римська боротьба

На Виноградівщині відбувся ІХ-й традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби.Закарпаття онлайн

17 вересня в місті Баштанка відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. В турнірі взяли участь команди з Дніпропетровської, Кіровоградської та Миколаївської областей. Загальна кількість учасників 300 чоловік. Команда ФОК «Водограй» після...Вознесенск Онлайн

На Рівненщині борці поспілкувалися зі школярами

В с. Велика Омеляна місцеві діти зустрілися з молодими рівненськими чемпіонами з греко-римської боротьби. Місцем проведення заходу став Великоомелянський навчально-виховний комплекс школа-гімна...Сайт міста Рівне

1. Соколенко Валерія Анатоліївна 3 місце у Чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів 2000-2001 р.н., 30.10.2016 р., м. Харків 2. Сичевська Анна Дмитрівна 3 місце у Чемпіонаті України з боротьби самбо серед дівчат середнього віку, 30.05.2017 р.. м. Очаків...Спортивний Житомир

щоб забити м'яч у ворота суперника. Для цього гравцям дозволено використовувати силові прийоми, тому на полі гра виглядає як комбінація греко-римської боротьби, регбі та футболу.БотаошіГра була придумана в Японії в 1954-1955 рр. для підняття бойового духу. Беруть участь дві команди...Наша мама

спортивної гімнастики. Так сьогодні у рівному вітали Владислава Кравченка. Він став першим рівненським спортсменом кому вдалося виграти чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. На шляху до чемпіонства Владислав переміг борців із США, Фінляндії та Туреччини. Найважчим для нашого спортсмена...Телеканал Ритм

Міський голова привітав Владислава Кравченка з перемогою на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів...Радіо Трек

Тим часом Володимир Хомко вже думає, як мотивувати чемпіона залишитись у місті. ЧаРівне.info

На Виноградівщині відбудеться всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби / АНОНС

Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбудеться 15-17 вересня в селі Онок. Турнір присвячено пам'яті видатного борця...Голос Карпат

У ЗАПОРІЖЖІ ШАНУЮТЬ ПАМ

могилі на Першотравневому кладовищі Запоріжжя. У створенні цього пам'ятника взяли активну участь Запорізьке обласне відділення НОК України, Запорізька міська федерація греко-римської боротьби, приватний підприємець Олександр Миколайович ГОМА, який є автором проекту. Мітинг розпочався виступом одного з найвідоміших тренерів з греко-римської...Mig.com.ua

У Миргороді Полтавської області відбувся ХVІІ Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби серед юнаків. Суми представляли учні-спортсмени КЗ КДЮСШ Єдиноборств Сумської міськради. В підсумку вихованці тренера Олега Роскошного здобули три «золота»: Ігор...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Троє борців з Рівненщини здобули світове «золото»

Борці виступали у складі збірної України на Чемпіонаті світу серед кадетів з греко-римської боротьби в Афінах.ЧаРівне.info

«Зовні мало чим відрізняюся від руандійців.

роки за перипетіями чемпіонату світу ви спостерігали з трибун. Чим запамяталася планетарна першість? - Мені категорично не сподобався турнір з греко-римської боротьби. Через зміну в правилах поєдинки класиків втратили видовищність. Раніше за пасивність борців ставили у партер, та цього сезону...Високий замок

Як ми вже писали раніше, Дмитро Мирошник виборов "золото" світової першості із греко-римської боротьби. В кулуарах

В Афінах завершився чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. У ваговій категорії 46кг вихованець ДЮСШ ім.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Рівненські спортсмени здобули три золоті медалі на турнірі з греко-римської боротьби

Борці виступали у складі збірної України на Чемпіонаті світу серед кадетів з греко-римської боротьби в Афінах, повідомляють у прес-службі Рівненської ОДА.Press-Центр

Дмитро Мирошник виборов «золоту» медаль Чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів.В кулуарах

Борці виступали у складі збірної України на Чемпіонаті світу серед кадетів з греко-римської боротьби в Афінах. Так, найвищу нагороду отримав Дмитро Мірошник у ваговій категорії 63 кг, ще одне золото здобув Владислав Кузько (вагова...Телеканал Ритм

Кадетська збірна України з греко-римської боротьби припинила свої виступи на Чемпіонаті Світу в Афінах. Так, нині наша команда фінішувала на турнірі з неймовірним результатом - третім...Все

Нагадаємо, що Афінах проходить Чемпіонат світу із греко-римської боротьби. Золоту медаль вже отримав кадет Дмитро Мірошник ( вагова категорія 63 кг).Телеканал Ритм