підбирання

Липовий став найрезультативнішим баскетболістом у грі ЛЧ проти клубу Санона

33 хвилини Липовий завершив гру у статусі найрезультативнішого та найефективнішого на паркеті 17 очок (6/13 з гри, 2/2 штрафні), 5 підбирань, 2 асисти, 3 перехоплення, рейтинг ефективності склав 19 балів. Натомість український захисник Санон за 8:33 хвилини не набрав жодного...Unn.com.ua

"Бостон" обіграв" Філадельфію" у матчі-відкритті сезону НБА

захопити лідерство "Бостону" (30:21) і не віддати його до фінального свистку 105:87.За переможців 21 очки набрав Тейтум, 16 + 10 підбирань додав Морріс, 12 приніс Браун. У "Філадельфії" 23 + 10 підбирань має Ембіід, 19 очок, 15 підбирань і 8...Unn.com.ua

Голден Стейт свій останній сезон перед переїздом в Сан-Франциско відкрив нервовою перемогою над Оклахомою. Ua-football

Кропивницькі баскетболісти двічі програли БК «Ніко-Баскет»

БК Золотой вєк із Кропивницького двічі поступився на виїзді Ніко-Баскету у другому турі Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі. Гречка

Жіноча збірна України 3х3 завершила виступ на Олімпійських іграх

Команда Дмитра Неволіна у першому раунді плей-оф, 1/4 фіналу, поступилась команді Австралії. Ключовим фактором у цьому матчі стала перевага австралійської команди на підбираннях. Спорт.ua

Форвард збірної України вийшов у старті, відіграв 37 хвилин, набрав 16 очок (5/6 двоочкових, 0/2 триочкових, 6/6 штрафних), зібрав 7 підбирань (2 у нападі) та зробив 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті. Рейтинг ефективності українця склав 23 бали...UkrBasket

Буковинець зіграв за одеську баскетбольну команду у Луцьку

зіграв за Хімік-2 у першому матчі. Наш земляк провів на майданчику майже 5 хвилин, набрав 2 очка та зробив одне підбирання, пише Чернівці.спорт. Цікаво, що за Старий Луцьк Університет виступає відомий 41-річний баскетболіст Олег Салтовець, який раніше захищав кольори БК...0372.ua

Кристал у запеклому двобої перемагає Таврію

цьому матчі відігралася й цього разу гол вийшов доволі видовищним. Навіс у штрафну Кристала завершився тим, що гостьова команда виграла підбирання, а Соколан на додачу вдало упіймав м'яча на ногу влучно пробивши у лівий від Крюкова кут - 2:2. Останні...Мост

БК "Тернопіль-ТНЕУ" двічі впевнено переміг "Київ-Баскет"

БК "Тернопіль-ТНЕУ" повністю переграв суперника під щитами, здійснивши вдвічі більше підбирань. Крім цього, тернополяни були значно влучнішими із середньої дистанції. Як наслідок, 9 гравців провели на площадці більше 15 хвилин.Галичина спортивная

БК "Запоріжжя" завдав першої поразки чинним чемпіонам України

Відзначимо дебютну гру за черкасців захисника збірної України Руслана Отверченка 5 очок і 1 підбирання. Unn.com.ua

У підсумку третя поспіль поразка Золотого Вєка на старті сезону. У другій групі без поразок після трьох матчів залишилися Львівська Політехніка та Рівне. У Київ-Баскета третя поспіль поразка на старті. UkrBasket

"Говерла-КФВ" - "Рівне ОШВСМ": огляд матчів

завершенні повторної дуелі. Справжнім лідером у складі господарів став Володимир Орленко, який записав до свого активу дабл-дабл (26 очок, 13 підбирань). Значний же вклад у звитягу переможців зробили той же Ілля Шемосюк (19 очок) та Назарій Кісільчук, в активі якого...Галичина спортивная

Суперліга. "Дніпро" переміг "Одесу", "Мавпи" програли "Запоріжжю"

України"Дніпро" - "Одеса" - 90:85 (22:23, 22:16, 27:30, 19:16)"Дніпро": Мішула (13 + 5 передач), Закурдаєв (2), Ревзін (2 + 5 підбирань), Тимофієнко (23 + 5 підбирань), Кушніров (0 + 4 підбирання) - старт; Шундель (13), Кожем'якін (14), Бондарчук (8), Натяжко...Sportanalytic

Захисник збірної України поповнив ростер БК "Черкаські Мавпи"

в іспанській Манресі. У чемпіонаті Іспанії Отверченко провів 32 матчі де у середньому за гру здобував 5,2 очки та 1,4 підбирання. Відзначимо також, атакуючий захисник виступав за збірні України усіх вікових груп. За національну збірну Отверченко провів 14 матчів і...Unn.com.ua

Євген МУРЗІН: «Нервова гра була, але команда виконала установку»

на майданчику панувала командна гра, гоняли м’яча, був рух м’яча, то ж я задоволений. Ми виграли за усіма показниками. І підбирання, і відсоток (влучань — ред.). Так, дещо нервова була гра, але я думаю, хлопці виконали основні установки. У складі...Спорт.ua

Запоріжжя цією слабкістю суперника скористалося і спорудило фактично переможний двозначний відрив. Друга перемога Запоріжжя в трьох матчах, перша поразка Мавп. UkrBasket

М. Горобченко (6), Луценко (6 + 4 передачі + 2 блок-шота), Крутоус (19 + 5 передач), Мангано (12 + 10 підбирань), Сандул (10 + 7 підбирань + 6 передач) – старт; Челован (7), Носков (6), Петров (9 + 4 передачі),...UkrBasket

Київ-Баскет на власному паркеті дотиснув Миколаїв

киян в цьому матчі став Павло Крутоус, який до 18 очок (7/8 двоочкових, 1/3 триочкових) додав 5 передач та 3 підбирання, а рейтинг його ефективності склав 23 бали. У «Миколаєва» 15 очок і 7 підбирань набрав Олексій Адедиран (РЕ -...Спорт.ua

матчі НБА проти чинних чемпіонів Голден Стейт.  За 31:22 він набрав  22 очка (6/13 двоочкових, 2/5 триочкових, 4/4 штрафних), 1 підбирання, 4 передачі. Наш баскетболіст випередив у цьому матчі зірку Голден Стейт Клея Томпсона.UkrBasket

його показник склав 42% реалізованих атак з триочкової дуги. Загалом у минулому сезоні один з лідерів “Будівельника” здобував 14.9 очок, 3,2 підбирання та 3.2 передачі. У Черкасах Руслан має замінити Олександра Кобця, який полишив команду і днями має підпитати контракт з...Інфоміст