Почервоніння обличчя, дихання через ніс і гіпнагогічний ривок. Ти здивуєшся, але ніхто на світі не вміє їх контролювати.UkrMedia

Українцям до вподоби онлай-платежі з мобільних пристроїв

з мобільних пристроїв зросла в півтора рази - з 400 гривень у 2015 році до 614 гривень у нинішньому. Різкий ривок стався якраз в кінці минулого - на початку нинішнього року. Характерно, що в передсвяткові дні українці витрачають при онлайн-платежі...Replyua

«Черкаські Мавпи» у вирішальному матчі поступилися «Будівельнику»

що свідчили незрозумілі промахи на перших хвилинах. Першим гру в свої руки взяв Дугат, який набрав 7 очок поспіль, оформивши міні-ривок Будівельника. На активність американця господарі відповіли більш командними діями, реалізувавши вільні дальні і грамотно загравши своїх бігменів у фарбі.Нова доба

До чергової частини Корабельного відділення поліціїзвернувся 28-річний місцевий житель про те, що біля магазину двоє невідомих чоловіків відкрито, шляхом ривка, заволоділи золотим ланцюжком. За даним фактом проводиться перевірка. Відділ комунікації поліції Херсонської...Херсон Daily

матчі Еаster Cup 2017 у Словаччині, здолавши однолітків зі збірної Чехії. Підопічні Олександра Ворони, поступившись у першій половині, зробили ключовий ривок у третій чверті, а у заключній 10-хвилинці, дотисли суперника, перемігши з рахунком 76:59. Найрезультативнішим гравцем у нашій команді став...1NEWS

Тричі на призовий подіум піднімалися бобринецькі гирьовики, вихованці тренера Івана Гольші та Івана Намєсніка. Гречка

квітня у Хмельницькому.   Результат Євгенія:  у поштовху двох гирь по 32 кг 102 підйоми за 10 хвилин, а  у вправі ривок   виконав 132 підйоми  за 10 хвилин. Нагадаємо, що в березні 2017...ПедПресса

повідомив волонтер Серж Марко: «Ще трохи – і морпіхи зайдуть в Комінтерново, чорні берети, які сидять у Широкино, можуть зробити ривок на Безіменне, а піхота, що знаходиться вище в секторі, може закрити горлечко у Докучаєвська. І лінія фронту обвалиться. Вихід...Публичные люди

За останні пару років Україна зробила ривок у гонці озброєнь, а її розробками цікавляться в ін...Експрес

Український важкоатлет Пелешенко виграв чемпіонат Європи

на telegraf.com.ua23-річний українець став переможцем у сумі двоборства, піднявши 386 кг (175 + 211), а також завоював золоту медаль у ривку і срібло у...Infokava.com

Збірна України завоювала другу медаль на ЧЄ з важкої атлетики

Срібною призеркою змагань стала наша співвітчизниця Марія Хлян (вагова категорія 69 кг) із сумою 225 кг, поштовх - 126 кг, ривок - 99 кг. Варто відзначити, що за нагороди Старого світу проводять боротьбу 15 спортсменів від України. Нагадаємо, що раніше...Unn.com.ua

чемпіонату Європи з важкої атлетики, що проходить в хорватському Спліті. Про це повідомляє прес-служба НОК України. Наша спортсменка підняла у ривку 99 кг та 126 кг у поштовху, що принесло їй 2 малі бронзові медалі, а з сумою 225 кг...1NEWS

призеркою чемпіонату Європи з важкої атлетики у хорватському Сплітф. 21-річна спортсменка, яка виступає в категорії 58 кг, завоювала срібло у ривку — 95 кг, повідомляє Дзеркало Коломиї з посиланням на Сhampion. У другому виді — поштовху — Івасюк в трійці лідерів...Дзеркало Коломиї

призером чемпіонату Європи з важкої атлетики у хорватському Сплітф. 21-річна спортсменка, яка виступає в категорії 58 кг, завоювала срібло у ривку - 95 кг. У другому виді - поштовху - Івасюк в трійці лідерів не втрималася. Піднявши 115 кг вона...Чемпион

Калуський важкоатлет став майстром спорту України

У Калуші ще на одного майстра спорту України стало більше. Галичина спортивная

очільник області. Варто зазначити, що за результатами минулого року область продемонструвала позитивні тенденції у соціально-економічному розвитку, тим самим зробила серйозний ривок, піднявшись у рейтингу регіонів відразу з 21 на 6 місце. Зазначена інформація була озвучена під час п'ятого засідання Ради...Новини Кіровоградщини

Ремонт доріг на Полтавщині розпочнеться з квітня

років тому, ніхто не знав, що сьогодні по них їздитимуть вагони. — зауважив Андрій Пісоцький. — Також не можна одним ривком відновити все і скрізь, де давно сплили терміни міжремонтних робіт. На думку фахівців, питання перегрузу вантажівок, в першу чергу,...Интернет-издание «Полтавщина»

За підсумками 2016 року Кіровоградщина зайняла 6 місце в регіональному рейтингу

очільник області. Варто зазначити, що за результатами минулого року область продемонструвала позитивні тенденції у соціально-економічному розвитку, тим самим зробила серйозний ривок, піднявшись у рейтингу регіонів відразу з 21 на 6 місце. Зазначена інформація була озвучена під час п'ятого засідання Ради...Fotoinform

Черкаські Мавпи вирвали вольову домашню перемогу у МБК «Миколаїв»

Влучання Тонченка, Іванова та Чемякіна збільшили різницю до 13 на користь миколаївців. Та господарів такий перебіг не знітив. Вони відповіли ривком 9:0. Після кількох хвилин гойдалок наприкінці чверті господарі дотисли гостей. Перед заключною 10-хвилинкою рахунок зрівнявся – 45:45. Останню чверть...Миколаївська правда

БК "Миколаїв" на виїзді мінімально поступився "Черкаським мавпам"

Влучання В.Тонченка, Д.Іванова та А.Чемякіна збільшили різницю до 13 на користь миколаївців. Однак господарів такий перебіг не знітив. Вони відповіли ривком 9:0. Після кількох хвилин "гойдалок" наприкінці чверті господарі дотисли гостей. Перед заключною десятихвилинкою рахунок зустрічі зрівнявся 45:45 (24:15). Останню...Unn.com.ua