простріл

Кубок Ліги.

його команди. "Лідс" змусив понервувати ліверпульських уболівальників, але все стало на свої місця, коли на 76-й хвилині Дівок Орігі замкнув простріл з правого флангу. На той момент на полі вже був 17-річний валлійський форвард Бен Вудберн. Саме він через п'ять...Ua-football

Игорь ХУДОБЯК: «Перед ударом Любеновича было тревожное чувство»

дальню штангу. Фактично я опинився на позиції Костевича. Саме в той момент ми якраз помінялися. У Дениса Мірошніченка вийшов хороший простріл, тому мені залишалося лише його замкнути. — Значну частину гри тобі доводилося взаємодіяти в атаці з Володимиром Костевичем...— На...Галичина спортивная

Фенербахче - Зоря.

— і все.Владислав Кулач — 5.0Навіть у першому таймі, при перевазі Зорі, моментів у Кулача, крім того, де він замикав простріл Соболя, не було. Про другій половині і говорити нічого. У спробі пожвавити гру Вернидуб поміняв його на Пауліна...Пауліна —...Новини футболу

на поле в складі свого клубу. Тому і трапляються такі ляпи, як під час першого гола. Замість того, щоб замкнути простріл, Роман почав обробляти м'яч, та ще й дивним чином - в сторону від воріт. Добре, що вчасно встиг Шахов.Ua-football

Футбольна збірна України перемогла в Харкові сербів

товариським поєдинком проти команди Сербії. Українці виграли 2:0, забивши по голу в кожному з таймів. Наприкінці першої 45-хвилинки після флангового прострілу найспритнішим у штрафному майданчику сербів виявився Євген Шахов, а за кілька хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко заробив пенальті...Телерадіокомпанія РАІ

Кращі миттєвості матчу Україна Сербія.

Команда Андрія Шевченка вийшла вперед на 38-й хвилині, коли Артем Федецький виконав простріл у...Ukrainianwall

Україна - Сербія: найкращі фото матчу

у досить рівній боротьбі, а єдиний гол був забитий ближче до його завершення. Зозуля не зумів вдало обробити м'яч після прострілу Федецького, проте тут як тут опинився Шахов, який вколотив сферу в сітку. У другому таймі Сербія спочатку виглядала гостріше...Зеркало недели (газета)

обіграла збірну Північної Ірландії в товариському матчі. Гості відкрили рахунок на самому початку матчу - Манджукич на 9-ій хвилині замкнув простріл Чопа з лівого флангу. До перерви хорвати встигли ще раз відзначитися. Крамаріч подав кутовий, Манджукич поборовся, і Чоп після...Ua-football

Україна обіграла Сербію в товариському матчі

Ворскла сыграла вничью с аматорским Динамо

у ворота після навісу з правого флангу. Зрештою, у Євгена вийшло забити - цього разу він вдало підставив ногу під простріл зправа, і м'яч опинився в сітці. Втім, динамівці встигли відігратися. Колишній ворсклянин Потапенко заробив пенальті, а ще один екс-ворсклянин...Спорт.ua

в спину Ваніну, але лінію так і не перетнув. Латиші відповіли за сім хвилин у своїй рідкісній атаці. Фрейманіс виконав простріл з правого краю, перший удар був заблокований захисниками, але Зюзін з підбору пробив точно в ціль. Втім, буквально в...Ua-football

по два м'ячі в кожному з таймів. До перерви відзначилися Золтан Гера (вдало зігравши на добиванні) і Адам Ланг (замкнувши простріл Балажа Дуджака), а після неї Адам Дьюрчо (після виходу один на один з передачі Гери) та Адам Салаї (ударом...Ua-football

Даніель Старрідж вивів уперед збірну Англії в матчі з Шотландією Про це повідомляє Depo. Форвард "Ліверпуля" головою замкнув простріл з флангу.ДеПо

проти команди ФК Львів. До середини першого тайму оржівці адаптувалися на чужому полі, і це завершилось голом у ворота львівян. Простріл з флангу замкнув Олександр Ніколайчук. До кінця матчу у ворота львівян влетіло ще три мячі. На початку другого тайму...Телеканал Ритм

"Енергія" - "Продексім": Яскравий футзал не на користь господарів

в першому таймі команди окрім цього моменту, напрацювали на голи. У львів'ян все для того після чудових індивідуальних дій і прострілу Тараса Кузя, у свої ворота м'яч зрізав Бессалов 2:0. За переваги господарів, "Продексіму" все ж вдалося сквитати гол до...Галичина спортивная

Прем

59), Гонсалес (Ярмоленко, 59), Бесєдін Попередження: Ротань, Лунін, Близниченко "Шахтар" з тим же рахунком обіграв "Олександрію". Дентіньо відкрив рахунок після прострілу Бернарда, а Феррейра збільшив перевагу "гірників" з пасу Ісмаїлі. На початку другого тайму "Олександрія" відіграла один м'яч - Срна...Зеркало недели (газета)

глядачі на трибунах та біля екранів своїх телевізорів таки побачили – на 23-й хвилині Густаво Бланко Лещук влучно пробив після прострілу Худобяка з флангу – 1:0.   Нагадаємо, до Львова «Ворскла» дісталася...Vpoltave.info

Баварія - Хоффенхайм 1: 1. Головне - не боятися

двома форвардами. Сміливо почавши матч, "Хоффенхайм" повів у рахунку вже на 16-й хвилині - Демірбай вколотив м'яч в дев'ятку після прострілу з лівого флангу від Амірі. Мюнхенці зробили вигляд, що нічого страшного не сталося і незабаром відігралися, при чому не...Ua-football

На Росії готують до війни армію зміїв

де повітряного змія підхопить вітер. Сам кайт виготовляється з високоміцного матеріалу, що не рветься під впливом сильного вітру, в разі прострілу або порізу. Розробники стверджують, що нові кайти можна буде використовувати навіть під час штормової погоди. Нагадаємо, що аналогічними розробками...ДеПо

який був всюди. Бельгієць вивів Сіті вперед після блискуче виконаного штрафного. А потім він кинув в прорив Наваса, який виконав гольовий простріл на Гюндогана. 3: 1, Гвардіола перемагає Барселону. Питання про переможця групи C залишається відкритим. У цій ж групі шотландський...Spy-Football