підбирання

Епізод за участю українця Михайлюка увійшов в топ-10 ігрового дня в НБА

паркеті більше 17 хвилин у поєдинку з "Шарлотт" (128:100). За цей час він зумів набрати 12 очок, зробити 1 підбирання та 4 передачі. Це найбільша кількість очок для Святослава в НБА. Раніше повідомлялося про те, що українець Олексій Лень...Зеркало недели (газета)

Михайлюк оновив власний рекорд результативності в НБА

алей-уп згори. Загалом за 17:39 хвилини українець набрав 12 очок (1/4 двоочкові, 3/6 триочкові, 1/2 штрафні), 4 передачі і 1 підбирання. Примітно, що вперше в історії "Лейкерс" починаючи з 1982 року двоє гравців зуміли оформити тріпл-дабл в одному поєдинку, причому...Unn.com.ua

сповна скористався ігровим часом в кінцівці зустрічі проти "Шарлотт". За 18 хвилин на паркеті Михайлюк набрав 12 очок, зробив одне підбирання і віддав 4 результативні передачі. Михайлюк опинився серед п'яти найкращих гравців "Лейкерс" у грі. Більше новин зі світу спорту...24 канал

грав з 2012-го по 2014-й роки. Аріза зіграв за Фінікс 26 матчів, в яких набирав 9,9 очка і робив 5,6 підбирань, реалізуючи 36% триочкових. Ріверс, обміняний в Уізардс влітку з Кліпперс, зіграв за Вашингтон 29 матчів в цьому сезоні, набираючи...UkrBasket

Українець Михайлюк набрав рекордні 12 очок за "Лейкерс" в НБА

з "Шарлотт" (128:100). Михайлюк провів на паркеті більше 17 хвилин. За цей час він зумів набрати 12 очок, зробити 1 підбирання та 4 передачі. Це найбільша кількість очок для Святослава в НБА. Українець реалізував 3 з 6 триочкових кидків. Раніше...Зеркало недели (газета)

він зробив у матчі з Шарлотт. Джеймс зробив свій другий тріп-дабл у поточному сезоні. Він набрав 24 очки, зробив 12 підбирань і 11 передач.Нагадаємо, Михайлюк установив особистий рекорд...Чемпион

Одеса Одеса – Прометей 83:85 (20:13, 25:22, 16:27, 22:23) Одеса: Беліков 26 + 4 перехоплення, Вітолс 12, Прокопенко 11, Хелманіс 8 + 6 підбирань, Пустозвонов 6 – старт, Щепкін 14, Шеляков 4, Ткачук 2 + 8 передач, Балабан 0, Новіков 0 Прометей: Вокер 25...UkrBasket

переміг з рахунком 111:88.Михайлюк провів на паркеті понад 17 хвилин. За цей час він зумів набрати 12 очок, зробити 1 підбирання і 4 асисти. Це найбільша кількість очок для Святослава в НБА.Українець реалізував 3 з 6 триочкових кидків. Командний рейтинг...Чемпион

Три слем-данки Леня не дозволили "Атланті" уникнути поразки від "Бостона"

реалізував три слем-данки, а також триочковий кидок. Атланта зазнала поразки 108:129, а Лень за 16:06 хвилини набрав 13 очок, 4 підбирання і 1 передачу при 3 поразках. Відзначимо, що Атланта з 6 виграшами при 22 поразках посідають передостаннє місце на...Unn.com.ua

Крістіан Джонс визнаний MVP листопада Суперліги

«Хіміка» Форвард «Хіміка» Крістіан Джонс став найціннішим баскетболістом Суперліги у листопаді. У минулому місяці він набирав 20.5 очок, робив 5.1 підбирань і 3 передачі у середньому за гру. При виборі найціннішого баскетболіста до уваги бралися наступні складові: результати голосування вболівальників,...Спорт.ua

Атакуючий захисник “Х’юстона” Джеймс Харден, набравши 50 очок, зробивши 10 підбирань і віддавши 11 результативних передач у матчі регулярного чемпіонату з Лейкерс, оформив четвертий тріпл-дабл з як мінімум 50 очками за...UkrBasket

НБА. Лень провів результативний матч проти "Бостона"

проти "Бостона". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Лінь провів на майданчику 16 хвилин і за цей час набрав 13 очок, зробив 4 підбирання, 1 ассист, а також два фоли і три втрати. Його показник "+/-" склав -13.В підсумку команда українця поступилась "кельтам"...Sportanalytic

найціннішим баскетболістом Суперліги Парі-Матч у листопаді став Крістіан Джонс. Ігрові показники форварда «Хіміка» у листопаді дійсно ефектні: 20.5 очок, 5.1 підбирань і 3 передачі у середньому за гру. Лідер южненців став одним із найефективніших  гравців листопаду (РЕ 21.5). Нагадаємо, як...UkrBasket

клубу Сент-Вальє. За цю команду українець у поточному сезоні відіграв 10 матчів, в яких набирав 8,2 очка та робив 3,8 підбирання, проводячи в середньому на майданчику 18,7 хвилини. У минулому чемпіонському сезоні у складі Мавп Конате зіграв 17 матчів, набираючи...UkrBasket

Українець Лень набрав 13 очок у матчі НБА

Лень взяв участь у матчі НБА проти "Бостона" (108:129). Лень провів на майданчику 16 хвилин, набрав 13 очок, зробив 4 підбирання, зробив 1 асист, а також два фоли і три втрати. Його показник "+/-" склав -13. Лень реалізував 4 з...Зеркало недели (газета)

Бостона.Його команда поступилася з рахунком 108:129.Лень провів на майданчику 16 хвилин. За цей час він набрав 13 очок, зробив 4 підбирання, 1 асист, а також два фоли і три втрати. Його показник +/- склав -13.Актуально: став відомий склад біатлонної збірної...Чемпион

і символічну п’ятірку ігрового тижня. Символічна збірна тижня жіночої Суперліги (6 – 9 грудня):MVP – Олександра Радулович (Чайка-ДЮСШ); 41 очко, 13 підбирань, 2 передачі, 1,5 блокшота. Вікторія Шматова (Рівне-ОШВСМ); 24о, 3пд, 8пр.Аріна Білоцерківська (Франківськ-ПНУ); 34о, 4пд, 12пр.Лариса Стадник (Рівне-ОШВСМ); 17о, 4,5пд, 2пр, 1бш.Вікторія Бабич (Львів);...Все

Команди НБА зіграли 14 грудня чергові матчі регулярного чемпіонату. Х'юстон - Лейкерс - 126:111 (29:24, 33:32, 28:32, 36:23) Український захисник Лейкерс Святослав Михайлюк за 9:03 очок не набрав (0/1 триочкових), зробив 1 підбирання. UkrBasket

П

УНН.Михайлюк отримав 9:03 хвилини ігрового часу за які не зумів принести очок при 1-му промаху з-за дуги, але здійснив 1 підбирання та 1 перехоплення. Кращим у складі Рокетс став Джеймс Харден який зумів набрати 50 очок (14/26 з гри, 18/19...Unn.com.ua