рахунок

"Шахтар" зіграє з "Ромою" в плей-офф Ліги чемпіонів

цій же стадії турніру, в сезоні-2010/11. Тоді Гірники виграли 3: 2 в Римі і 3: 0 в Донецьку. Із загальним рахунком 6: 2 вони пройшли римлян і вийшли в чвертьфінал ЛЧ. Перші матчі стадії 1/8 фіналу відбудуться 13-14 і 20-21...Spy-Football

Українець поставив на коліна "Бешикташ" у чемпіонаті Туреччини

хороший матч. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У поєдинку проти "Бешикташа" Сашко віддав гольовий пас на Умута Булута, а матч завершився з рахунком 1:1.Кучер не забував не лише в атаку ходити, але й свої прямі обов'язки виконував сумлінно.Нагадаємо, стати одноклубником Кучера може...Sportanalytic

Футболісти рівненського «Вересу» у Туреччині готуватимуться до весняної частини чемпіонату

9 грудня, 19-м туром Премєр-ліги в Україні закінчився футбольний рік. На канікули рівненський Верес, зігравши у Львові з Карпатами з рахунком 2:2, пішов, посідаючи 5-те місце в турнірній таблиці. Одразу після цього матчу футболісти Вересу пішли у відпустку, що триватиме...Press-Центр

Видурили за авто 20 тисяч

Одна з пропозицій його зацікавила. Обов'язковою умовою, яку висунув продавець, була передоплата в сумі 18 900 гривень на вказаний номер рахунку. І покупець її виконав. Однак, перерахувавши кошти, автомобіль так і не отримав, а телефон продавця більше не відповідав. Тож...Вісник+К

Легенда Ювентуса может остаться в туринском клубе еще на сезон

пост директора або посаду в тренерському штабі. Нагадаємо, Буффон виступає за "Ювентус" з 2001 року. У цьому сезоні на його рахунку 16 матчів.Ua-football

БК "Житомир" не лише наздогнав, а й перегнав госопдарів. Завдяки чому перша половина гри закінчилася на користь житомирян з загальним рахунком 47:37. Третя і четверта чверті матчу пройшли за тим же сценарієм - одну виграв БК "Старий Луцьк-Університет", інша закінчилась...Спортивний Житомир

Реал подпишет в январе голкипера Атлетика за 25 млн евро

в новому клубі складе 2,5 мільйона в рік. Контракт Кепи з "Атлетіком" закінчується влітку 2018 року. У нинішньому сезоні на рахунку іспанського голкіпера 15 матчів і 20 пропущених голів.Ua-football

"Манчестер Сіті" переміг "Юнайтед" у дербі (+ВІДЕО)

Команда Гвардіоли відірвалась від найближчого переслідувача на 11 очок. Повідомляє Футбол газета. "Ман Сіті" виграв у МЮ з рахунком 2:1 завдяки голу Ніколаса Отаменді після стандарту.Таким чином, продовжилась рекордна переможна серія команди з 15 матчів поспіль, а от "Червоні...Футбол газета

Матч 19 туру чемпіонату України з футболу в прем’єр-лізі між одеським Чорноморцем та кропивницькою Зіркою завершився з рахунком 3:3. Про це УЦ повідомили у прес-службі Зірки. У наступній грі Зірка 17 лютого 2018 року прийматиме вдома ФК Маріуполь.Україна-Центр

11/14 (78%) Підбори: 40-34; Передачі: 28-18; Втрати: 15-18. Дніпряни досить впевнено лідирували по ходу зустрічі, однак більше 12-13 очок в рахунку не вели. Можливо, цей момент дещо заспокоїв команду Дениса Журавльова – у другій половині «Дніпро» припинив домінувати на щитах,...UkrBasket

Ведучи у рахунку - 2:0, рівненський «Верес» не зумів втримати переможний результат у Західно-українському дербі проти «Карпат».ЧаРівне.info

Кучер відзначився асистом в грі проти "Бешикташа"

трансфери В грі турецького чемпіонату "Кайсеріспор" українця приймав стамбульський "Бешикташ". На 31 хвилині ідеальний фланговий пас Кучера, дозволив Булуту відкрити рахунок в грі та втримати перевагу господарям так і не вдалося. Гол за "орлів" з пенальті забив Тосун.Чемпіонат Туреччини15 тур"Кайсеріспор"...Футбольні трансфери

Українці вибороли кілька медалей на ЧЄ з тхеквондо

У другий день чемпіонату збірна України відкрила рахунок медалям.Unn.com.ua

#TiagoLopes - Kayserispor (@kayserispor) 10 грудня 2017 р. Український захисник Олександр Кучер на 31-й хвилині асистував Булуту, який і відкрив рахунок в цій зустрічі. Раніше була інформація, що Кайсеріспор з Кучером пройшов до 1/8 фіналу Кубка Туреччини.Чемпион

Бундесліга. Аугсбург не скористався шансом вийти на четверте місце

Аугсбург просто грав краще, ніж Герта. У команди ще в першому таймі було кілька можливостей, щоб відкрити рахунок, але або не залітало, або заважала перекладина. Тільки ближче до завершення матчу господарі нарешті забили. Каюбі прийняв м'яч після навісу...Ua-football

Сівасспор у матчі 15 туру чемпіонату Туреччини обіграв Істанбул Башакшехір з мінімальним рахунком. Раніше повідомлялося, що Селезньов, Рибалка і Рибка зійшлися в турецькому дербі.Чемпион

Фанати Арсеналу вкрай незадоволені грою свого захисника.

Лондонському клубу все-таки вдалося зрівняти рахунок, але підсумкова нічия слабо задовольнила фанатів клубу. Actual footage of @mertesacker defending @premierleague @Arsenal pic.twitter.com/CL463eADH6 Dr. Abdulkarim Usman (@thedreamville) 10...Ua-football

Саутгемптон - Арсенал 1:1.

Ба більше, гості лише на 88-й хвилині змогли зрівняти рахунок і врятувати для себе хоча б нічию. Голи: Остін (3) - Жиру (88)...Ua-football

Порошенко на митинг за Саакашвили отреагировал твитом о ВВП

с принятием главной сметы страны. Держбюджет-2018 - це бюджет зростання. Вже шість кварталів поспіль в Україні зростає ВВП. І за рахунок економічних досягнень країни ми підвищуватимемо соціальні стандарти життя, які відчує кожен українець.#Бюджет2018pic.twitter.com/JXVhx3pT4J – Петро Порошенко (@poroshenko) 10 декабря 2017...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Про це Порошенко написав у своєму мікроблозі у Ttwitter, передає УНН.Вже шість кварталів поспіль в Україні зростає ВВП. І за рахунок економічних досягнень країни ми підвищуємо соціальні стандарти життя, які відчує кожен українець, написав Порошенко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України у...Експрес