рахунок

спортсменку з Франції Манон Леонар, яка в рейтингу WTA займає 1205-е місце. Матч тривав майже півтори години і завершився з рахунком 6:3, 6:4 на користь Світоліної. У фіналі Світоліна зустрінеться з переможницею поєдинку Олександра Саснович – Еліца Костова. Зазначимо, що...24 канал

ДФС у Кіровоградській області.Основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За січень-листопад 2018 року за рахунок цього податку бюджети місцевих громад поповнились на 2854,4 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року забезпечено приріст...Кіровоград24

депо Основа регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершені роботи з модернізації системи охолодження шахти холодильника вже на третьому за рахунком тепловозі ТЕП70 № 145.Медіацентр "Магістраль"

Суркіс: Наші селекціонери продовжують активно переглядати футболістів в ряді країн Європи

створили не так вже й мало моментів біля наших воріт. Але це футбол: тут перемагає той, хто забиває. Так що рахунок на табло. А що стосується якості гри, то я дуже розраховую на те, що команда його поліпшить за рахунок...Ua-football

Рівер Плейт - чотириразовий володар Кубка Лібертадорес.

В рамках матчу-відповіді фіналу Кубка Лібертадорес Рівер Плейт приймав Бока Хуніорс в Мадриді. Гості відкрили рахунок ближче до кінця першого тайму, а Рівер зумів зрівняти в середині другого.Новости ФК "Металлист"

Теніс: Світоліна зіграє у фіналі виставкового турніру у Франції

Франції.Всього до участі у турнірі були запрошені четверо тенісисток.У півфінальному матчі українка здобула перемогу над 17-річною француженкою Манон Леонар з рахунком 6:3, 6:4.У фіналі суперницею четвертої ракетки світу Світоліної стане 30-й номер світового рейтингу, представниця Білорусі Олександра Саснович.Минулого року українка...Zklive

Матч завершився з рахунком 0:1. 2018. м. Одеса, стадіон «Чорноморець». «Чорноморець» (Одеса) -...Футбол Полтавщини

У Кропивницькому «Золотой Век» здобув впевнену перемогу

Нагадаємо, що вчора кропивницька команда святкувала перемогу з рахунком 107:98. Після перерви кропивницька команда на класі довела матч до логічного завершення.Дзеркало Кіровоградщини

чемпіонату на першому місці в списку кращих бомбардирів. На друге місце після 18-го туру піднявся гравець Динамо Віктор Циганков. На рахунку 21-річного футболіста 8 голів в 17 матчах (2 з пенальті).Чемпион

Тоттенгем виграв матч 16-го туру АПЛ проти Лестера з рахунком 2:0.Перший гол забивпівденнокорейський легіонер Хон Мін Сон. Вінгеру вдалося змістится в центр і потужним ударом відправитим'яч у ворота.Нагадаємо, лідер Тоттенгема...Чемпион

до фіналу виставкового турніру у Франції, повідомляє Open de Caen у Twitter. Матч тривав майже півтори години і завершився з рахунком 6:3, 6:4 на користь Світоліної. Для української спортсменки цей матч став першим після Підсумкового турніру у Сінгапурі.ICTV

«Жупан» у спарингу здобув перемогу над ФК «Ясени»

Рахунок матчу 5:4 на користь винниківської команди. Винники Plus

Бій за титул чемпіона світу відбувся у суботу, 8 грудня, у Парижі. На його рахунку 11 боїв, 9 з яких закінчились його перемогою.UATV

Миколаївець став чемпіоном світу з самбо на турнірі в Сербії

Третю схватку у представника Арменії - Саргасяна Сагріс виборов з рахунком 3:0 Також переміг у представника Молдови Грібіненко Артема з рахунком 3:0.Миколаївська правда

"Десна" та "Олімпік" поділили очки

Відбувся ще один матчу туру УПЛ перед зимовою перервою. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Олімпік" на своєму полі відкрив рахунок проти "Десни" зусиллями Євгена Пасіча, але Денис Фаворов швидко відновив рівновагу. Більше забитих м'ячів не було, тож обидві команди...Sportanalytic

Тренер "Динамо" похвалив "Карпати"

віддав належне супернику, який не сів в глуху оборону і грав у "відкритий футбол".https://www.youtube.com/watch?v=2zsd_BUkTAwНагадаємо, "Динамо" розгромило "Карпати" у Львові з рахунком 4:0.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

БК "Дніпро" на останніх секундах вирвав перемогу у матчі з "Київ-Баскет"

матчу гра між киянами та дніпрянами була рівна. У кожній наступній чверті команди наздоганяли одне одного і не відривалися за рахунком одне від одного.Дніпроград

6:1, 6:1). За титул в столиці Єгипту 18-річна українка змагалася з 4-ю сіяною Крістіною Ене. У першому сеті Дема за рахунку 2:2 виграла чотири гейми підряд і повела в рахунку. У другій партії Вікторія за рахунку 3:5 знову видала результативну...Ua-football

Український захисник виблискує за кордоном

На рахунку українця перший гол гри та результативна передача. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець забив гол у Туреччині (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Шалена бісіклета в матчі чемпіонату Португалії (ВІДЕО)

удар гравця "Ріу Аве" Тьяго Андре, який в одному з матчів відзначився голом, забивши фантастичним ударом ножицями.Так от він відкрив рахунок вже на третій хвилині матчу проти "Белененшеша", який завершився нічиєю - 1:1. Посмотреть эту публикацию в Instagram Jogo de...Футбол газета