рахунок

Українців змусять провести аудит ЖКГ за власний рахунок

нова редакція закону "Про ЖКП". Якщо парламент підтримає зазначені законопроекти, в наступному році українців чекають радикальні зміни. Всім будинкам, за рахунок власників квартир, доведеться пройти енергоаудит, боржників змусять платити пеню, а займатися капремонтом і тепломодернізацією доведеться за рахунок кредитів, які...Бизнес UA

В матчі 18 туру УПЛ між "Карпатами" та "Зіркою" рахунок став рівним - 1:1 Як повідомляє Depo. Сектор, ефектним голом за гостей з Кропивницького відзначився Андрій Бацула.ДеПо

чемпіонату України в першій лізі пройшла в легкоатлетичному манежі ім. В. Голубничого. Гра почалася досить несподівано - до 7 хвилині рахунок був 0-3 на користь гостей. Майже весь матч господарі намагалися наздогнати «Рятувальник», і наздогнали їх під кінець гри і...SumyToday

В матчі 18 туру УПЛ між "Карпатами" та "Зіркою" господарі швидко відкрили рахунок Сектор, гол вже на 6-й хвилині забив нападник "Карпат" Густаво Бланко Лещук. Це вже 7-й гол для аргентинця в попточному...ДеПо

НХЛ. "Монреаль" закинув 10 шайб "Колорадо", поразка "Тампи"

В НХЛ пройшов великий ігровий день. "Торонто", "Калгарі" та "Коламбус" розгромно перемогли, а "Евеланш" програли із рахунком 1:10 "Монреалю".Sportanalytic

приймали лідера – южненський «Хімік». Поєдинки пройшли 9 та 10 грудня і в обох було зафіксовані переконливі перемоги гостей з рахунком 0:3.ОГО.ua

Ватерполісти "Динамо" - володарі Суперкубка України

що відбувся у Києві, завершився внічию 6:6. У серії пенальті щасливішими виявилися «динамівці» — перемога 6:5 і загальна перемога з рахунком 12:11.Галичина спортивная

місці. Після цього Бабенко прийняв рішення покинути Буде-Глімт. Головний тренер команди Юрій Вернидуб неодноразово казав, що хоче формувати команду за рахунок гравців, що знаходяться на контракті і відходити від практики орендних угод. Руслан Бабенко...Чемпион

Депутати покрили збитки комунального підприємства за рахунок міського бюджету

За відповідний проект рішення висловились 29 присутніх у залі міських обранців. Про Все

Інтрига у звітному матчі зникла вже у стартові 10 хвилин: Таїсія Бабенко, яка оформила дубль, та Валерія Єрмоленко зробили рахунок 3:0 на користь господарок.   Далі – більше. Алла Карпенко записала на свій рахунок два результативних удари, все ті...Vpoltave.info

10 грудня у СК "Політехнік" футбольний клуб "Нива" у 4-му турі Першої футзальної ліги (група А) з рахунком 5:2 переміг команду "Вікторія"...Спорт Тернопільщини

Мюллер нарешті забив

Додамо, що матч закінчився з рахунком 5:0 на користю мюнхенців.Футбол газета

Львівське «Динамо» здобуло ватерпольний Суперкубок України

відбувся розіграш першого в історії Суперкубка України з водного поло. Основний час матчу за ватерпольний Суперкубок України завершився внічию з рахунком 6:6, відтак його володар трофею визначився в серії післяматчевих пенальті, лише пять із яких реалізував чемпіон України харківський Слобожанець.Щоденний Львів

В матчі чемпіонату Іспанії між "Реалом" та "Депортіво" рахунок вже на користь гостей Сектор, два м'ячі у ворота мадридської команди забив Хоселу.ДеПо

Більшість раундів були важкими для підрахунку, тому не дивно, що думки суддів щодо переможця розділилися. Один суддя побачив нічию з рахунком 114:114, а двоє інших віддали перемогу Джозефу з рахунком 115:113. Нагадаємо, перед цим Паркер нокаутував Димитренка.Чемпион

В матчі чемпіонату Англії між "Лестером" і "Манчестер Сіті" рахунок став вже 3:0 Про це повідомляє Depo. Сектор. Автором дублю в грі став Джеймі Варді.ДеПо

"Манчестер Сіті" розпочався катастрофічно для гостей Сектор, господарі забили підопічним Хосепа Гвардіоли два м'ячі протягом трьох хвилин. Другий гол на рахунку Енді Кінга.ДеПо

Матч чемпіонату Німеччини між "Інгольштадтом" та "РБ Лейпцигом" приніс несподівану перемогу господарям Сектор, поразка "РБ Лейпцига" з рахунком 0:1 стала першою їх поразкою в нинішньому сезоні Бундесліги.ДеПо

Сігурдссон, 51 (пен), Льоренте, 54, 80 Зазначимо, що раніше було зіграно ще один матч туру - "Вотфорд" обіграв "Евертон" з рахунком 3:2. Таким чином, наразі середня результативність матчів 15 туру АПЛ - 4,6 м'ячів за...ДеПо