реал тайм

Форвард Барселоны снова травмировался

Нагадаємо, що Дембеле потрапив в заявку збірної Франції на майбутній чемпіонат світу в Росії. Ua-football

Щодо точного рахунку, то найбільш ймовірним вважається нічия 1:1 - 7,50. Далі нічия 2:2 - 9,50, перемога 2:1 - 10,0 для "Реалу" та 12,0 - для «Ліверпуля». 24 канал

Лига чемпионов: программа мероприятий в Киеве

Среди локаций фестиваля - музей Лиги чемпионов, площадки партнеров УЕФА. "Фестиваль чемпионов" на Крещатике в день финала Лиги чемпионов будет работать с 11:00 до 20:00. Телеграф

Триумф физрука, или Последний миф развенчан

Завершившийся чемпионат Украины был не в пример интереснее предыдущего. Спорт.ua

Ужгородські «Карпати» вибороли Кубок України

Карпати перемоги Галичанку з рахунком 28-24 і стали володарками Кубку України з гандболу. Нагадаємо, ужгородські гандболісти стали Чемпіонами України та розпочали боротьбу у Кубку. Голос Карпат

Розклад Турніру чемпіонів: У день фіналу Ліги чемпіонів в Києві відбудуться марші вболівальників Реала та Ліверпуля. ICTV

Оператор лотереї повинен займатися організацією, втручатися в сам процес він не може - Ляпіна

UA сказала Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України. Я розумію, що просто немає бажання розробляти таку систему. Зеркало недели (газета)

Для контроля необходима реал-тайм электронная система, которая знает, когда и где приобретен билет. Зеркало недели (газета)

Каталонці в останньому матч Іньєсти та сезону взагалі здобули важку перемогу над Реал Сосьєдадом. Першу половину першого тайму Сосьєдад провів на рівних - і навіть трохи гостріше. 24 канал

Все решил гол Фелипе Коутиньо, забитый в фирменном стиле бразильца дальним ударом. Дембеле У. (Денис Суарес, 54)"Реал Сосьедад": Мойя; Янузай, 53Барселона - Реал Сосьедад. Гол! Филиппе Коутиньо, 57 мин., Барселона Для просмотра видео кликните по изображению. Террикон

Зидан: Я недоволен сезоном Реала в Ла Лиге

Після 38 турів "бланкос" залишаться на третьому місці. Попереду нас чекає найбільша гра і ми збираємося насолодиться нею. Ми хочемо вигравати все, але в цьому році не вийшло перемогти в чемпіонаті. Ми виграли клубний чемпіонат світу, і попереду нас чекає...Ua-football

Зинедин Зидан: Реал готов к финалу ЛЧ

Мы плохо начали чемпионат, но здорово провели концовку. Дебют моего сына в воротах «Реала»? Террикон

«Реал» сыграл вничью с «Вильярреалом» в матче 38-го тура испанской Примеры. FootballTop

Роналду - первый игрок в топ-5 лиг Европы с 50 голами в сезоне. Он забил 44 за Реал и 6 за Португалию

«Реал» в 38-м туре чемпионата Испании играет в гостях против «Вильярреала» (2:0, второй тайм). Ukrainefootball.net

Счет в матче на 11-й минуте открыл хавбек гостей Гарет Бэйл. Tribuna.com

Сын Зидана дебютировал за Реал

В стартовом составе мадридского клуба вышел 20-летний голкипер Люка Зидан - сын главного тренера клуба Зинедина Зидана. Этот матч стал первым для французского вратаря в составе «Реала». Tribuna.com