простріл

Бундесліга. Лейпциг розірвав оборону Майнца і скоротив відставання від Баварії

п'ять хвилин, щоб забити два голи. Автором обох став Юссуф Поульсен, який спочатку спритно пробив з-під захисника, а потім реалізував простріл Вернера. Вернер теж відзначився дублем. У другому таймі форвард спочатку принизив захисників і реалізував вихід один-на-один, а потім ще...Ua-football

"Ворскла" програла "Спортингу" у Лізі Європи

точно пробив головою із лінії воротарського майданчика. На 35-й хвилині перевагу лісабонців збільшив Луїш Мігел, який розстріляв порожні ворота після прострілу Бруну Фернандеша справа. Наприкінці першого тайму автоголом відзначився Ардін Даллку, який зрізав м'яч у свої ворота після ще одного...Еспресо TV

Спортинг - Ворскла 3:0.

3:0 - Даллку замкнув ближню штангу після прострілу справа. Замість Шуста на воротах виявився Ткаченко, а на вістрі Коломойця підміняв Карека.Ua-football

Бундесліга. Боруссія розгромила Штутгарт і відірвалася від Баварії

його автором став Бенжамен Павар, якого сватають в Баварію і ще кілька європейських топів після чемпіонату світу. Захисник хотів заблокувати простріл, але так вийшло, що реалізував його. Завдяки цій перемозі Боруссія втрималася на другому місці. Відставання від Дортмунда становить 7...Ua-football

дві хвилини саме їй вдалося вивести синьо-жовтих вперед. На початку другої половини команді Олега Шайтанова вдався доволі швидкий гол. Після прострілу Сніжани Воловенко м"яч у свої ворота зрізала захисник словацької збірної Зіта Банікова. А на останніх секундах наша команда зуміла...Ужгород.net.ua

Футзал: жіноча збірна України здолала Словаччину в Ужгороді

дві хвилини саме їй вдалося вивести синьо-жовтих вперед. На початку другої половини команді Олега Шайтанова вдався доволі швидкий гол. Після прострілу Сніжани Воловенко м’яч у свої ворота зрізала захисник словацької збірної Зіта Банікова. А на останніх секундах наша команда зуміла...Закарпатський Кореспондент

Удар Роналду в падінні через себе у матчі з "Інтером" (twitter Juventus) Ще одна можливість відзначитися для "Інтера" сталася після прострілу з флангу. Однак Перішич та Ікарді так і не зуміли розібратися, хто з них має пробивати. Пробив хорват, але...24 канал

"Шахтар" розгромив команду УПЛ перед матчем з "Ліоном"

через себе закінчив комбінацію гостей. Далі Жуніор Мароес з метру до воріт добив м'яч після спроби Ісмаїлі. Далі Марлос замкнув простріл Мораеса 0:3. У турнірній таблиці "Шахтар" йде першим з 45 балами і випереджає "Олександрію" на 9 пунктів. Приазовці з...Unn.com.ua

з рахунком 2:2. Маріупольчани програвали по ходу гри 1:2, але саме Владислав Вакула зрівняв рахунок на 80 хвилині матчу. Після прострілу справа набігавший бердичівлянин в один дотик пробив повз воротаря львів'ян - 2:2! ФК Львів ФК Маріуполь 2:2 (2:1)Голи: Бруно...Спортивний Житомир

«Львів» - наймиролюбніший клуб прем

реалізував Воронін 2:1. Львів'яни могли добити Маріуполь ще у першому таймі. Але Бруну не зміг влучити по воротах після класного прострілу Адамюка, а удар Тейлора з меж воротарського заблокував Яворський. Маріуполь розпочав другий тайм з пристойного тиску на ворота львів'ян,...Щоденний Львів

Мадридський "Реал" продовжує виходити з тривалої кризи. Карвахаль розібрався у штрафній з оборонцями гостей і зробив простріл. "Реал" же вдруге покарав "кажанів" наприкінці зустрічі.24 канал

УПЛ: Зоря перемогла Десну в принциповому матчі

27 листопада в Зісхаймі зустрічалися Гоффенгайм і донецький Шахтар. Але Тайсон все ж оформив дубль після прострілу Ісмаїлі. Шахтар продовжує боротьбу за потрапляння в плей-офф Ліги чемпіонів.Znaj.ua

з Валенсії.Реал відкрив рахунок досить швидко. Карвахаль підхопив м'яч на правому краю штрафного, обіграв Паулісту та зовнішньою стороною стопи виконав простріл, а Даніель Васс у спробі винести його забив автогол 1:0.На 83-й хвилині Дані Карвахаль відібрав м'яч у власному штрафному...Чемпион

Максим КУЧИНСЬКИЙ: «Для перемоги нам забракло трохи часу»

гол ми пропустили. Вважаю, що це загальна помилка. Ми йшли в атаку, обрізалися, не змогли втримати прорив суперника і його простріл. Дуже шкода, що так сталося». «У перерві Олег Іванович просив нас заспокоїтися і підбадьорив. Він запевнив, що у нас...Спорт.ua

Арсенал-Київ - Карпати 1:1.

Події матчу 1:0 - Дубинчак на нейтральному м'ячі зіграв жорсткіше і вигриз м'яч у Федецького, зробив простріл, який замкнув у свої ворота Гуйє. Домбровський після жорсткого зіткнення в центрі поля отримав травму лівої ноги і покинув поле...Ua-football

мінімально перемагають господарі поля. На 24-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. У свої ворота відправив м'яч Папа Гуйє після прострілу від Дубінчака з правого флангу, якого до воріт гостей пропустив Федецький, махнувши ногою повз м'яча в досить простій ситуації.24 канал

який приходив на "Оболонь Арені" у Києві, вдалося лугананам. На 23-й хвилині Михайличенко зліва увірвався в штрафну "Десни" і зробив простріл. Після рикошету м'яч опинився на дальній штанзі і Сілас не залишив шансів голкіперу команди з Чернігова. Більше новин зі...24 канал

Шахтар втримав лідера команди новим вигідним контрактом

Попередній контракт Марлоса з Шахтарем був дійсний до літа 2019-го року. Марлос перейшов у Шахтар з харківського Металіста влітку 2014-го року. Znaj.ua

- дивитися онлайн 29.11.2018Нагадаємо, що українець потрапив до стартового складу гірників та провів на полі всі 90 хвилин. Саме після прострілу Коноплянки Шальке заробило право на пенальті, після чого рахунок у грі став 2:1 на корист драконів.Незважаючи на поразку, Шальке...Чемпион

"Арена Львів" у зв

Шахтар періодично огризався, що вилилося в дві штанги у виконанні Тайсона і Майкона. Але Тайсон все ж оформив дубль після прострілу Ісмаїлі. Бразилець вже на 92-й хвилині філігранно розпорядився м'ячем і приніс "гірникам" перемогу з рахунком 2:3! Ліга чемпіонів. Група...Znaj.ua