півфінал

Франківські боксери привезли дві срібні та одну бронзову нагороду

Мансуров Олександр та Петришин Ростислав у перший же день турніру здолали своїх опонентів з Молдови та Румунії і пройшли у півфінал змагань. Другий день поєдинків став напруженіший та важчий для Мансурова Олександра, який поступився місцевому боксеру з міста Орхей —...Галичина спортивная

Українкам Лесі Цуренко та Людмилі Кіченок не вдалося пробитися до півфіналу парних змагань на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США) з призовим...1NEWS

ФК "ІнБев" 14.00-15.00 ФК "ІнБев-2" - ФК "Форца" 15.00-16.00 ФК "ІнБев"- ФК "Грантех" 16.00-17.00 ФК "Персей" - ФК "Форца" 17.00-18.00 ПІВФІНАЛ 18.00-19.00 ФІНАЛ Спортивний...Спортивний Житомир

Леся Цуренко та Людмила Кіченок пробилися до чвертьфіналу турніру WTA Premier 5

Зазначається, що за вихід до півфіналу українки посперечаються з тайвансько-румунською парою Се/Нікулеску.Unn.com.ua

для того, щоб приймати змагання офіційні рівня Чемпіонату Європи та Світу, польських ліг. Нині ми вже ведемо переговори для проведення півфіналу Чемпіонату Європи серед юніорів вже в наступному році у Рівному, - прокоментував очільник "КВРС" Сергій Головня. Варто зазначити, що...Все

Перша ракетка України і п'ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна у чвертьфіналі турніру у Торонто обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України. «Еліна Світоліна перемогла чемпіонку Wimbledon-2017 Гарбіньє Мугурузу в 1/4 фіналу тенісного турніру...1NEWS

з тенісу категорії WTA Premier 5 у Торонто – Rogers Cup, українка Еліна Світоліна, посіяна під 5 номером, зустрілася у півфіналі із 2-ю ракеткою світу румункою Сімоною Халеп, передає кореспондент УНН. У першому сеті українка домінувала, вигравши зі старту 5...1NEWS

"Юність" пройшла "Демню" у Кубку Львівщини

Жеребкування півфіналів відбудеться у п'ятницю, 11 серпня. «Юність» (Верхня Білка) - «Демня» - 2:0...Галичина спортивная

Розенковою наша тенісистка виборола срібну медаль Чемпіонату України. Також в одиночних виступах Юлія тех показала високий результат та дійшла до півфіналу турніру. Слід відмітити, що Юлія Попик змагається у віковій категорії U-16. Примітно, що завдяки успіху на Чемпіонаті України, наші...Все

Кам

СК «ЧАЙКА/ДЮСШ «Юність»  у мережі Facebook. Медаль здобув для команди спортсмен Артем Жуковський. На жаль, у боротьбі за вихід у півфінал Артем отримав серйозну травму руки і не зміг продовжувати змагання. Загалом команда кам`янецьких тхеквондистів здобула на Чемпіонаті України у...7 днів - життя за тиждень

Двократний чемпіон НБА Коул продовжить виступи за Маккабі

набирав 7,0 очка, 2,0 підбирання і 2,7 передачі в середньому за гру. Додамо, що в минулому сезоні "Маккабі" вийшов в півфінал Суперліги Ізраїлю, де програв "Маккабі" з Хайфи. Також клуб виступав в Євролізі, де зайняв 14 місце і залишився без...Unn.com.ua

Долгополов одержав третю перемогу на цьогорічному турнірі в Цинциннаті

особистих зустрічей киянин виграв лише одну – в 2013 році на канадському Мастерсі. Після цього двічі поступився: в 2014-му в півфіналі Акапулько та минулого року в першому колі. Відзначимо, що у наступному колі киянину протистоятиме 23 номер АТР австралієць Нік...1NEWS

Світоліна наступного тижня може стати першою ракеткою світу

що Світоліна у разі завоювання титулу в Цинциннаті та у випадку не виходу в фінал Халеп і не виходу у півфінал Плішкової – очолить світову генерацію. Як повідомляв УНН, Світоліна стала переможницею турніру в...Unn.com.ua

"Черкаські Мавпи" підписали першого легіонера у новому сезоні

виступів у цьому клубі новачок "Мавп" виграв 6 чемпіонських титулів, 5 разів ставав володарем національного кубка та двічі доходив до півфіналу Адріатичної ліги. Очікується, що у Черкаси Поповіч прибуде цього тижня і разом з "Мавпами" візьме участь у перших передсезонних...ВIККА

Бучі під Києвом завершився чемпіонат України з тенісу. Чотирнадцятирічна сумчанка Анна Пархоменко в парі з Іриною Русін із Мукачево дійшла до півфіналу «дорослих» змагань. Крім того, наша землячка в парі з Іллею Сарафіним із Коломиї змогла пробитись у чвертьфінал змішаних пар.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

відчував себе добре. Відчував, що я накатую, розганяюс».. Також на чемпіонаті позмагалась й уродженка Сум Анна Плотіцина. Вона пробилася до півфіналу у бігові на 100м із бар’єрами. Там дистанцію вона подолала за 13,08с і у фінал не вийшла. Також Анна...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

програм інтенсивного розвитку молодих підприємців та їх інноваційних рішень. Молоді стартапери презентували свої напрацювання. Із 34 команд, котрі потрапили до півфіналу, було обрано лише 11. Зараз вони проходять насичений курс підготовки з досвідченими менторами, провідними спеціалістами телеком-індустрії України.    Член...Моя Вінниця

Марко Поповіч підсилив склад Черкаських Мавп

виступів у цьому клубі новачок «Мавп» виграв 6 чемпіонських титулів, 5 разів ставав володарем національного кубка та двічі доходив до півфіналу Адріатичної ліги. У минулому сезоні Поповіч був одним із лідерів косоварського «Башкімі», у чемпіонаті він здобував 12 очок та...Sportgid

Екс-баскетболіст збірної Чорногорії М.Поповіч перейшов у "Черкаські Мавпи"

виступів у цьому клубі новачок "Мавп" виграв 6 чемпіонських титулів, 5 разів ставав володарем національного кубка та двічі доходив до півфіналу Адріатичної ліги. Зазначається, що у минулому сезоні М.Поповіч був одним із лідерів "Башкімі" з Косово, у чемпіонаті він здобував...Unn.com.ua