підківка

Зоря - Карпати 0:0.

гри львівян. Хоча Сергій Зайцев серйозно перетрусив стартовий склад, відмовившись від кількох гравців, на яких робив ставку Серхіо Наварро. Романа Підківку на останньому рубежі замінив Роман Мисак (цікаво, що кожен новий тренер зазвичай змінює одного Романа на іншого). В захист...Ua-football

Ганьба: "Верес" знищив "Карпати" у Львові

"Карпати" приймали на стадіоні "Україна" рівненський Верес. Попередження: Федецький, Роман Юрійович Підківка, Лобай, Карраскаль, Кортеджіано.Ваші новини

"Верес" забив "Карпатам 6 голів, "Чорноморець" та "Маріуполь" здобули мінімальні перемоги

- "Верес" - 1:6Голи: Карраскаль, 87 - Борзенко, 34, Сергійчук, 45 (пен), 72, Степанюк, 54, Кобін, 76, Г. Пасіч, 83"Карпати": Підківка - Федецький (Мірошниченко, 46), Лебеденко, Лобай, Кортеджано - Голодюк, чачу (Карраскаль, 58) - Тіссоне (Кльоц, 46), Ді Франко, Худоб'як...Football-ukraine.com

«Верес» познущався у Львові над «Карпатами»

у дальній кут Бандура врятував гостей. Перший удар Вереса по воротах відбувся на 17-й хвилині. Кобін пробив зі штрафного, проте Підківка впевнено забрав м'яч. Рахунок було відкрито на 34-й хвилині. Кобін подав кутовий, Адамюк виграв верхову боротьбу та скинув м'яч...Щоденний Львів

"Верес" у Львові познущався над "Карпатами"

"Україна" рівненський "Верес".Як повідомляють "Львівські", "Карпати" зазнали нищівної поразки в західноукраїнському дербі, пропустивши у власні ворота 6 голів.Дубль у ворота Підківки оформив Сергійчук, ще по голу на свій рахунок записали Борзенко, Степанюк, Кобін та Пасіч.Гол престижу за львів'ян оформив Карраскаль,...Львівські

Карпати - Верес 1:6.

"Карпати" (Львів) - "Верес" (Рівне) 1:6 "Карпати": Підківка - Федецький (Мірошниченко 46), Лобай, Кортеджано, Лебеденко - Тіссоне (Кльоц 46), Голодюк - Гуцуляк, Худобяк, Чачуа (Карраскаль 58) - ді...Ua-football

"Верес" забив "Карпатам" шість голів, успіх "Маріуполя"

"Верес" декласував "Карпати", відзначившись у воротах Романа Підківки аж шість разів. Лише після цього господарям дали забити м'яч престижу.Sportanalytic

Геометрія без гострих кутів

45 хвилин на дві команди був лише один акцентований удар — Богданова зі штрафного пробив потужно, але по центру, тож Підківка справився. На фоні першої половини гри другий тайм виглядав куди більш привабливіше. Львів’яни одразу ж заграли активніше та першими...Галичина спортивная

Львівські «Карпати» зіграли внічию з донеччанами

вперед. Олімпік відповів неточним та дуже небезпечним ударом від Мохі. Також на 86-й хвилині прицільного пострілу завдав Ілля Міхальов, однак Підківка виручив гостей. На останніх секундах вже Моха не влучив у дальній кут. Відтак, Карпати набирають шість балів. Натомість у...Щоденний Львів

Олімпік - Карпати 0:0.

0:0 "Олімпік": Махарадзе, Богданов, Цимбалюк, Владіс-Еммерсон, Біленький (Міхальов 66), Шестаков, Шабанов, Поступаленко (Хомутов 76), Моха, Сондей (Мігунов 63), А.Кравченко "Карпати": Підківка, Мірошниченко, Кортеджано, Лобай, Лебеденко, Федецький, Тіссоне (Аркес Бласко 51), ді Франко, Голодюк (Кльоц 69), Худоб'як, Чачуа (Гуцуляк 82) Попередження:...Ua-football

Карпати - Олександрія 0: 0. Відео голів та огляд матчу

- Ліга. Шостий тур 20-е серпня. Львів. Стадіон "Україна" Арбітр Дмитро Кутаков (Київ) "Карпати" (Львів) - "Олександрія" 0:0 "Карпати": Роман Підківка Артем Федецький (Денис Мірошниченко 71), Гуідо Кортеджано, Іван Лобай, Орест Лебеденко Фернандо Тіссоне, Олег Голодюк Ігор Худоб'як, Амбросій Чачуа...Ua-football

В очікуванні на перемоги

Асистенти арбітра: Єремєєв Андрій (Миколаїв), Ярмолинський Леонід(Київ) Четвертий арбітр - Козик Ярослав (Мукачево) Спостерігач арбітражу - П'яних Володимир (Донецьк) «Карпати»: Підківка, Лобай, Кортеджано, Федецький(Мірошніченко 71), Лебеденко, Тіссоне, Голодюк, Худоб'як - к/к, Ді Франко, Чачуа(Гуцуляк 78), Дебелко(Мемешев 61) Запасні: Мисак, Кльоц,...Новости Александрии

Львівські «Карпати» вдруге в сезоні зіграли внічию

Львів. 4 221 глядач. Похмуро, дощ. +22С Арбітр Дмитро Кутаков (Бровари). Асистенти арбітра: Андрій Єрємєєв (Миколаїв), Леонід Ярмолинський (Київ). Карпати: Підківка, Лебеденко, Лобай, Кортеджано, Федецький (Мірошніченко, 71), Голодюк, Ді Франко, Тіссоне, Худобяк, Чачуа (Гуцуляк, 78), Дебелко (Мемешев, 61). Запасні: Мисак,...Щоденний Львів

Прем

обидва тайми обмінювалися небезпечними моментами, але так і не зуміли розпечатати ворота один одного. "Карпати" – "Олександрія" – 0:0 "Карпати": Підківка, Лебеденко, Федецький (Мірошниченко, 71), Лобай, Голодюк, Кортеджано, Худоб'як, Тіссоне, Чачуа (Гуцуляк, 78), Дебелко (Мемешев, 61), Ді Франко "Олександрія": Леванідов,...Зеркало недели (газета)

"Карпати" -"Олександрія" - 0:0

Ярмолинський (Київ).Четвертий арбітр — Ярослав Козик (Мукачево, Закарпатська обл.).Делегат ФФУ — Едуард Карапетян (Тернопіль). Спостерігач арбітражу — Володимир П’яних (Донецьк).«КАРПАТИ»: Підківка, Лебеденко, Лобай, Кортеджано, Федецький (Мірошніченко, 71), Голодюк, Ді Франко, Тіссоне, Худоб’як, Чачуа (Гуцуляк, 78), Дебелко (Мемешев, 61).Запасні: Мисак, Перейра,...Галичина спортивная

Карпати - Олександрія 0:0.

момент. Василь Грицук подав зі штрафного, "Карпати" відбилися, м'яча підхопив Чорній і вистрілив з прицілом в нижній дальній кут воріт Підківки трохи невлучно. В середині тайму дуже симпатичну атаку провели львів'яни. Худоб'як технічно розібрався з...Ua-football

"Маріуполь" на власному полі розгромив "Карпати"

команд: "Маріуполь": Худжамов, Неплях, Вакуленко, Яворський, Кирюханцев, Чурко (Білий, 75), Кольцов, Кожанов (Рудика, 56), Мишньов, Болбат, Фомін (Віценець, 89). "Карпати": Підківка, Нестеров, Кортеджано, Мірошніченко, Лебеденко, Федецький, Кльоц, Худоб’як, Ді Франко (Грисьо, 70), Чачуа (Аркес, 46), Дебелко (Рібас...Unn.com.ua

Маріуполь - Карпати 3:0 Під пильним поглядом Маркевича

Маріуполь: Худжамов Кірюханцев, Вакуленко, Яворський, Неплях Кольцов Кожанов (Рудика 56), Мишньов, Чурко (Білий 75), Болбат Фомін Тренер: Олександр Севідов Карпати: Підківка Мірошниченко, Нестеров, Кортеджано, Лебеденко Федецький, Кльоц Худобяк, Ді Франко, Чачуа (Аркес 46) Дебелко (Рібас 53) Тренер: Серхіо Наварро Арбітр:...Ua-football

Карпати - Сталь.

дебют молодого арбітра Віктора Копієвського на елітному рівні українського футболу. На сьомій хвилині Копієвський справедливо призначив одинадцятиметровий удар за фол Підківки проти Мисика.Ua-football

Дебютний матч Прем

висот! “Карпати” (Львів) – “Сталь” (Кам’янське) 3:1 Голи: Худоб’як 30, Голодюк 64, Дебелко 81 пен. – Е.Малакян 9 пен. “Карпати”: Підківка – Федецький (Кортеджано 59), Нестеров, Лобай, Лебеденко – Кльоц, Ю.Ткачук (Голодюк 26) – Мірошниченко (Ді Франко 46), Худоб’як, Чачуа...Дзеркало Кіровоградщини