простріл

"Шахтар" на виїзді переміг ФК "Зірка"

У першому таймі багатоходівка "гірників" завершилася результативним прострілом Тайсона на Факундо Феррейру. Навісна подача Чічікова зі штрафного завершилася голом ударом головою Ель Хамдауі.1NEWS

Шальке - Баварія 0:2.

був у положенні поза грою. Не можна сказати, що баварці створювали момент за моментом. Сейв Ферманна після пострілу Руді та простріл з правого флангу, до якого зовсім трохи не дотягнулись Левандвоскі та Рафінья власне й все. Але перевага "Баварії" висіла...Ua-football

"Лаціо" завдяки дублю Іммобіле вирвав перемогу у "Дженоа"

хвилині і забив двічі у другій 45-хвилинці. Головний бомбардир "орлів" Чіро Іммобіле на цей раз виручив римлян. Спочатку бомбардир замкнув простріл низом Лукаку, а потім нападник перехопив м'яч у центрі поля та убіг від захисників, завершивши атаку перекиданням через воротаря...Unn.com.ua

"Динамо" мінімально здолав ФК "Олімпік"

м'яч відскочив на Циганкова, який ударом у дотик метрів з 14 відкрив рахунок. Під завершення 45-хвилинки команди обмінялися голами. Після прострілу з правого флангу м'яч прилетів у центр штрафного майданчика, де Моха прийняв його та другим дотиком пробив повз Коваля.Unn.com.ua

Хет-трик Старенького допоміг "Олександрії" розгромити "Сталь"

до перерви. Другий тайм ознаменувався контратакою "трьохкольорових". Артем Сітало на лівому фланзі обігрався з Василем Грицуком, здійснив сольний прохід, виконав простріл на набігаючого Сергія Старенького, який в один дотик втретє відзначився у воротах Германа  Пенькова – 4:1. Відзначимо, що у...Unn.com.ua

це інформує прес-служба ФФУ, передає УНН.   Вже на 6-й хвилині активність Бойченко ледве не призвела до взяття воріт. Але простріл Бойченко у центр під удар Вірі Дятел не став гольовим пасом – м’яч влучив у …...1NEWS

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

це інформує прес-служба ФФУ, передає УНН.   Вже на 6-й хвилині активність Бойченко ледве не призвела до взяття воріт. Але простріл Бойченко у центр під удар Вірі Дятел не став гольовим пасом – м’яч влучив у частокіл з ніг хорватських...Unn.com.ua

потужно пробив у верхній кут воріт гостей з метрів 23-х. Через дві хвилини вже після пасу Гонсалеса з флангу замкнув простріл на штанзі Мораєс, вивівши Динамо вперед - 2:1. Після швидких двох пропущених голів албанці повністю віддали ініціативу "Динамо". Моментів...Високий замок

Київське "Динамо" з перемоги стартувало в Лізі Європи

два форварди одразу принесла результат. На 48-й хвилині Сидорчук зрівняв рахунок у матчі, а вже через дві хвилини Мораєс реалізував простріл Гонсалеса. На 65-й хвилині Мбокані реалізував пенальті. До кінця матчу кияни впевнено тримали гру під контролем. Додані три хвилини...1NEWS

Бенфіка програла на власному полі ЦСКА

матчі першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів поступилась на власному полі московському ЦСКА. На початку другого тайму господарі відкрили рахунок простріл з флангу замкнув Харіс Сеферовіч, який таким чином продовжив невдалу серію Акінфеєва в турнірі. Однак московська команда змогла відігратись...Ua-football

взяття воріт знадобилося лише дванадцять секунд. Чижов зі своєї половини поля віддав на Кадимяна той увірвався в штрафний майданчик, й прострілив уздовж лінії воріт на Кравченка, а Дмитро спокійно замкнув простріл – 1:0.Футбол Полтавщини

"Шахтар" здолав луганську "Зорю"

Після матч перейшов у більш спокійне русло, з невеликою перевагою "Шахтаря". На 69-й хвилині перевага "гірників" втілилася у гол, після прострілу з флангу Опанасенко зрізав м'яч у власні ворота. А на 90-й хвилині Бернард встановив остаточний рахунок у матчі. Як...1NEWS

Коли ж наші стали остаточно приходити в себе Ісландія забила другий. Українці відповіли пілотним ударом Ракицького в кут і найнебезпечнішим прострілом Бутка.Високий замок

Як Ісландія показала збірній України, що таке справжній характер

на потрапляння до фінальної частини чемпіонату світу-2018. Як Ісландія здобула перемогу Квінтесенцією подій у матчі став перший гол. Після флангового прострілу Йохан Гудмундссон буквально зніс все на своєму шляху, включно з Андрієм П'ятовим, який залишив воротарський майданчик та отримав ногою...Еспресо TV

Відбір до ЧС-2018.

високою лінією оборони суперника, провели стрімку контратаку, яку завершив Мурільо. Зрівняли рахунок аргентинці одразу ж Фельтшер, намагаючись завадити Ікарді після прострілу Банеги, забив у власні ворота. Врятувати від ганьби свою команду міг Хавєр Пасторе, однак не зміг переграти воротаря в...Ua-football

Туреччина - Хорватія 1:0

Згадати можна хіба що простріл від Турана, який Тосун метрів з чотирьох завершив...Ua-football

Англія здобула шосту перемогу у відборі до ЧС-2018

футболу при створенні штучного офсайду. Ерік Дайер в кінці тайму відновив статус-кво – гравець виграв дуель на ближній штанзі після прострілу Решфорда з кутового. Переможний м'яч після перерви провів Маркус Решфорд – 2:1. Варто зазначити, що "трьом левам" (20 пунктів)...Unn.com.ua

Як пройшов матч Україна-Туреччина: два яскравих голи Ярмоленка

комбінації: Кравець відкинув м’яч назад на Коваленка, у якого замість удару з ходу вийшов пас на Андрія, який і покотив м’яч у дальній кут. А на 42 хв після прострілу Євгена Коноплянки Ярмоленко оформив дубль. Ця перемога дозволила українській збірній тимчасово очолити турнірну таблицю групи I з перевагою в одне очко. Наступним...Ракурс

Майже як у фіналі Євро.

Цього разу впевнену перемогу здобула Фурія Роха, в складі якої виділявся Іско. Крапку поставив Мората, якому асистував невтомний Серхіо Рамос. Захисник під час контратаки здійснив забіг метрів на 70 і віддав ідеальний простріл. Ua-football

Лейпциг - Фрайбург 4:1.

48-й хвилині спрацювала найефектніша звязка минулого сезону Форсберг подав з кутового, Вернер забив головою. Майже одразу центральний захисник Орбан замкнув простріл від Огюстена, а потім 20-річний француз вивів один на один з воротарем Вернера, який ударом з гострого кута оформив...Ua-football