римська боротьба

Камасутра для Кремля.

відношення не має. Той випадок, коли від істерики сусідів дійсно можна отримати задоволення. Кажуть, що Камасутра спершу була посібником з греко-римської боротьби з малюнками для неписьменних, але сильних спортсменів. А потім якийсь гуморист трохи домалював і вийшло те, що вийшло.Еспресо TV

Успішно виступили кропивницькі спортсмени всеукраїнському турнірі із греко-римської боротьби серед юнаків 1997 1999 р. н. у Тернополі, інформує прес-служба міської ради Кропивницького.Учні комунального закладу Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №...Златопіль

Кропивницькі борці увійшли до числа призерів всеукраїнського турніру (ФОТО)

Двоє спортсменів із Кропивницького стали призерами традиційного всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби. Він проводився 18-20 травня у Тернополі серед юніорів 1997-1999 років народження та зібрав 60 борців. Трьома представниками, вихованцями комплексної ДЮСШ...Гречка

Красу курорту на Тернопільщині показали відомі українські письменники (Фото)

І до речі, щодня ввечері потяг на Київ. День милуєтеся Дністром - а ввечері на Київ. TeNews

18-22 травня у м. Белград (Сербія) проходив Чеміпонат Європи серед юнаків 2002-2003 р.н. Вихованець дитячо-юнацької спортивної шкооли, відділення греко-римської боротьби Віталій Жезмер (35 кг) здобув на змаганнях  бронзову медаль та посів почесне третє місце.Моя Вінниця

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка відбувся 18-20 травня 2017 року в Тернополі. Ці щорічні змагання збирають на своєму килимі найсильніших спортсменів України.Спортивний Житомир

Житомирянин Максим Щербаков став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Юнацька національна збірна команда України з греко-римської боротьби посіла II командне місце на Чемпіонаті Європи серед молодших юнаків, що проходив в м. Белграді (Сербія).Покоління ZET

Юнацька національна збірна команда України з греко-римської боротьби посіла II командне місце на Чемпіонаті Європи серед молодших юнаків, що проходив в м. Белграді (Сербія). Молоді талановиті борці показали...Спортивний Житомир

У Тернополі вп

А 21 травня наш спортсмен Володимир Войтович змагатиметься на чемпіонаті Європи у Сербії. Галичина спортивная

У тернопільських борців греко римського стилю - одна золото, три срібла і три бронзи

XXІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті заслуженого тренера України Станіслава Коваля серед юнаків відбувся у місті Березне Рівненської області. Учасниками його стали близько трьохсот спортсменів...Галичина спортивная

Старший тренер Кадетської збірної команди України з греко-римської боротьби Дмитро Шевчук, пишається своїми вихованцями. Каже, хлопці безупинно працюють над собою і ці зусилля не проходять марно.Телеканал Ритм

З 12 по 14 травня у м. Костянтинівка відбувся XIV відкритий традиційний Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з греко-римської боротьби  серед юнаків, присвячений пам’яті Вепренцова М.І. У змаганнях взяли участь 100 спортсменів з 10 міст Донецької області та Луганської областей.Деловой Славянск

У Березному відбувся 23-й традиційний турнір із греко-римської боротьби ім. У підсумку переможці були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів, а чемпіони отримали кубки.Все

Понад дві сотні борців з усієї України змагалися за черкаські нагороди

Дві сотні найсильніших спортсменів України змагалися на місцевому килимі. Розігрували спортсмени нагороди Відкритого чемпіонату Черкас із греко-римської боротьби. Попри регіональний рівень першості, за масштабами її прирівняли до всеукраїнської. Підтримати змагальників навіть завітав Олімпійський чемпіон, кажуть наші...ВIККА

Львів

На чемпіонаті Європи з вільної, жіночої, греко-римської боротьби, який триває в сербському місті Новий Сад, у вівторок, 2 травня, визначилися найсильніші борчині у вагових категоріях до 48 63...Щоденний Львів

Україна оголосила склад на чемпіонат Європи зі спортивної боротьби

Чихрадзе (58 кг), Ангеліна Лисак (60 кг), Юлія Ткач (63 кг), Алла Черкасова (69 кг), Ірина Пасічник (75 кг). У греко-римській боротьбі від України за медалі змагатимуться: Жора Абовян (59 кг), Парвиз Насибов (66 кг), Артур Політаєв (71 кг), Євген...Unn.com.ua

Українці стартують на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

Ірина Чихрадзе (58 кг), Ангеліна Лисак (60 кг), Юлія Ткач (63 кг), Алла Черкасова (69 кг), Ірина Пасічник (75 кг). Греко-римська боротьба Жора Абовян (59 кг), Парвиз Насибов (66 кг), Артур Політаєв (71 кг), Євген Пишков (75 кг), Дмитро Пишков...Спорт.ua

Квартет тернопільських борців здобув чемпіонство на домашньому турнірі "Орлятко"

призер чемпіонату України Степан Жмурко. Після перелому руки відновився і переміг Анатолій Паснак.» Додамо, що одразу 59 дітей-вихованців ДЮСШ з греко-римської боротьби Тернополя представляли наш край на традиційному всеукраїнському турнірі «Орлятко-2017». Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Орлятко-2017» Тернопіль. 21-22 квітня...Галичина спортивная