простріл

74-й хвилині потужним ударом з 35 метрів зі штрафного Карпати вивів вперед Сергій Мякушко. Львів відігрався за 4 хвилини, коли простріл Артура Западні з лівого флангу замкнув Бруно.У середині другого тайму матч було зупинено на 5 хвилин, через дим, який...Чемпион

"Шахтар" поступився у першій грі Юнацької Ліги УЄФА

Юнацькій Лізі УЄФА (аналог дорослої Ліги чемпіонів), передає кореспондент УНН. На 11 хвилині гірники мали змінювати цифри на табло. Проте простріл з правого флангу Кулакова супроводжувався замиканням Мудрика мяч потрапив у поперечину. В компенсований час першого тайму ряд футболістів німецького...Unn.com.ua

Кубок України.

На 61-й хвилині Куліш міг вже відзначитись сам, але кращому снайперу команди поточного сезону не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути простріл Щедрого. Невдовзі пильність Варцаби перевіряв Загальський, але його потужний удар з далеку був неточний. Непоганою була і контратака за...HP i B LIFE

хавбек Динамо Віктор Циганков. Українець холоднокровно відправив м’яч в лівий кут воріт Еріча. Відповіла Астана за 10 хвилин – Анічич після прострілу Кабананги відправив головою м’яч у ворота Бойко. На останніх секундах доданого часу Гармаш після подачі від Вербіча знову вивів...ICTV

гості, але їхні дії ніяк не могли вилитися у забитий гол. Динамівці ж могли закріпити свою перевагу третім голом: після прострілу м'яч опинився у штрафному майданчику "Астани", де Циганков зорієнтувався найшвидше і пробив у правий нижній кут воріт. Однак Еріч...24 канал

трохи правіше, і пробив в дальній кут, Ериче ногою відбив м'яч.86' Буяльський вибив м'яч зі своєї штрафної площі після небезпечного прострілу з лівого флангу від Шомко, подача на ближню штангу ні до чого не призвела, захисник Динамо вибив м'яч в...Чемпион

загострення біля воріт Сільця ще двічі завершались результативно - гравці, які вийшли на заміну довели рахунок до розгромного. Думнич замкнув простріл з лівого флангу на дальній стійці - 3:0. Кешкентій забив ударом з 12 метрів - 4:0.Команда Михайлі Іваниці стартує...Ужгород.net.ua

Кривдник "Динамо" розгромив клуб Чигринського в Лізі чемпіонів

пішла на користь господарям і вже на 46 хвилині уболівальники на Йохан Кройфф Арені побачили перше взяття воріт. Бразилець Нерес прострілив у штрафну, де з-за спин оборонців вискочив Тальяфіко 1:0. Нідерландець Ван де Бек, який змінив на полі ветерана Хунтелаара,...Unn.com.ua

ФК "Львів" продовжив безвиграшну серію "Чорноморця"

В непоганій ситуації виявився півзахисник львівян, коли на дальній стійці замикав простріл партнера. Єдине взяття воріт сталося під кінець першого тайму.Unn.com.ua

За хвилину до перерви Громов зіграв на добиванні після дальнього удару Сіласа. Вербич забив після прострілу Кендзьори, але у польського захисника судді зафіксували справедливий офсайд.Чемпион

"Реал" вперше в сезоні втратив очки у поєдинку чемпіонату Іспанії

Нападник команди-господарки Ікер Муніанін завершив простріл партнера. В середині наступної половини гравцям мадридського, зіркового колективу вдалося зрівняти цифри на табло.Unn.com.ua

"Ворскла" в додатковий час вирвала перемогу у "Карпат"

Простріл Кобахідзе у штрафну супроводжувався ударом ніким не прикритим Кулачем трохи вище воріт. На дальній постріл Гуцуляка в середині другої половини воротар зумів зафіксувати мяч. Unn.com.ua

Серия А. Сампдория не оступается после громкой победы

Фрозіноне. "Беніто Стірпе" Вже не раз після гучних перемог "Сампдорія" відразу ж провалювалася. Ua-football

Дубль Лукаку допоміг Бельгії розгромити Ісландію в Лізі націй

пострілу головою від Компані, а першим на добиванні виявився Лукаку 0:2. На 81 хвилині форвард Манчестер Юнайтед оформив дубль, замкнувши простріл від Дріса Мертенса 0:3. Примітно, що Бельгія здобула 16-ту перемогу в 18 офіційних матчах. Додамо також, Ісландія програла другий...Unn.com.ua

Туреччина під орудою Луческу вирвала перемогу у шведів в Лізі націй

Героєм турецької сторони став Емре Акбаба із турецького Галатасараю. На 2 компенсованій хвилині Акбаба вдало підправив мяч головою після прострілу Гюрлера 2:3.Unn.com.ua

"Буковина" (Чернівці) - ФК "Калуш" - 0:3

Василя Малика провели ще дві результативні атаки. На 66 хвилині гри Володимир Заваляк увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та зробив простріл на Дмитра Скакуна, який і відправив м'яча у сітку воріт господарів. Через п'ять хвилин той же Дмитро Скакун зробив...Галичина спортивная

ФК Буковина поступилася вдома ФК Калуш з результатом 0:3

Василя Малика провели ще дві результативні атаки. На 66 хвилині гри Володимир Заваляк увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та зробив простріл на Дмитра Скакуна, який і відправив м’яча у сітку воріт господарів. Через п’ять хвилин той же Дмитро Скакун зробив...Погляд

Чернівецька «Буковина» програла у поєдинку з «Калушем»

Василя Малика провели ще дві результативні атаки. На 66 хвилині гри Володимир Заваляк увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та зробив простріл на Дмитра Скакуна, який і відправив м’яча у сітку воріт господарів. Через п’ять хвилин той же Дмитро Скакун зробив...Буковинська правда

Магія Львова робить «синьо-жовтих» фаворитом групи (відео)

знову активніше розпочали українські футболісти. Навіть створили найнебезпечніший момент, коли Шкртел ледь не зрізав мяч у власні ворота після потужного прострілу зі штрафного від Ярмоленка. Опісля українці подали три кутові поспіль, однак жоден з них не завершився прицільним ударом. І...Главком

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, гості повели в рахунку вже на старті матчу. Роман Михайленко після флангового прострілу переправив м’яча у сітку перебуваючи вже у воротарському майданчику (0:1). Далі настав зірковий…...Терен