редути

Як тернопільські водії з пішохідної доріжки зробили дорогу (ФОТОФАКТ)

з небайдужих вже намагався завадити транспорту гасати алеєю – вони ставили бетонні блоки, своєрідні шлагбауми. Проте, через кілька днів ці редути безслідно зникали. Натомість, ще й дотепер до виправлення ситуації жодним чином не долучилися ті, від кого залежить організація руху...Газета "Наш ДЕНЬ"

Донецький Шахтар хоче посилити оборонні редути, придбавши правого захисника Фіорентини Бруно Гаспара. Повідомляється, що клуби вже ведуть переговори щодо трансферу Бруно Гаспара.Чемпион

миром 0:0 у матчі 14-го туру чемпіонату УПЛ. Команди доволі активно провели поєдинок, але так і не змогли зламати захисні редути. Таким чином, після 14 турів Чорноморець залишається на передостанній сходинці турнірної таблиці з 11-ма очками в активі, тоді як...Чемпион

Експерт: В УПЛ вже ніхто не боїться "Динамо"

боїться київське "Динамо". Повідомляє сайт Футбол Україна. За словами експерта раніше кожна команда, яка грала з "Динамо" виставляла щільні оборонні редути проти київського клубу, а тепер їхні суперники грають з ними у відкритий футбол.Нагорняк пояснив це зниженням класу київської команди,...Football-ukraine.com

"Карпати" здобули нічию в матчі з "Динамо"

дивовижно красивий гол зі штрафного. Спроби "Динамо" відігратися (в кінці матчу кияни навіть грали в 4-ри нападники) розбилися об захисні редути львів'ян. Відзначимо, що київська команда вже п'ять матчів поспіль не може виграти, а ось "Карпати" програли за цей час...Ваші новини

Блогер: ця «триперна» демократія доведе нас до анархії

продукцію в магазинах Рошен для того, щоб не дати президенту Петру Порошенку збагатитись. Як наголошує Матюшин, ця квазіопозиція зі своїми редутами на початку року вже коштувала нам всім одного відсотка ВВП. Тепер у них нова ініціатива – винищити легальний бізнес,...Replyua

Віце-спікер Геращенко висунула ультиматум «Самопомочі»

Маріїнський парк та «свій хлам з проїжджої частини і розблокувати рух автомобілів». Остання вимога Геращенко — взяти публічну відповідальність «за редути і цирк, влаштований ними взимку на Донбасі, які нанесли збитки українському бюджету в розмірі 1% ВВП на 2017 рік...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Геращенко дала жорстку відповідь на вимоги представників «МіхоМайдану»: а ось мій ультиматум

Крім того, потрібно прибрати Маріїнський парк і припинити перешкоджати киянам насолоджуватись осінню у найкрасивішому парку міста. Replyua

Лавриненко: Авангард не дозволив нам зіграти в свій футбол

не змогла здобути переможний результат. Як оціните якість гри? - Коли суперник компактно діє в захисті, дуже важко долати захисні редути. Ми розуміли, що "Авангард" буде грати за рахунок контратак, вони мають швидкісних флангових гравців. Більше часу володіли мячем, але...Ua-football

Наставник Уэльса: Мои игроки сделали все, чтобы выйти в плей-офф

Травма Джо Аллена внесла свої корективи в гру і вплинула на наші атакуючі дії. Було важко пройти захисні редути суперника.Ua-football

Ла Ліга. Валенсія громить Малагу, Дзадза зробив хет-трик

Ролан пару раз створював напруженість біля воріт Нето, але і воротар і захист "Валенсії" справлялися з небезпеками. Чого скажеш про редути "Малаги". Задня лінія...Ua-football

Подія футбольного дня. Третя вольова перемога Шахтаря в чемпіонаті України 2017/18

Пропустили ж "гірники" у свої ворота на дев'ятому оберті стрілки, наприкінці першого тайму відігралися, але потім марно билися об захисні редути суперника. Аж поки не зіграв джокер Паулу Фонсеки Густаво Бланко Лещук. Далі була вольова перемога над "Олександрією" (з аналогічним...Ua-football

"Верес" в першому таймі виглядав дуже добре. Під час перехоплень, яких в силу неточної і дещо сумбурної гри суперника було теж немал Ua-football

Роман Гнатів: "Нива" переважала нас в бажанні"

моментів. Один лише гравець «Ниви», що виступав під 14-м номером, хоча й значно поступався габаритами нашим захисникам, затероризував наші захисні редути. Якщо в першому таймі ми ще грали більш-менш у свою гру і контролювали більше м’яч, то після перерви гра...Галичина спортивная

"Динамо" та "Янг Бойз" оприлюднили стартові склади на матч ЛЧ

передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.   На воротах у "Динамо" з перших хвилин вийде Максим Коваль. До захисних редутів "біло-синіх" увійшли - Морозюк, Віда, Хачеріді та Кадар. Півзахисниками виступлять Шепєлєв, Сидорчук, Гармаш, Гонсалес і Ярмоленко. На вістрі атаки...Unn.com.ua

Янг Бойз обіграв Базель в першому турі чемпіонату Шотландії

і "Динамо", домігся перемоги, але за іншим сценарієм. Команда з Берна двічі відзначилася в ворота суперників. Спочатку Раве сам прорвав редути "Базеля" і вразив правий нижній кут воріт, а потім Міралем Сулеймані прекрасно виконав штрафний, не залишивши шансів Вацліку. 2:0...Ua-football

Нові клуби Ярмоленка, Коноплянки, Віди, Хачеріді, Хльобаса і Караваєва

друге місце у клубному рейтингу УЄФА.***Захисник "Динамо" Євген Хачеріді продовжує цікавити турецький "Трабзонспор". Турки дуже хочуть підсилити українським оборонцем свої редути, але наразі не можуть визначитися з ціною гравця."Динамо" ж наразі не хоче відпускати Хачеріді, а це рішення може змінити...Sportanalytic

"Карпати" і "Зірка" зіграли унічию в матчі-відкритті сезону УПЛ

Ксьонз різними ривками намагався підірвати редути суперника.Unn.com.ua

з Металургом (6:1). Знали як грає запорізький Металург. Переглядали їх кубкову зустріч з житомирським Поліссям. Розуміли як скривати їх оборонні редути. Вже на перших хвилинах матчу могли забити швидкий мяч. Забивши перший мяч та потім не реалізувавши пару моментів футболісти...Online.ua

тому обов’язково знайдемо час, аби зустрітися та поспілкуватися. Окрім того, за словами Максима Шацьких, Олег Лужний більше працюватиме над оборонними редутами, а він особисто більше уваги приділятиме грі нападників. "Але мета одна, завдання одні, ми поділяємо думки один одного, знаємо,...Чемпион