простріл

Ліга 1. 21 тур.

лише в кінцівці першої половини зустрічі, ну а гол, який забив Діахабі, виявився і спірним, і, якщо хочете, курйозним. Після прострілу з флангу м'яч потрапив в руку Діахабі, потім зрикошетив у руку його партнеру, після чого і викотився під удар...Ua-football

"Барселона" здобула перемогу над "Реал Сосьєдадом"

Однак до перерви один мяч відіграв Пауліньо бразилець замкнув простріл низом від Суареса. На 85 хвилині питання щодо переможця зняв Мессі.Unn.com.ua

"Арсенал" та "Челсі" зіграли в результативну нічию у матчі АПЛ

виграв у Евертона та повернув друге місце в АПЛ На 84 хвилині гості вийшли вперед завдяки голу Алонсо після реалізованого прострілу від Дзаппакости. Рятівником канонірів став Беллерін, який на 2-й компенсованій хвилині відправив шкіряного до цілі 2:2. Додамо, що в...Unn.com.ua

Захисник «Руху» у символічній збірній 2017 року

комплект медалей і здобув єврокубковий досвід. У грі за винниківську команду Володимир відзначився активністю, кожен прохід намагався завершити подачею або прострілом. Хоча було помітно, що Рух не у найкращому функціональному стані, на класі його найліпші гравці видавали хороші матчі, -...Винники Plus

хвилин після того як Боруссія зрівняла рахунок. Ярмоленко фактично взяв безпосередню участь у взятті воріт Гоффенгайма - саме після його прострілу суперник збив Сіндзі Кагаву, за що рефері призначив пенальті. AUS! AUS! AUS! Der BVB ist wieder da! #bvbtsg 2-1...Чемпион

Неймар создал четыре гола в ворота Ренна

ПСЖ. Неймар взяв участь в кожному голі своєї команди. У першому таймі вони з Мбаппе організували два ідентичних голи - простріл з флангу і добивання з метра, по черзі забивши і асистував. У другому таймі, коли Ренн трохи відновив інтригу,...Ua-football

Бундесліга. Баварія мінімально обіграла Штутгарт

але знов не реалізували жодного з створених моментів. Тільки під кінець зустрічі Баварія нарешті знайшла свій шанс: Мюллер відгукнувся на простріл у штрафну і пробив в кут, без шансів для голкіпера. Таким чином, Баварія взяла чергові три очки і зміцнила...Ua-football

Шальке - Аугсбург 3:2.

якої міг визначити один-єдиний момент. Шанс відкрити рахунок ще на стартових хвилинах зустрічі не використав Маккені: побіг у воротарський під простріл Бюргшталлера, але пробити як слід не зумів. Зате наступна небезпека біля воріт гостей все-таки завершилася голом. Харіт на фланзі...Ua-football

Олександр Кучер допоміг забити гол у Туреччині

Кучер підключився до атаки своєї команди, прийняв м'яч, другим дотиком красиво обіграв суперника і від лівого краю штрафного майданчика зробив простріл на Умута Булута. Матч в підсумку завершився внічию - 1:1. Відзначимо, що цей гольовий пас став першою результативною дією...Високий замок

Ворскла розгромила Олімпік та зберегла третє місце в УПЛ

перед 1:2. Результативність першого тайму збільшилась в найближчі 5 хвилин, коли Кулач реалізував пенальті. Крапку у протистоянні поставив Шарпар, замкнувши простріл Одарюка за допомогою контратаки 1:4. Таким чином, "Ворскла" відірвалася від одного з конкурентів за 3-тє місце на 6 очок...Unn.com.ua

Дубль Зозулі приніс "Альбасете" п

нападник виграв верхову боротьбу після подачі Ерреро та пробив головою воротар не зумів врятувати. На 67 хвилині наш земляк замкнув простріл низом на дальню штангу. Гостям вдалося відквитати один м'яч завдяки автоголу Гаффора. Примітно, що екс-форвард "Дніпра" вйшов до десятки...Unn.com.ua

"Шахтар" здолав "Верес" у центральному поєдинку туру чемпіонату України

Бернард втратив стовідсотковий шанс змінити цифри на табло на 13 хвилині. Простріл Ісмаїлі повз гравців народного клубу закінчився хибним ударом Бернарда з кількох метрів до воріт.Unn.com.ua

Ліга 1. Діжон - Бордо 3:2.

Можливо, саме тому, матч і вийшов, відкритим, атакуючим і веселим. Гості відкрили рахунок вже на 13-й хвилині, заштовхавши круглого після прострілу з флангу і низки стусанів-ударів, останньою з яких виявилася дія Кафу. "Діжон" дав свою відповідь також ще до перерви...Ua-football

ФК "Львів" не зміг пробитися в півфінал Кубку України

саме львівянам: на 23-ій хвилині першого тайму влучний удар вдався нападнику львівян Сергію Кисленку, який головою замкнув подачу після флангового прострілу від свого партнера. Такий рахунок на табло зберігся до кінця першого тайму, а відігратися дніпрянам вдалося лише в останні...032.ua — сайт города Львова

Білий: Добре, що Маріуполь витримав темп і тиск Ворскли

команда тиск? Я б не сказав. Так, неприємно було програти Ворсклі в чемпіонаті. При тому, що і гол вийшов образливим. Простріл, рикошет, гол... Хоча і на перемогу в суботу ми не награли. Нам потрібен час. Команда перебудовується, зігрується, багато...Ua-football

Бундесліга. Гамбург розгромив Хоффенхайм

диктувати суперникам свої умови. Нехай відкрити рахунок команді допоміг захисник Хоффенхайма Акпогума, який зрізав м'яч у свої ворота під час прострілу, Гамбург все одно був кращим у всьому. Кевін Акпогума забив 1000-й автогол в історії Бундесліги. Але Хоффенхайм не виглядав...Ua-football

Два гольові паси Коноплянки допомогли "Шальке" вирвати нічию у "Борусії"

України Євгена Коноплянки, передає кореспондент УНН. Справжній голепад продемонстрували "джмелі" у першій 45-хвилинці. У воротах Фарманна відзначився Обамеянг, який замкнув простріл партнера, Гьотце ударом головою, Геррейро ударом з льоту та Стамбулі зрізав м'яч у власну сітку 4:0. Здавалося, що доля...Unn.com.ua

Боруссія Д - Шальке 4:4. Зупиніть планету, Босу треба зійти

Обамеянг вдало зіграв на дальній штанзі після прострілу Пулішіча. Гьотце на дальній штанзі ударом головою реалізував навіс Обаменянга.Ua-football

Челси и Рома сегодня попытаются гарантировать себе плей-офф Лиги чемпионов

поступився "Челсі" на "Стемфорд Брідж" 0:6. В той день в ворота Шехіча влітало все, що завгодно - починаючи з шаленого прострілу Дзаппакости до удару Батшуайі. Для команди Гурбана Гурбанова ця поразка стала хорошим уроком. У наступних матчах "Карабах" вже не...Ua-football

Зоря та Верес розписали результативну нічию у матчі 16 туру УПЛ. На 28-й хвилині Кабаєв прорвався флангом та виконав простріл, а Громов замкнув передачу і відкрив рахунок в матчі.Телеканал Ритм