ракетка світу

Ястремська поступилася у фіналі

Сьогодні 17-річна українка не змогла перемогти колишню сьому ракетку світу Бенчіч. Завацька у трьох партіях поступилась італійціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Ястремська вийшла до фіналу, Калініна вилетіла

російського турніру з призовим фондом 100 тисяч доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. 20-річна Ангеліна Калініна зуміла взяти один сет в екс-сьомої ракетки світу Бенчіч, але матч вона таки програла.Ангеліна Калініна (Україна) - Белінда Бенчіч (Швейцарія) - 1:6, 6:4, 1:6А от 17-річна...Sportanalytic

Козлова зупинилась у чвертьфіналі

Катерина Козлова зачохлила ракетку на престижному турнірі в Китаї. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні у чвертьфіналі українка склала зброю проти 30-ї ракетки світу.Катерина Козлова (Україна) - Шуай Чжан (Китай) - 1:6, 1:6За свій виступ Катерина заробила 60 рейтингових очок та 6175...Sportanalytic

Тенісистка Козлова вийшла в 1/4 фіналу турніру WTA

Нагадаємо, Козлова перемогла екс-другу ракетку світу у фіналі турніру в Китаї.1NEWS

Марченко переміг на старті тенісних змагань в Ізмірі

повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР.   Донеччанин за 1 годину та 38 хвилин обіграв в трьох сетах 211 ракетку світу турка Марселя Ільхана – 1:6, 6:1, 6:4. Примітно, що у другому колі може відбутися українське дербі у разі...Unn.com.ua

Львів

високому рівні. Що цікаво, Galychyna Cup — це саме той турнір, на якому свого часу у Львові виступала теперішня третя ракетка світу Еліна Світоліна. Дехто з фахівців вважає, що саме цей турнір, у якому змагаються юнаки та дівчата до 16...Галичина спортивная

Найкраща тенісистка Франції програла всьоме підряд

Провідна французька тенісистка Крістіна Младеновіч (15-та ракетка світу WTA) збільшила серію поразок до семи матчів, повідомляє УНН з посиланням на сайт WTA.1NEWS

У Львові стартував міжнародний тенісний турнір Galychyna Cup

років, - Що цікаво, у 2010 році участь у турнірі Galychyna Cup брала одна з найсильніших тенісисток України, теперішня третя ракетка світу Еліна Світоліна. Тоді вона не стала переможцем турніру, оскільки програла у чвертьфіналі». Участь у міжнародному турнірі Galychyna Cup...Галичина спортивная

16 років. Що цікаво, у 2010 році участь у турнірі Galychyna Cup брала одна з найсильніших тенісисток України, теперішня третя ракетка світу Еліна Світоліна. Тоді вона не стала переможцем турніру, оскільки програла у чвертьфіналі». Участь у міжнародному турнірі Galychyna Cup...Львівська міська рада

Світоліна засмутила прихильників фотографією в Інстаграм

Тенісистка Еліна Світоліна, визнана буквально сьогодні, 11 вересня, третьою ракеткою світу, опублікувала в Інстаграм фотографію, де вона відпочиває на Ібіці.Незважаючи на те, що фотографія знята зі спини, шанувальники впізнали її. Але...Infokava.com

Українка Світоліна вперше стала третьою ракеткою світу

У відповідності до інформації офіційного порталу асоціації, Еліна Світоліна піднялася на одну сходинку у рейтингу. Replyua

Українська тенісистка Костюк тріумфувала на юніорському US Open

гравців до 18 років. На початку березня Костюк стала чемпіонкою Australian Open в одиночному розряді. Як повідомляв УНН, Козлова перемогла екс-другу ракетку світу у фіналі турніру в...Unn.com.ua

Українська тенісистка стала третьою ракеткою світу

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світу, що є національним рекордом України. В оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) Світоліна піднялася на одну позицію.Ваші новини

Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світу

Перша ракетка України, тенісистка Еліна Світоліна піднялася на третє місце рейтингу Жіночої тенісної асоціації Громадське радіо

Світоліна стала третьою ракеткою світу

Зауважимо, що першою ракеткою світу стала іспанка Гарбіньє Мугуруса. Нагадаємо, Світоліна не виступатиме до кінця вересня.Unn.com.ua

досягнення Андрія Медведєва, який в 1994 році у віці 19 років займав четверте місце рейтинга АТР протягом трьох тижнів. Першою ракеткою світу стала іспанка Гарбіньє Мугуруса, а другу сходинку займає румунка Сімона Халеп. Топ-10 рейтингу WTA Поточний сезон - найуспішніший...Зеркало недели (газета)

Українка Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світу

Тенісистка встановила новий особистий і національний рекорд Воля народу

турнір серії WTA Challenger, який проходив в китайському Даляні. Про це повідомляє Укрінформ. У фінальному матчі 23-річна спортсменка обіграла екс-другу ракетку світу росіянку Віру Звонарьову 6:4, 6:2. Читайте також: Теніс: Українка зіграє з росіянкою у фіналі турніру WTA в Китаї...Високий замок

Українка Козлова обіграла росіянку і стала чемпіонкою тенісного турніру в Китаї

першу партію за собою. Другий сет пройшов під повним контролем української тенісистки, яка зробила ще два брейка на подачі екс-другої ракетки світу, але не змогла подати на матч за рахунку 5:1. Катерина виправила ситуацію черговим брейком, який приніс їй чемпіонство.Зеркало недели (газета)

Козлова стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії 125K в китайському Даляні. У фінальному матчі Козлова розправилася з екс-другою ракеткою світу росіянкою Вірою Звонарьовою.1NEWS