахунок у серії Кубка Стенлі проти "Вашингтона"

Торонто 18 квітня. Додамо, що в других поєдинках інших серій Оттава в гостях в овертаймі перемогла Бостон 4:3, Нешвілл завдав розгромної поразки Чикаго 5:0, а Калгарі мінімально поступилися Анахайму 2:3. Захисник Торонто Мейпл Ліфс Роман Полак вибув до кінця плей-офф...Unn.com.ua

В Іспанії воротар відбив два поспіль пенальті (ВІДЕО)

парирувати два удари з пенальті за 100 секунд. Швидше це зробити не вдавалось нікому.Зазначимо, що команда Сірігу все одно зазнала розгромної поразки 0:3.>Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Михайло Штанкевич: "У нас є чітке завдання, яке ми постараємося виконати"

Команда готувалась в хорошому настрої, всі зосереджені та готові до мачу, з нетерпінням чекаємо на поєдинок. - Перший матч закінчився розгромною поразкою з рахунком 0:5, ти був учасником того матчу. Пригадай що тоді сталось і чи є бажання взяти реванш?...Галичина спортивная

Л.Енріке назвав нинішнє становище "Барселони" гіршим від поразки з "ПСЖ"

ми зробили на поганому рівні, і про все інше. Нагадаємо, що каталонці в попередньому раунді плей-оф Ліги чемпіонів також зазнали розгромної поразки в гостях від ПСЖ, але на Камп Ноу зуміли вибороти путівку до наступного кола, обігравши парижан...Unn.com.ua

Наставник "Борусії": шанси у грі з "Монако" 50 на 50

Тренер дортмундської "Борусії" Томас Тухель вважає, що потрібно забути про розгромну поразку від "Баварії" і повністю зосередитися на чвертьфінальному поєдинку з лідером чемпіонату Франції "Монако", повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА."У...Unn.com.ua

Українець Є.Шахов відзначився голом у складі "ПАОКа"

Команда українця завдала розгромної поразки 20-кратному чемпіонові Греції 3:0. Український оборонець провів на полі усі 90 хвилин.Unn.com.ua

Підопічні Наталії Зінченко поступилися команді Фінляндії, інформує офіційний сайт Федерації футболу України. Наступний свій матч підопічні Наталії Зінченко проведуть 6 квітня проти господарок міні-турніру - ірландок. Чемпион

Руслан Мостовий - найкращий тренер Другої ліги в 23-му турі

сезоні, завдавши поразки діючому лідеру — “Кременю” (причому, кременчужани поступилися винниківській команді вже вдруге в сезоні). Зважаючи на статус поєдинку, розгромна поразка над одним із найголовніших конкурентів є блискучим результатом для амбітного клубу зі Львівщини — нагадаємо, не старожила, як...Галичина спортивная

Гандбол. Закарпатці вже забезпечили собі нагороди в Пешій лізі за тур до завершення чемпіонату

намагались протистояти студентам із Тернополя, але різниця у віці та класі спортсменів надто велика. Тому «Олімпік» вдруге за день зазнав розгромної поразки.   Олімпік - ТНЕУ 22:40   Центральним матчем томашпільського туру стала гра між «Карпатами та «ТНЕУ». Цього сезону...ClipNews.info

Перша гра виїзного протистояння вищолігового чемпіонату України (2 етап) завершилася для "Золотого вєка" розгромною поразкою. Сьогодні, 1 квітня, баскетболісти з Кропивницького в Івано-Франківську програли "Говерлі" з різницею у понад 30 очок. Господарі домінували на майданчику...Гречка

НХЛ. "Чикаго" розгромив "Піттсбург", "Калгарі" згорів ЛА

Чотири матчі завершились у Національній хокейній лізі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Розгромних поразок вдома зазнали "Піттсбург" і "Калгарі", а "Колорадо" поступився "Вашингтону"."Піттсбург" – "Чикаго" – 1:5 (0:4, 0:0, 1:1)Шайби: 0:1 – 3 Панарін...Sportanalytic

Головний тренер збірної Латвії Марьян Пахарь залишив свою посаду. Фахівець подав у відставку після розгромної поразки у товариському матчі від Грузії (0:5). Пахарь обіймав посаду головного тренера збірної Латвії з липня 2013 року. У відборі на...1NEWS

28.03 14:43 Захисник Динамо і збірної Хорватії Домагой Віда прокоментував розгромну поразку в товариському матчі проти Естонії (0:3). Дуже сумно після цієї поразки, і мені дуже шкода, що ми розчарували своїх прихильників...1NEWS

Кривдник збірної України команда Хорватії зазнала розгромної поразки від Естонії

Варто відзначити, що збірна Естонії вперше в своїй історії перемогла Хорватію. Unn.com.ua