розгромна перемога

"Львівська Політехніка" двічі поступилася "Київ-Баскету"

У повторному поєдинку команда Олександра Лохманчука на класі здобула розгромну перемогу з рахунком 104:61.Галичина спортивная

поступилися 5:2. Натомість у групі В заключний тур жодних сенсацій не подарував фаворити, а це Дангард, ЖЛГЗ та Левків здобули розгромні перемоги, а заключний матч групи між Савсервіс-Персей-2 та юнаками ДЮСШ Полісся відбудеться найближчими вихідними. Таким чином півфінальні пари плей-офф...Спортивний Житомир

Все-таки відстань дуже велика від Черкаських мавп та Будівельника. «Черкаські Мавпи» «Мавпи» продовжують розривати всіх на своєму щляху. Спокійні дві розгромні перемоги над Миколаєвом та Запоріжжям дозволяють команді наздогнати Будівельник. Підопічні Міхелсьона набрали серйозний темп і зрівнялися за кількістю очок...UkrBasket

Україна може прийняти в наступному році чемпіонат Європи з футболу серед ветеранських збірних. Нагадаємо, що збірна України серед ветеранів здобула розгромну перемогу в Бразилії.Чемпион

Ліга чемпіонів: "Ювентус" зіграв внічию з "Тоттенхемом", "Манчестер Сіті" розгромив "Базель"

які відбулися сьогодні, 13 лютого, "Базель" вдома приймав "Манчестер Сіті", а "Ювентус" грав з "Тоттенхемом". Поєдинок у Швейцарії завершився передбачуваною розгромною перемогою "Манчестер Сіті", який ще в першому таймі гарантував собі путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів. "Базель" – "Манчестер Сіті"...Зеркало недели (газета)

Зім

Фаворитки жіночого хокейного турніру на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані розпочали турнір з розгромної перемоги над командою без розпізнавальних знаків. Та команда амбіційна, розраховувала дати чинним олімпійським чемпіонкам бій. Проте на льоду конкурентної боротьби не...Ua-football

Зінченко взяв участь у розгромній перемозі "Манчестер Сіті" над "Лестером"

Загалом Зінченко відіграв 65 хвилин і був замінений на Даніло. Додамо, що в цьому сезоні Зінченко провів у складі Манчестер Сіті девять поєдинків. Unn.com.ua

Хацкевич: Намагаємося дати навантаження Мбокані за рахунок ігор і тренувань

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував розгромну перемогу над Відеотоном (5:0). Нас в першу чергу цікавила організація гри нашої команди. Може бути, були невимушені помилки, але в плані...Ua-football

10 лютого продовжився 24-й тур чемпіонату Серії А. 4 goals but far more photos from #SpalMilan. - AC Milan (@acmilan) 10 лютого 2018 р. Чемпион

Спаринг. "Карпати" - "Ширак" (Вірменія): анонс матчу

другої ліги чемпіонату СРСР. У двох поєдинках з вірменами львів’яни двічі перемогли. У вересні 1990-го «леви» святкували одну з найбільш розгромних перемог в історії саме над «Шираком» — 8:1. У поєдинку першого кола «зелено-білі» також виграли 2:1. «Ширак» 4 рази...Галичина спортивная

8 лютого, «Гірник-Спорт» завершив свій другий тренувальний збір розгромною перемогою над аматорським Олімпіком з Кропивницького, у складі якого дванадцять легіонерів з Африки. Поєдинок проходив у Кременчуці й завершився з рахунком...Футбол Полтавщини

Стали відомі півфінальні пари ЧЄ з футзалу

Національна збірна Португалії одержала найбільш розгромну перемогу серед усіх поєдинків даної стадії. Зауважимо, що іншу пару склали головні фаворити змагань іспанці та казахи.Unn.com.ua

Хайнкес: Бавария показала сплоченную командную игру

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес прокоментував розгромну перемогу над "Падерборном" (6:0) в Кубку Німеччини і вихід в півфінал турніру. "Звичайно, ми задоволені. Нам довелося грати на непростому полі...Ua-football

"Зоря" підписала бразильського голкіпера

провівши п'ять зустрічей. Так само брав участь в двох турнірах в Німеччині, де провів 11 матчів. Нагадаємо, що "Зоря" відзначилася розгромною перемогою над лідером чемпіонату Боснії та Герцеговини.Unn.com.ua

Міжсезоння: поразка "Динамо", розгромна перемога "Зорі"

Українські клуби продовжують підготовку до другої частини сезону. Гравець провів на полі півтора тайму і був замінений на Шапаренка. Зеркало недели (газета)

УХЛ. Галицькі Леви реваншувалися перед Вовками

Перенесений 26-й тур Української хокейної ліги відкривався матчем Галицьких Левів проти броварських Вовків. У вчорашньому поєдинку Вовки змогли здобути розгромну перемогу (8:3), яка стала лише другою в сезоні. У дебюті матчу Галицьких Левів вивів вперед Євген Абаджян, але вже до...Ua-football