Рапіра

Андрій Демчук: "Срібна медаль - і радість, і розчарування"

Куті, а у шаблевому півфіналі - поляку Андріану Кастро. Наталія у свою чергу у боротьбі за вихід у фінали на рапірі програла спортсмені з Гонконгу Ю Чу Йі, а на шаблі - харків'янці Євгенії Бреус. Андрій Демчук у виступах на...Галичина спортивная

На склади ЗСУ в Миколаєві передали значну кількістю боєприпасів

17843 ящиків патронів для стрілецької зброї калібру 7,62 мм, 1780 ящиків артилерійських снарядів калібру 100 мм до протитанкової гармати МТ-12 Рапіра і 12500 ящиків патронів калібру 14,5 мм до танкового кулемета ККВТ, йдеться в повідомленні. Зазначені боєприпаси багато років знаходилися...Unn.com.ua

У Львові визначили чемпіонів України з фехтування на рапірі

У Львові завершився чемпіонат України з фехтування на рапірах. Найкращі мушкетери країни впродовж трьох днів визначали сильніших у особистій та командній боротьбі. Першого ж дня у індивідуальних боях серед...Галичина спортивная

У Львові визначили чемпіонів України з фехтування на рапірі +Відео...zaxid.net

Експерт повідомив про активізацію на Донбасі російських військ

В тому числі, відомо про приховане посилення безлічі ділянок протитанковими засобами. Йдеться про ПТРК і 100-мм протитанкові гармати типу МТ-12 "Рапіра". Дмитро Тимчук додав, що з боку командування формувань проросійських бойовиків триває поширення чуток про плани українських військових здійснити наступ...Ваші новини

Новини з зони АТО: оперативні дані групи "Інформаційний Опір"

Судячи з усього, командування формувань окупантів продовжує вірити в наступальн\? Infokava.com

Львів

У категорії В Антон Дацко посів третє місце у змаганнях на шаблі. Аналогічний результат він показав і в рапірі. Галичина спортивная

таємно зміцнювати власні рубежі. В районі тимчасово окупованого терористичною організацією "ДНР" Донецька виявлені два замаскованих протитанкових знаряддя бойовиків - МТ-12 "Рапіра", повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. За даними координатора, знаряддя заховані практично на передньому краї позицій терористів, в...Зеркало недели (газета)

Українські паралімпійці здобули 11 нагород на етапі Кубка світу в Німеччині

срібної нагороди також стала Дьолог Надія - шабля, категорія В. У Позняк Тетяни - 2 бронзові нагороди у шпазі та рапірі (категорія В), у Дацка Антона - 2 бронзові медалі в рапірі та шаблі (категорія В), в Морквич Наталі -...Чемпион

У категорії А - Андрій Демчук посів 2 місце у шаблі, а Наталя Морквич - 3 місце у шаблі та 3 місце у рапірі. MediaStar

В Ужгороді фехтувальники трьох країн змагалися за призи турніру пам

в Ужгороді близько трьохсот спортсменів із трьох країн. Фехтували кадети (2001 р.н. і мол.) протягом двох днів на шпазі та рапірі. Змагання шпажистів у перший день виграли харківяни Анастасія Зеленцова та Максим Карюченко. Найкращою серед закарпатських фехтувальниць стала Олександра Лазаренко,...Голос Карпат

На Луганщині місія ОБСЄ зафіксувала гаубиці, танки та "Гради"

критеріям, передбаченим у повідомленні від 16 жовтня 2015 року. У підконтрольних урядові районах команда СММ бачила 6 протитанкових гармат (МТ-12 "Рапіра, 100 мм). Спостерігачі зауважили, що там і досі бракувало 12 протитанкових гармат (МТ-12), додали у повідомленні. Нагадаємо, минулої доби,...Unn.com.ua

Троє закарпатців здобули медалі Кубку України з фехтування

Учора, 8 квітня, у Києві відбулись поєдинки Кубку України з фухтування серед людей з обмеженими можливостями. Голос Карпат

Мушкетерська першість: у Черкасах змагалися наймолодші фехтувальники

Наймолодші черкащани взялися за шпаги та рапіри, аби визначити найвправнішого на чемпіонаті міста з фехтування. За перемогу боролося близько сотні юних "мушкетерів". Кожен учасник провів щонайменше три...ВIККА

Найбільш напружена ситуація в зоні АТО залишається на приморському напрямку (на ділянці Павлопіль -... Експрес

Фехтувальники львівського університету вибороли друге загальнокомандне місце на Універсіаді

Натомість, у жіночій рапірі студентка ЛДУФК Ольга Чипіжак здобула командне «золото».Галичина спортивная

Спортсмени "Інваспорту" Львівщини успішно виступили в Кубку світу з фехтування на візках

2 медалі: золоту у змаганнях рапіристок та бронзову у змаганнях шаблісток; - Антон Дацко (категорія В) — здобув золото в рапірі та бронзову медаль у командних змаганнях; - Андрій Демчук (категорія А) — отримав срібну медаль у змаганнях на шаблі...Галичина спортивная

На баланс української армії повернули списані боєприпаси вартістю 7,3 млрд гривень

Про це головний військовий прокурор Анатолій Матіос написав на своїй сторінці в Facebook. Ракурс

Українка Наталія Морквич узяла золото на етапі Кубка світу з фехтування серед паралімпійців

Українка Наталія Морквич здобула перемогу в італійській Пізі на етапі кубка світу з фехтування серед паралімпійців. "Наталія Морквич у рапірі серед жінок категорії А завоювала свою першу в історії золоту нагороду", - повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України. Президент...Интерфакс-Украина

Львів’янка Наталія Морквич здобула золото на етапі кубка світу з фехтування на візках

березня проходить у місті Піза в Італії. Про це повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України. «Наталія Морквич у рапірі серед жінок категорії А завоювала свою першу в історії золоту винагороду», - зазначено у повідомленні. У змаганнях у шпазі...Галичина спортивная