У Франції 40 осіб розгромили пасажирський потяг, який прямував із Парижа в Евіан, внаслідок чого поліція заарештувала 29 осіб.iPress

У Дніпрі розгромили офіс політичної партії "Соціалісти"

У ніч на 13 січня в Дніпрі невідомі розгромили офіс політичної партії "Соціалісти".iPress

Попередження: Педро (52) Діуф (27) NewWest Media

"Барселона" розгромила "Реал" у матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії

Мессі забив вже 25-й гол в "класико", а "Реал" вже на 14 очок відстає від першого місця Интерфакс-Украина

Прем

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей оголосила про розгром бойовиків терористичної організації "Ісламська держава" (ІДІЛ) в Іраку та Сирії. iPress

Команда Гвардіоли на власному полі розтрощила сьому команду чемпіонату 4:1. NewWest Media

10 грудня, ХК "Галицькі ведмеді" провів матчі четвертого відкритого чемпіонату Хмельниччини з хокею Спорт Тернопільщини

Прихильники Саакашвілі розгромили магазин "Рошен" поблизу СІЗО СБУ

Активісти розбили одне вікно в магазині компанії Петра Порошенка. Ta4ki.net

Чемпіонат України.

"Олімпік" не може виграти вже шість матчів. NewWest Media

Зрив опалювального сезоні в Смілі: активісти розгромили приміщення суду

Проте залишити зал суддя та його колега змогли лише за допомогою поліції. NewWest Media

Ліга Європи: "Динамо" розгромило сербський "Партизан"

Біло-сині", які ще у четвертому турі гарантували собі місце в 1/16 фіналу, посіли перше місце у... Експрес

БК "Тернопіль-ТНЕУ" приймав БК "Ужгород- УЖНУ-ЗОДЮСШ". Спорт Тернопільщини

Ліга чемпіонів.

"Лейпциг" хоч і програв стамбульцям, але зумів посісти третю підсумкову сходинку. Попередження: Андре Андре 6Вилучення: Феліпе 38 Геззаль 38 NewWest Media

У заключному поєдинку 18-го туру Динамо розгромило Маріуполь

Підопічні Олександра Хацкевича не залишили шансів маріупольцям, відправивши у ворота аж п'ять м'ячів (5:1). Ta4ki.net

На гол Болбата команда Хацкевича відповіла пятьма забитими мячами. NewWest Media

"Гірники" не мали проблем у матчі з рівненським клубом. Шахтар не мав великих труднощ... Експрес

Шахтар розгромив Верес у чвертьфіналі Кубка України

В чвертьфіналі Кубка України зустрілися команди, які в чемпіонаті посідають перше та третє місця. Впевнену перемогу в Харкові здобули "гірники" - 4:0. Ta4ki.net

У Харкові націоналісти розгромили знімальний майданчик серіалу про СРСР

У Харкові учасники «Національного корпусу» зруйнували декорації на знімальному майданчику серіалу про СРСР. Громадське телебачення

Олександрія розгромила Карпати

Карпати знову програли у футбол. У 17 турі УПЛ львів'яни поступилися Олександрії - 0:3. Интерфакс-Украина