римська боротьба

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів 2000-2001 рр. н. памяті майстра спорту Валерія Геппи приймав Конотоп з 23 по 25 червня 2017 року. Спортсмен...Online.ua

Армійські борці завоювали 3 нагороди на юніорському чемпіонаті Європи

В Дортмунді (Німеччина) відбувся юніорський чемпіонат Європи з боротьби. Армійські спортсмени завоювали 3 нагороди! У вільній боротьбі «срібло» здобув солдат Андрій Яценко (до 60 кг). Представники греко-римської боротьби працівники ЗС України Парвіз Насібов (до 66 кг) завоював «золото», Ельмар Нуралієв — (до 74 кг) — срібну нагороду. Міністерство оборони...Народна Рада

проходили з 27 червня по 2 липня в Дортмунді (Німеччина) за правилами UWW у таких вагових категоріях, як вільна боротьба, греко-римська боротьба, жіноча боротьба.Бліц-інфо

зі спортивної боротьби був Парвіз Насібов. У вазі до 66 кг він виборов золото європершості. Таким чином, юніорська збірна з греко-римської боротьби на чемпіонаті Європи виборола три нагороди - золото, срібло та бронзу. У загальнокомандному заліку українці - на четвертому...Чемпион

зі спортивної боротьби був Парвіз Насібов. У вазі до 66 кг він виборов золото європершості. Таким чином, юніорська збірна з греко-римської боротьби на чемпіонаті Європи виборола три нагороди — золото, срібло та бронзу. У загальнокомандному заліку українці — на четвертому...1NEWS

Двоє українських борців виграли «срібло» і «бронзу» чемпіонату Європи

Українські спортсмени Ельмар Нуралієв та Владлен Козлюк стали призерами чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед юніорів...Громадське телебачення

Кожен з кадетів хотів вибороти право представляти Україну на Чемпіонаті світу. Майже кожна сутичка ставала яскравим видовищем, коментують у Федерації греко-римської боротьби. Обидва хлопці вихованці тренера ДЮСШ М.Маміашвілі Віктора Гайдука.Online.ua

Артур Панян з Копичинців Гусятинського, Максим Гриньків із Передмістя Бучацького районів, які теж стали бронзовими призерами. А в змаганнях із греко-римської боротьби золото завоював Віктор Блоха, срібло Артур Панян, бронзу Павло Галабіцький і Максим Гриньків. На фото: юні тернопільські спортсмени...Online.ua

міськраді. Супутник табір спортивного спрямування, наразі там відпочиває близько 170 дітей, більшість з яких займаються у споривних гуртках з баскетболу, греко-римської боротьби, футболу, серед юних спортменів і вихованці кінно-спортивної школи Фаворит. Тут також відпочивають діти із Луганської області. До речі,...Online.ua

Медалі різного гатунку в активі вихованців тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби, які повернулись з Всеукраїнського турніру серед юнаків...Спорт Тернопільщини

Марія Ільчишин з Рунгурів стала чемпіонкою України з вільної боротьби

у сюжеті НТК. У Чемпіонаті серед дорослих дебютувала на п’єдесталі. До слова, добре виступила на Всеукраїнському турнірі з вільної та греко-римської боротьби і уся збірна Івано-Франківської області. Загалом, прикарпатські борці та борчині завоювали на змаганнях 9 нагород і отримали четверте...Галичина спортивная

зміни. Супутник табір спортивного спрямування, наразі там відпочиває близько 170 дітей, більшість з яких займаються у спортивних гуртках з баскетболу, греко-римської боротьби, футболу, серед юних спортменів є і вихованці кінно-спортивної школи Фаворит. Тут також відпочивають діти із Луганської області. Цього...Online.ua

серед дорослих дівчина дебютувала на пєдесталі, пише WestNews. Крім того, борчиня вдало себе показала на Всеукраїнському турнірі з вільної та греко-римської боротьби. Загалом прикарпатські спортсмени завоювали на змаганнях 9 нагород і отримали четверте загальнокомандне місце (чоловіки). Жіночий склад опинився на...Online.ua

Мешканка Коломийщини стала чемпіонкою України з вільної боротьби (відео)

однак серед юніорок У Чемпіонаті серед дорослих дебютувала на пєдесталі. До слова, добре виступила на Всеукраїнському турнірі з вільної та греко-римської боротьби і уся збірна Івано-Франківської області. Загалом, прикарпатські борці та борчині завоювали на змаганнях 9 нагород і отримали четверте...Бліц-інфо

Наші хлопці завоювали 12 медалей

В місті ДолинаІвано-Франківської області відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи випускників Долинської ДЮСШ,де успішно виступили вихованці Тернопільської КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби. Так, у своїх вагових...Online.ua

Полтавець візьме участь у Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби

Друге місце посіли гравці київського клубу "Зірка-1". У Житомирі сформували команду для участі на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби. Online.ua

У с. Шкарівка відбувся відкритий чемпіонат Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків та юніорів, памяті земляків, загиблих учасників АТО Андрія Авраменка та Петра Штонди. Пише сайт Біла Церква Сьогодні з...Online.ua

Андрій Антонюк - срібний призер чемпіонату України з греко-римської боротьби

Проте у фінальній сутичці на шляху нашого борця став титулований київський борець Дмитро Пишков. Галичина спортивная

У Житомирі завершився чемпіонату України з боротьби, де учасники змагались у вільній боротьбі, жіночій та греко-римській боротьбі. Цьогорічний чемпіонат України був одним з етапів національного відбору для подальшої участі у Чемпіонаті Світу. Вже традиційно в авангарді турнірної...Online.ua