простріли

Станіслав Куліш: Пропозицію отримав від Дмитра Михайленка

і взагалі який твій стиль гри в атаці? – Безумовно, залежу від дій в першу чергу флангових гравців, від їх прострілів, які я вже можу замикати. Більше залежу, чим ні.HP i B LIFE

Зайняли нові позиції

ЗСУ (місце дислокації — район Маріуполя): «Ситуація стабілізувалася. Зараз менше стріляють порівняно з тим, що було кілька днів тому. Поодинокі простріли з боку орків — звичайна практика. Час від часу доводиться давати відповідь. Вночі диверсійна група намагалася зайти до нас.Голос Украины (газета)

них це вже звичний ритм життя, – відповів військовослужбовець 92 ОМБр Денис. До ночі інтенсивність бою впала, залишилися лише поодинокі простріли зі стрілецької зброї. Інколи чути вибухи: мінометні міни, гранати за заряди від РПГ. Військові роблять простріли перед собою. Але...24 канал

Однак після цього голу Німеччина трохи розслабилась. Почали з'являтись напівмоменти біля воріт Нойєра, який раз за разом ловив м'яч після прострілів або слабких ударів. Так і завершився перший тайм. А от в другому таймі Німеччина впустила контроль над грою. Почав...24 канал

ФК «Полтава» розгромила «Чорноморець» і потрапила до вищої ліги

Полтава отримує свої шанси у позиційних атаках. Після одного із прострілів із близької відстані вище пробиває Ковпак.0532.ua

СК «Дніпро-1» вдома декласував миколаївський «Суднобудівник»

суперника до його воріт, встигши провести дві гострі атаки лівим флангом вже до 6-ї хвилини, але захисники впоралися із гострими прострілами Польового і Чегурка. Але і гості одразу ж відповіли небезпечним випадом, коли...Дніпроград

Олександр Чижевський: "Забитий гол завжди додає впевненості та настрою"

більше контролював м’яч, але у першому таймі в нього майже не було моментів — ми добре перекривали усі зони, блокували простріли. Непогано ми й вибігали в контратаки, але забити до перерви не вдалося, хоча кілька моментів й мали. А от...Галичина спортивная

Гармаш: Степаненко - гнила людина, він дуже некрасиво поводиться на полі

- Якби "Динамо" забило першим, гра могла скластися по-іншому? - Так, у нас були моменти за рахунку 0:0, зокрема, кілька прострілів, які можна було замикати. Але, в цілому, вважаю, максимум, на який ми були здатні, сьогодні продемонстрували.Ua-football

Люмбаго: Від чого спина не розгинається і як уникнути прострілів у спині

Ми розповімо вам про цей симптом люмбаго, як лікувати люмбаго, як попередити люмбаго. UkrMedia

Ворскла вчора вдома поступилася Динамо

33-й хвилині, коли знову подавав Ребенок. У цілому рівний тайм голів не приніс. На початку другого тайму було кілька гострих прострілів біля обох воріт, а згодом бажання головного тренера «Динамо» освіжити атакувальний потенціал своєї команди. Небагато часу знадобилося Мбокані, аби...Коло

Гармаш: Будемо сподіватися, що Шахтар десь втратить очки

"Ворсклою". - У першому таймі суперник добре оборонявся, ми намагалися вести гру через фланги, але до завершення справа не доходила. Простріли були, а ударів - ні, не влучали в ногу. Потім налаштувалися ще серйозніше, і в другому таймі пішли вперед,...Ua-football

Сергій Мякушко: "Крайні хави мають закривати дальню штангу"

був точно не через неї». «Мій гол? Крайні хави мають закривати дальню штангу. Це мої обов’язки. Я маю реагувати на простріли. Швед віддав дуже гарний і точний пас, а мені вийшло вдало пробити» — підсумував Сергій Мякушко.Галичина спортивная

Мякушко: Матч з Зіркою був дуже складним

був точно не через неї. Мій гол? Крайні хави мають закривати дальню штангу. Це мої обовязки. Я маю реагувати на простріли. Швед віддав дуже гарний і точний пас, а мені вийшло вдало пробити", - підсумував Мякушко.Ua-football

Лідер "Інтера" вразив жахливими промахами у міланському дербі (ВІДЕО)

Аргентинський форвард двічі не зумів потрапити у ствір порожніх воріт після прострілів з флангу впродовж другого тайму.Футбол газета

Олександр Чижевський: "Гравці робили те, що ми від них хочемо бачити у грі"

у мене немає серйозних претензій і до правого крила атаки. Сьогодні ми дуже багато атакували через обидва фланги, постійно йшли простріли, навіси, а головне, що гравці на протилежному фланзі намагалися закривати дальню стійку, тобто робили те, що ми від них...Галичина спортивная

Товариська зустріч: ФК "Львів" – "ОДЕК" Оржів 2:2

та 64 хвилинах завершив нападник Павло Таргоній, оформивши дубль. В обох випадках помилялись захисники ФК “Львів”, дозволивши гостям два вдалі простріли з правого флангу на партнера, який двічі результативно їх замкнув. Міг відзначитись і сам Зайчук потужним ударом з лівого...Галичина спортивная

Кращий лівий півзахисник УПЛ першої частини сезону-2017/18.

підіграванні, вдало взаємодіє він з Ісмаїлі і на лівому фланзі раз по раз "Шахтар" розганяє гострі комбінації, з подальшими небезпечними передачами-прострілами. В Європі не могли не звернути увагу на Бернарда. Після неймовірного протистояння з "Манчестер Сіті" гол бразильця був номінований...Ua-football

Назар Стасишин: "Які враження можуть бути? Команда програла"

плані, що треба було забивати. І варто було грати на атаку. Тренер сказав, щоб я частіше йшов вперед, більше здійснював прострілів з флангу. Я старався виконувати установку тренера, але, на жаль, з цього нічого не вийшло. — Свого часу ти...Галичина спортивная

Стасишин: Карпати поступилися не по грі

плані, що треба було забивати. І варто було грати на атаку. Тренер сказав, щоб я частіше йшов вперед, більше здійснював прострілів з флангу. Я...Ua-football

Ярмоленко потрапив в топ-5 атакуючих футболістів Бундесліги

кількістю забитих м'ячів лідирують дортмундці. Зауважимо, що більше всіх передач у захисника "Баварії" Матса Хуммельса 825, а лідером за кількістю прострілів є захисник "Баварії" Джошуа Кімміх - 47. Додамо також, вже сьогодні Ярмоленко зможе покращити свою статистику в чемпіонаті Німеччини...Unn.com.ua