півфінальні матчі

Малиновський визнаний кращим гравцем матчу з Остенде

17 січня відбувся перший півфінальний матч Кубка Бельгії між Остенде і Генком. За підсумками поєдинку українець був визнаний гравцем матчу.Чемпион

Малиновський забив перший гол за Генк

Руслан Малиновський забив свій перший гол за бельгійську команду в офіційному матчі. Футболіст дальнім ударом вразив ворота "Остенде" у першому півфінальному матчі Кубка Бельгії (1:1).Ua-football

26 січня о 12:30. Усі матчі групового турніру граються у 2 тайми по 45 хвилин. 27 січня відбудуться чвертьфінальні та півфінальні матчі. Всі матчі граються у 2 тайми по 30 хвилин. 28 січня пройдуть фінали та матчі за місця. Головний...Чемпион

Нагорняк, який оформив дубль. У наступній зустрічі групового етапу "синьо-жовті" завдали поразки іспанцям, виборовши підсумкову першу сходинку у групі. У півфінальному матчі збірна України завдяки зусиллям Єзерського, Нагорняка та Цихмейструка здолала опір команди Туреччини - 3:1. А у фінальному протистоянні...Чемпион

Ветеранская сборная Украины добыла второе место в Грузии

воротах піренейців. Іспанцям вдалося відквитати два м’ячі, але відібрати перемогу в українців їм все ж було не до снаги. У півфінальному матчі збірна України завдяки зусиллям Єзерського, Нагорняка та Цихмейструка здолала опір команди Туреччини — 3:1. А у фінальному протистоянні...Спорт.ua

Львівські волейболісти вишли у фінал Кубка України

«Кажани» перемогли у півфіналі Кубка України вінницький «Еко-Дім». Львівський волейбольний клуб Барком-Кажани вишли у фінал Кубка України. У першому півфінальному матчі проти ВК Еко-Дім Кажани вони здобули перемогу з рахунком 3:1 (25:22, 16:25, 25:18, 26:24). Найбільш результативними у складі нашої...Щоденний Львів

Цуренко знялася з півфіналу

Українська тенісистка Леся Цуренко не вийшла на півфінальний матч турніру в Австралії. Долгополов вилітає на стартіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Львівські "Кажани" - у фіналі Кубка України

Цього результату "Кажани" добилися, пройшовши в півфіналі турніру вінницький "Еко-Дім". У першому півфінальному матчі Кубка України проти ВК "Еко-Дім" "Кажани" здобули перемогу з рахунком 3:1 (25:22, 16:25, 25:18, 26:24). Найбільш результативними у складі нашої...Галичина спортивная

Львівський волейбольний клуб «Кажани» вийшов до фіналу Кубка України з волейболу. У півфінальних матчах галичани двічі обіграли вінницьку команду «Еко-Дім».Гал-info

Кубок французької ліги.

з "Нансі", а "Парі Сен-Жермен" - із "Бордо". Кубок французької ліги. 1/2 фіналу "Монако" - "Нансі" "Бордо" - "Парі Сен-Жермен" Півфінальні матчі Кубка ліги відбудуться 24 і 25 січня. Фінал турніру пройде 1 квітня в Ліоні.Ua-football

Львівські «Кажани» зробили крок до фіналу Кубка України з волейболу. У першому півфінальну матчі львівська команда з рахунком 3:1 обіграла лідера вищої ліги «Еко-Дім» з Вінниці.Гал-info

Передматчеві коментарі

Сьогодні й завтра "Кажани" зіграють півфінальні матчі Кубка України проти лідера Вищой ліги "Еко-Дома" з Вінниці. Матчі пройдуть на майданчику нашого суперника й розпочнуться: сьогодні о 18.00...Галичина спортивная

Моуріньйо: Думаю, Ібрагімовіч буде готовий до матчу з Ліверпулем

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моуріньйо розраховує, що нападаючий Златан Ібрагімовіч, який пропустив півфінальний матч Кубка ліги з "Халл Сіті" (2:0), буде готовий зіграти в майбутньому поєдинку з "Ліверпулем". "Златан захворів, але нічого страшного. Думаю...Ua-football

Через вірус Світоліна не виступить на престижному турнірі

Катерина Бондаренко, що успішно подолала кваліфікацію. Як повідомлялося раніше, Еліна Світоліна вийшла у фінал тенісного турніру в Китаї. У важкому півфінальному матчі 22-річна українка обіграла 10-у "ракетку" світу Йохану Конту з...Ваші новини

Українська тенісистка Ольга Савчук пробилася у фінал змагань в парному розряді на турнірі в Китаї. У півфінальному матчі румунсько-український дует Олару/Савчук, посіяний під 3 номером, повинні були зустрітися з американсько-китайською парою Ейтаво/Сюй (1), проте суперниці румунки і українки...Чемпион

Впервые в украинском спорте.

міні-турніри в кожному з міст, де базуються учасники першості. Другий етап пройде у форматі Фіналу чотирьох. Команди протягом уїк-енду зіграють півфінальні матчі, поєдинок за третє місце та фінал. Перший чемпіон України серед жіночих команд визначиться в Міжнародний жіночий день —...Слободской край

Визначилися фіналісти "Новорічного Кубка Львова"

21 грудня у басейні «Динамо», що на вулиці Вітовського, відбулися два півфінальні матчі «Новорічного Кубка Львова» з водного поло.Галичина спортивная

21 грудня у басейні «Динамо», що на вулиці Вітовського, відбулися два півфінальні матчі «Новорічного Кубка Львова» з водного поло.Гал-info

Фотоогляд важкої перемоги Славії у півфінальному матчі Кубку міського голови Рівного з футзалу.Телеканал Ритм

Серхіо Рамос зможе зіграти у фіналі Клубного чемпіонату світу

Рамос зможе вийти на поле у фіналі Клубного чемпіонату світу проти "Касіма Антлерс", повідомляє Marca. 30-річний футболіст був змушений пропустити півфінальний матч з "Америкою" (2:0) через м'язовий дискомфорт, але вже вирішив свої проблеми. Сьогодні іспанець, щоб перестрахуватися, тренувався окремо від...Ua-football