півфінал

Вгадайте, хто: оголосили ведучого Нацвідбору на "Євробачення 2018"

вкотре будуть транслювати Національний відбір."Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли у кожному півфіналі одразу по 3 учасники претендували на путівку на Євробачення, – говорить Сергій Притула. – У мене, чесно кажучи, навіть...Глянец.com

Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 1 000 доларів США та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge. II. Півфінал відбудеться в США, в Штаті Делавер 12 квітня 2018 року. III. Фінальний раунд в рамках...Галич давній сучасний

Учнівська команда з Закарпаття вдруге поспіль виборола "золото" на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків

Тож заслужено отримала золоті медалі переможця XVI Всеукраїнського турніру юних інформатиків, пише Медіацентр УжНУ. Нагадаємо, ужгородські студенти вибороли Срібло у півфіналі чемпіонату світу з програмування і Кубок України.Голос Карпат

Стало відомо ім

посиланням на УНІАН. “ "Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли в кожному півфіналі відразу по три учасника претендували на участь у "Євробаченні", - сказав він. Як повідомляв УНІАН, у пісенному конкурсі "Євробачення-2018",...Єдність

«Тернопільський Сірий» вдруге стане ведучим національного відбору на «Євробачення-2018»

очікує відсутності явного фаворита. Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли в кожному півфіналі одразу по 3 учасники претендувалі на путівку до Євробачення. У мене, чесно кажучи, є внутрішній конфлікт. З одного боку...TeNews

Посвідченнями «Заслужених майстрів спорту» це Гетьманов Олександр та Швець Вадим». Олександр і Вадим, забивши по голу, допомогли збірній в першому півфіналі «Ювілейного кубку» перемогти кадетів. Фінальна сирена зафіксувала в цьому матчі рахунок 6:0 на користь «Збірників». Із таким же рахунком...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Назван ведущий Национального отбора на "Евровидение-2018"

ориентироваться на месте, а от первого прямого эфира ожидает отсутствия явного фаворита. «Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли в кожному півфіналі одразу по три учасника претендували на путівку до „Євробачення“. В мене, чесно кажучи, навіть є внутрішній конфлікт. З одного боку, хочеться побільше молодих гуртів, різножанровості...Факты

Анонс, суддя, трансляція

гра в Каталонії. Тоді підопічні Вальверде легко впорались з італійцями із загальним рахунком 3:0. Однак не слід забувати про минулорічний півфінал розіграшу Ліги чемпіонів, в якому "Ювентус" тріумфував над "Барсою" за підсумками двох матчів і вийшов у фінал. Та гра...Sportanalytic

Ветеранська команда "Креатор-Буд" не зуміла пробитися до фіналу кубку України серед ветеранів Спорт Тернопільщини

Найпершими путівку в півфінал розіграють представники УПЛ - полтавська Ворскла та рівненський Верес. Львів, стадіон Скіф, 19:00 Як повідомлялося раніше, напередодні у Десні змогли...Чемпион

Усик і Покуляк завоювали бронзу чемпіонату України

У півфіналі наш боксер поступився майбутньому чемпіону Ігорю Шевадзуцькому.Кременчугский Телеграф

Sport Arena. Україну на турнірі Sportcampus Zuiderpark представляла тільки 17-річна Білодід, яка виступала у ваговій категорії до 48 кілограм. У півфіналі Дарина здобула перемогу над представницею Гвінеї-Бісау Тасьяною Сезар, а у вирішальному поєдинку їй вдалося перемогти німкеню Катарину...Урядовий Кур'єр

Кропивничанин став призером чемпіонату України з боксу (ФОТО, ВІДЕО)

завершився вчора у Львові. На головних національних змаганнях року вихованець СДЮШОР №2 успішно провів у ринзі бій за вихід до півфіналу, перемігши достроково житомирянина Максима Чулячеєва. Підопічний тренера Віктора Саласенка цим гарантував собі щонайменше бронзу та довгоочікуване виконання нормативу майстра...Гречка

Як боксер нокаутував суперника на 11-й секунді чемпіонського бою

канадця Бермейна Стіверна у поєдинку за титул чемпіона світу WBC у надважкій вазі. Українець Олександр Усик свій наступний поєдинок у півфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії проти латвійця Майріса Брієдіса може провести у Києві.Еспресо TV

У крайовій Лізі Чемпіонів відомі півфіналісти. У неділю, 19 листопада, стали відомі півфіналісти закарпатської Ліги Чемпіонів. На чотирьох стадіонах області відбулися поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Закарпаття. Результати такі:Стадіон с. Великі Лучки: ФК...Ужгород.net.ua

Українська шаблістка Харлан виграла етап Кубку світу, розгромивши росіянку та італійку

Раніше, у півфіналі, українка здолала російську двократну олімпійську чемпіонку Яну Єгорян.Експрес

Буковинський боксер - фіналіст чемпіонату України серед чоловіків

району Чернівецької області Степан Грекул (81 кг) потрапив у фінал чемпіонату України серед чоловіків, який відбувається у Львові. У півфіналі вихованець Івана Собка та Андрія Грудея переміг представника Вінниці Владислава Михайлова 5:0. Суперником Степана у фіналі став ще один...0372.ua

Українанка Білодід отримала "золото" на гран-прі з дзюдо у Гаазі

Sport Arena. Україну на турнірі Sportcampus Zuiderpark представляла тільки 17-річна Білодід, яка виступала у ваговій категорії до 48 кг. У півфіналі Дарина здобула перемогу над представницею Гвінеї-Бісау Тасьяною Сезар, а у вирішальному поєдинку їй вдалося розібратися з німкенею Катариною Менц.Еспресо TV

Федерер несподівано програв у півфіналі

Сьогодні на Підсумковому турнірі року у Лондоні визначаються фіналісти. Доволі несподівано легендарний швейцарець Роджер Федерер після виграшу першого сета поступився Давіду Гоффену з Бельгії. Sportanalytic