пілот команди

Под микроскопом: Гран При Абу-Даби

титул. Про те, що британець може або спробувати виграти гонку за явної переваги над Ніко, демонстративно нагадавши, хто з двох пілотів команди є швидшим, або спробує «гальмувати» напарника, підставляючи його під атаки гонщиків Ред Булл і Феррарі було зрозуміло наперед.Спорт.ua

За чотири роки в Williams йому лише двічі вдалося фінішувати на подіумі. Newsru.ua

Німецький пілот команди Mercedes Ніко Росберг у неділю, 27 листопада, за результатами Гран-прі Абу-Дабі став чемпіоном світу в класі «Формула-1».Дивись.info

Якщо німець підніметься на подіум в Абу-Дабі, то стане чемпіоном. Хемілтон і Росберг у першому повороті Чемпион

Пілот команди "Мерседес" Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію на заключному 21-му етапі чемпіонату "Формули-1" - Гран-прі Абу-Дабі Сектор. Британець проїхав своє краще коло за 1 хвилину 38,755 секунди. ДеПо

Пілот команди Mercedes Льюіс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран Прі Абу-Дабі. Другим буде стартувати його партнер по команді та лідер чемпіонату Ніко Росберг. Третім стартуватиме пілот Red Bull Даніель Ріккардо. 2. Ніко Росберг (Mercedes) +0,303. 7. Ніко Хюлькенберг (Force India) +1,746.Чемпион

Чемпионский этап

стало ні для кого сюрпризом рішення шинників до пари Soft і SuperSoft додати UltraSoft. Останні вже традиційно найбільше зацікавили гонщиків: Пілот Команда Soft SuperSoft UltraSoft 44 Л. Хемілтон Мерседес 4 2 7 6 Н. Росберг Мерседес 4 2 7 5...Спорт.ua

25.11.2016 Британський пілот команди Макларен Дженсон Баттон заявив, що Гран-прі ОАЕ, який відбудеться в найближчу неділю, 27 листопада, стане його останньою гонкою в карєрі.Новини світу та України

групи компаній CSM Sport & Entertainment. Денніс був керівником гоночної команди McLaren з 1981-го по 2009-й рік. За цей час пілоти команди 10 разів ставали чемпіонами, а також колектив виграв сім кубків конструкторів. 17 world championships. 158 race wins. #Gratitude...Чемпион

Хемілтон виграв Гран-прі Бразилії

Пілот команди Mercedes Льюїс Хемілтонвперше у своїй кар'єрі виграв Гран-прі Бразилії. П'ять разів на трасу виїжджав автомобіль безпеки і двічі гонка переривалася червоними прапорами. Newsru.ua

Хемілтон виграв "поул" на Гран-прі Бразилії

Пілот команди Формули-1 "Мерседес" Льюїс Хемілтон першим подолав кваліфікацію Гран-при Бразилії Сектор, другим у кваліфікаційному заїзді став партнер Хемілтона по команді Ніко Росберг. ДеПо

Формула 1: когда развязка близка

по одному обов’язковому комплекту жорсткої ґуми, в той час як більш м’яка традиційно для сезону стала найбільш затребуваною серед гонщиків: Пілот Команда Hard Medium Soft 44 Л. Хемілтон Мерседес 1 4 8 6 Н. Росберг Мерседес 1 4 8 5...Спорт.ua

У Росберга і Хемілтона рівна ситуація з моторами - техдиректор команди

Технічний директор Mercedes розповів, що у обох пілотів команди за дві гонки до кінця сезону залишається однаковий ресурс силових установок.УНИАН (ИА)

Хемілтон порівнявся з Простом за кількість перемог на етапах Гран Прі Ф-1

Пілот команди Mercedes Льюіс Хемілтон на Гран Прі Мексики здобув свою 51-шу перемогу у Формулі-1. Таким чином, він порівнявся за цим показником з Аленом Простом. Водночас, британець поступається французу за Ukrainianwall

29 жовтня Хемілтон став переможцем кваліфікації, а 30 жовтня, зберігши лідерство зі старту, не віддав його суперникам. Newsru.ua

Гран При Мексики: триумф Хэмилтона!

Тим паче, що до наступна гонки, яка відбудеться в Бразилії, ще два тижні. Буде спекотно! В'ячеслав КОБРЖИЦЬКИЙ Гран Прі Мексики Пілот Команда Час Піт 1. Л. Хемілтон Mercedes 1:38:12.618 1 2. Н. Росберг Mercedes + 8.354 1 3. С. Феттель...Спорт.ua

Хемілтон виграв "поул" на Гран-прі Мексики

Пілот команди Формули-1 "Мерседес" Льюіс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Мексики Повний залік після кваліфікації Гран-прі Мексики має такий вигляд: ДеПо

Формула 1: гоночная фиеста

нам цього року «середній» комбінації — Medium, Soft та SuperSoft. М’які комплекти традиційно для сезону стали найбільш затребуваними серед команд: Пілот Команда Medium Soft SuperSoft 44 Л. Хемілтон Мерседес 3 5 5 6 Н. Росберг Мерседес 4 4 5 5...Спорт.ua

Партнер британця по "Мерседес" і лідер чемпіонату німець Ніко Росберг приїхав до фінішу другим. Newsru.ua