розгромити

Чемпіонат України-2016/17 з баскетболу Кремінь - Будівельник 64:116 (13:39, 19:25, 17:27, 13:25) Чемпион

"Гірник-Спорт" розгромив одного з лідерів Першої ліги "Черкаського Дніпра"

"Гірник-Спорт" будинку красиво здолав "Черкаський Дніпро" (5:2) у 22 турі Першої ліги. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

ФК "Полтава" розгромила "Динамо" Мелащенка

?Полтавці впевнено обіграли аматорську команду, вирішивши долю зустрічі у другому таймі. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

У Прем'єр-лізі «Шахтар» обіграв «Волинь», а «Сталь» розгромила «Зірку»...zaxid.net

Українська хокейна ліга-2016/17 Кривбас - Білий Барс 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Донбас - Витязь 10:0 (3:0, 2:0, 5:0) Чемпион

Українська хокейна ліга-2016/17 Білий Барс (Біла Церква) - Донбас (Донецьк) 2:6 (1:0, 1:3, 0:3) Чемпион

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Матч 23-го туру Гранада - Бетіс 4:1 (3:0) Чемпион

Перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, які відбулися у вівторок в Парижі і Лісабоні, завершилися на користь господарів. Гал-info

Андрій Данилко розгромив конкурсантку на відборі до Євробачення

Під час концерту національного відбору до "Євробачення-2017" Андрій Данилко не на жарт розійшовся. UkrMedia

"Гірник-Спорт" у дербі розгромив "Кремінь"

ФК "Гірник-Спорт" провів шостий контрольний поєдинок в зимовий період, обігравши юніорів "Кременя" - 5:0. "Гірник-Спорт" 5:0 ФК "Кремінь" (U-17)... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Під час зборів на Закарпатті луцька "Волинь" "товарисько" розгромила виноградівський "Севлюш" – 3:0. Луцька "Волинь" у товариському матчі на зборах на Закарпатті перемогла місцевий "Севлюш".Закарпаття онлайн

Вищої ліги зіграли у другому турі другого кола Чемпіонату Житомира з футзалу. Атлет-Житомир зіграли із Форцою, яких у першому колі розгромили з рахунком 6:2.Новости Житомира

"Динамо" розгромило "Тяньцзинь Теда"

Київське Динамо не зустріло опору з боку китайського Тяньцзинь Теда. UkrMedia

Українська хокейна ліга-2016/17 Білий Барс - Витязь 7:2 (3:0, 3:2, 1:0) Чемпион

"Білий Барс" двічі розгромив "Витязь" в матчі аутсайдерів УХЛ

Ігри завершилися з рахунком 9:2 та 7:2. УНИАН (ИА)

"Кременчук" обіграв "Кривбас", "Донбас" розгромив "Дженералз" в матчах УХЛ

Донецька команда продовжує лідирувати в Українській хокейній лізі. УНИАН (ИА)

Матч 21 туру італійської Серії А між "Кьєво" та "Фіорентиною" завершився впевненою перемогою гостей "Кьєво" - "Фіорентина" - 0:3 Голи: Тельо, 18, Бабакар, 52 (пен), Кьєза, 90+4 ДеПо

Українська хокейна ліга-2016/17 Дженералз (Київ) - Білий Барс (Біла Церква) 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) Чемпион