рахунок

полтавці зробили ще до перерви забивши гостям три голи, після перерви господарі закріпили перемогу ще одним забитим голом довівши підсумковий рахунок до 4:0. Результат цієї гри не змінив розташування команд у турнірній таблиці, як і раніше Полтава друга, Гірник Спорт...Футбол Полтавщини

"Дніпро" здобув 1000-у перемогу в чемпіонатах

чемпіонатах України та СРСР. Повідомляє сайт Футбол Україна. Команда Дмитра Михайленка знайла про можливий ювілей та обіграла запорізький "Металург" з рахунком 5:1.Здається, що навіть ще 50 звитяг здобути не вдасться і клуб зазнає банкрутства.Ці та інші події про український футбол...Football-ukraine.com

Коломоєць: Намагалися щось зробити ефективно

коментарем про домашню поразку "Карпатам" (0:1). "Важко дати оцінку такій грі просто по гарячих слідах. Було багато боротьби, за великим рахунком, гра рівна. Чогось особливо загрозливого біля наших воріт пригадати важко. Отож, у захисті зіграли в цілому добре, а попереду...Ua-football

Відомий тренер не бачить за рахунок чого "Динамо" може протистояти "Шахтарю"...Експрес

"Верес" та "Олександрія" поділили очки

Команди зіграли в бойову нічию. Повідомляє сайт Футбол Україна. "Верес" відкрив рахунок, але "Олександрія" швидко відігралась і навіть у меншості могла забивати переможний м'яч. Втім команди так і завершили.Ці та інші події...Football-ukraine.com

мені залишилося півтора року, щоб отримати 25 років трудового стажу”, — заявив Гройсман в ході брифінгу в Луцьку. “За великим рахунком, якщо ми приплюсуємо 21 рік, який залишився мені до пенсії, і 23 роки стажу, то це 44 роки трудового...УКРОП

Винниківський «Рух» програв увосьме в сезоні

туру чемпіонату України з футболу в першій лізі в Ковалівці між «Колосом» і винниківським «Рухом» завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:1. Про це повідомили сьогодні, 21 жовтня, на сторінці Колоса з Ковалівки в інтернет-мережі Facebook, де також повідомили стартові...Щоденний Львів

В 9-му турі англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі в драматичному поєдинку переміг Вотфорд з рахунком 4:2. Чемпіонат Англії Прем'єр-ліга 9 тур 21 жовтня Челсі - Вотфорд 4:2 (1:1) Голи: 1:0 - 12 Педро, 1:1 -...Чемпион

Кременчужани відбирають очки в черкащан 21 жовтня футболісти Кременя перемагають Черкаський Дніпро. Єдиний гол на рахунку Івана Янакова, який присвятив гол своїй новонароджений донечці.Кременчугский Телеграф

В матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу Суми перемогли своїх земляків з Нафтовика-Укрнафти з рахунком 1:0. Единий гол в матчі на 45-й хвилині забив Бадрі Акубардія. Чемпіонат України з футболу. Перша ліга 18 тур 21...Чемпион

Прем

кропивницька Зірка грала на виїзді з ФК Олімпік (Донецьк). Нагадаємо, що у 2-турі граючи у Кропивницькому ці команди зіграли з рахунком 0:0 Наприкінці першого тайму Зірка зостався в меншості на 38-й хвилині матчу гравець Зірки Максим Ковальов отримав червону картку.Fotoinform

Півзахисник лондонського Челсі Педро, відкривши рахунок в матчі 9-го туру АПЛ проти Вотфорда, забив 8000-й гол в історії лондонців. Про це повідомляє офційний твіттер клубу. -...Чемпион

Представившись працівниками банку, з рахунку жінки виклали 11822 гривні.Телеканал Ритм

Менеджмент ДП «Укрспирт» проаналізувавши потенціал підприємства та попит на зовнішних ринках розробив програму отримання додаткового прибутку за рахунок виробництва і реалізаціі на експорт сухої барди. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу...Національний Промисловий Портал

Офіційно. "Верес" відпускає Федорчука

Футбол Україна. Про причини такого рішення не розголошується, але за даними ЗМІ, гравець просто відмовився підписувати нову угоду.Цього сезону на рахунку Федорчука 9 матчів в УПЛ.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Українець забиває за СКА

почався новий тур. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. СКА на стадіоні імені Леніна втратив перевагу в два м'ячі, один з яких на рахунку нашого Дениса Дедечка. Чемпіонат Росії14 тур"СКА-Хабаровськ" - "Уфа" - 2:2Голи: Дімідко, 11, Дедечко, 39 - Кротов, 54, 72Сайт Sportanalytic.com,...Sportanalytic

швейцарського Янг Бойз захисник київського Динамо Микола Морозюк після гри на Олімпійському зауважив, що попри користь від того, що зрівняв рахунок, засмучений, як і товариші по команді. Адже хлопці хотіли перемогти, щоб наблизити виконання завдання тренерського штабу: вийти до плей-оф...Урядовий Кур'єр

На рахунку нардепа Євгена Дейдея не лише кримінальна справа за розбій, але й мільйонні статки. При цьому в основному заробляє не він...УКРОП

Міжнародна слідча група JIT, що розслідує загибель малазійського Boeing три роки тому на Донеччині, оприлюднила новий, дев'ятий за рахунком, доказ причетності Росії до катастрофи.Politic.kiev.ua

команд першої ліги, Інгулець на своєму полі приймав Авангард. Команди за 90 хвилин гри переможця не виявили. Гра закінчилася з рахунком 0:0 Чемпіонат України з футболу. Перша ліга 18 тур 20 жовтня Інгулець - Авангард 0:0 (0:0)...Чемпион