півфінальні поєдинки

Вакарчук, Хацкевич і Срна зіграють за команду Шевченка на "Турнірі чемпіонів"

і рок-музикант Святослав Вакарчук. Натомість у порівнянні із минулою заявкою відсутній воротар Олександр Шовковський. Зауважимо, що турнір складатиметься із двох півфінальних поєдинків, матчу за третє місце та фіналу, кожен з яких включатиме два тайми по 15 хвилин. Додамо, що в...Unn.com.ua

Команда Друзів Шевченка - Команда Легенд УЄФА 5:1

Команда Друзів Шевченка - Команда Легенд УЄФА 5:1 У дружньому турнірі на мініфутбольному полі ветерани футболу провели цікавий півфінальний поєдинок. Ua-football

у турнірі візьмуть участь 4 команди: "Легенди "Ліверпуля", "Легенди "Реалу", "Легенди Ліги чемпіонів" та "Друзі Шевченка". Змагання складатиметься із двох півфінальних поєдинків, матчу за третє місце та фіналу, кожен з яких включатиме два тайми по 15 хвилин. Усі матчі відбуватимуться...24 канал

Французький «Ліон» став переможцем жіночої Ліги чемпіонів

96 Нагадаємо, сьогодні на газоні стадіону Динамо імені Валерія Лобановського зійшлися жіночі команди німецького Вольсбургу та французького Ліону. Вони в півфінальних поєдинках перемогли команди з Великої Британії Челсі та Манчестер Сіті.Ракурс

У Києві розпочався фінал жіночої Ліги чемпіонів

це повідомляє football.ua. На газоні стадіону Динамо імені Валерія Лобановського зійшлися жіночі команди німецького Вольсбургу та французького Ліону. Вони в півфінальних поєдинках перемогли команди з Великої Британії Челсі та Манчестер Сіті. Фінал у Києві буде для суперників вже третім один...Ракурс

Футболісти України U-16 вийшли у фінал турніру в Сербії

У півфінальному поєдинку підопічні Володимира Єзерського обіграли збірну Чорногорії з рахунком 2:0.Unn.com.ua

Гандболістки «Карпат» - володарі Кубка України-2018 (ВІДЕО)

«Юність», минулими вихідними завершився Кубок України 2018 року серед жіночих команд. Ужгородські спортсменки цими вихідними спершу обігравши миколаївський «Реал» у півфінальному поєдинку 28:36, а далі в надскладному матчі здолавши львівську «Галичанку» 28:24 здобули Кубок України 2018. Цього року за почесний...Новини Закарпаття

Красиве поповнення лебединого сімейства на Ужі

Дивовижна закарпатська природа стала домівкою для птахів. Ужгородські спортсменки цими вихідними спершу обігравши миколаївський «Реал» у півфінальному поєдинку 28:36, а далі в надскладному матчі здолавши львівську «Галичанку» 28:24 здобули Кубок України 2018. Для Бориса Петровського, головного тренера «Карпат»...Новини Закарпаття

Стали відомими фіналісти Кубку України з гандболу

У Фіналі чотирьох Кубка України з гандболу відбулися півфінальні поєдинки. В іншому матчі господарі Фіналу чотирьох ужгородські Карпати впевнено переграли миколаївський Реал 36:28.Unn.com.ua

У Данії щойно завершився другий півфінальний поєдинок 82-го чемпіонату світу з хокею із шайбою. Гравц...Експрес

в 2017 році Стало відомо, проти кого Еліна Світоліна зіграє у фіналі турніру WTA Premier Mandatory у Римі. У напруженому півфінальному поєдинку росіянка Марія Шарапова поступилася першій ракетці світу Симоні Халеп. Саме проти румунки зіграє Світоліна у вирішальному поєдинку турніру...Чемпион

У столиці Данії Копенгагені, де триває чемпіонат світу-2018 з хокею серед команд елітного дивізіону, сьогодні, 19 травня, буде зіграно два півфінальних поєдинки. О 16:15 розпочнеться гра Швеція – США, а в 20:15 стартує матч Канада – Швейцарія.Западная информационная корпорация

У Белграді, де триває «Фіналі чотирьох» баскетбольної Євроліги сезону-17/18, в півфінальних поєдинках мадридський «Реал» обіграв московський ЦСКА, а стамбульський «Фенербахче» переміг «Жальгіріс» з Каунаса.Западная информационная корпорация

бронзову нагороду на представницьких змаганнях. Варто відзначити, що Анна стала єдиною медалісткою у складі збірної команди України на турнірі. У півфінальному поєдинку наша землячка поступилась багаторазовій чемпіонці Росії, заслуженому майстру спорту Дарії Абрамовій. Ковельську спортсменку до змагань підготував заслужений тренер України Віктор...Волинська правда

Друзі Шевченка зіграють міні-турнір на Хрещатику з зірками світового футболу

змаганнях візьмуть участь чотири команди - "Легенди "Ліверпуля", "Легенди "Реалу", "Легенди "Ліги чемпіонів" та "Друзі Шевченка". Турнір складатиметься із двох півфінальних поєдинків, матчу за третє місце та фіналу, кожен з яких включатиме два тайми по 15 хвилин. Склади команд Турніру...Ua-football

«Ліги чемпіонів» і команда друзів Андрія Шевченка. Телеканал «Футбол 1» транслюватиме весь турнір в прямому ефірі. Турнір складатиметься з двох півфінальних поєдинків, матчу за третє місце та фіналу, кожен з яких включатиме два тайми по 15 хвилин. У перервах між...1NEWS

Сьогодні, 17 травня, відбудуться повторні півфінальні поєдинки Ліги чемпіонів Тернопільщини сезону-2017/18...Спорт Тернопільщини

змаганнях візьмуть участь чотири команди – "Легенди "Ліверпуля", "Легенди "Реалу", "Легенди Ліги чемпіонів" та "Друзі Шевченка". Турнір складатиметься із двох півфінальних поєдинків, матчу за третє місце та фіналу, кожен з яких включатиме два тайми по 15 хвилин. Все це відбуватиметься...24 канал

НБА. "Клівленд" вдруге програв "Бостону" попри феєричний матч від Джеймса

Завершився другий півфінальний поєдинок в серії між "Клівлендом" та "Бостоном". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Аматорська збірна Івано-Франківщини припиняє боротьбу за Кубок регіонів ФФУ

регіонів ФФУ" поборються аматорські збірні Львівської та Житомирської областей. Другий відбірковий етап:: Група А:: м. Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена"Півфінальний поєдинок "Кубку регіонів ФФУ"16 травня (середа)13:00 - Збірна Львівської області — Збірна Житомирської областіАрбітри: Гарас І.М. (Тернопільська обл.), Брик...Галичина спортивная