раунд Ліги Європи

Українець відзначився голом в Бельгії

Український півзахисник бельгійського "Кортрейка" Андрій Тотовицький відзначився черговим забитим м'ячем.Сталося це в матчі 8-го туру плей-офф раунду Ліги Європи проти "Ейпена".Українець на 88-ій хвилині реалізував пенальті та встановив кінцевий рахунок в матчі - 3:2. Це був вже 5 гол...Футбольні трансфери

Тотовицький знову забиває в Бельгії (ВІДЕО)

Півзахисник "Кортрейка" Андрій Тотовицький забив гол в матчі 8-го туру плей-офф раунду Ліги Європи чемпіонату Бельгії проти "Ейпена" (2: 3).Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець реалізував пенальті на 88-й хвилині і встановив остаточний рахунок в...Sportgid

Троє футболістів "Аяксу" потрапили до символічного складу тижня в ЛЄ

За підсумками перших матчів чвертьфінального раунду Ліги Європи була складена символічна збірна, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УЄФА. До символічної збірної потрапили відразу троє представників "Аяксу" про...Unn.com.ua

Сьогодні стартуватиме чвертьфінальний етап Ліги Європи

Сьогодні пройдуть перші поєдинки чвертьфінального раунду Ліги Європи УЄФА, передає УНН.Unn.com.ua

Ліга Європи. Теодорчик зіграє з МЮ, Коноплянці випав "Аякс"

Завершилося жеребкування чвертьфінального раунду Ліги Європи. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

У Лізі Чемпіонів тепер гратимуть відразу 3 клуби з РФ

зміг забити на виїзді "Сельтаі" (матч закінчився з рахунком 2:1 на користь іспанців) і зберіг шанси на вихід в наступний раунд Ліги Європи. Відзначимо, що в останні роки від України в Лізі Чемпіонів грає 2 клуби, а в Лізі Європи...Ваші новини

"Шахтар" поступився іспанській "Сельті" і полишив Лігу Європи

Команди вичікували свого шансу. Саме таким моментом і скористалася "Сельта". Густаво Кабрал замкнув подачу з кутового. Таким чином, в наступний раунд Ліги Європи ступає "Сельта", здолавши "Шахтар" (0:2) за підсумками двох матчів, а українська команда залишає...Ваші новини

"Зеніт" готовий викинути Луческу

газета. > За інформацією sportsdaily, декілька днів тому в клубі провели масові збори, в якому поставили питання виходу в наступний раунд Ліги Європи.Зробити це пітерцям буде вкрай важко, так як в першому матчі підопічні Луческу поступилися бельгійському "Андерлехту" 2:0.Також говорилося...Футбол газета

Луческу в "Зеніті" балансує на грані відставки

Головний тренер "Зеніту" Мірча Луческу вже незабаром може залишитися безробітним. На повістці денній стояло питання проходу клубу до наступного раунду Ліги Європи. Sportanalytic

нинішнього року повернувся в розташування донецького клубу, де веде підготовку до відновлення матчів чемпіонату України і був заявлений на плей-офф раунд Ліги Європи. Раніше повідомлялося, що захисник Шахтаря може перейти в Карпати.Чемпион

Анонс, суддя, трансляція

трансляцію читайте ТУТ."Брага"Якщо для "Шахтаря" цей матч вже нічого не вирішує, то португальський клуб не гарантував собі виходу в наступний раунд Ліги Європи. "Брага" ризикує й взагалі залишитись без єврокубкової весни, і шанси на це є досить таки високими. Справа...Sportanalytic

МЮ має намір перемогти "Зорю" і пройти в наступний раунд Ліги Європи. Завтрашній матч теж буде важким для МЮ і для "Зорі".ДеПо

ПСВ - Ростов.

протистоянні нідерландській і російській командам доведеться визначити, хто з них посяде третє місце в групі D і пройде в плей-офф раунд Ліги Європи. Зараз цей рядок займає Ростов, а ПСВ відстає від нього на три очки.Ua-football

Тренер Ростова: Як і ПСВ ми будемо грати тільки на перемогу

цим командам в очному поєдинку доведеться зясувати, котра з них посяде третє місце в групі D і пройде в плей-офф раунд Ліги Європи. Зараз цю сходинку посідає російська команда, а ейндховенці відстають від неї на три очки. ПСВ, безумовно, буде...Ua-football

Коку: В грі з Ростовом хочемо показати на що здатні на своєму полі

цим командам в очному поєдинку доведеться зясувати, котра з них посяде третє місце в групі D і пройде в плей-офф раунд Ліги Європи. Зараз цю сходинку посідає російська команда, а ейндховенці відстають від неї на три очки. Упевнений, шанси у...Ua-football

Карпаты – Заря. Анонс

грала внічию і тричі зазнавала поразки. «Зоря», програвши в гостях турецькому «Фенербахче», втратила шанси на вихід з групи до наступного раунду Ліги Європи, і зі Стамбулу одразу прилетіла до Львова. Тепер підопічним Вернидуба залишилось лише всі зусилля спрямовувати на виступи...Спорт.ua

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться 12 грудня цього року, а перші матчі цієї стадії 16 лютого 2017 року. Ua-football

Головний тренер "Габали" Роман Григорчук провів прес-конференцію напередодні матчу 5-го раунду Ліги Європи з бельгійським "Андерлехтом". - Ваша думка про завтрашню гру? - Цей матч не має турнірного значення, але кожна гра в...Ua-football

Дортмундська Боруссія і варшавська Легія повторили рекорд результативності Ліги чемпіонів в матчі 5-го туру групового раунду турніру. Як повідомляє Opta, вдруге в історії головного клубного турніру Європи команди забили сім голів ще у першому таймі. Пять голів у поєдинку в...Ua-football