рахунок

Модель Анастасія Квітко, яку називають за рахунок великих грудей "російська Кім Кардашян", в черговий раз похвалилася перед своїми шанувальниками в соціальній мережі Instagram шикарною фігурою. Дівчина стала...Znaj.ua

Почеттіно: Коли не можеш грати на своєму кращому рівні, потрібно вірити

був складний матч для обох сторін. Вони грали краще в першому таймі, і може бути заслуговували більшого, нам пощастило, що рахунок був 0:0. У другому таймі гра була більш збалансованою. Ми пропустили два голи, було складно відігратися, але ми вірили,...Ua-football

"Валенсія" відкрила рахунок у матчі з "Вільярреалом" Про це повідомляє Depo. На 35-ій хвилині після чудового проходу Нані відзначився Солер.ДеПо

Фантастичний камбек Тоттенхема проти Сіті

Пропустивши два м'ячі на початку другого тайму, Шпори знайшли в собі сили зрівняти рахунок і вирвати таким чином один пункт в грі з Городянами (2:2).Новини футболу

різницею у два м'ячі Сектор, команда Гвардіоли забила супернику два голи за 5 хвилин. А потім гол записав на свій рахунок Кевін Де Брюйне.ДеПо

Дебютний гол Селезньова за Карабюкспор.

Євген Селезньов взяв участь у перемозі його команди над "Галатасараєм". Екс-форварда "Шахтаря" і "Дніпра" в першому таймі реалізував пенальті, зрівнявши рахунок зустрічі, а вже після перерви його клуб вирвав перемогу - 2:1.Ua-football

КАН-2017.

Гана не використала ста відсотків свого потенціалу в сьогоднішньому матчі, рівно розрахувавши сили для перемоги і дострокового виходу з групи. Рахунок міг відкривати Айю, проте з лінії воротарського з розвороту не влучив у рамку. Виправився за партнера за кілька хвилин...Ua-football

Гана виходить у плей-офф

тур групового етапу Кубка Африки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Збірна Гани обіграла Малі, забезпечивши собі місце у плей-офф. Єдиний гол на рахунку капітана Асамоа Гьяна.Кубок АфрикиГрупа D2 турГана - Малі - 1:0Голи: Кьян, 21ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: КАН-2017. Огляд матчів 21 січня (ВІДЕО)Сайт...Sportanalytic

люди, якщо вони офіційно не сплачували податски і ЄСВ, числячись зайнятими, мали ще й право на отримання соціальної допомоги за рахунок бюджету. Склалася парадоксальна ситуація: вони не вносячи жодних додоткових як-то кажуть внесків в загальний бюджет, пенсійний фонд, отримали в...Объектив (медиагруппа)

Хей: Белью не заслужив цей бій, він його випросив

його язику. Адже він не заслужив цей бій, він його випросив. Мене вражає те, що він зумів переконати людей на рахунок своїх шансів. Він - статичний, легка...Sportgid

Руні - найкращий бомбардир в історії Манчестер Юнайтед

94-й хвилині матчу "Сток Сіті" - "Манчестер Юнайтед" Вейн Руні поклав м'яч точно в дальню дев'ятку ударом зі штрафного, зрівнявши рахунок (1:1). Для 31-річного англійського форварда, виступаючого за МЮ з 2004 року, цей гол став 250-м за "червоних дияволів" у...ДеПо

Як Селезньов забив перший гол в Туреччині

Екс-нападник "Шахтаря" Євген Селезньов відзначився дебютним голом за турецький "Карабюкспор" Наразі у грі перерва, рахунок 1:1.ДеПо

В матчі іспанської Прімери між "Реалом" та "Малагою" рахунок став 2:1 Сектор, інтригу в матч повернув гравець "Малаги" Хуанпі. Нагадаємо, українець Денис Бойко спостерігає за цим матчем з лави...ДеПо

"Реал" відкрив рахунок у матчі проти "Малаги" Про це повідомляє Depo. Наприкінці першого тайму ворота "анчоусів" розпечатав Серхіо Рамос.ДеПо

Збірна України виборола бронзу в "Кубку Егейського моря"(ВІДЕО)

21 січня українці здолали однолітків із Словаччини з рахунком 3:0. До цього матчу "синьо-жовті" здобули одну перемогу над...Sportgid

"Суонсі" на виїзді шокувало "Ліверпуль"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Ліверпуль" у драматичному матчі поступився аутсайдеру "Суонсі", відігравшись по ходу зустрічі за рахунку 0:2.Sportanalytic

В матчі АПЛ між "Ліверпулем" та "Свонсі" гості сенсаційно ведуть в рахунку 2:0 Сектор, дублем у складі "Свонсі" відзначився іспанський форвард Фернандо Льоренте.ДеПо

Збірна України (U-16) посіла третє місце на "Кубку Егейського моря"

на міжнародному товариському турнірі у Туреччині "Кубку Егейського моря".Повідомляє сайт Футбол Україна. >21 січня українці здолали однолітків із Словаччини з рахунком 3:0.Доля третього місця на "Кубку Егейського моря" вирішувалися у матчі між командами, які посіли другі місця у своїх групах.Football-ukraine.com

В сети уличили Бахматюка в уникальной грабительской схеме с Фондом гарантирования вкладов физлиц

«А долги возвращать уже не модно? Все требуют возвращения админресурса?»,- пишут пользователи Facebook. «А что у нас было не "за рахунок населення"?», - возмущаются в соцсети. Как сообщал AgroNews.org, Бахматюк обвинили главу НБУ Валерию Гонтареву в намерении уничтожить его бизнес...ILife_News

В матчі "Еспаньйол" - "Гранада" в чемпіонаті Іспанії рахунок став рівним Як повідомляє Depo. Сектор, гол за "Гранаду" красивим ударом зі штрафного забив Андреас Перейра.ДеПо