путівка

"0432 clan". Переможці кожної категорії отримали право на участь у Суперфіналі чемпіонату України УСЛ 3х3. Чемпіони чоловічої категорії отримали також путівку на турнір категорії PRO, який відбудеться 27 липня у Львові.Винницкий Бизнес Портал

національної збірної виступали у Південній Кореї на Чемпіонаті світу з водних видів спорту. Так, пробившись у фінал змагань луганчани завоювали путівки на Олімпійські ігри: 13-річний Олексій Середа за результатами змагань на 10-метровій вишці, а Олег Колодій у стрибках з триметрового...Tribun

Херсонці стали призерами півфіналу чемпіонату України з шашок

України. Вихованці ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради Леонід Берніков та Дарина Скороход зайняли треті місця та здобули путівки до дорослого фіналу чемпіонату країни. Ще двоє вихованців ХДЮСШ з шахів і шашок Кирило Полєвщиков та Ксенія Яремчук зайняли...Мост

вираженням позиції. Якщо людина не голосує, то вона займається в цей час чимось більш «важливим» – грає ігри або замовляє путівки, припускає Д. Разумков. Надія СМІЯН    ...Голос Украины (газета)

Експрес-24”, яка на ринку нерухомості 23 роки та є надійним лідером будівельної галузі в регіоні, проводить конкурс, переможець якого отримає путівку на 2-х у країну мрії. Для участі в конкурсі потрібно виконати прості умови: Вподобати сторінку “МЖК Експрес-24” у Facebook (посилання –...Westnews

Україна отримала міцного суперника

12 переможців цього етапу отримають путівки до наступного етапу Кубка Девіса-2020 в лютому. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Брати Баранці продовжать кар

ФК Львів. Для Баранців тернопільський регіон є доволі знайомий, адже свого часу вони захищали кольори тернопільської Ниви, з якою здобули путівку до першої української ліги. Також в їх послужному списку є такі команди, як: Карпати (Львів), Зірка (Кропивницький), Оболонь (Київ),...HP i B LIFE

Одеська каратистка очолила олімпійський рейтинг

2020 змагаються спортсменки двох категорій - до 50 кг і до 55 кг, у якій Анжеліка вийшла на перше місце. Путівки в Токіо-2020 отримають чотири кращі спортсменки олімпійського рейтингу станом на 6 квітня 2020 року (по дві з кожної категорії).Главком

Це змусило УЄФА переглянути своє попереднє рішення, в результаті чого "Мехелен" був остаточно відсторонений від участі в Лізі Європи сезону 2019/20. 24 канал

13-річний український стрибун у воду кваліфікувався на Олімпіаду-2020 в Токіо

в корейському Кванджу. Середа пробився у фінал змагань зі стрибків у воду з 10-метрової вишки. Таким чином, він вже завоював путівку на Олімпіаду, яка відбудеться в наступному році в столиці Японії. У півфіналі чемпіонату світу 13-річний українець показав сьомий результат,...Зеркало недели (газета)

Мирон МАРКЕВИЧ: «Боротьба у Першій лізі стане ще цікавішою»

рішення. Боротьба у Першій лізі стане ще цікавішою. - Як гадаєте, чи під силу Руху за підсумками наступного сезону завоювати путівку в УПЛ? - Наскільки мені відомо, Рух ставить завдання виходу у вищу лігу. Команду очолює досвічений тренер, Леонід Кучук...Винники Plus

Туристичний сезон в Туреччині цього року настільки вдалий, що експерти прогнозують подальше підвищення вартості турів. Судячи з усього, цейСообщение Путівки до Туреччини точно не стануть дешевшими появились сначала на ІА "ЄУРАБОТА".ІА ЄУРАБОТА

Майже всіх дітей пільгових категорій на Бериславщині змогли оздоровити

категорій. Всі кошти на це були передбачені в районному бюджеті — 530 тисяч гривень. Вони були витрачені і на самі путівки, і на зарплату обслуговуючого персоналу, і на підготовку табору до прийому дітей, — розповіла начальниця відділу освіти, молоді та...Херсонцы

Збірна України з гандболу зіграє проти Сербії в 1/2 фіналу чемпіонату Європи серед юніорських команд другого дивізіону. Переможець чемпіонату отримає путівку в елітний дивізіон континентального гандболу.Чемпион

Українка Кривицька завоювала бронзу на ЧС з фехтування

за 5 секунд до кінця основного часу. За рахунку 14:14 у Кривицької була хвилина, щоб зробити вирішальну атаку і вирвати путівку в фінал, проте китаянка, незважаючи на пріоритет, не стала відсиджуватися в обороні і завдала переможний укол. У фіналі Лін...Ua-football

Інга Маковецька: підтримка багатодітних сімей - обов

напрямку – часто матері нарікають, що діти хотіли б вчитись і музиці, і малюванню, проте не мають такої змоги. Отримати путівку на відпочинок для дитини з багатодітної сім’ї практично неможливо, – розповіла Інга. – Таких проблем у кожній області та...Zakarpatpost

Угорський Ференцварош зміг перемогти у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів завдяки командній грі. Нагадаємо, Зубков та Харатін принесли Ференцварошу путівку в наступний етап Ліги чемпіонів.Чемпион

12 переможців цього етапу отримають путівки в кваліфікаційний етап Кубка Девіса-2020 у лютому. Сообщение Матч Кубку Девіса Україна - Угорщина проведуть на грунтовому покритті появились сначала...1NEWS

Ліга чемпіонів.

чемпіонів. Повідомляє сайт Футбол Україна. В матчі-відповіді проти болгарського "Лудогорця" підопічні Реброва здобули виїзну перемогу з рахунком 2:3 і вибороли путівку в наступний етап.За "зелено-білих" голом відзначився українець Ігор Харатін, а Олександр Зубков зробив два аситста. Ще один наш співвітчизник...Football-ukraine.com

12 переможців цього етапу отримають путівки до кваліфікаційного етапу Кубка Девіса-2020 в лютому.Голос Украины (газета)