рало

Зважаючи на те, що для подальшого розвитку ралі в Україні дуже важливе значення має підтримка цього процесу широкими верствами населення, комітет ралі Автомобільної федерації України організує зустріч з...Спорт-ОБЗОР

В плані змагань Чемпіонату України з ралі 2017 року відбулися зміни. Вказане змагання виключено з Плану змагань FAU.Спорт-ОБЗОР

Сьогодні, 15 червня, до Львова завітав легендарний японський автогонщик Хіроші Масуока. Разом з львів’янами дворазовий переможець ралі «Дакар» провів тест-драйв позашляховиків Mitsubishi, передає кореспондент Гал-інфо.Гал-info

Mitsubishi в Україні компанія ЕМ ЕМ СІ Україна організовує унікальний off-road тест-драйв нових моделей автомобілів Mitsubishi за участю світової легенди ралі, дворазового переможця раллі Дакар, гонщика Хіроші Масуока. Тест-драйви пройдуть на спеціально підготовленій трасі 15 червня, о 10.00 год. у...Високий замок

Естонець Отт Тянак виграв перегони на італійському острові у класі авто WRC. Другим фінішував Ярі-Матті Латвала, а третє місце на подіумі зайняв Тьєррі Невіль. Чинний чемпіон Себастьян Ожьє показав лише п'ятий результат, повідомляє f1analytic.com. Ярі-Матті Латвала (Toyota) +12,33. 1NEWS

?: 07:00, 13/06/2017, До вашої уваги кращі епізоди етапу в Італії. Формула 1 - новости чемпионата 2011

Естонець Отт Тянак виграв перегони на італійському острові. Другим фінішував Ярі-Матті Латвала, а третє місце на подіумі зайняв Тьєррі Невіль. Чинний чемпіон Себастьян Ожьє показав лише п'ятий результат. y (M-Sport) - 3:25:15,1 (Toyota) +12,3 (M-Sport) +3:25,3 Формула 1 - новости чемпионата 2011

На Черкащині автівки змагаються у багнюці. Хто швидше подолає бездоріжжя, зариється по дах і вибереться, підкорить непрохідні хащі. Ралі на Черкащині (відео) appeared first on Інфоміст.Online.ua

Етап чемпіонату України Ралі Умань проводитиметься на території міста Умань та Уманського району з 10 по 11 червня 2017 року. Розклад змагань: 10 червня...Online.ua

Чи є сенс інвесторам зараз переводити свої гроші в готівку, або краще скуповувати ще більше біткойнів, очікуючи на подальше ралі? Украинская Правда

Завершилися Всеукраїнські змагання бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю Сумське медичне ралі-2017. У них взяли участь 36 команд (і машин швидкої допомоги), з яких дві машини приїхали з Литви і одна з...Online.ua

10 червня в Умані стартує ІІ етап чемпіонату України з ралі. Відкриття змагань відбудеться 10 червня о 18.00 на центральній площі міста (біля будинку культури).Online.ua

Второй этап Чемпионата Украины по мини-ралли "Кубок Лиманов" 2017.

Напомним: Загибель чоловіка на ралі «Кубок Лиманів» поліція кваліфікувала як умисне вбивство...Миколаївська правда

У Миколаївській області під час чемпіонату України з міні-ралі глядач намагався перетнути ділянку траси, потрапив під колеса гоночного авто і загинув.Online.ua

Аварія під час ралі: гоночний автомобіль на смерть збив одесит (відео 18+)

На 2-му етапі чемпіонату України з міні-ралі Кубок Лиманів, який проходить в селищі Зайчековское Миколаївської області сталася трагедія. Гоночний автомобіль збив 30-річний одесит, який спробував перебігти трасу...Online.ua

Трагедія на ралі на Миколаївщині: загинув глядач

Під час чемпіонату України з міні-ралі загинув глядач змагань. Слідчі відкрили кримінальну справу за статтею про умисне вбивство.Єдність

"Тіло підкинуло раз десять" Шокуюче відео аварії на чемпіонаті України з міні-ралі: глядач не встиг перебігти трасу! (ВІДЕО 18+)

ГРАНДІОЗНУ заяву від імені ВСІЄЇ України! Тільки послухайте! У мережі з’явилося шокуюче відео аварії під час проведення чемпіонату України з міні-ралі у Миколаївській області. Відповідне відео оприлюднено на каналі You-tube «Преступности.Нет». На запису можна побачити, як людину, що перебігає трасу,...Новости Сумм

Під час чемпіонату України з міні-ралі під колесами гоночного авто загинув глядач, - ФОТО

Чоловік віком близько 30 років, намагаючись перетнути ділянку траси під час чемпіонату України з міні-ралі на Миколаївщині, потрапив під колеса гоночного автомобіля й загинув.iPress

Переможцями серед іноземних гостів стала бригада медиків із Казахстану. Перемогу серед студентів вибороли учні Тернопільського медичного університету. Online.ua

У Миколаєві відбудеться 2-й етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» ралі «Миколаїв»

3-4 червня на території міста Миколаєва та Жовтневого району Миколаївської області заплановано проведення 2-го етапу  Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів»  ралі «Миколаїв».  Програма змагань:  3 червня з 13:00 до 18:30 - траса ралі - Жовтневий р-н, с. Зайчівське...Миколаївська правда