підбирання

Дабл-дабл Леня допоміг "Фініксу" здобути шосту перемогу в сезоні НБА

Наприкінці першої чверті українцю вдалося забрати на чужому щиті підбирання та забити з фолом. Загалом, я став більше уваги приділяти дрібним деталям, заявив Лень.Unn.com.ua

НБА. Лень оформив дабл-дабл і приніс "Фініксу" перемогу (ВІДЕО)

матчі в рамках регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Українець Олексій Лень оформив дабл-дабл (17 очок та 18 підбирань) і допоміг "Фініксу" обіграти "Лейкерс"."Лейкерс" - "Фінікс" - 113:122 (28:29, 25:36, 29:24, 31:33)"Лейкерс": Кузьма (30 + 10 підбирань), Лопес...Sportanalytic

(98:64). Михайлюк вийшов у стартовій п’ятірці і відіграв 30 хвилин, за які встиг відзначитись рекордними для себе 27 очками, 5 підбираннями, 4 перехопленнями та 1 передачею. "Today I felt good. As soon as I hit the first two I kept...Чемпион

Лень оформив дабл-дабл у матчі НБА проти "Лейкерс"

його команда обіграла "Лейкерс" – 122:113. Українець вийшов з лавки, відіграв 26 з половиною хвилин, заробив 17 очок, зробив 18 підбирань і 2 передачі. При цьому Лень показав найвищий у своїй команді відсоток влучань з гри – 46,6. Нагадаємо, Олексій...Зеркало недели (газета)

переможному матчі проти Лейкерс (122:113). Українець вийшов з лави запасних, відіграв 26 з половиною хвилин, заробив 17 очок, зробив 18 підбирань і 2 асисти. При цьому Лень показав найвищий у своїй команді відсоток влучань з гри - 46.6. Нагадаємо, що...Чемпион

Українець Лень став кращим гравцем за підбираннями у грі НБА

зі складу Мілуокі. Лень за 21:39 хвилини набрав 9 очок (3/8 двоочкові, 3/5 штрафні) та став кращим баскетболістом поєдинку за підбираннями 13 відскоків. Відзначимо, що захисник Фініксу Трой Деніелс встановив персональний рекорд сезону 23 очки, а новачок Монро оформив дабл-дабл...Unn.com.ua

Одеська БІПА потужно провела другу і третю чверті, завдяки чому перемогла Миколаїв у першому матчі 1/8 фіналу. БІПА: Крівцов (15 + 5 підбирань), Ефіанайі (12 + 5 підбирань), Луценко (12 + 4 передачі) Нагадаємо, що раніше в 1/8 фіналу Кубку...Чемпион

"Черкаські Мавпи" попрощалися з чорногорським і підписали американського форварда

команда "Фені Індастріал", Девіс мав у своїй статистиці низку дабл-даблів. У середньому за гру оформлював 28 очок та робив 12 підбирань. Македонія стала третьою європейською країною, де випробував свої сили Шахід. Свій перший сезон у Європі американець провів у Великобританії,...ВIККА

"Черкаські Мавпи" підписали американського захисника

минулому сезоні Оскар був кращим асистентом ліги. У середньому за гру баскетболіст здобував 15 очок, робив 7 передач та 4 підбирання. Також Беллфілд взяв участь у Матчі Зірок болгарського чемпіонату. Баскетболіст вже прибув до Черкас і має вийти на паркет...ВIККА

Вихованець "Черкаських Мавп" вдало стартує в американському чемпіонаті

Черкаський слід за океаном. За основною командою місцевих любителів баскетболу тішить і вихованець клубу Святослав Михайлюк. Черкасець вдало стартує у заокеанському чемпіонаті США. Команда Михайлюка "Канзас Джейхокс" на власному паркеті приймала колектив Університету Теннессі-Стейт. Інтриги у цій зустрічі не вийшло.ВIККА

"Говерла" поступилась "Хіміку" в першому матчі Кубку України

Антипов - 13 очків, 5 підбирань; Серпілін - 7 очків, підбирання, 3 передачі...Галичина спортивная

"Говерла" здобула дві перемоги в Южному

Лохманчук (17 очків, 11 підбирань, 3 передачі, 3 перехвати); Серпілін (10 очків, 4 підбирання, 5 передач).Галичина спортивная

"Бостон" здобув 13 перемогу поспіль в НБА

Форвард Маркус Морріс здобув дабл-дабл з 21 пункту та 10 підбирань. Також дабл-дабл у центрового Елла Хорфорда 17 + 11 підбирань.Unn.com.ua

матчі до ЄвроБаскету-2019. Фантастичний поєдинок видала лідер нашої збірної Аліна Ягупова. Найкраща українська баскетболістка набрала 42! очка та зробила 9 підбирань. Чемпіонат Європи-2019. Жінки. Кваліфікація 15 листопада Україна - Болгарія 94:44 (23:16, 29:9, 23:6, 19:13) Украина: Мосс (11 + 10...Чемпион

Українець Близнюк провів яскравий матч у студентській баскетбольній лізі США

на майданчику 36 хвилин, за які набрав 23 очки (6/12 з гри. 2/3 триочкові, 9/10 штрафні), а також зробив 5 підбирань, 2 передачі, 4 втрати. Близнюк став найрезультативнішим гравцем матчу, в його команді ніхто більше 11 очків не набрав. Близнюк...Зеркало недели (газета)

свінгмен Святослав Михайлюк став найрезультативнішим гравцем Канзасу в матчі проти Кентукі. За 32 хвилини Михайлюк набрав 17 очок, здійснив 3 підбирання, віддав 3 передачі і зробив одне перехоплення. У підсумку Канзас переміг Кентукі з рахунком 65:61. #KUbball heads to the...Чемпион

Результат матчу 1/8 фіналу між командами різного класу став приголомшливим. Южненська команда закинула вдвічі більше м'ячів, аніж суперник - 105:52. Говерла: Є. Коровяков (12), Орленко (8 + 5 підбирань), Лохманчук (8) Чемпион

НБА. Лень провалив гру, "Фінікс" знову програв (ВІДЕО)

"Лейкерс", а його команда знову поступилася."Фінікс" - "Лейкерс" - 93:100 (20:21, 24:22, 29:31, 20:26)"Фінікс": Букер (36), Воррен (23 + 8 підбирань), Чендлер (7 + 15 підбирань), Крісс (4 + 7 підбирань), Юліс (2) - старт; Бендер (15 + 5 підбирань),...Sportanalytic

від тренера він отримав 20 хвилин ігорового часу. За них він набрав 1 очко (0/4 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 6 підбирань, результативну передачу, перехоплення і блок-шот. Матч з Лейкерс став для українця найменш результативним в сезоні-2017/18 і першим в регулярному...Чемпион

Баскетболісти "Х

Зазначимо, що Харден оформив дабл-дабл з 26 очок і 15 передач. 21 пункт на рахунку Еріка Гордона, 20 + 17 підбирань у Клінта Капели. У ростері "Індіани" 28 балів у Оладіпо. Зауважимо, що "Рокетс" продовжили переможну серію до 6 ігор...Unn.com.ua