регбі

18 листопада на ірпінському міському стадіоні "Чемпіон" пройшов другий тур змагань за "Кубок Київщини" з регбі - 7, у якому приймали участь як дитячі, так і дорослі регбійні команди ("Росомахи" м.Ірпінь, "Антарес", "Управління патрульної поліції міста...Правда Ірпеня

площею 1,87 га з’явиться поблизу ТЦ “Інтерсіті”. Деталі щодо розташування на відео:? Що там буде? чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло, блок адміністративно-господарських приміщень, Лижні […]Спорткомплекс з лижним спуском на Сихові...Lviv.com

і з нинішніми двома не може похвалитися, що спить удосталь. У цьому він зізнався, спілкуючись із журналістами на матчі з регбі, пише The Daily Mail із посиланням на Hello!. Сердешний Вільям "Через цих дітей мені потрібно сірники вставляти в очі,...ТаблоID

Дружній турнір з регбі відбувся на стадіоні 23-ї школи 11 листопада. Участь у ньому взяли п'ять команд з яких дві - жіночі...Спорт Тернопільщини

Змагання міського Кубка з регбі-7 відбудуться 11 листопада на полі стадіону 23-ї школи.Спорт Тернопільщини

Сезон-2017 для жіночої збірної команди з регбі-7 «Універ-ТНЕУ» був успішним (ФОТО)

3-є місце та  ТНЕУ-2 - 6-е місце. 14-15 жовтня у м. Києві команда «Універ-ТНЕУ» взяла участь у Кубку України з регбі-7, де виборола 4-е місце. 28-29 жовтня у м. Одесі проходив Чемпіонат України серед молодіжних команд U-21. За результатами змагань...Газета "Наш ДЕНЬ"

У Житомирі відбудеться турнір області з регбі на візках

27-29 жовтня 2017 року у Житомирі відбудеться Відкритий турнір Житомирської області з регбі на візках. Змагання проходитимуть у залі Житомирського вищого професійного училища-інтернату (вул. Небесн...0412.in.ua — сайт города Житомира

У Житомирі відбувся відкритий турнір області з регбі на візках

28-29 жовтня в місті Житомирі сталася унікальна подія відбувся відкритий турнір Житомирської області з регбі на візках. Учасниками змагань стали спортсмени з чотирьох областей: Житомирської,.0412.in.ua — сайт города Житомира

5 листопада в Ірпінській ДЮСШ пройшла урочиста церемонія нагородження нашої юнацької команди з регбі (2002-2003 р. н.). Наприкінці жовтня хлопці посіли перше місце у чемпіонаті України. Фінальний турнір відбувся на стадіоні “Спартак” (Київ). Ірпінська...Новини Ірпеня

Життя на рівних

Після цього почалося інше життя - хлопець повірив у свої сили. Багато ідей, які поки лише в голові і в нотатках. Зеркало недели (газета)

Регбі на візках

Участь у змаганнях узяли команди із Житомирської та Київської областей, а також Рівного й Одеси. Регбі візочників об'єднує елементи баскетболу, волейболу та хокею.Вісник+К

28-29 жовтня 2017 року у м. Одеса відбувся Чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих команд U-21...Спорт Тернопільщини

Регбістки з Тернополя зуміли стати одними з кращих на чемпіонаті України. Тернопільські спортсменки відзначилися на чемпіонаті України з регбі-7 серед жіночих команд Вищої ліги. Змагання проходили на Закарпатті. У заключному четвертому турі чемпіонату тернопільські регбістки з команди “Універ-ТНЕУ” стали...Галас

Тернопільські регбістки вибороли срібло на чемпіонаті України

Тернопільські спортсменки відзначилися на чемпіонаті України з регбі-7 серед жіночих команд Вищої ліги.TeNews

Минулими вихідними, 28-29 жовтня, в Житомирі відбувся відкритий турнір Житомирської області з регбі на візках. У підсумку, в матчі за третє місце команда Одеської області перемогла команду Рівненської області з рахунком 13...Спортивний Житомир

Змагання відбулися в Житомирі Радіо Трек

У всеукраїнському архітектурному конкурсі на проект будівництва спорткомплексу на Сихові перемогла київська команда. Будівля матиме чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу, волейболу та критий басейн для водного поло. А ще лижний спуск!   Де? Новий спорткомплекс буде розтошований на...Lviv.com

Україна розгромила Швецію на старті ЧЄ з регбі

Про це інформує Федерація регбі України, передає УНН. Багато в чому позначився досвід і зіграність української команди.Unn.com.ua

У Львові побудують спортивний комплекс з гірськолижною трасою на даху

буде розрахована на основні ігрові види спорту. Так, у спорткомплексі будуть чотири окремих критих залу для баскетболу, волейболу, гандболу та регбі, а також критий басейн для водного пола і блок адміністративно-господарських приміщень. Орієнтовна вартість будівництва площею 1,87 га становитиме 200...Зеркало недели (газета)