рикошет

Ліги Європи УЄФА. Матч на "Френдс Арені" в Стокгольмі (Швеція) завершився з рахунком 2:0. Рахунок на 18-й хвилині за допомогою рикошету забив Поль Погба, подвоїв перевагу манкуніанців на 48-й хвилині Генріх Мхітарян - перший вірменський футболіст, який забив у фіналі...Високий замок

і англійський "Манчестер Юнайтед". Вже на 18-й хвилині "Юнайтед" вдалося відкрити рахунок: Погба пробив з-за меж штрафного, а м'яч після рикошету від ноги захисника полетів у сітку воріт голландців. "Аякс" намагався йти вперед, але захист європейського гранда без проблем справлялася...Зеркало недели (газета)

Моуріньо-тріумфатор, вирок Мессі та стадіон для Зорі.

роль "Манчестер Юнайтед" протягом усієї гри не давав підстав для сумнівів у своїй підсумковій перемозі. В першому таймі за допомогою рикошету відзначився Поль Погба, на початку другого Генріх Мхітарян. Лише в кінці зустрічі в "Аякса" було кілька нагод, щоб забити...Ua-football

Тренер Аякса: Игра была скучной

Ни одна из команд не создавала много моментов. Мы пропустили после рикошета, после чего играть против такой команды было очень трудно.Террикон

Бос: Часто, щоб вигравати фінали, потрібно спочатку програти їх

Жодна з команд не створювала багато моментів. Ми пропустили після рикошету, після чого грати проти такої команди було дуже важко. Для всієї нашої команди все це в новинку.Ua-football

Тренер Аяксу виявив розчарування результатом фіналу Ліги Європи

Ми пропустили після рикошету, після чого грати проти такої команди було дуже важко. Часто, щоб вигравати фінали, потрібно спочатку програти їх. Для всієї нашої...Unn.com.ua

"Манчестер Юнайтед" - победитель Лиги Европы

истории - Полю Погба. На 18-й минуте после неудачного аута у своих ворот защитники "Аякса" дали пробить французу. Мяч после рикошета полетел в противоположный угол от Онана (голкипер Аякса). На что игроки голландского клуба долго пытались найти свою игру. Кроме...Телеграф

Євтушенко: Травми вже замучили

підтвердити це наступними іграми. Але, на жаль, у двох останніх матчах фарт від нас відвернувся. У Сумах на останніх секундах рикошет залетів, а в минулій грі з Геліосом, яку я вважаю найкращим нашим матчем. У всякому разі другий тайм, напевно...Ua-football

гол в матче плей-офф чемпионата Бельгии против «Мускрона» (2:0). На 63-й минуте украинец нанес дальний удар, а мяч за счет рикошета опустился за спину голкиперу. Всего в текущем сезоне Малиновский провел...Вознесенск Онлайн

Гол записан на счет нападающего «Анахайма» Нэйта Томпсона, который навязал на пятачке борьбу Суббану. Tribuna.com

«Суми» на виїзді грали з «Гірником-Спорт». Підопічні Анатолія Бессмертного в горішніх Плавнях зазнали мінімальної поразки, пропустивши на 25-тій хвилині після рикошету від Богдана Суходуба. Додамо, що останній наприкінці гри отримав другу жовту і «містяни» догравали матч у меншості. У гостях...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ПФК «Сумы» минимально проиграл «Горняку-Спорт»

со счетом 1:0 в пользу хозяев поля. Единственный гол Горняк-Спорт забил в середине первого тайма, после подачи с фланга и рикошета от защитника сумчан. После этого поражения за три тура до окончания чемпионата сумчане остались на шестнадцатом месте, имея в...Всі Суми

Футболист сборной Украины забил седьмой мяч за "Генк"

против "Мускрона" (2:0). Права на игрока принадлежат донецкому "Шахтеру". На 63-й минуте украинец нанес дальний удар, а мяч за счет рикошета опустился за спину голкиперу, передает NewsOboz.org со ссылкой на Gazeta.ua. Всего в текущем сезоне Малиновский провел за "Генк" 24...NewsOboz

Друга ліга.

У першій половині в центрі штрафного гості забули Козлова, який встиг прийняти м'яч і пробити, у другій - трапився прикрий рикошет від Денисова, який став автором автоголу. "Жемчужина", схоже, думками вже у першій лізі, пропустивши ще один шанс достроково оформити...Ua-football

Малиновський пошив у дурні півкоманди та забив ще один гол (ВІДЕО)

наш футболіст познущався над декількома гравцями "Мускрона", після чого поклав м'яч прямісінько під перекладину воріт. Допоміг цьому взяттю воріт, щоправда, рикошет.Сама гра, до слова, закінчилась перемогою команди українця з рахунком 2:0.>Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

гол у матчі плей-офф чемпіонату Бельгії проти "Мускрона" (2:0). На 63-й хвилині українець завдав дальній удар, а м'яч за рахунок рикошету опустився за спину голкіперу. Всього в поточному сезоні Малиновський провів за "Генк" 24 матчі, в яких забив 7 голів...Зеркало недели (газета)

Михайленко: Потеряли контроль над игрой

Это самая опасная ситуация: когда мяч не с прямого удара летит кому-то на голову, а еще остается в игре через рикошет или какой-то розыгрыш. В таких моментах чаще всего теряют игрока. Да, за него должен был отвечать игрок, но момент...Неофициальный сайт ФК Днепр

ударов гостей выглядели довольно опасными: Рочина со штрафного отправил мяч чуть выше, М'Вила с 35 метров — под перекладину, но среагировал Медведев, а Канунникову помешали рикошет и все тот же Медведев. Второй тайм начался по образцу первого, и на этот раз забить хозяевам удалось еще быстрее. Поймавший после долгой безголевой...FootballTop

Дмитрий МИХАЙЛЕНКО: «Потеряли контроль над игрой»

Это самая опасная ситуация: когда мяч не с прямого удара летит кому-то на голову, а еще остается в игре через рикошет или какой-то розыгрыш. В таких моментах чаще всего теряют игрока. Да, за него должен был отвечать игрок, но момент...Спорт.ua

Ліверпуль розгромив Вест Хем на виїзді

мерсисайдців було чисельну більшість. Крапку в матчі поставив Ориг, який просто опинився в потрібному місці і підставив свою ногу під рикошет. Ліверпуль обходить Сіті, але у Городян один матч у запасі.Вест Хем — Ліверпуль 0:4Голи: Старрідж, 35, Коутіньйо, 57, 61,...Новини футболу