ривок

Серед білого дня у Херсоні пограбували жінку

102» херсонської поліції звернулась 38-річна мешканка Таврійського мікрорайону. чоловік шляхом ривку заволодів у заявниці золотим ланцюжком. комунікації поліції Херсонської області, проводиться перевірка.Херсонщина за день

"Черкаські Мавпи" вибороли другу сходинку на турнірі в Лівані

— збірної "Аль-Ріяді". Попри статус суперника, черкащани змогли нав’язати боротьбу титулованому клубу. Утім, на екваторі третього періоду, ліванці зробили важливий ривок. Зрештою, гра завершилася на користь господарів— 75:67. У заліку "Черкаських Мавп" — срібло.ВIККА

Старий-добрий Бейл.

тому лише потрібен час. Схоже, що француз таки правий. У грі проти "Реал Сосьедаду" Бейл забив в своїх кращий традиціях: ривок, як Усейн Болт на стометрівці, та технічна підсічка над воротарем. Гол Гарета став третім у ворота басків. "Реал" цього...Ua-football

Україна на три позиції покращила позиції в рейтингу ФІФА

Так, українська збірна з 27-го місця перемістилася на 24 позицію. Зазначимо, що суперник України в відбірковій групі збірна Фінляндії здійснила ривок на 23 позиції – 87 місце. Туреччина також покращила свою позицію – 28 (+6). Збірні Хорватії та Ісландії …...1NEWS

О.Долгополов наблизився до повернення в топ-50 рейтингу АТР

В оновленому рейтингу АТР провідний тенісист України Олександр Долгополов відзначився солідним ривком, повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР. Перша ракетка України Долгополов піднявся на 52-е місце (+12).1NEWS

Зозуля став гравцем іспанського «Альбасете»

нападник рівня Прімери. Він має великий досвід гри за збірну України. Він працьовитий нападник, який дасть нам можливість зробити якісний ривок уперед, – сказав спортивний директор "Альбасете" Ніко Родрігес. 1 вересня Зозуля розірвав контракт із "Бетісом" і став вільним...Єдність

– нападник рівня Прімери. Він має великий досвід гри за збірну України. Він працьовитий нападник, який дозволить нам зробити якісний ривок вперед”, – сказав спортивний директор “Альбасете” Ніко Родриге. Іспанський клуб виступає у другому за …...1NEWS

У Херсоні вночі пограбували жінку

...call-центр 102 херсонської поліції о 21:40 звернулась 55-річна мешканка Корабельного району. Жінка повідомила, що по вул. Горького невідомий чоловік шляхом ривка заволодів у неї мобільним телефоном «Самсунг». На розшук грабіжника орієнтований особовий склад поліції. Проводиться...Голая Пристань

всуху поступилися з рахунком 0:2. Дублем у матчі відзначився Гілфі Сігурдссон. Перший гол був реалізонав на 47 хвилині – Гуннарссон зробив ривок по флангу і прострілив у штрафну – Гудмундссон зіткнувся з П'ятовим, м'яч відскочив до Сігурдссону, який вразив порожні ворота.1NEWS

У Виноградові стронгмен встановив новий рекорд України / ВІДЕО

рекорд України серед юніорів Важка атлетика: Гал Михайло- поштовх 171кг. рекорд України по ветеранам (категорія 45-49 років) Пелешенко Олександр - ривок 178кг, рекорд України в категорії 85кг, Василевський Роман - ривок 180кг, рекорд Закарпаття в категорії 105кг. Нагадаємо, закарпатка стала...Голос Карпат

У Херсоне вночі пограбували жінку

херсонської поліції о 21:40 звернулась 55-річна мешканка Корабельного району. Жінка повідомила, що по вул. Горького невідомий чоловік шляхом ривка заволодів у неї мобільним телефоном «Самсунг».Херсонщина за день

Україна поступилась Італії на ЄвроБаскеті-2017

чверть. Свою перевагу українська збірна втратила досить швидко. У другій десятихвилинці активізувався лідер італійців Марко Белінеллі, який власноруч оформив потужний ривок для своєї команди. Зірковий снайпер за чверть реалізував 4 з 5 триочкових (5 з 7 - за половину), завдяки...Mig.com.ua

Різкий ривок цін на газ в Україні викликав чимало запитань.Повінь

Робін БЕНЦІНГ: «Спочатку м

підсумку ми зібрались і здобули перемогу. Навіть коли Україна трохи наблизилась до нас у рахунку, ми змогли впоратись з іх ривком. У нас дуже гарна командна хіміія. Завжди приємно приїжджати до збірної. Я зараз один з найстарших гравців команди, деякі...Sportgid

Херсонські важкоатлети потрапили у десятку найсильніших

Українські важкоатлети вдало виступили на Всесвітній Універсіаді, яка проходить у місті Тайбей (Китай). За підсумками змагань херсонці посіли 7 місця. Голая Пристань

Три з п'яти нових вінницьких муралів, анонсованих до цьогорічного Дня міста, вже завершено. Vежа

херсонці посіли 7 місця. Так, новокаховчанка Ганна Макарова у ваговій категорії +90 кг показала результат у сумі 211 кг ( ривок 92 кг, поштовх 119 кг ).Микита Прошинський, виступаючи у ваговій категорії +105 кг, набрав 381 кг (ривок 170 кг,...Любимый Херсон

послідував тайм-аут від тренера. Команда додала, і надалі в чверті гра була рівною. 12:14 В другій половині гречанки знову зробили ривок на старті та засушили гру. Як підсумок наша команда за період змогла набрати лише 4 бали, а черговий ривок...Все

Збірна України поступилась Чорногорії на турнірі у Стамбулі

10 очок, пропустивши при цьому 25. Не стримавши швидкі відриви чорногорців і давши розгулятися супернику в атаці, збірна України пропустила ривок і на велику перерву пішла, поступаючись 16 очок. Чорногорія продовжувала контролювати гру і в третій чверті. Команда Богдана Таньевіча...Спорт.ua

Буковинська команда вирушила на Студреспубліку до Чорного моря

зміни в Україні. Цьогорічна тема складна: Освіта ключовий напрямок нової індустріалізації України, адже лише праця над важкими задачами здатна зробити ривок вперед. Про це прес-служба Чернівецької...0372.ua