півфінальні поєдинки

УНН. На кортах в Дубаї (ОАЕ) відбулися півфінальні поєдинки категорії WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships в одному з яких провідна тенісистка України Еліна Світоліна зустрілася...Allsvit

Е.Світоліна вийшла у фінал тенісних змагань в Дубаї

На кортах в Дубаї (ОАЕ) відбулися півфінальні поєдинки категорії WTA Premier "Dubai Duty Free Tennis Championships" в одному з яких провідна тенісистка України Еліна Світоліна зустрілася з першою...Unn.com.ua

Як відомо, у Фіналі чотирьох Кубка України БІПА зіграє з Будівельником. Місце проведення Фіналу чотирьох - Київський Палац спорту. Обидва півфінальних поєдинки відбудуться у п’ятницю, 24 лютого. Перша пара розпочне суперництво о 17:00, друга - о 19:30. Переможці півфінальних протистоянь...Чемпион

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у фінал турніру Argentina Open, що триває у Буенос-Айресі. У півфінальному поєдинку українець здолав іспанця Пабло Каррено Бусту з рахунком 7:5, 6:2. Суперник на рівних бився з українцем до рахунку 5:5 у...Високий замок

"Віза-Вторма" виходить до фіналу Кубка АМФІФО

Футзальний клуб "Віза-Вторма" у півфінальному поєдинку обласного кубка вчора обіграв "Трейд Захід Буд" та вийшов до фіналу.Галичина спортивная

Не пропустіть!

4. 12.45 14.00 2-й півфінальний поєдинок Синевир- Спартак...Голос Карпат

Кубок України: перенесені матчі "Шахтаря" і "Динамо" відбудуться 5 квітня

Також стало відомо, що 26 квітня відбудуться півфінальні поєдинки турніру.Зеркало недели (газета)

Пари 1/2 фіналу виглядають так: Хімік - Дніпро Будівельник - БІПА Місце проведення Фіналу чотирьох - Київський Палац спорту. Обидва півфінальних поєдинки відбудуться у п’ятницю, 24 лютого. Перша пара розпочне суперництво о 17:00, друга - о 19:30. Переможці півфінальних протистоянь...Чемпион

Стали відомими пари Фіналу чотирьох Кубка України з баскетболу

наступним чином: Хімік Дніпро Будівельник БІПА. Місцем проведення Фіналу чотирьох FreezeOil Кубка України стане київський Палац спорту. Зазначається, що обидва півфінальних поєдинки відбудуться 24 лютого. Перша пара розпочне суперництво о 17:00, друга о 19:30. Переможці півфінальних протистоянь визначать учасників головного...Unn.com.ua

Химик сыграет с Днепром в полуфинале Кубка Украины

пара: Хімік – Дніпро2 пара: Будівельник – БІПА Місце проведення Фіналу чотирьох FreezeOil Кубка України – Київський Палац спорту. Обидва півфінальних поєдинки відбудуться у п’ятницю, 24 лютого. Перша...Sportgid

У Черкасах змагатимуться кікбоксери

з 11 по 12 лютого. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Програма змагань: 11 лютого – попередні та півфінальні поєдинки (початок о 10-00) 12 лютого – фінальні поєдинки ( початок о 10-00), нагородження переможців та призерів Адреса: м.Нова доба

1 лютого в манежі Коледжу фізвиховання відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка АМФІФО.Дзеркало Коломиї

"Sandalino" Коломия - фіналіст Кубка області АМФІФО

У перший день лютого в манежі Коледжу фізвиховання відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка АМФІФО. Коломийське "Sandalino" здобуло вольову перемогу над долинським МФК "Нафтовик" та вийшло до фіналу. Другий півфінал відбудеться 15-го лютого.Галичина спортивная

Львів

представника Нідерландів. В другому колі суперника з Іспанії (3:0). В наступних колах суперниками львівянина стали білорус (1:0), мароканець, натомість у півфінальному поєдинку французи (8:0 та 1:0). А у фіналі Станіслав Горуна переміг італійця. Про це повідомили сьогодні, 30 січня, на...Щоденний Львів

Героєм півфінального поєдинку на Меморіалі Макарова ФК "Тернопіль" -"Сталь" (U-21) з Каменського став оборонець муніципалів Андріан Бабич...Спорт Тернопільщини

Андріан Бабич: "Сподіваюся, що кубок привеземо в рідний Тернопіль!

Героєм півфінального поєдинку на Меморіалі Макарова ФК «Тернопіль» —«Сталь» (U-21) з Каменського став оборонець муніципалів Андріан Бабич, який на останніх хвилинах матчу зумів...Галичина спортивная

Федерер і Надаль зіграють у фіналі Australian Open

У матчі за титул змагатимуться зіркові ветерани. Відбулися півфінальні поєдинки чоловічої частини Відкритого чемпіонату Австралії. Вчора, 27 січня, у вирішальний матч вийшов швейцарець Роджер Федерер, а сьогодні його суперником...Зеркало недели (газета)

У п'ятницю, 27 січня, на НТБ "Динамо" в Конча-Заспі відбулися півфінальні поєдинки меморіалу Макарова. У першому поєдинку кривдник житомирян ФК "Тернопіль" зустрівся із дублерами "Сталі" з Камянського. На початку другого тайму тернополяни...Спортивний Житомир

Українка Костюк вийшла у фінал юніорського Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу в півфінальному поєдинку юніорського Відкритого чемпіонату Австралії і буде боротися за титул. Суперницею Костюк у півфіналі була росіянка Олена Рибакіна, а поєдинок тривав...Зеркало недели (газета)

Українська тенісистка Марта Костюк стала фіналісткою Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів, який проходить в Мельбурні. У півфінальному поєдинку 14-річна киянка, посіяна під 11-м номером, здобула упевнену перемогу над 16-м номером "посіву" росіянкою Оленою Рибакіною - 6:1, 7:5, повідомляє...Високий замок