підсумок

Підсумком Форуму стало звернення до Президента України, Верховної Ради та Конституційного Суду ПедПресса

"Андерлехт" виручив за перехід свого зіркового форварда в "Динамо" смішну суму

Згідно з документами, отриманими Football Leaks, боси київського клубу перевели на рахунки бельгійців всього чотири мільйони євро. У підсумку "Андерлехт" отримав всього лише 65% з цієї суми.Sportgid

населення. За інформацією сайту облдержадміністрації впродовж 10 місяців цього року в краї зареєстрували понад 3 тисячі субєктів господарювання, й у підсумку створили майже 5,5 тисяч робочих місць. Роботу кожного голови адміністрації та голови громади маємо оцінювати з позиції створення робочих...Урядовий Кур'єр

на Facebook журналіста Дмитра Поворозюка. "Шахтар" відмовиться - і все. Вже було так, навіть всім клубам прислали м'ячі (Adidas). У підсумку "Шахтар" сказав: "У нас контракт з Nike", - написав Кравченко в...ДеПо

Але те, що сталося в матчі Шеффілд Уенсдей - Престон не часто побачиш. Як підсумок - суддя показав дві червоні картки і Престон догравав матч удев'ятьох.Ua-football

навряд чи подіють на сумських водіїв, мер спробував запропонувати задіяти якийсь інший спосіб заборони проїзду, але підтримки не отримав. У підсумку, погодився хоча б на знаки, але звернувся до патрульних, щоб ті взяли цю ділянку під особливий контроль, як такий,...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

"Юності" стали баскетболістки з Переяслава-Хмельницького. З першої чверті наші дівчата захопили лідерство і впевнено нарощували його протягом всієї гри. У підсумку - 60-27 - перемога "Юності". Результативність гравців: - Павловська Анна - 19 оч, - Корбут Поліна - 16 оч,...Спортивний Житомир

Закарпатка Іванна Решко стала суперфіналісткою шоу "Голос. Діти" (ВІДЕО). Юна співачка з Закарпаття Іванна Решко за підсумком глядацького голосування з піснею Ірини Білик "А я пливу у човні" перемогла іншого члена команди свого зіркового тренера Потапа і...Закарпаття онлайн

довелося звернутися до цивільного суду. Зараз йдуть судові розгляди з цього питання. Не буду оцінювати свої шанси, подивимося, що в підсумку вийде", - сказав Лисицький. Захисник "Колоса" виступав за запорізький клуб в 2014 і 2015...ДеПо

довелося звернутися до цивільного суду. Зараз йдуть судові розгляди з цього питання. Не буду оцінювати свої шанси, подивимося, що у підсумку вийде", - розповів Лисицький. Гравець заявив, що судова тяганина відбувається через зарплатню 2014-2015 років.Чемпион

Android-троян атакував мільйон смартфонів

які завантажують користувачі. Після потрапляння на смартфон він використовує уразливість ядра Linux у версіях Android 4 і 5 і в підсумку отримує повний контроль над гаджетом. Експерти припускають, що ПЗ вміє перехоплювати дані авторизації Gооgle, унаслідок чого вірус отримує також...RegioNews-Суми

"Динамо" і "Ворскла" - найбільш вольові команди сезону в Прем

Нагадаємо, вчора, 3 грудня, "Динамо" і "Ворскла" зустрічалися в рамках 17-го туру Прем'єр-ліги. Полтавці поступалися з рахунком 0:2, але в підсумку зуміли зрівняти рахунок...Зеркало недели (газета)

Кравець збільшив шанси продовжити кар

на правах оренди грає за "Гранаду", знову відзначився результативними діями.Цього разу український форвард віддав гольову передачу, а його команда в підсумку перемогла "Севілью" 2:1.Відзначимо, що в попередніх матчах Артем відзначився трьома...Футбольні трансфери

Вернидуб назвав причини поразки від "Дніпра".

Наставник луганської "Зорі" Юрій Вернидуб дав оцінку матчу з "Дніпром" (2:3)."Підсумок плачевний. Вітаю "Дніпро" з перемогою і хорошою грою. Вони заслужено перемогли. Так як ми грали перший тайм, це було повною...Sportgid

Наставник луганської "Зорі" Юрій Вернидуб дав оцінку матчу з "Дніпром" (2:3)."Підсумок плачевний. Вітаю "Дніпро" з перемогою і хорошою грою. Вони заслужено перемогли. Так як ми грали перший тайм, це було повною...Football-ukraine.com

Ярмоленко: Дякую тим людям, які складають календар

"Футбол 1". Нагадаємо, "Динамо" вело в рахунку в два м'ячі, але ще в першому таймі втратило свою перевагу, і, в підсумку, перемогу.Ua-football

децентралізація позбавлена сенсу. Приміром, зараз ми утримуємо профтехосвіту, але підпорядкована вона області, - наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. У підсумку зустрічі визначили делегатів, які представлять Прикарпаття на загальних зборах АМУ цього місяця в Києві. Крім того, визначили пріоритетні моменти,...Бліц-інфо

попереду після першої половини з перевагою у три очки - 23:20, але третю чверть закінчили з дефіцитом -2, і у підсумку 46:51. Авангард так і залишився на передостанньому місці у турнірній таблиці, яку замикають Цмокі. Східно-Європейська Ліга Авангард - Цмокі-Мінськ...Чемпион

Прімера. 14-й тур.

матчів "жовта субмарина" виграла лише один. Все це обернулося серйозними турнірними втратами для команди. Зараз "Вільярреал" п'ятий, але конкуренти за підсумком туру можуть посунути "субмарину" ще нижче. Леганес. Стадіон "Мунісіпаль де Бутарке" Головний арбітр - Маріо Мелеро "Леганес" - "Вільярреал"...Ua-football