півфінальні поєдинки

Ветерани "Динамо" та "Карпат" проведуть матч пам

та збірна команда вболівальників і журналістів. Збір призначено на 11:00, а після того, як будуть закінчені останні приготування, пройдуть 2 півфінальні поєдинки та фінал. Матчі триватимуть 2 тайми по 25 або 30 хвилин.Вхід на матчі турніру 13 грудня вільний. "Динамо"...Sportgid

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" - віце-чемпіон України з міні-футболу

квінтеті А, залишивши позаду ТОВ "ЛЕО", "Київобленерго" та "Харківобленерго". У чвертьфіналі наша команда обіграла колектив з Кіровоградщини (1:0), а в півфінальному поєдинку мінімально здолала "Сумобленерго" - 2:1. На жаль, у фінальному поєдинку футзалісти з Франківщини вдруге на турнірі поступились Житомиробленерго"...Галичина спортивная

Буковинський боксер дійшов до півфіналу чемпіонату України

На шляху до півфіналу переможець всеукраїнських і міжнародних змагань подолав бійця із Дніпропетровщини Микиту Страстіна та донеччанина Вадима Устімова. У півфінальному поєдинку Степан Грекул поступився, на жаль, супернику з Вінницької області Денисові...Буковинська правда

Львів

переміг Артура Саргсяна з Херсону, а в 1/4 Віктора Труша з Вінниці. В обох випадках був зафіксований рахунок 3:0. У півфінальному поєдинку львів’янин поступився технічним нокаутом в третьому раунді майбутньому чемпіонові Ігору Шевадзуцькому з Дніпра. У вазі до 64 кг...Галичина спортивная

Визначилися фіналісти Ліги Чемпіонів. У неділю, 20 листопада в Сільці та Заріччі відбулися півфінальні поєдинки закарпатської Ліги Чемпіонів.Ужгород.net.ua

Чемпіонату України з боксу серед чоловіків 2016 році прийматиме Харків. Попередня стадія змагань відбуватиметься на базі ХТЗ, а півфінальні та фінальні двобої пройдуть Ukrainianwall

Світоліна стала фіналісткою WTA Elite Trophy

У півфінальному поєдинку українка обіграла першу ракеку турніру Йоханну Конту з Великобританії. У чвертьфіналі Світоліна, нагадаємо, обіграла росіянку Олену Весніну.Зеркало недели (газета)

Харьков примет чемпионат Украины по боксу

19 листопада - півфінальні поєдинки (Палац спорту «Локомотив»)...Спорт.ua

За підсумками двох днів півфінальних поєдинків в активі української збірної три нагороди.Чемпион

«Зоря» і «Колос» зіграють за чемпіонство

До фіналу чемпіонату Новосанжарського району з футболу вийшли команди із Руденківки та Стовбиної Долини. Колос вибиває Темп Фіналістів визначали у півфінальних поєдинках, які відбувалися 22?го жовтня на центральному стадіоні Нових Санжар. У першому півфіналі зустрічалися Темп із Сухої Маячки, переможець...Тижневик «ЕХО

У Мукачеві завершився видовищний фінал ЧУ серед ветеранів: як грають футболісти за 50 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Західному регіоні найсильнішими цього сезону виявились команди Ужгорода, Мукачева, Житомира та Чернівців. Відтак у суботу, 1 жовтня, у Мукачеві пройшли півфінальні поєдинки між командами Ужгород-Житомир та Мукачево-Чернівці. У першому поєдинку переможець визначився тільки у післяматчевих пенальті - футбольна фортуна посміхнулася...Закарпатський Кореспондент

У Мукачеві панував футбольний азарт

1 жовтня в Мукачеві на стадіонах СОК ДЮСШ та «Авангард» відбулися півфінальні поєдинки Чемпіонату України з футболу серед ветеранських команд. ФК Ужгород зійшовся з сильним суперником ветеранами ФК Аміко Андрушівка (Житомирська обл.).Основний час...Голос Карпат

У фіналі зійдуться "Карпати" та андрушівський "Аміко". 1 жовтня в Мукачеві на стадіонах СОК ДЮСШ та "Авангард" відбулися півфінальні поєдинки Чемпіонату України з футболу серед  ветеранських команд. ...Ужгород.net.ua

Ужгородські "Лісоруби" вдома програли команді з Києва

Півфінальний поєдинок Лісоруби програли з рахунком 28:36, повідомило Закарпаття Спортивне. Голос Карпат

Спортсмен з Житомирської області став бронзовим призером Кубку України з боксу

У першому поєдинку Максим Чулячеєв переміг місцевого спортсмена Сергія Федорова, а у півфінальному поєдинку жереб звів нашого земляка з представником Запоріжжя Дмитром Замотаєвим.Житомир.info

турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Toray Pan Pacific Open серії Premier в Токіо (Японія) з призовим фондом $1 мільйон. У півфінальному поєдинку харків'янка у суботу поступилася японці Наомі Осаці — 6:1, 3:6, 2:6, повідомляє Укрінформ. У фіналі турніру Осака протистоятиме екс-першій...Високий замок

Бердичівлянин Максим Чулячеєв – бронзовий призер Кубку України з боксу

Наш земляк виступав у ваговій категорії 52 кг. У першому поєдинку Максим Чулячеєв переміг місцевого спортсмена Сергія Федорова, а у півфінальному поєдинку жереб звів нашого земляка з представником Запоріжжя Дмитром Замотаєвим. На жаль, наш земляк поступився своєму супернику та став...Спортивний Житомир

відновлення, стане відомо після медичного обстеження. Нагадаємо, що весь цей час Компані відновлювався після травми, отриманої ще в травні в півфінальному поєдинку Ліги Чемпіонів з "Реалом".Ua-football

Паралімпіада-2016. Третє українське золото з рук Кафу

Андрій Цуканов, Анатолій Шевчик, Іван Шкварло У фінальній зустрічі українська збірна розраховувала вдруге зійтися з бразильцями, однак господарі турніру у півфінальному поєдинку сенсаційно поступилися 0:5 іранцям, команді, яка потрапила на Паралімпіаду в останню мить, замість збірної Росії. Україна Іран 2:1...Ua-football