простріл

нічию. "Олімпік" вийшов вперед на 12-й хвилині зусиллями Сергійчука, однак у підсумку номінальні гості пропустили після перерви, коли Бутко замкнув простріл на дальній штанзі. "Шахтар" - "Олімпік" - 1:1 Голи: Бутко, 50 - Сергійчук, 12 "Шахтар": Каніболоцький, Бутко, Кривцов, Ордець,...Зеркало недели (газета)

футболу чернівецька «Буковина» 17.05.17 приймала ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка). Матч розпочався для чернівчан дуже вдало. Вже на 6 хв. Після гострого прострілу Олександра Гуськова захисник гостей Максим Білик зрізав м’яча у власні ворота. А під кінець першого тайму Микола Жовтюк рахунок...

"Ювентус" втретє підряд став володарем Кубка Італії

На 25 хвилині зустрічі відбулося друге і останнє взяття воріт Леонардо Бонуччі скористався неузгодженими діями римлян у захисті і замкнув простріл низом Алекса Сандро з кутового 2:0. Таким чином туринський клуб виграв 12-й Кубок Італії в своїй історії і третій...Unn.com.ua

Перша ліга.

Лобойка у штрафному майданчику харків'ян. Рефері призначив пенальті, який реалізував Лозовий. Були у господарів шанси навіть здобути перемогу, але реалізувати простріл від Геннадія Пасіча нікому з форвардів "Нафтовика" не вдалося. "Геліос" пропускає...Ua-football

Перша ліга.

м'яча, Ганєв парирував, а Мельник з метра добив. Незабаром мав шанс зміцнювати перевагу чернігівців Лисенко, але не пішов на гострий простріл з правого флангу. А ось "Інгулець" в атаці у відповідь рахунок зрівняв. М'яч вдало відскочив до Сітчінави у штрафному...Ua-football

"Манчестер Сіті" мінімально переміг чинного чемпіона АПЛ "Лестер"

37-го туру чемпіонату Англії завершився домашньою перемогою "Манчестер Сіті"над "Лестером" з рахунком 2:1, передає кореспондент УНН. На 29 хвилині зустрічі простріл низом з лівого флангу у виконанні Лероя Сане завершився взяттям воріт зусиллями Давида Сільви. Автор результативного пасу через деякий...Unn.com.ua

Лучкевич відзначився дебютним голом за "Стандард"

Валерій Лучкевич забив свій перший гол за бельгійський "Стандард", в який перейшов цієї зими. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наш хавбек замкнув простріл партнера по команді на 30 хвилині та відкрив рахунок в матчі проти "Мехелена" в рамках плей-офф Ліги Європи.Сама гра,...Sportanalytic

На Луніна з

Валерій Лучкевич забив свій перший гол в чемпіонаті в матчі проти "Мехелена" (2: 0).>Українець відкрив рахунок на 30-й хвилині, замкнувши простріл з лівого флангу. Відзначимо, що для Валерія це вже третій матч поспіль, де він відіграв всі 90 хвилин.***Сьогодні, 12...Football-ukraine.com

Челсі достроково виборов чемпіонство в АПЛ

з Лондона мали тотальну перевагу над "Вест Бромвічем", котру довели до взяття воріт на 82 хвилині. Бельгійський форвард М.Батшуайі замкнув простріл низом у виконанні Сезара Аспілікуети 0:1. Таким чином наставник Антоніо Конте в першому ж сезоні біля керма "Челсі" привів...Unn.com.ua

Молодий українець забив дебютний гол в Європі (ВІДЕО)

Українець відкрив рахунок на 30-й хвилині, замкнувши простріл з лівого флангу. Відзначимо, що для Валерія це вже третій матч поспіль, де він відіграв всі 90 хвилин. Цей матч...Sportgid

29-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Волинь" приймала "Сталь". Долю зустрічі вирішив гол Дебелка на 18-й хвилині, який замкнув простріл з флангу. З 44-ї хвилини "Волинь" грала у меншості і не реалізувала кілька гольових епізодів після перерви. "Волинь" -...Зеркало недели (газета)

"Манчестер Юнайтед" і "Аякс" зіграють у фіналі Ліги Європи

перекинув воротаря після пасу Аміна Юнеса. Тим не менш, ще до перерви Ляказетт відповів двома точними ударами, реалізувавши пенальті і простріл від Фекіра. В кінцівці зустрічі французи забили ще один м'яч, але дотиснути суперника господарям поля так і не вдалося.Зеркало недели (газета)

вищий ранг змагань, першість – нищій». Попри статус фаворита, господарі змогли відкрити рахунок у матчі лише на 63-й хвилині, коли простріл із правого флангу атаки роменської команди замкнув Євген Сантропінських. Відігрались липоводолинці на 84-тій хвилині, завдяки влучного удару Руслана Остроги.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Головний тренер Іллічівця: У Чернівцях є гідна команда

приїхав лідер. Футболу, як такого, з боку "Буковини" не було. Небезпечних моментів поблизу наших воріт не виникало. Був один напівнебезпечний простріл. У другому таймі мені сподобався Олексій Клак. Сподобався восьмий номер (Олександр Гуськов авт.), який перебив половину моєї команди. Західноукраїнські...Погляд

Гра ФК Буковини сподобалась Ратію

пенальті. У свою чергу, підопічні Олега Ратія теж мали декілька чудових можливостей для взяття воріт. Зокрема, у першому таймі гострий простріл Ігоря Бойчука міг увінчатися голом. А після перерви двічі гостей "пробачив" Сергій Савчук, щоправда, не без участі голкіпера Євгена...Погляд

тільки вийти вперед, але й повести у рахунку. Проте все ж господарі спромоглася забити. Зробив це Роман Дебелко, який замкнув простріл з лівого флангу атаки від Дениса Васіна – 1:1. Після того, як рахунок було зрівняно, команди почергово створювали дуже...Днепродзержинский спорт

бив з десяти метрів - Шевченко парирував, а Ісмаїлі перший встиг на добивання. Через три хвилини Ордець в дотик замкнув простріл Ракицького зліва і довів рахунок до великого. Однак луганчани не впали духом, і змогли в кінці зустрічі відіграти два...Ваші новини

На 88-й хвилині зустрічі голкіпер Буковини перервав простріл в центр воротарського, відбивши мяч на Запись Самий епічний гол у свої ворота в українському футболі за 2017 рік (Відео)...Новости Сумм

ФК "Буковина" звинувачують в договірному матчі

безгольової нічиєї, поки на 88-й хвилині голом у власні ворота не відзначився Ігор Бойчук. Оболонь провела атаку через лівий фланг. Простріл господарів воротар Буковини відбив у бік свого захисника, але той, спробувавши вибити м'яч на кутовий, влучив у сітку власних...0372.ua

Нереальний автогол з Першої ліги

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Захисник гостей Ігор Бойчук перехопив простріл суперника і з другого дотику розстріляв власні ворота.Sportanalytic