речівка

КДК ФФУ покарав Волинь проведенням двох матчів без глядачів за неонацистські речівки фанатів під час зустрічі 12-го туру УПЛ проти Дніпра. Гал-info

На Миколаївщині влаштували показову муштру десантникам, які люблять хильнути зайвого. Їх змусили ходити строєм і вигукувати повчальну речівку. Выбор 2014

Фанати збірної Північної Ірландії на матчі Євро-2016 з Україною скандували речівки політичного харак... Експрес

Фанати збірної Північної Ірландії на матчі Євро-2016 з Україною скандували речівки політичного характеру #NIR fans singing "you're just a small part of Russia" to #UKR. - Rory Smith (@RorySmithTimes) 16 червня 2016 р. ДеПо

В Одесі суддям у справі "2 травня" скандували націоналістичні речівки

Сьогодні в Малиновському районному суді міста Одеси відбувається чергове засідання у резонансній справі стосовно подій "2 травня" "Під вигуки "пам'ятай чужинець, тут господар - українець" зайшли судді. ДеПо

Вболівальники збірної Молдови скандували образливі речівки на адресу національної команди Росії Фанати господарів скандували образи на адресу президента Росії Володимира Путіна ДеПо

Як на "Арені-Львів" фани скандували речівку Ахметову - відео

Як на "Арені-Львів" фани скандували речівку Ахметову Галичина спортивная

9 травня на червоній площі лунатимуть речівки на суахілі: "Kuishi kwa muda mrefu kubwa kiongozi Comrade Putin nyeupe kabila!

Професор державного університету Ілії (Грузія) О.Панфілов, засновник і директор московського Центру екстремальної журналістики, розповів про свят... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Як футболісти збірної України стрибали під "Хто не скаче, той москаль" - відео

Під час товариського матчу на "Арені Львів" між збірними України та Латвії гравці синьо-жовтої дружини підтримали фанів і стрибали під відому речівку. Галичина спортивная

Під час товариського матчу на "Арені Львів" між збірними України та Латвії гравці синьо-жовтої дружини підтримали фанів і стрибали під відому речівку Еспресо TV

Діти пройшлися маршем по центральному проспекту Сімферополя і кричали проросійські речівки, - ЗМІ. Гал-info

"За Україну я готова померти!

Виявилося, це вона «дотисла» міністра Дещицю, щоб той заспівав відому речівку про Путіна. Новини Закарпаття

На 85-й хвилині матчу групового етапу Ліги чемпіонів між "БАТЕ" і "Шахтарем" (0:7) арбітр зустрічі Іван Бебек перервав матч на три хвилини через расистські вигуки з трибун Еспресо TV

Під час свого виступу на центральній площі Тернополя Олег Ляшко заспівав знамениту речівку українських футбольних ультрас. Ternopilinfo

Вболівальники «Динамо» пікетують Будинок футболу в Києві

Учасники акції скандують різні гасла і речівки (деякі з них мають непристойний... ГолосUA

У Харкові проходить мітинг на площі Свободи

На площі Свободи зібралися близько 300... ГолосUA

Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін запевнив, що заборонив сімом фанам клубу відвідувати матчі через нецензурні речівки Еспресо TV