підбирання

Баскетболісти "Дніпра" стали володарями Кубка України

валідольну кінцівку в якій перемогу святкували дніпряни 86:82. Статистика баскетболістів: Дніпро: Мішула 25 + 6 передач, Загреба 21 + 10 підбирань, Тимофеєнко 19 + 12 підбирань Будівельник: Анісімов 15, Філдс 13 + 10 передач, Дугат 12, Стефенс 10 + 7...Unn.com.ua

"Фінікс Санс" О.Леня в овертаймі поступився "Чикаго Буллс"

провів на паркеті 34:39 хвилини. Результативність нашого співвітчизника склала 4 очки (2/6 кидки з гри, 0/1 триочкові, 0/2 штрафні), 7 підбирань, 2 блок-шоти і 1 передача при 3 втратах і 4 фолах. Варто відзначити, що 34:39 хв є третім показником...Unn.com.ua

Національна баскетбольна асоціація-2016/17 Регулярний чемпіонат 24 лютого Філадельфія - Вашингтон 120:112 (26:28, 35:21, 34:32, 25:31) Філадельфія: Ковінгтон (25 + 11 підбирань), Гендерсон (20), Шарич (20 + 11 підбирань), Окафор (11), Голмс (12 + 10 підбирань), Стаускас (11), Макконнелл (10) Вашингтон:...Чемпион

України з баскетболу 1/2 фіналу 24 лютого БІПА - Будівельник 51:71 (11:14, 12:24, 12:13, 16:20) БІПА: Челован (10 + 10 підбирань), Артамонов (10 + 6 передач), Попов (7 + 4 підбирання) Будівельник: Анісімов (16 + 5 підбирань), Дугат (15 +...Чемпион

Днепр переиграл Химик в полуфинале Кубка Украины

активі. FreezeOil Кубок України. Фінал чотирьох. Півфінал «Хімік» - «Дніпро» 44:55 (19:14, 8:4, 12:17, 5:20) «Хімік»: Петров 14 + 11 підбирань, Сміт 14 «Дніпро»: Тимофеєнко 16 + 4 підбирання в атаці, Дзюба 7 + 8 підбрань, Мішула 7 + 5...Спорт.ua

Дніпро став першим фіналістом Кубка України з баскетболку. У п'ятницю, 24 лютого, дніпровський клуб переграв южненський Хімік. Нагадаємо, в іншій парі зіграють Будівельник та БІПА. Хімік: Петров (14 + 11 підбирань), Сміт (14) Чемпион

Денвер: Харріс (23), Чендлер (18 + 10 підбирань), Бартон (16) Голден Стейт: Каррі (35 + 7 підбирань), Дюрант (25 + 15 підбирань), Томпсон (18) Кліпперс: Ріверс (19), Кроуфорд (19), Джордан (17 + 11 підбирань) Чемпион

Святослав Михайлюк допоміг Канзасу оформити 13-те поспіль чемпіонство

християнський університет. У цій грі Святослав Михайлюк виходить у старті й проводить на майданчику 27 хвилин, здобуває 6 очок, 3 підбирання, один блокшот та перехоплення. Зрештою, команда черкасця здобуває переконливу перемогу 87:68. Відтак оформлює історичний результат - 13-те поспіль чемпіонство...ВIККА

Найрезультативніший баскетболіст Суперліги М.Конате продовжить кар

сайт БК "Запоріжжя" і "Тарту Рок".У цьому сезоні Суперліги М.Конате у складі "Запоріжжя" набирав по 18,9 очка і робив 9,5 підбирання в середньому за гру. За обома даними показниками форвард був кращим гравцем чемпіонату. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Лас-Вегасі відбувся турнір...Unn.com.ua

С.Михайлюк допоміг "Канзасу" перемогти в регулярному чемпіонаті дивізіону NCAA

Вклад 19-річного українця в перемогу склав 6 очок (2 влучання із-за триочковї дуги і ще 4 промахи з гри), 3 підбирання, 1 перехоплення за 27 хвилин проведених на паркеті. Зазначимо, що перемога забезпечила "Канзасу" 13-й поспіль титул в регулярному чемпіонаті...Unn.com.ua

регулярного чемпіонату NCAA Канзас українського захисника Святослава Михайлюка переміг команду Техаського християнського університету - 87:68. Українець набрав 6 очок, 3 підбирання, 1 перехоплення за 27 хвилин, пише ФБУ. Перемога забезпечила Канзасу 13-й поспіль титул в регулярному чемпіонаті дивізіону. Раніше була...Чемпион

в заключному матчі групового етапу Євроліги угорську Юніку - 78:63. Ягупова вийшла в стартовому складі та набрала 16 очок, 3 підбирання, 2 передачі за 30:37. Однак цієї перемоги виявилося мало для продовження боротьби в турнірі. Лілль посів лише шосте місце...Чемпион

Бюючекменджер: Хейс (26), Джонсон (22), Калойаро (16), Стіпанович (13). Єнісей: Елегар (23 + 11 підбирань), Хілліард (20), Браймо (14), Заворуєв (10), Вздихалкін (10). Перший матч - 81:91. Чемпион

БК "БІПА" підписав чемпіона України С.Попова

"Кривбасі", який знявся з чемпіонату. С.Попов провів за криворізців 12 матчів, його середня результативність в яких склала: 7,8 очок, 3,5 підбирання, 2,3 передачі, 1,6 перехоплення. Зазначається, що досвідчений 28-річний захисник може зіграти за одеситів вже в "Фіналі чотирьох" Кубка України...Unn.com.ua

До символічної пятірки тижня Суперліги потрапило двоє гравців Черкаських Мавп

До списку увійшли і гравці “Черкаських Мавп”, передає УНН. Так, топ-5 гравців має такий вигляд: захисник Генрі Дугат ("Будівельник"), очки – 10, підбирання – 7, передачі – 4,5; атакуючий захисник Кенет Фандербурк ("БІПА"), очки – 20, підбирання – 5, передачі – 3,5;...Вчасно (Черкаси)

рахунком 62:78. Українець у вирішальному поєдинку відіграв 20 хвилин, за які набрав 8 очок (1/3 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання, 1 перехоплення й 1 блок-шот. Трікала українського свінгмена Олександра Липового у домашньому матчі 18-го туру чемпіонату Греції перемогла клуб...Чемпион

Поточний сезон Попов починав у Кривбасі, в складі якого зіграв 12 матчів, в яких його статистика склала 7.8 очок, 3.5 підбирання, 2.3 передачі, 1.6 перехоплення за 22:42 хв. в середньому за матч. Як відомо, у Фіналі чотирьох Кубка України БІПА...Чемпион

Двоє баскетболістів "Черкаських Мавп" потрапили до символічної п

Очки 10, підбирання 7, передачі 4,5; Як повідомляв УНН, стали відомими пари Фіналу чотирьох Кубка України з баскетболу.Unn.com.ua

Українські баскетболісти у складах своїх команд зазнали поразок у фінальних Кубкових матчах

рахунком 62:78. Українець у вирішальному поєдинку відіграв 20 хвилин, за які набрав 8 очок (1/3 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання, 1 перехоплення та 1 блок-шот. Нагадаємо, що Сергій Гладир у складі "Монако" виграв Кубок французької ліги та став найціннішим...Unn.com.ua

Матч усіх зірок НБА-2017 побив рекорд результативності

Заходу). Найрезультативнішим спортсмен зустрічі став гравець домашньої команди Зіркового вікенду Нью-Орлеан Пеліканс важкий форвард Ентоні Девіс 52 очки і 10 підбирань. Окрім того 52 очки Е.Девіса стали рекордом за кількістю набраних балів у Матчах зірок за всю історію. Раніше рекордсменом...Unn.com.ua