простріл

вийшов на позиції центрфорварда і вперше за тривалий час відзначився одразу двома голами. Рахунок він відкрив на 15-й хвилині замкнувши простріл з лівого флангу від Андрія Бацули. Городяни випереджали футболістів Паулу Фонсеки лише три хвилини: Бернард потужним ударом з-за меж...Гречка

"Олександрія" завдала "Шахтарю" другої поразки в сезоні УПЛ

передає кореспондент УНН.Героєм першого тайму та усієї зустрічі став 25-річний нападник Артем Полярус. На 14 хвилині форвард відгукнувся на точний простріл низом від Андрія Бацули і завдав точного удару. Примітно, що у даному моменті жодний гравець "гірників" не знаходився біля...Unn.com.ua

Агуэро приблизился к рекорду Месси

Нападник, як і належить центрфорварду, замкнув в центральній зоні фланговий простріл. Ua-football

"Рух" вратив перемогу в матчі з "Балканами"

Лозового, щоправда, заштовхати м’яч у ворота так і не вдалося. За інерцією «балканці» ще спромоглися на два напівмоменти — гострий простріл від Райчева та невлучний удар від Кабанюка після масованої атаки, а далі ініціативу перехопили «рухівці». Заблокований постріл від Григорія...Галичина спортивная

мяч у свої ворота зрізав Владислав Любко 2:0. А вже через декілька хвилин, Олександр "оформив" голеву передачу, чітко замкнувши фланговий простріл 3:0. В ендшпілі поєдинку суперники обмінялись моментами, і якщо Вадим Сірош з потенційно небезпечного штрафного пробив вище воріт, то...Златопіль

Тайсон допоміг Бразилії завдати поразки Японії

До перерви бразильці встановили розгромні цифри на табло простріл Даніло завершився голом Габріеля Жезуса. Додамо також, обидві збірні Бразилія та Японія пробилися на Мундіаль-2018.Unn.com.ua

Молодіжна збірна України поступилася Англії у відборі до ЧЄ-2019

На старті 45-хвилинки Зінченко перевірив воротаря гостей ударом з дальньої дистанції, згодом Бесєдін не зумів пробити із небезпечної позиції. Натомість простріл вінгера "Лестера" Демарая Грея закінчився автоголом Павла Лук'янчука. Таким чином, наші хлопці поступилися "Трьом Левам" 0:2 і залишились у...Unn.com.ua

пенальті реалізував Модріч. Через шість хвилин екс-гравці Дніпра організували другий гол. Захисники гостей неуважно зіграли з Калінічем, який пятою замкнув простріл від Стрініча. На 29 хвилині Домагой Віда вибив на кутовий небезпечний простріл "синіх". Після подачі з стандарту Сократіс Папастопулос...Високий замок

Український форвард допоміг своїй команді зберегти місце в Прем

В Астані пройшов перехідний матч за право участі в Прем'єр-Лізі Казахстану 2018 року. Український напададник "Акжайїка" Костянтин Дудченко замкнув простріл у штрафну на першій компенсованій хвилині першого тайму. Після перерви українець не зміг реалізувати ряд моментів, Дудченко в одному з...Ua-football

Хорватія розгромила Грецію у першій грі плей-оф відбору до ЧС-2018

три м'ячі. У дебюті зустрічі Модріч реалізував пенальті після фолу Карнезіс на Калінічи, який потім подвоїв перевагу балканців, відгукнувшись на простріл Стрініча. Греки забили гол на виїзді стараннями Папастатопулоса, який замкнув подачу Фортуніса з кутового, проте хорвати тут же відповіли...Unn.com.ua

ТМ. Шотландія - Нідерланди 0:1.

сьогоднішнього пулу товариських ігор відбувся в Абердіні, де шотландці брали голландців. У спритній контратаці на 40-й хвилині матчу Депай замкнув простріл Бабеля.Ua-football

Збірна України U-18 зіграла внічию з Данією

протидію і їм. Черговий спалах активності у гостей стався в заключні 15 хвилин матчу. Спочатку Туе ледь не замкнув фланговий простріл, трохи пізніше він же небезпечно пробивав зі штрафного. Згодом Хьог двічі опинявся на ударних позиціях. «Допомогло» гостям і вилучення...Спорт.ua

Гол Киммиха признан лучшим в чемпионате Германии в октябре

Після прострілу Кінгслі Комана Кімміх ефектно п'ятою переправив м'яч у ворота.Ua-football

з початком другої половини матчу взялися виправляти ситуацію. Спочатку Шутько ударом зі штрафного скоротив відставання Полісся, а невдовзі Карпельов замкнув простріл Колосюка й відновив статус кво. Загалом у другому таймі житомиряни домінували на полі й окрім забитих мячів створили ще...Спортивний Житомир

"Манчестер Сіті" обіграв "Арсенал" у поєдинку АПЛ

11-го туру Англійської Премєр-ліги, передає кореспондент УНН.Втрата мяча стала поганою звичкою канонірів у першому таймі. Спочатку після обрізки гостей відбувся простріл мяча у виконанні Сане, де в пусті ворота сферу не переправив Стерлінг. Проте згодом Кевін Де Брюйне покарав суперника...Unn.com.ua

Мілевський відзначився п

У першому таймі Мілевський віддав результативний пас на Фамейе, а на 72 хвилині сам замкнув простріл одного із партнерів.Unn.com.ua

"Мілан" вдруге поспіль не зумів обіграти клуб Чигринського в ЛЄ

воріт. На удар Лопеша кіпер Доннарумма встиг відреагувати. Після двох ударів по воротах АЕКа по перерві, Мілан створив перший напівмомент простріл знайшов ногу Романьйолі, але мяч летів не сильно, тому воротар греків зафіксував його. Далі саме россонері були ближчими аби...Unn.com.ua

Осінній футбол

голкіпером, але той потягнув і його удар, і спішне добивання від Яневича. Був відмінний шанс і у Веприка: перериваючи фланговий простріл, Кліщук відбив м'яч в центр, а туди набігав якраз хавбек. Ударив відразу - і направив м'яч над поперечиною. Нулі...Галичина спортивная

Как получить кучу желтых за матч.

Пізніше відбувся простріл, на який ніхто не відгукнувся атака завершилася безініціативно. Бондар повернувся до цього епізоду і покарав Пепе відкладеним штрафом жовтою карточкою.Ua-football

Олександра Ткаченка 1:0. Червоно-жовті були близькими до того, щоб вийти вперед, ще за кілька хвилин до взяття воріт, але гостий простріл Павла Полегенька з правого флангу наші футболісти не зуміли замкнути. В наступній атаці забивати могли гості, але надійно зіграв...Гречка