півфінал

Вісім медалей виборола українська збірна на ЧС із боротьби серед 23-річних

Олена Кремзер (59 кг), Христина Береза (53 кг), Ірина Коляденко (65 кг). Зауважимо, що борець вільного стилю Тарас Маркович у півфіналі (57) також виборов бронзу, як і його колега у 92 кг Богдан...Unn.com.ua

Визначилися всі півфіналісти Ліги націй

Команди виступлять у "Фіналі чотирьох" турніру. Завершився груповий етап Ліги націй в групах А. У півфінал вийшли збірні Нідерландів, Швейцарії, Англії та Португалії. Перший "Фінал чотирьох" турніру буде організовано в Португалії. Жеребкування команд відбудеться 3 грудня...Зеркало недели (газета)

Таким чином, команда Усика розраховує відновити сили боксера, адже у минулому році Олександр провів три чемпіонських поєдинки.Так, українець тріумфував у півфіналі та фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії, після чого й став абсолютним чемпіоном в крузервейті. Олександр Усик здобув титул чемпіона світу...24 канал

сьогодні результат на табло. Не скажу, що цей сезон для нас такий уж провальний. В минулому році ми вийшли до півфіналу, завершили чемпіонат на 4 місці, два гравця пішли з нашої команди та прийшлося налагоджувати нові зв*язки між гравцями. Дякую...Жіночий футбол України

За крок до фіналу розважальне шоу "Танці з зірками 2018" покинули Павло Вишняков та Юлія Сахневич. Такі результати півфіналу викликали неоднозначну реакцію у мережі.24 канал

"Рональд вчинив негарно, але я його пробачив". 30 років тому Куман підтерся футболкою Олафа Тона

забувати і Яна Ваутерса, з яким ми потім виступали за Баварію. Гадаю, зараз ви запитаєте про той самий інцидент в півфіналі... Особисто я завжди намагаюся...Ua-football

Популярне шоу "Танці з зірками 2018" продовжує дивувати українців. 18 листопада відбувся півфінал проекту, який відзначився курйозами та несподіваними сюрпризами. Зокрема, під час випуску Катерина Кухар забула про стриманість та станцювала запальні рухи...24 канал

Мукачівський боксер виборов бронзу на Чемпіонаті України

мукачівський боксер Роберт Мартон. Як розповів спортсмен у Фейсбуці, травмування, а саме розсічення, стало причиною припинення участі в чемпіонаті у півфіналі виступити він не зміг. Однак Роберт Мартон таки здобув у свій актив бронзову медаль. Спортсмен вже готується до Чемпіонату...Сайт міста Ужгорода

УЄФА на своїй сторінці в твіттері опублікував порядок визначення переможця Ліги націй. Жеребкування півфіналів відбудеться в понеділок, 3 грудня.Голос Украины (газета)

18 листопада в Україні відбувся півфінал популярного шоу "Танці з зірками 2018". Чотири пари показали ефектні постановки та довели, що вони гідні головного кубка проекту. Зіркові...24 канал

Український дзюдоїст Хаммо завоював "золото" Гран-прі в Гаазі

у першому раунді здолав німця Свена Хейнле, у другому — голландця Роя Мейєра, який є бронзовим призером чемпіонату Європи-2017, у півфіналі — ще одного представника Нідерландів Юра Спійкерса, і фінальній сутичці Хаммо трохи більш ніж за хвилину поклав представника Румунії...Зеркало недели (газета)

Швеції з рахунком 0:1. Збірна Англії 18 листопада у вирішальному матчі групового раунду Ліги націй перемогла Хорватію та вийшла до півфіналу турніру. 20 листопада збірна України зіграє проти Туреччини у Анталії у товариському матчі.Високий замок

Тренер мексиканського "Дорадос" Дієго Марадона відсвяткував вихід команди до півфіналу плей-оф другого дивізіону чемпіонату Мексики. Команда Марадони за результатами двох матчів обіграла "Мінерос" з рахунком 1:0. Аргентинець не стримував позитивних...24 канал

Цієї неділі на 1+1 відбувся півфінал оновленого пректу Танці з зіркми.Новини Полтавщини

Німецький тенісист Олександр Звєрєв вперше в кар'єрі виграв Підсумковий турнір у Лондоні. Нагадаємо, німецький тенісист у півфіналі здолав Федерера.Чемпион

Найтитулованіший боксер-аматор з Індії Вікас Крішан Ядав вирішив почати професійну кар'єру. Свого часу індус програвав у півфіналі ЧС-2011 нашому Тарасу Шелестюку.24boxing

всі прихильники мали змогу дізнатись імена фіналістів проекту. Яскраві костюми, непередбачувані постановки, наполеглива боротьба – це не все, чим запам'ятається півфінал. Пари підготували два номери, в одному з яких станцювали із зірками 1 або 2 сезонів "Танці з зірками". Так,...24 канал

турніру програв другий.Підсумковий турнір АТРфіналНовак Джокович - Алєксандр Звєрєв 4:6, 3:6Нагадаємо, Федерер не зміг пробитися у фінал Підсумкового турніру.Роджер у півфіналі сенсаційно поступився...Чемпион

Харківський Житлобуд-1 впевнено крокує до півфіналу національного кубка фото Житлобуд-1, fczh1.com18 листопада 2018 року матчем у Харкові завершилася стадія 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу...Жіночий футбол України