рахунок

Гол Селезньова приніс перемогу "Карабюкспору" в товариському матчі (ВІДЕО)

допоміг турецькому "Карабюкспору" обіграти "Аріс". Повідомляє Футбол газета. Форвард заробив одинадцятиметровий та вдало реалізував його на 70 хвилині матчу, зробивши рахунок 2:0. Сама гра, до слова, закінчилась перемогою команди українця - 2:1.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Святослав Михайлюк став найкращим бомбардиром на Чемпіонаті Європи серед команд U-20

збірна України на чемпіонаті Європи. У її складі виступали і вихованці черкаського баскетболу. Останню гру з турками Молодіжка програла із рахунком 85:82. В результаті — команда здобула 10 сходинку Євробаскету із 16ти команд. А також зберегла за собою місце в...ВIККА

Селезньов забив у контрольному матчі за Карабюкспор

за неї забивати. Вчора відбувся контрольний матч в якому сама українська команда Туреччини грала з кіпрським "Арісом". "Карабюкспор" переміг з рахунком 2:1, а переможний гол на рахунку українця.Ua-football

питань розвитку Бурятії. © РИА Новини / Володимир ТрефиловДворкович розповів, як в Бурятії можуть знизитися ціни на електрику”У нас за рахунок того, що різні...?Повінь

Сам ув'язнений довічно вбивця твердить, що на його рахунку більше сотні життів.1NEWS

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за створення великого фонду для підтримкиукраїнських стартапів, який може бути профінансований за рахунок Державного бюджету та коштом крупнихміжнародних інвесторів.1NEWS

Визначено кращого гравця 2-го туру УПЛ

Нападник "Динамо" Дьємерсі Мбокані названий кращим гравцем 2-го туру чемпіонату України. На його рахунку переможний гол в матчі проти "Шахтаря". Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Майже 85 тис. осіб проживає в Умані

Про це «Нова Доба» дізналася з сайту міста Умань. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 65 осіб.Нова доба

Євген Селезньов відзначився голом за Карабюкспор у товариському поєдинку. Український форвард забив у ворота Аріса з Лімассола (Кіпр). Селезньов зробив рахунок 2:0 на 70-й хвилині, а його команда виграла 2:1. Нагадаємо, Селезньов проходить передсезонний збір у складі Карабюкспора.??????GOOLL! 70?...1NEWS

двоє братів 26-ти і 30-ти років, які розгорнули злочинну діяльність на всій північній області П’ємонта. Правоохоронці припускають, що на їх рахунку десятки пограбувань, а останні два принесли їм майже 100 тисяч євро. […]Запись В Італії бандити в масках Трампа грабували...Публичные люди

Фото дня: IC 1396: емісійна туманність в Цефеї

розташований за 3000 світлових років від планети Земля. Зірки все ще утворюються у темних хмарах за рахунок гравітаційного колапсу.Далекі зорі

За півроку в Умані померло більше людей, ніж народилось

За січень-березень у місті народилось 168 осіб, померло - 233 особи. Зменшення чисельності населення відбулося за рахунок природного скорочення на 65 осіб.Про Все

МКЧ. Інтер мінімально обіграв Ліон

Міланський "Інтер" в рамках Міжнародного кубка чемпіонів в Китаї з мінімальним рахунком обіграв французький "Ліон". Єдиний гол на 74-й хвилині матчу забив Стеван Йоветич.Ua-football

України у ваговій категорії до 81 кг. змагався представник Житомирщини Нетяга Лука. У чвертьфіналі команда України здолала команду Монголії з рахунком 5:0, у півфіналі, нажаль, збірна України поступилася команді Південної Кореї з рахунком 2:3, а у змаганнях за бронзові нагороди...Спортивний Житомир

Мхітарян: За рік в МЮ я став сильнішим, загартував свій характер

у всіх турнірах", - наводить слова Мхітаряна Sky Sports. Нагадаємо, що Генріх перейшов в "МЮ" влітку минулого року. На його рахунку 41 матч, 11 голів і 5 ассистов за манкуніанців.Ua-football

Скалі! технічну поразку у матчі 1-го попереднього етапу Кубку України проти !

матч проти Таврії-Сімферополь у рамках 1-го попереднього етапу Кубку України. КДК ФФУ вирішив наступне: Зарахувати ФК Скала технічну поразку з рахунком 0:3, а ФК Таврія-Сімферополь технічну перемогу з рахунком 3:0. Виключити ФК Скала з поточного розіграшу Кубка України. Зобов’язати ФК...Галичина спортивная

Михайлюк - найрезультативніший гравець чемпіонату Європи

України фінішувала на чемпіонаті Європи 10-ю серед 16-ти учасників. 23 липня у матчі за 9 місце українці програли туркам з рахунком 82:85. Команда Максима Міхельсона зберегла за собою місце в Дивізіоні...Online.ua

На сьогодні вже утворено 413 обєднаних територіальних громад (ОТГ). На реалізацію проектів за рахунок Фонду регіонального розвитку в 2017 році буде спрямовано...Online.ua

У Литві полтавські спортсмени-голболісти здобули "золото"

Про це повідомив Роман Товстий, заступник голови Полтавської облдержадміністрації у соцмережі. На останньому етапі змагань полтавці перемогли фінську команду з рахунком 11:6!Online.ua

Житомирській футбольний клуб "Полісся" отримав розгромну поразку від вінницької "Ниви-В"

перерви і першим домашнім матчем в сезоні. Підтримати ФК "Полісся" прийшло більше тисячі глядачів, проте команда поступилась вінницьким футболістам з рахунком 4:0. Окрім того, минулими вихідними на футбольних полях Житомирщини відбулися чергові поєдинки чемпіонату області з футболу. У вищій лізі...Online.ua