простріл

було кілька моменті, які могли відкрити рахунок гри, проте С.Старенький, який отримавши чудовий пас від В.Грицука, не зміг виконати точний простріл, а А.Новак зміг захистити свої ворота від атаки казахів. Таким чином, 1-й тайм закінчився із рахунком 0:0.   У...Новини Кіровоградщини

Олександрія провела двусторонку

команд, хоча для цього були всі можливості, а вже після міні-перерви почався справжній голепад. Першим відкрити рахунок вдалось "червоним". Після прострілу з лівого флангу першим відгукнувся Луцевич, відкривши рахунок у зустрічі. Проте, через 5 хвилин "жовтим" вдалось відновити паритет. Довгий...Ua-football

Барселона - Лас-Пальмас 5:0.

вашої уваги відеоогляд матчу Барселона - Лас-Пальмас, які зустрічалися в 18-му турі іспанської Прімери. Каталонцям вдалося забити швидкий м'яч - прострілом Андре Гомеша скористався Луїс Суарес.Ua-football

Барселона - Атлетік 3:1.

з різницею в два м'ячі (або ж з мінімальним сухим рахунком). Завдання вирішило зіркове тріо - Суарес відкрив рахунок після прострілу Неймара, сам же бразилець забив з пенальті, а коли баски один м'яч несподівано відіграли, слово взяв Мессі, який хитро...Ua-football

Сокіл відповів своїми двома голами. Тим не менш, радість підопічних Романа Ковальчика була недовгою. На 33-й хвилині Михайло Грицина скористався прострілом від свого старшого брата Миколи й оформив дубль у цьому поєдинку. Після цього "соколи" пішли грати з п’ятим, але...Чемпион

Туреччина. Підсумки 16-го туру

На підборі перед штрафному суперника центрхав Аттамах потужно пробив Акьюза.Аданаспор відігрався на початку другої половини гри. Бабаджан не зміг перехопити простріл Оздемира, а Гейе забив м'яч у порожні ворота.Гостям вдалося забити другий м'яч. Асистент головного арбітра навіть встиг добігти до...Новини футболу

окоп, під ногами мертвий орк з розкроєним черепом, ніхто не звертає уваги ходять по ньому, шо поробиш війна, кричу “Робимо простріл посадки зліва”, зправа наші вроді взяли позицію Крест. “Тополь Тополь я Шайтан, вертаюся від орків не підстрельте”, “Приняв Шайтан”,...Українська газета ЧАС

Баварія - Лейпциг 3:0.

гострий момент у матчі. Не покидає впевненість, реалізуй його Вернер, РБ свого би вже не відпустив, проте форвард "Лейпцига" до прострілу з правого флангу трохи не встиг.Ua-football

Тернопільська "Нива" виходить у лідери

Механів. Третій гол у першій частині матчу у складі "Ниви" забив Андрій Бадло. Ігор Гатала обіграв трьох опонентів та зробив простріл на дальню стійку, де на м'яч уже чатував Андрій Бадло, відправивши круглого у пусті ворота. Надзвичайно напруженим для "Ниви"...Галичина спортивная

Прімера. 16-й тур.

Важко якось оцінювати цю гру Дениса Бойка. Вітоло розстріляв ворота з кількох метрів після цупкого прострілу В'єтто.Ua-football

"Динамо" - "Шахтар": найкращі фото матчу

обличчя Срні. Тим не менш, команди зуміли забити ще по голу - спочатку Хачеріді зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Деніньо, після чого в додатковий час Бесєдін замкнув подачу з кутового - 4:3.   Таким чином, "Шахтар" пішов на...Зеркало недели (газета)

Кубок Ліги.

його команди. "Лідс" змусив понервувати ліверпульських уболівальників, але все стало на свої місця, коли на 76-й хвилині Дівок Орігі замкнув простріл з правого флангу. На той момент на полі вже був 17-річний валлійський форвард Бен Вудберн. Саме він через п'ять...Ua-football

"Перед ударом Любеновіча було тривожне відчуття" - Худоб’як

дальню штангу. Фактично я опинився на позиції Костевича. Саме в той момент ми якраз помінялися. У Дениса Мірошніченка вийшов хороший простріл, тому мені залишалося лише його замкнути. — Значну частину гри тобі доводилося взаємодіяти в атаці з Володимиром Костевичем...— На...Галичина спортивная

Фенербахче – Зоря. Наші оцінки

— і все.Владислав Кулач — 5.0Навіть у першому таймі, при перевазі Зорі, моментів у Кулача, крім того, де він замикав простріл Соболя, не було. Про другій половині і говорити нічого. У спробі пожвавити гру Вернидуб поміняв його на Пауліна...Пауліна —...Новини футболу

на поле в складі свого клубу. Тому і трапляються такі ляпи, як під час першого гола. Замість того, щоб замкнути простріл, Роман почав обробляти м'яч, та ще й дивним чином - в сторону від воріт. Добре, що вчасно встиг Шахов.Ua-football

Футбольна збірна України перемогла в Харкові сербів

товариським поєдинком проти команди Сербії. Українці виграли 2:0, забивши по голу в кожному з таймів. Наприкінці першої 45-хвилинки після флангового прострілу найспритнішим у штрафному майданчику сербів виявився Євген Шахов, а за кілька хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко заробив пенальті...Телерадіокомпанія РАІ

Кращі миттєвості матчу Україна  Сербія. ФОТО

Команда Андрія Шевченка вийшла вперед на 38-й хвилині, коли Артем Федецький виконав простріл у...Ukrainianwall

Україна - Сербія: найкращі фото матчу

у досить рівній боротьбі, а єдиний гол був забитий ближче до його завершення. Зозуля не зумів вдало обробити м'яч після прострілу Федецького, проте тут як тут опинився Шахов, який вколотив сферу в сітку. У другому таймі Сербія спочатку виглядала гостріше...Зеркало недели (газета)

обіграла збірну Північної Ірландії в товариському матчі. Гості відкрили рахунок на самому початку матчу - Манджукич на 9-ій хвилині замкнув простріл Чопа з лівого флангу. До перерви хорвати встигли ще раз відзначитися. Крамаріч подав кутовий, Манджукич поборовся, і Чоп після...Ua-football