півфінал

Козлова з тріском програла у чвертьфіналі

Українська тенісистка Катерина Козлова покинула турнір у Франції. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У півфіналі вона практично без шансів поступилася чешці Вондроусовій у двох партіях.Катерина Козлова (Україна) - Маркета Вондроусова (Чехія) - 2:6, 5:7ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ...Sportanalytic

У підсумку до півфіналу пройшли Жуки Stihl, Челсі+ Кунівка. Заключний поєдинок проходив між Жуками і Челсі+.Тижневик «ЕХО

Директорат Чемпіонату України розглянув аналіз роботи суддівської бригади поєдинку плей-оф Суперліги Миколаїв - Хімік 26 березня. Про це повідомляє прес-служба ФБУ. За помилку, яка вплинула на результат, арбітра матчу Олександра Біду відсторонено від суддівства поєдинків чемпіонату та Кубка України на...1NEWS

Суперліга. "Дніпро" переміг "Запоріжжя" і вийшов у півфінал

завершився останній матч чвертьфінальної серії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Дніпро" здобув виїзну перемогу над "Запоріжжям" і закрив серію у двох матчах.У півфіналі команда Дениса Журавльова зустрінеться з южненським "Хіміком"."Запоріжжя-ZOG" - "Дніпро" - 79:97 (14:22, 21:30, 21:24, 23:21)"Запоріжжя-ZOG": Мальчевський (17), Носков (13...Sportanalytic

Рафаель Надаль і Фабіо Фоньїні посперечаються за вихід у фінал турніру Miami Open-2017. У ніч на четвер іспанець розібрався із Джеком Соком, а італієць розгромив Кея Нісікорі. 1NEWS

У півфіналі нашу представницю зупинила майбутня чемпіонка з Іспанії Амалія Матас.1NEWS

Дніпро спокійно оформив путівку у півфінал плей-офф Суперліги, вигравши другий матч чвертьфінальної серії у Запоріжжя.1NEWS

У середу, 29 березня, визначилися перші півфіналісти жіночої Ліги чемпіонів-2016/17 з футболу серед жінок. 1NEWS

У середу, 29 березня, відбулися матчі-відповідь 1/4 фіналу баскетбольної Ліги чемпіонів-2016/17. 1NEWS

спроб і отримував потужну допомогу з лавки. У цьому матчі все було на користь Дніпра, який спокійно оформив путівку в півфінал плей-оф Суперліги Парі-Матч, вигравши другий матч чвертьфінальної серії. За право зіграти у фіналі чемпіонату України команда Дениса Журавльова побореться...Mig.com.ua

"Черкаські Мавпи" переграли "БІПУ" і пройшли у півфінал Суперліги

"Черкаські Мавпи" у півфіналі Суперліги. Підопічні Максима Міхельсона вдруге обіграли БК "БІПА". Цього разу, вже на одеському паркеті. Суперники до останнього чинила опір черкасцям.ВIККА

У півфіналі дніпряни зустрінуться з Хіміком Сьогодні, 29 березня, Дніпро обіграв Запоріжжя і вийшов до півфіналу плей-офф Суперліги. Запоріжжя-ZOG – Дніпро 79:97...Znaj.ua

За право зіграти у фіналі чемпіонату України команда Дениса Журавльова побореться з чинним чемпіоном южненським Хіміком. В іншому півфіналі Будівельник проекзаменує Черкаські Мавпи. Серії триватимуть до трьох перемог однієї з команд.Чемпион

Бронзовим призером цих змагань стала лідерка українського пулу Катерина Половинчук, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України. У півфіналі нашу представницю зупинила майбутня чемпіонка з Іспанії Амалія Матас.Чемпион

Чемпіонат України-2016/17 з баскетболу 1/4 фіналу БК Запоріжжя - Дніпро 79:97 (14:22, 21:30, 21:24, 23:21) Чемпион

«Черкаські Мавпи» в гостях здобули перемогу над одеситами

Черкаські Мавпи в перестрілці штрафними не залишили шансів одеситам та перемогли у другому матчі плей-оф, чим забезпечили собі вихід у півфінал змагань. Герой матчу: Кращим в матчі був Андрій Кальніченко, який, хоч і залишив майданчик за 7 хвилин до завершення...Нова доба

«Альтернатива» стала другим фіналістом «Кубка Надії» з футзалу. Це стало відомо після того, як в очному протистоянні у півфіналі ця команда мінімально здолала «Галицьку Здобу-2» - 2:1.Гал-info

До старту міжнародного пісенного конкурсу Євробачення залишилися лічені місяці, адже перший півфінал відбудеться вже 9 травня. Torvald'' полтавець Євгеній Галич розповів, як готується до виступу на конкурсі.Vpoltave.info

БК "Будівельник" розгромив "Кремінь" і вийшов у півфінал Суперліги

20 очок, 3 підбирання, 4 передачі. Додамо також, для Кременя на цьому сезон вже завершено, а Будівельник продовжить боротьбу в півфіналі, де його суперником будуть Черкаські Мавпи. Поєдинки 1/2 фіналу відбудуться 10 і 12...1NEWS

Вже до великої перерви кияни набрали 64 очка. Будівельник: Отверченко - 24 очка, 3 підбирання, 2 передачі; Znaj.ua