підбирання

Баскетбольний клуб «СумДУ» виграв першу гру ¼ фіналу чемпіонату України студентської ліги. Сумчани грали в гостях на майданчику команди Одеського національного морського університету. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

виїзді поступився Тофашу (58:85). Наш бігмен, вийшовши з лави, відіграв 11 хвилин, не набрав жодного очка (0/1 двоочкових), зробив 1 підбирання та 1 передачу при 2 втратах (РЕ – “-1”). Рахунок в серії – 1-0 на користь Тофаша, а другу...UkrBasket

НБА. "Бостон" знову повів у серії з "Клівлендом"

щоправда, дещо не йшла гра в цю ніч."Бостон" - "Клівленд" - 96:83 (32:19, 21:23, 23:18 20:23)"Бостон": Тейтум (24 + 7 підбирань + 4 перехоплення), Браун (17), Хорфорд (15 + 12 підборів), Розір (8 + 6 підборів + 6 передач +...Sportanalytic

Наш легіонер вийшов у старті, відіграв 25 хвилин, набрав 13 очок (5/6 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/3 штрафних) та зібрав 3 підбирання (1 у нападі) при 3 фолах і 4 втратах (РЕ – 11). Рахунок у серії – 1-3.UkrBasket

НБА. Бостон знову не взяв до уваги аргументів Короля

більш ніж переконливо 96:83. Повністю виключити з гри ЛеБрона Джеймса не вдалось той став найрезультативнішим гравцем матчу (26 очок, 5 підбирань, 10 асистів). Але була нейтралізована свита Короля, що й допомогло здобути важливу перемогу. В складі "Бостона" виділялись Джейлен Татум,...Ua-football

Бобров ефектно завершив сезон у Литві.

Наш легіонер вийшов у старті, відіграв 25 хвилин, набрав 13 очок (5/6 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/3 штрафних) та зібрав 3 підбирання (1 у нападі) при 3 фолах і 4 втратах (РЕ 11). Рахунок у серії - 1-3. На десерт Бобров...Ua-football

у вісімку на останньому тижні. 33-й тур Басконія — Бургос 102:82 (26:13, 20:20, 23:29, 33:20) Бас: Бобу (20 + 5 підбирань + 5 передач), Вілдоза (18), Шенгелія (16), Дженнінг (15), Пуарье (14). Бур: Фішер (13), Гайлиюс (11), Томпсон (11), Хускіч...UkrBasket

головного тренера Джеймі Діксона Вільямс помітно змінився. У минулому сезоні він вчинив серйозний прогрес, набираючи в середньому 13,2 очок, 9,3 підбирань і 3,9 передач за гру в якості старшокурсника, а також забивав 39,5 кидків із-за дуги. Зараз Вільямс вражає скаутів...UkrBasket

гри) – 4,5 передачі Алі Мухамед (Туреччина, 2 гри) – 4,5 передачі Володимир Конєв (Україна, 2 гри) – 4,0 передачі Кращі на підбираннях В’ячеслав Кравцов (Україна, 4 гри) – 7,5 підбирання (3,0 у нападі) Володимир Конєв (Україна, 2 гри) – 7,0 підбирання (1,5 у...UkrBasket

ВЕФ з рахунком 94:87. Яковлєв відіграв 16 хвилин, набрав 5 очок (2/2 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/2 штрафних) та зробив 4 підбирання при 1 втраті і 2 фолах (РЕ – 1). Тож Вентспілс повів у золотій серії – 1:0. Український захисник Іссуф...UkrBasket

команді перемогти Х’юстон в третьому матчі півфінальної серії плей-оф НБА – 126:85. За 34 хвилини він набрав 35 очок, 6 підбирань, 1 передачу. Голден Стейт вийшов уперед в серії – 2:1. Наступний матч команди зіграють 23 травня.UkrBasket

Команди НБА зіграли 21 травня черговий матч плей-оф. Рахунок серії - 2:1 ГС: Каррі (35), Дюрант (25), Томпсон (13), Ігудала (10), Грін (10 + 17 підбирань) - старт; UkrBasket

Результативна гра українця дозволила БК "Прометеас" вийти у півфінал чемпіонату Греції

Наш баскетболіст став найкращим у складі своєї команди за результативною ефективністю 28. За 28:34 хвилини він набрав 18 очок, 8 підбирань, 6 передач, 2 перехоплення. Це друга перемога Прометеаса в чвертьфіналі, яка вивела команду в півфінал. Наступним суперником команди українця...Unn.com.ua

визнаний MVP Євроліги в сезоні 2017/2018, інформує офіційний сайт турніру. Середні показники Дончича у нинішньому сезоні склали 16,1 очок, 4,9 підбирань і 4,1 передач. Він став наймолодшим гравцем в історії, який отримав нагороду MVP. Лука є лідером Євроліги за середнім...UkrBasket

чвертьфіналу чемпіонату Греції – 79:77. Наш баскетболіст став найкращим у складі своєї команди. За 28:34 він набрав 18 очок, 8 підбирань, 6 передач, 2 перехоплення. Це друга перемога Промітеаса в чвертьфіналі, яка вивела команду в півфінал. Наступним суперником команди українця...UkrBasket

поступившись на виїзді Тренто з рахунком 68:84. Фесенко відіграв 15 хвилин, набрав 6 очок (2/4 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 7 підбирань та 1 передачу при 2 втратах та 1 фолі (РЕ – 12). Таким чином, команда українця завершила свій сезон...UkrBasket

Кубка. Шахтар не має "глибини" лавки для підтримки свого статусу Без Фреда і Тайсона Шахтар втрачає частину своїх козирів. 8 підбирань і відборів в третій зоні в фіналі Кубка (третя третина поля – штрафний майданчик киян і область біля нього)...24 канал

НБА. "Воїни" розгромили "ракет" і повели в серії

За океаном відбувся третій матч в Західній конференції фіналу НБА. Найрезультативнішим гравцем гри став лідер "воїнів" Стівен Каррі, котрий набрав 35 очок і здійснив 6 підбирань. Sportanalytic

Команди НБА зіграли черговий матч плей-оф. Клівленд – Бостон – 116:86 (32:17, 29:24, 26:22, 29:23) Рахунок серії – 1:2 На своєму майданчику Клівленд постав зовсім іншою командою порівняно з першими двома матчами серії. Вже у стартовій чверті перевага господарів становив 19...UkrBasket

Десіма і приклад для Зідана.

22:25) Реал: Козьор (17), Дончіч (15), Феліпе Рейєс (6), Кампаццо, Айон (4); Ентоні Рендольф (3), Руді Фернандес (5 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Джейсі Керролл (9), Еді Тавареш (8 + 5 підбирань), Серхіо Люль (5), Трей Томкінс (10 +...Ua-football