пустозвоны

3-й дивизион. Третий матч Кемпер - Руэль 99:85 (23:20, 27:19, 24:22, 25:24) К: Прост (17), Тенсоре (16), Бл… Sportgid

Пустозвонов допоміг Клужу виграти перший матч фінальної серії

Другий матч серії до трьох перемог команда Пустозвонова проведе 21 травня на домашньому майданчику. Спорт.ua

Форвард збірної України Максим Пустозвонов зіграє у "золотій" серії чемпіонату Румунії з баскетболу сезону-2016/17. Одного разу неточно кинув із середньої дистанції, зробив 1 підбирання, 2...Чемпион

«Клуж», в составе которого выступает украинский форвард Максим Пустозвонов, вышел в финал чемпионата Румынии. В финале «Клуж» встретится со «Стяуа».Tribuna.com

Баскетболіст збірної України М.Пустозвонов пробився до фіналу чемпіонату Румунії

УНН. Форвард збірної України Максим Пустозвонов зі своїм клубом потрапив до фіналу чемпіонату Румунії, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України. Команда українця у вирішальному...1NEWS

Форвард збірної України Максим Пустозвонов зіграє у золотій серії чемпіонату Румунії. Команда українця у вирішальному п'ятому матчі півфіналу на домаш...Sportgid

підбирань, 1 передачу й 1 блок-шот при 4 фолах. Три матчі у півфіналі чемпіонату Румунії провів український форвард Клужа Максим Пустозвонов. У першій грі проти Ораді команда українця на домашньому паркеті перемогла з рахунком 86:73, а Пустозвонов за 22 хвилини...Чемпион

Второй матч Лукойл Академик Риилски Спортист 95:80 (17:19, 26:18, 28:19, 24:24) Л: Корниенко (25), Ивано Sportgid

Первый матч Торун Роза Радом 105:98 (21:26, 21:21, 21:26, 28:18, 14:7) Т: Уивер (26), Троттер (22), Ви Sportgid

Первый матч Клуж-Напока Орадя 86:73 (14:20, 26:26, 17:21, 29:6) К: Молдовану (16), Рашич (16), Барро (14) Sportgid

Пустозвонов хорош в плей-офф, украинские дерби в Грузии и Польше

Максим Пустозвонов, фото totalbaschet.ro Сезоны для многих украинских легионеров, выступающих в Европе, выходят на финишную прямую — для кого-то плей-офф уже стартовал...Sportgid

Результативний третій матч чвертьфінальної серії чемпіонату Румунії провів український форварда Клужа Максим Пустозвонов. Чемпион

Третий матч Крайова Клуж-Напока 71:107 (17:33, 17:28, 23:28, 14:18) Кр: Абрамс (21), Тэйлор (16). Sportgid

Український захисник Трікали Олександр Липовий завершив свої виступи у чемпіонаті Греції у нинішньому сезоні. 1NEWS

Пустозвонов у цьому поєдинку за 14 хвилин з лавки відзначився 2 очками та 2 підбираннями. Чемпион

Первый матч Клуж-Напока Крайова 100:74 (29:17, 22:23, 27:18, 22:16) Кл: Молдовану (16), Дайкс (15), П Sportgid

Команда капітана збірної України несподівано поступилася з рахунком 74:94. 1NEWS

хвилину на паркеті українець відзначився 9 очками, 2 підбираннями й 1 передачею при 2 фолах. Український форвард румунського Клужа Максим Пустозвонов провів результативний виїзний матч проти Пітешті, який його команда виграла з рахунком 89:73. За 26 хвилин на паркеті українець...Чемпион