Рапіра

особистій першості володарями титулу чемпіона світу стали шаблістка Наталія Морквич та шпажист Сергій Шевкун, який також став бронзовим призером в рапірі. Срібні нагороди до активу збірної долучили Антон Дацко в змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус, яка стала третьою у...Урядовий Кур'єр

Черкаський шабліст завоював «бронзу» чемпіонату світу

(після команд Росії та Італії). За день до завершення чемпіонату нашим спортсменам вдалось вибороти 2 перемоги – бронзову медаль у рапірі та бронзову – у командних змаганнях у шаблі. Чоловіча шабельна команда у складі: Цедрика Вадима, Антона Дацка, Артема Манька...Нова доба

Українські паралімпійські фехтувальники стали третіми за підсумком ЧС

дана світова першість стала гарним дебютом для новачка міжнародних змагань Ганни Пашкової, котра виборола в особистому заліку бронзову медаль в рапірі. Додамо також, національна паралімпійська збірна команда України з фехтування у складі 13 спортсменів змагалась за найвищі нагороди чемпіонату світу...Unn.com.ua

Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату світу

передає «Є!». “ В особистій першості "золото" здобули шаблістка Наталія Морквич та шпажист Сергій Шевкун, який також став бронзовим призером у рапірі, - зазначили у прес-службі. Срібні нагороди здобули Антон Дацко у змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус. "Бронзу"  принесла рапіристка...Єдність

Українець Шавкун став чемпіоном світу з паралімпійського фехтування

збірної, повідомляє УНН з посиланням на НКСІУ. У шпазі Сергій Шавкун виборов звання чемпіона світу у категорії С, а в рапірі Ганна Пашкова - дебютантка цього чемпіонату та практично новачок міжнародних змагань, - стала бронзовою призеркою. Варто відзначити, що у...Unn.com.ua

Бердичівська молодь кинула виклик містиці та сколихнула темне дощове місто

В результаті, перше місце посіла команда «тыктотакой», яка отримала Кубок переможця четвертої гри. РІО Бердичів

Безпілотник ОБСЄ зафіксував важке озброєння на території "ДНР"

УНН. Безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував 5 артилерійських установок та 3 гармати "Рапіра" у селищі Новоселівці, що контролюється так званою "ДНР".Unn.com.ua

Рівняни провели виставку військової техніки з нагоди Дня Захисника України. Народна Правда

Англієць намагався вивезти через кордон на Буковині монети і шпагу з рапірою (ФОТО)

Прикордонники предмети вилучили та передали на експертизу Молодой буковинец

На Буковині прикордонники затримали іноземця, який намагався вивезти з Україні сотні монет та старовинних книг (ФОТО)

періоду, кілька старовинних книг, в тому числі і Біблію Англіканської церкви, 5 нагрудних знаків, кишеньковий годинник, дві праски, шпагу та рапіру. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону. Усі предмети старовини вилучено та передано на експертизу для встановлення віку, походження...Погляд

Львів

У Львові триває особисто-командний розіграш Кубка України 2017 року з фехтування на рапірах. Кубковий турнір за участю майже 250-ти мушкетерів з різних куточків країни у місті Лева відкрив новий сезон-2017/2018 і являється першим...Галичина спортивная

Фехтувальники змагаються за Кубок України у Львові

культури імені Івана Боберського на вулиці Черемшини (№17) змагатимуться до 3 жовтня за Кубок України з фехтування на шпагах й рапірах серед дорослих спортсменів Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також опублікували...Щоденний Львів

Фехтувальники змагаються у Львові за Кубок України

Львівщина приймає Кубок України з фехтування

період з 28 вересня до 3 жовтня 2017 року у місті Львові відбудеться Кубок України з фехтування на шпагах та рапірах серед дорослих спортсменів, повідомила прес-служба Львівської ОДА. На турнірі очікують участь близько 100 найкращих фехтувальників зі всіх областей України.Галичина спортивная

Фехтувальники виборюватимуть у Львові Кубок України

Боберського на вулиці Черемшини (№17) змагатимуться з 28 вересня до 3 жовтня за Кубок України з фехтування на шпагах й рапірах серед дорослих спортсменів Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації,...Щоденний Львів

Аеророзвідка показала забороненене озброєння окупантів на Донбасі

Волонтерська аеророзвідка за допомогою безпілотника зафіксувала заборонену Мінськими угодами техніку, яку використовують терористи на Донбасі. Про це повідомляє InformNapalm із посиланням на аеророзвідка "Армія SOS". Озброєння калібром понад 100-мм було виявлено за 16 кілометрів від лінії розмежування сторін на полігоні...Новости Чернигова

З незаконними кіосками у Херсоні борються «по-донкіхотськи»

від 850 до 1 700 гривень.Тож, 1 700 – це максимум, а може й дешевше вийде, як домовляться…Донкіхот ламанчіський з рапірою на вітряки пішов, а херсонські інспектори з адмінштрафами – на незаконні кіоски. Результат -...Любимый Херсон

Повноцінний наступ! Велика кількість військової техніки та живої сили в районі… На Сході відбувається щось страшне, ОБСЄ просто…

(2С1 "Гвоздика", 122 мм), 6 буксируваних гаубиць (Д-30 "Жаба", 122 мм), 9 мінометів (120 мм) і 6 протитанкових гармат (МТ-12 "Рапіра", 100 мм), а також 56 бойових машин піхоти (БМП), 6 вантажівок, на кожній з яких була встановлена??зенітна установка...Корупція

Як у Чернігівській області проходять навчання артилеристів (ВІДЕО)

Військові підрозділи відпрацьовують роботу з ПТРК «Штурм» та протитанковими гарматами МТ-12 «Рапіра» Громадське радіо

На донецькому напрямку безпілотник ОБСЄ зафіксував 40 танків

бачили 4 реактивні системи залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 "Град", 122 мм), які стояли біля селища Хлібодарівка і 6 протитанкових гармат (МТ-12 "Рапіра", 100 мм) поблизу смт Желанне. Як повідомляв УНН, у період із липня до грудня Спеціальна моніторинговоа місія зіткнулася з меншою кількістю...Unn.com.ua