простріл

СК Дніпро-1 - Металіст 1925 1:0.

Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який після прострілу з флангу забив Олег Кожушко. СК Дніпро-1 - Металіст 1925 1:0...Ua-football

рахунок, але після подачі кутового, Євген Банада пробив головою над поперечиною. Відповіді гостей довго не довелося чекати. Сергій Шестаков виконав простріл в штрафний майданчик на Моху, та на щастя, для трьохкольорових удар останнього був неточним. За кілька хвилин олімпійці провели...Online.ua

"Шахтар" - "Динамо": найкращі фото матчу за Суперкубок України

рахунком - 2:0. Поєдинок розпочався з атак донеччан, які вже на 8-й хвилині вийшли вперед - це Феррейра здорово замкнув простріл від Ісмаїлі. Далі "гірники" грали впевнено і по рахунку. Практично відразу після перерви Феррейра забив гол-близнюк і зняв всі...Зеркало недели (газета)

"Шахтар" переміг "Динамо" у матчі за Суперкубок України

Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після переви аргентинський форвард зробив дубль. Знову с лівого флангу прострілив...Online.ua

Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після переви аргентинський форвард...Online.ua

"Шахтар" переміг "Динамо" у матчі за Суперкубок

Ферейра без перешкод замкнув майже ідеальний простріл від Ісмаїлі. Незабаром гравці "Динамо" "прокинулися" і змогли вирівняти гру.Ваші новини

"Шахтар" впевнено обіграв "Динамо" і виграв Суперкубок України

рахунком – 2:0. Поєдинок розпочався з атак донеччан, які вже на 8-й хвилині вийшли вперед – це Феррейра здорово замкнув простріл від Ісмаїлі. Далі "гірники" грали впевнено і по рахунку. У "Динамо" практично не було моментів, але коли вони виникали,...Зеркало недели (газета)

"Шахтар" став восьмиразовим володарем Суперкубку України

Марлос стягнув на себе трьох гравців киян, віддав передачу на Бернарда, котрий знайшов пасом Ісмаїлі і вже бразильський фланговий оборонець прострілив низом на дальню стійку, де результативно замкнув передачу Факундо Феррейра. На 56 хвилині зустрічі повторилася ситуація схожа зі стартом...Unn.com.ua

Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після переви аргентинський форвард зробив дубль. Знову с лівого флангу прострілив...Еспресо TV

Суперкубок України.

чемпіони України активніше розпочали матч та вже на 8 хвилині зуміли вийти вперед завдяки голу Факундо Феррейри, який вдало замкнув простріл Ісмаїлі. Після цього "гірники" дещо заспокоїлись та віддали м'яч "біло-синім", які в першій половині гри відзначились тільки моментом Гармаша,...Sportanalytic

Гол Є.Коноплянки приніс "Шальке" перемогу у спарингу

Derwesten.de.   Українець забив єдиний у зустрічі гол. На 20-й хвилині українець увірвався у штрафну зону супротивника та успішно замкнув простріл низом від Франко Ді Санто – 1:0. Зауважимо, що футболіст збірної України провів у матчі 58 хвилин, після чого...Unn.com.ua

лівий фланг, звідки хорошу подачу виконав Олексій Болобан. На неї відгукнувся Артем Лев, але в падінні пробив неточно. Наступний же простріл Болобана завершився кутовим, після якого вище поперечини головою пробив Данило Смиченко. Наприкінці першої триддцятипятихвилинки Владислав Клочан здорово вистрілив здалеку...Online.ua

Зірка зіграла внічию з Балмазуйварошем

на сам. Потім голкіпер угорців відбив удар нападника, після того, як Адерінсола Есеола обіграв захисника. Результативний же постріл вдався після прострілу Павла Полегенька із правого флангу — 1:0. Загалом же, до перерви наша команда володіла беззаперечною перевагою на футбольному полі,...Спорт.ua

«Карпати» втретє поспіль перемогли у Польщі

у товариському матчі польський ГКС Катовіце. Єдиний гол забив у цьому поєдинку на 62-й хвилині Амбросій Чачуа, який успішно замкнув простріл з правого флангу. Таким чином, фінальний свисток арбітра зафіксував вже третю поспіль перемогу Карпат на зборах в Польщі, повідомили...Щоденний Львів

Динамо з Д.Мбокані перемогло азербайджанську Габалу

третій в матчі м'яч, але в своєму моменті пробив трохи вище поперечини. А крапку в зустрічі поставив суперник - після прострілу з флангу в штрафну своє прізвище до протоколу записав Елвін Маммадов. Склад "Динамо": Коваль (Бущан, 46), Тимчик, Очігава (Михайличенко,...Unn.com.ua

Як тренуватися, щоб швидко схуднути?

Максимально жироспалюючим ефектом володіють також звичайні кругові та інтервальні тренування. Країна Здоров'я

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Дніпро" U-16 - 0:1

забитий гол точно вони награли. Найнебезпечніший момент галичани створили в ситуації, коли крайній захисник Артем Данилюк виконав дуже небезпечний фланговий простріл. Завершувати атаку влучним ударом могли двоє — Роман Наконечний та Вадим Мельнійчук, але ні один, ні другий не змогли...Галичина спортивная

Народний метод від різкого болю у спині

Як здолати різкі больові відчуття - читайте у "Країні Здоров'я" Простріл (люмбаго ) - больовий синдром в області спини, викликаний переохолодженням, фізичними перевантаженнями при піднятті ваги, неосторжнимі рухами, спортивними перевантаженнями, травмами...Країна Здоров'я

гроші. І коли чоловік одного разу розуміє, що він вже не в змозі підняти з підлоги випавший телефон без електричного прострілу в спині, це змушує його почати серйозно турбуватися з приводу невблаганної старості, немічності і власної непотрібності.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зрозуміти,...Наша мама

пропущеного голу українці розіграли швидку атаку, й Олексій Гуцуляк, який завершував комбінацію, метрів із семи переправив м'яч у сітку після прострілу з флангу. Буквально за кілька хвилин пильність воротаря чорногорців Матеї Шаркіча ударом з-за меж карного майданчика після сольного проходу...Кременчугский Телеграф