ракетка світу

К.Бондаренко переграла сьому ракетку світу на турнірі в Дубаї

Гарбіньє Мугурусою. За рахунку 0:3, програвши вже один гейм на своїй подачі, Г.Мугуруса звернулася за допомогою до фізіотерапевта. Далі сьома ракетка світу продовжила гру: дівчата обмінялися брейками (1:4) і після п'ятого гейму іспанка знялася з матчу через травму лівої щиколотки.Unn.com.ua

Тенісист С.Стаховський виграв кваліфікаційний турнір у Марселі

українця 13 ейсів і 1 подвійна помилка. Додамо також, у першому колі основного турніру на українця очікує матч із 55 ракеткою світу 23-річним чехом Іржи Весели. Переможець даної пари вийде на першого сіяного змагань француза Гаеля...Unn.com.ua

О.Долгополов повернувся до топ-50 рейтингу кращих тенісистів світу

Зауважимо, що кращим серед українців у парному розряді залишається Денис Молчанов 105. Додамо, що О.Долгополов вже завтра зустрінеться із екс-третьою ракеткою світу іспанцем Давидом Феррером на турнірі АТР-500 у Ріо-де-Жанейро. Як повідомляв УНН, О.Долгополов тріумфував на тенісному турнірі в Буенос-Айресі.Unn.com.ua

Долгополов знову увійшов до топ-50 тенісистів світу

зумів здійснити ривок у світовому рейтингу АТР. Українець виграв турнір АТР вперше з 2012 року. Долгополов у фіналі обіграв п'яту ракетку світу Кеї Нісікорі, що дозволило йому піднятися на 16 рядків у світовому рейтингу. Тепер Долгополов займає 50-е місце...Зеркало недели (газета)

Український тенісист виграв престижний турнір у Буенос-Айресі

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі. У фіналі турніру українець переміг п’яту ракетку світу японця Кея Нісікорі – 7:6, 6:4. Призовий фонд турніру становить 624 тисячі доларів. Це перший титул на турнірах серії АТР...Погляд

Ця перемога дозволила Олександру Долгополову піднятися з 66-го на 50-те місце в рейтингу ATP: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Олександр Долгополов здолав п'яту ракетку світу у фіналі турніру в Буенос-Айресі...zaxid.net

О.Долгополов тріумфував на тенісному турнірі в Буенос-Айресі

Відразу 5 шансів зробити брейк не використав наш співвітчизник при рахунку 4:3. Unn.com.ua

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі. У фіналі Долгополов у двох сетах обіграв 5-у ракетку світу Кея Нісікорі. Argentina Open - 2017 ATP World Tour 250 Чоловічий тенісний турнір у Буенос-Айресі, Аргентина Призовий фонд...Чемпион

Долгополов виграв турнір у Буенос-Айресі

Олександр Долгополов виграв ґрунтовий турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі з призовим фондом 624 тисячі доларів, обігравши п'яту ракетку світу Кеї Нісікорі. Українцю знадобилося два сети, щоб стати переможцем турніру. Варто відзначити, що Долгополов не програв жодного сету...Зеркало недели (газета)

Долгополов взяв трофей, перемігши 5-ту ракетку світу

Український тенісист Олександр Долгополов підкорив турнір в Аргентині із призовим фондом 546 тисяч доларів. Світоліна завоювала перший трофей у цьому роціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Тенісист О.Долгополов вийшов у фінал турніру в Буенос-Айресі

Матч розпочався із брейку у виконанні іспанського тенісиста, але український спортсмен відразу здійснив зворотній брейк 1:1. Unn.com.ua

О.Долгополов вийшов у півфінал тенісного турніру в Буенос-Айресі

В одному із протистоянь зустрівся перший номер чоловічого тенісу України Олександр Долгополов та 101 ракетка світу австрієць Геральд Мельцер.Unn.com.ua

Тенісист О.Долгополов став чвертьфіналістом турніру в Буенос-Айресі

Відзначимо, що наступним візаві киянина стане австрієць Геральд Мельцер (101 ракетка світу). Unn.com.ua

О.Долгополов пробився до другого раунду турніру в Буенос-Айресі

інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.У стартовому матчі киянин за 1 годину 11 хвилин переграв сербського тенісиста, екс-восьму ракетку світу Янко Тіпсаревича 6:3, 6:3. На рахунку українця 3 ейси і 2 подвійні помилки. Зазначається, що український тенісист зробив...Unn.com.ua

Друга ракетка світу заявила, що не пропустить матчі плей-офф Світової групи Кубка Федерації. Навіть якщо б Анжеліка Кербер не брала участь у матчі...Znaj.ua

Україна зіграє з Німеччиною у плей-офф Світової групи Кубка Федерації

Варто відзначити, що збірна Німеччини двічі вигравала Кубок Федерації (1987, 1992), а у складі німецької команди головною зіркою є друга ракетка світу Анжелік Кербер, яка в минулому матчі проти збірної США (0:4) участі не брала. Результати жеребкування: Франція - Іспанія...Зеркало недели (газета)

Українські тенісисти піднялися в світовому рейтингу на одну сходинку

гравці синхронно поліпшили свої позиції на одну сходинку. Найкращий тенісист України Олександр Долгополов піднявся на одну сходинку і став 66-ю ракеткою світу. Роджер Федерер (Швейцарія) - 3,260 Олександр Долгополов (Україна) - 715 Сергій Стаховський (Україна) - 540 Нагадаємо, в січні...Зеркало недели (газета)

Тенісистка Л.Цуренко перемогла лідера збірної Австралії у стартовому матчі Кубка Федерації

програму командного протистояння Україна Австралія у матчі Другої світової групи Кубка Федерації, повідомляє кореспондент УНН.У харківському палаці спорту "Локомотив" 54-та ракетка світу з України зуміла виграти два гейми на подачі лідера австралійок (26 номер WTA) і тріумфувала у першому сеті...Unn.com.ua